Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT


Competicio SOTS 21 MASCULI PREFERENT - FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2016 20:30 C.B. CORBERA A.E.S.E. A 76 83
02/10/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 60 71
02/10/2016 11:00 PANSALUD ELS MONJOS B.C. CLUB NATACIO TERRASSA 64 58
01/10/2016 19:30 C.B. IGUALADA C.B. MOLLERUSSA 39 44
02/10/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU ARACENA AEC COLLBLANC 74 42
01/10/2016 18:30 A.D. TORREFORTA C.B. GAVA 70 57
01/10/2016 19:30 LA SALLE MANRESA S.E. SANT MEDIR 59 81
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/10/2016 12:30 A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU 63 65
08/10/2016 18:00 C.B. MOLLERUSSA LA SALLE MANRESA 63 47
09/10/2016 16:15 C.B. GAVA C.B. IGUALADA 48 54
09/10/2016 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER CLUB NATACIO TERRASSA 71 58
09/10/2016 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. MATADEPERA TARONJA 48 49
08/10/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR C.B. CORBERA 99 54
09/10/2016 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. A.D. TORREFORTA 60 50
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2016 19:00 C.B. CORBERA C.B. MOLLERUSSA 71 62
16/10/2016 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA ARACENA AEC COLLBLANC 61 39
16/10/2016 19:30 C.B. IGUALADA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 65 62
15/10/2016 19:30 LA SALLE MANRESA C.B. GAVA 80 61
16/10/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU C.B. MATADEPERA TARONJA 71 66
16/10/2016 12:30 A.E.S.E. A S.E. SANT MEDIR 57 61
16/10/2016 11:15 A.D. TORREFORTA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 46 70
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/10/2016 12:00 C.B. MOLLERUSSA A.E.S.E. A 46 66
22/10/2016 19:45 C.B. GAVA C.B. CORBERA 57 80
23/10/2016 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. LA SALLE MANRESA 77 70
23/10/2016 09:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.B. IGUALADA 71 49
23/10/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA 52 54
22/10/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR C.E. SANT NICOLAU 79 67
23/10/2016 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC A.D. TORREFORTA 63 80
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2016 19:00 C.B. CORBERA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 64 74
29/10/2016 19:15 A.E.S.E. A C.B. GAVA 53 43
30/10/2016 19:30 C.B. IGUALADA ARACENA AEC COLLBLANC 64 31
29/10/2016 19:30 LA SALLE MANRESA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 63 65
30/10/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU CLUB NATACIO TERRASSA 53 64
29/10/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR C.B. MOLLERUSSA 97 61
30/10/2016 11:15 A.D. TORREFORTA C.B. MATADEPERA TARONJA 64 73
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 17:30 C.B. MOLLERUSSA C.E. SANT NICOLAU 54 57
06/11/2016 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. A.E.S.E. A 65 59
06/11/2016 12:45 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.B. CORBERA 81 56
06/11/2016 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC LA SALLE MANRESA 62 53
06/11/2016 12:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. IGUALADA 69 55
06/11/2016 16:15 C.B. GAVA S.E. SANT MEDIR 50 84
06/11/2016 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA A.D. TORREFORTA 66 46
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2016 19:00 C.B. CORBERA ARACENA AEC COLLBLANC 91 66
13/11/2016 12:30 A.E.S.E. A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 63 54
12/11/2016 18:30 C.B. MOLLERUSSA C.B. GAVA 63 49
13/11/2016 19:30 C.B. IGUALADA CLUB NATACIO TERRASSA 29 54
13/11/2016 17:30 LA SALLE MANRESA C.B. MATADEPERA TARONJA 74 60
12/11/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR PANSALUD ELS MONJOS B.C. 77 63
13/11/2016 11:00 C.E. SANT NICOLAU A.D. TORREFORTA 75 73
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/11/2016 16:15 C.B. GAVA C.E. SANT NICOLAU 60 68
20/11/2016 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.B. MOLLERUSSA 47 50
20/11/2016 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC A.E.S.E. A 56 70
20/11/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CORBERA 73 71
20/11/2016 12:45 CLUB NATACIO TERRASSA LA SALLE MANRESA 72 53
20/11/2016 12:45 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER S.E. SANT MEDIR 50 69
20/11/2016 11:15 A.D. TORREFORTA C.B. IGUALADA 57 60
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2016 19:00 C.B. CORBERA CLUB NATACIO TERRASSA 56 72
27/11/2016 12:30 A.E.S.E. A C.B. MATADEPERA TARONJA 65 56
26/11/2016 19:00 C.B. MOLLERUSSA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 61 44
27/11/2016 16:15 C.B. GAVA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 66 73
27/11/2016 11:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. IGUALADA 63 55
26/11/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR ARACENA AEC COLLBLANC 86 44
26/11/2016 19:30 LA SALLE MANRESA A.D. TORREFORTA 81 74
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/04/2017 16:00 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.E. SANT NICOLAU 75 57
15/02/2017 21:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.B. GAVA 58 50
04/12/2016 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. MOLLERUSSA 45 39
04/12/2016 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A.E.S.E. A 59 54
04/12/2016 19:30 C.B. IGUALADA LA SALLE MANRESA 79 81
04/12/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA S.E. SANT MEDIR 55 85
04/12/2016 12:45 A.D. TORREFORTA C.B. CORBERA 89 76
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2016 17:30 C.B. CORBERA C.B. IGUALADA 70 75
17/12/2016 18:00 C.B. MOLLERUSSA C.B. MATADEPERA TARONJA 63 49
17/12/2016 18:00 C.B. GAVA ARACENA AEC COLLBLANC 74 60
18/12/2016 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 68 67
17/12/2016 20:30 C.E. SANT NICOLAU LA SALLE MANRESA 65 54
18/12/2016 12:30 A.E.S.E. A A.D. TORREFORTA 70 68
17/12/2016 19:15 S.E. SANT MEDIR CLUB NATACIO TERRASSA 77 69
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/01/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC PANSALUD ELS MONJOS B.C. 32 63
15/01/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. GAVA 75 40
15/01/2017 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. MOLLERUSSA 68 35
15/01/2017 19:30 C.B. IGUALADA A.E.S.E. A 53 64
14/01/2017 19:30 LA SALLE MANRESA C.B. CORBERA 56 63
15/01/2017 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 58 52
14/01/2017 20:15 A.D. TORREFORTA S.E. SANT MEDIR 64 76
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2017 20:30 C.B. CORBERA C.E. SANT NICOLAU 69 89
22/01/2017 12:30 A.E.S.E. A LA SALLE MANRESA 61 54
22/01/2017 16:15 C.B. GAVA CLUB NATACIO TERRASSA 36 58
22/01/2017 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.B. MATADEPERA TARONJA 63 47
22/01/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER ARACENA AEC COLLBLANC 85 54
21/01/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR C.B. IGUALADA 92 42
21/01/2017 18:00 C.B. MOLLERUSSA A.D. TORREFORTA 63 61
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/01/2017 09:30 A.E.S.E. A C.B. CORBERA 76 59
29/01/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.B. MATADEPERA TARONJA 57 47
29/01/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 59 52
28/01/2017 18:00 C.B. MOLLERUSSA C.B. IGUALADA 66 55
29/01/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.E. SANT NICOLAU 40 84
29/01/2017 16:15 C.B. GAVA A.D. TORREFORTA 56 52
28/01/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR LA SALLE MANRESA 73 70
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/02/2017 17:30 C.E. SANT NICOLAU A.E.S.E. A 55 82
04/02/2017 19:30 LA SALLE MANRESA C.B. MOLLERUSSA 54 57
05/02/2017 19:30 C.B. IGUALADA C.B. GAVA 71 48
05/02/2017 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 62 55
05/02/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA ARACENA AEC COLLBLANC 77 60
04/02/2017 19:00 C.B. CORBERA S.E. SANT MEDIR 56 68
04/02/2017 20:15 A.D. TORREFORTA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 56 67
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 18:00 C.B. MOLLERUSSA C.B. CORBERA 73 54
12/02/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC CLUB NATACIO TERRASSA 28 69
12/02/2017 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.B. IGUALADA 67 50
12/02/2017 16:15 C.B. GAVA LA SALLE MANRESA 58 59
11/02/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 53 54
11/02/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A.E.S.E. A 94 65
12/02/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A.D. TORREFORTA 78 46
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/02/2017 12:30 A.E.S.E. A C.B. MOLLERUSSA 72 51
18/02/2017 19:00 C.B. CORBERA C.B. GAVA 68 72
18/02/2017 19:30 LA SALLE MANRESA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 61 68
19/02/2017 19:30 C.B. IGUALADA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 66 60
19/02/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. MATADEPERA TARONJA 65 50
19/02/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU S.E. SANT MEDIR 63 64
19/02/2017 12:30 A.D. TORREFORTA ARACENA AEC COLLBLANC 48 72
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2017 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.B. CORBERA 71 62
26/02/2017 16:15 C.B. GAVA A.E.S.E. A 44 63
26/02/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. IGUALADA 53 58
26/02/2017 09:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER LA SALLE MANRESA 69 35
26/02/2017 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA C.E. SANT NICOLAU 77 56
26/02/2017 12:00 C.B. MOLLERUSSA S.E. SANT MEDIR 71 66
25/02/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA A.D. TORREFORTA 56 48
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/03/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. MOLLERUSSA 70 57
05/03/2017 12:30 A.E.S.E. A PANSALUD ELS MONJOS B.C. 65 58
04/03/2017 19:00 C.B. CORBERA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 40 76
04/03/2017 19:30 LA SALLE MANRESA ARACENA AEC COLLBLANC 65 38
04/03/2017 19:30 C.B. IGUALADA C.B. MATADEPERA TARONJA 66 41
23/04/2017 17:45 S.E. SANT MEDIR C.B. GAVA 89 60
05/03/2017 12:30 A.D. TORREFORTA CLUB NATACIO TERRASSA 26 43
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/03/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. CORBERA 80 65
12/03/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A.E.S.E. A 49 56
12/03/2017 16:15 C.B. GAVA C.B. MOLLERUSSA 65 48
12/03/2017 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. IGUALADA 65 73
12/03/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA LA SALLE MANRESA 61 63
12/03/2017 17:45 PANSALUD ELS MONJOS B.C. S.E. SANT MEDIR 51 57
11/03/2017 20:15 A.D. TORREFORTA C.E. SANT NICOLAU 62 87
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/03/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. GAVA 94 58
18/03/2017 18:00 C.B. MOLLERUSSA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 79 72
18/03/2017 19:15 A.E.S.E. A ARACENA AEC COLLBLANC 65 50
18/03/2017 19:00 C.B. CORBERA C.B. MATADEPERA TARONJA 73 68
18/03/2017 19:30 LA SALLE MANRESA CLUB NATACIO TERRASSA 63 62
18/03/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 73 69
19/03/2017 16:00 C.B. IGUALADA A.D. TORREFORTA 81 63
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/03/2017 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. CORBERA 65 49
26/03/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. A 43 65
26/03/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.B. MOLLERUSSA 63 45
26/03/2017 19:30 PANSALUD ELS MONJOS B.C. C.B. GAVA 56 43
26/03/2017 19:30 C.B. IGUALADA C.E. SANT NICOLAU 53 54
26/03/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC S.E. SANT MEDIR 58 65
26/03/2017 12:30 A.D. TORREFORTA LA SALLE MANRESA 66 72
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU PANSALUD ELS MONJOS B.C. 74 67
02/04/2017 18:00 C.B. GAVA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 53 63
01/04/2017 17:30 C.B. MOLLERUSSA ARACENA AEC COLLBLANC 80 55
02/04/2017 12:30 A.E.S.E. A CLUB NATACIO TERRASSA 56 58
02/04/2017 12:30 LA SALLE MANRESA C.B. IGUALADA 56 54
01/04/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR C.B. MATADEPERA TARONJA 85 69
01/04/2017 19:00 C.B. CORBERA A.D. TORREFORTA 72 52
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/04/2017 19:30 C.B. IGUALADA C.B. CORBERA 63 61
09/04/2017 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. MOLLERUSSA 46 63
09/04/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. GAVA 81 64
09/04/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER PANSALUD ELS MONJOS B.C. 49 86
09/04/2017 19:00 LA SALLE MANRESA C.E. SANT NICOLAU 54 57
08/04/2017 20:15 A.D. TORREFORTA A.E.S.E. A 63 60
09/04/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA S.E. SANT MEDIR 48 79
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 18:00 PANSALUD ELS MONJOS B.C. ARACENA AEC COLLBLANC 75 71
22/04/2017 19:30 C.B. GAVA C.B. MATADEPERA TARONJA 54 69
22/04/2017 17:30 C.B. MOLLERUSSA CLUB NATACIO TERRASSA 48 59
23/04/2017 12:30 A.E.S.E. A C.B. IGUALADA 59 51
22/04/2017 19:00 C.B. CORBERA LA SALLE MANRESA 69 83
23/04/2017 11:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C.E. SANT NICOLAU 67 65
22/04/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A.D. TORREFORTA 80 46
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/04/2017 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. CORBERA 82 63
29/04/2017 19:30 LA SALLE MANRESA A.E.S.E. A 52 81
29/04/2017 10:30 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. GAVA 76 46
30/04/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA PANSALUD ELS MONJOS B.C. 65 82
30/04/2017 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 70 48
30/04/2017 19:30 C.B. IGUALADA S.E. SANT MEDIR 58 65
29/04/2017 20:15 A.D. TORREFORTA C.B. MOLLERUSSA 60 84
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 S.E. SANT MEDIR 26 25 1 0 2021 1519 51
2 CLUB NATACIO TERRASSA 26 20 6 0 1621 1346 46
3 A.E.S.E. A 26 19 7 0 1693 1483 45
4 C.E. SANT NICOLAU 26 19 7 0 1757 1603 45
5 PANSALUD ELS MONJOS B.C. 26 18 8 0 1726 1553 44
6 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER 26 15 11 0 1642 1499 41
7 C.B. MOLLERUSSA 26 15 11 0 1526 1531 41
8 C.B. IGUALADA 26 12 14 0 1518 1564 38
9 LA SALLE MANRESA 26 11 15 0 1612 1696 37
10 C.B. MATADEPERA TARONJA 26 8 18 0 1529 1659 34
11 C.B. CORBERA 26 6 20 0 1688 1905 32
12 ARACENA AEC COLLBLANC 26 6 20 0 1398 1752 32
13 A.D. TORREFORTA 26 4 22 0 1530 1798 30
14 C.B. GAVA 26 4 22 0 1412 1765 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD