Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA


Competicio SEGONA MASCULINA - FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/09/2016 18:00 C.B. GUINARDO SANT CEBRIA-C.B. TIANA 104 56
18/09/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. NOU BADIA A 72 56
17/09/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 68 72
17/09/2016 21:00 C.E.B. SANT JORDI A C.B. ARGENTONA A 78 91
17/09/2016 18:00 A.E. BADALONES B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 87 36
18/09/2016 17:00 C.B. SANT PERE - SOLMANIA U.E. SANT CUGAT B 46 49
18/09/2016 19:45 C.N. CALDES A C.B. RAMON LLULL A 67 54
18/09/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B A.E. AULA A 68 56
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/09/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA BARBERA TEAM VALUES B 57 74
24/09/2016 19:30 C.B. RAMON LLULL A C.B. GUINARDO 46 54
25/09/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.N. CALDES A 68 64
24/09/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT U.E. SANT CUGAT B 43 80
24/09/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A A.E. BADALONES B 47 87
25/09/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.E.B. SANT JORDI A 82 62
24/09/2016 16:00 C.B. NOU BADIA A LIMA-HORTA BASQUET 101 97
25/09/2016 17:15 A.E. AULA A C.B. MATADEPERA TARONJA 72 82
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2016 18:00 C.B. GUINARDO C.B. SANT PERE - SOLMANIA 59 35
02/10/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. RAMON LLULL A 63 83
02/10/2016 12:30 LIMA-HORTA BASQUET A.E. AULA A 76 73
01/10/2016 20:00 C.E.B. SANT JORDI A C.B. NOU BADIA A 76 70
01/10/2016 21:15 A.E. BADALONES B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 58 43
02/10/2016 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.B. ARGENTONA A 62 63
02/10/2016 19:45 C.N. CALDES A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 102 42
02/10/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. MATADEPERA TARONJA 62 78
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2016 18:00 C.B. RAMON LLULL A BARBERA TEAM VALUES B 58 47
08/10/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA SANT CEBRIA-C.B. TIANA 67 78
08/10/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. GUINARDO 27 61
08/10/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A C.N. CALDES A 72 82
08/10/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT U.E. SANT CUGAT B 55 66
02/03/2017 21:30 C.B. NOU BADIA A A.E. BADALONES B 79 73
09/10/2016 17:15 A.E. AULA A C.E.B. SANT JORDI A 75 64
09/10/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA LIMA-HORTA BASQUET 63 67
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2016 18:00 C.B. GUINARDO C.B. ARGENTONA A 60 70
16/10/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 74 60
15/10/2016 18:00 C.B. RAMON LLULL A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 79 42
15/10/2016 17:00 C.E.B. SANT JORDI A C.B. MATADEPERA TARONJA 57 71
15/10/2016 21:15 A.E. BADALONES B A.E. AULA A 62 73
16/10/2016 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.B. NOU BADIA A 74 53
16/10/2016 19:15 C.N. CALDES A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 86 78
16/10/2016 19:15 BARBERA TEAM VALUES B LIMA-HORTA BASQUET 67 71
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA BARBERA TEAM VALUES B 57 66
22/10/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. RAMON LLULL A 40 62
22/10/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 86 83
22/10/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. GUINARDO 82 68
22/10/2016 16:00 C.B. NOU BADIA A C.N. CALDES A 74 84
23/10/2016 17:15 A.E. AULA A U.E. SANT CUGAT B 80 74
23/10/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. BADALONES B 73 66
22/10/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET C.E.B. SANT JORDI A 56 61
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2016 18:00 C.B. GUINARDO C.B. NOU BADIA A 70 46
30/10/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 76 74
29/10/2016 18:00 C.B. RAMON LLULL A C.B. ARGENTONA A 79 59
29/10/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 68 57
29/10/2016 21:15 A.E. BADALONES B LIMA-HORTA BASQUET 73 66
30/10/2016 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.B. MATADEPERA TARONJA 78 77
30/10/2016 19:15 C.N. CALDES A A.E. AULA A 86 60
30/10/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.E.B. SANT JORDI A 68 65
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT BARBERA TEAM VALUES B 46 69
05/11/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 65 57
05/11/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. RAMON LLULL A 65 59
05/11/2016 16:00 C.B. NOU BADIA A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 75 77
06/11/2016 17:15 A.E. AULA A C.B. GUINARDO 65 52
06/11/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.N. CALDES A 69 73
06/11/2016 12:30 LIMA-HORTA BASQUET U.E. SANT CUGAT B 64 83
05/11/2016 20:00 C.E.B. SANT JORDI A A.E. BADALONES B 78 65
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2016 18:00 C.B. GUINARDO C.B. MATADEPERA TARONJA 73 74
13/11/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A.E. AULA A 86 75
12/11/2016 18:00 C.B. RAMON LLULL A C.B. NOU BADIA A 99 62
12/11/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 73 67
12/11/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA A 57 62
13/11/2016 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.E.B. SANT JORDI A 67 65
13/11/2016 19:15 C.N. CALDES A LIMA-HORTA BASQUET 75 62
13/11/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B A.E. BADALONES B 58 44
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2016 17:30 C.B. ARGENTONA A BARBERA TEAM VALUES B 60 90
19/11/2016 20:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 75 67
19/11/2016 16:00 C.B. NOU BADIA A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 45 60
20/11/2016 17:15 A.E. AULA A C.B. RAMON LLULL A 52 57
20/11/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA SANT CEBRIA-C.B. TIANA 75 78
20/11/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET C.B. GUINARDO 59 58
19/11/2016 20:00 C.E.B. SANT JORDI A C.N. CALDES A 59 68
20/11/2016 19:30 A.E. BADALONES B U.E. SANT CUGAT B 77 57
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2016 18:00 C.B. GUINARDO C.E.B. SANT JORDI A 64 71
27/11/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA LIMA-HORTA BASQUET 75 77
26/11/2016 20:15 C.B. RAMON LLULL A C.B. MATADEPERA TARONJA 63 75
27/11/2016 19:00 C.B. SANT PERE - SOLMANIA A.E. AULA A 73 60
26/11/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. NOU BADIA A 66 72
26/11/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 61 51
27/11/2016 19:15 C.N. CALDES A A.E. BADALONES B 72 87
27/11/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B U.E. SANT CUGAT B 84 66
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT BARBERA TEAM VALUES B 71 67
03/12/2016 16:00 C.B. NOU BADIA A C.B. ARGENTONA A 62 81
04/12/2016 17:15 A.E. AULA A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 86 49
04/12/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE - SOLMANIA 58 63
04/12/2016 12:30 LIMA-HORTA BASQUET C.B. RAMON LLULL A 62 71
03/12/2016 17:00 C.E.B. SANT JORDI A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 93 84
03/12/2016 21:15 A.E. BADALONES B C.B. GUINARDO 66 61
04/12/2016 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.N. CALDES A 74 62
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/12/2016 18:00 C.B. GUINARDO U.E. SANT CUGAT B 58 68
18/12/2016 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A.E. BADALONES B 82 81
14/12/2016 21:00 C.E.B. SANT JORDI A C.B. RAMON LLULL A 51 67
17/12/2016 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA LIMA-HORTA BASQUET 65 50
17/12/2016 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. MATADEPERA TARONJA 48 64
17/12/2016 16:00 C.B. ARGENTONA A A.E. AULA A 80 75
17/12/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. NOU BADIA A 80 58
18/12/2016 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.N. CALDES A 83 78
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2017 17:15 A.E. AULA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 69 60
15/01/2017 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. ARGENTONA A 63 43
15/01/2017 17:45 LIMA-HORTA BASQUET ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 74 49
14/01/2017 18:00 C.E.B. SANT JORDI A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 72 58
15/01/2017 19:30 A.E. BADALONES B C.B. RAMON LLULL A 58 80
14/01/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT B SANT CEBRIA-C.B. TIANA 75 62
15/01/2017 19:15 C.N. CALDES A C.B. GUINARDO 70 48
14/01/2017 17:15 BARBERA TEAM VALUES B C.B. NOU BADIA A 70 78
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2017 18:00 C.B. GUINARDO BARBERA TEAM VALUES B 62 52
22/01/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.N. CALDES A 97 92
21/01/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A U.E. SANT CUGAT B 68 63
21/01/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA A.E. BADALONES B 64 57
21/01/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.E.B. SANT JORDI A 48 56
21/01/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A LIMA-HORTA BASQUET 64 73
01/02/2017 21:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 77 56
21/01/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A A.E. AULA A 84 62
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. GUINARDO 98 81
28/01/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A C.B. MATADEPERA TARONJA 77 83
28/01/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT LIMA-HORTA BASQUET 88 93
28/01/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A C.E.B. SANT JORDI A 71 77
28/01/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT A.E. BADALONES B 60 70
28/01/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT B C.B. SANT PERE - SOLMANIA 79 72
28/01/2017 19:30 C.B. RAMON LLULL A C.N. CALDES A 69 54
29/01/2017 19:30 A.E. AULA A BARBERA TEAM VALUES B 54 70
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B SANT CEBRIA-C.B. TIANA 94 45
05/02/2017 18:00 C.B. GUINARDO C.B. RAMON LLULL A 65 76
04/02/2017 19:00 C.N. CALDES A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 68 74
05/02/2017 12:30 U.E. SANT CUGAT B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 76 68
04/02/2017 21:15 A.E. BADALONES B C.B. ARGENTONA A 67 60
04/02/2017 18:00 C.E.B. SANT JORDI A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 51 50
05/02/2017 11:00 LIMA-HORTA BASQUET C.B. NOU BADIA A 59 49
05/02/2017 20:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. AULA A 68 70
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. GUINARDO 67 62
11/02/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 76 57
12/02/2017 17:15 A.E. AULA A LIMA-HORTA BASQUET 81 69
11/02/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A C.E.B. SANT JORDI A 74 87
11/02/2017 18:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.E. BADALONES B 77 63
11/02/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A U.E. SANT CUGAT B 69 58
11/02/2017 16:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.N. CALDES A 68 90
12/02/2017 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA BARBERA TEAM VALUES B 64 55
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/03/2017 21:15 BARBERA TEAM VALUES B C.B. RAMON LLULL A 64 58
19/02/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. SANT PERE - SOLMANIA 71 83
19/02/2017 18:00 C.B. GUINARDO ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 73 50
21/02/2017 21:00 C.N. CALDES A C.B. ARGENTONA A 76 68
19/02/2017 12:30 U.E. SANT CUGAT B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 67 70
18/02/2017 21:15 A.E. BADALONES B C.B. NOU BADIA A 73 77
18/02/2017 20:00 C.E.B. SANT JORDI A A.E. AULA A 80 49
19/02/2017 18:00 LIMA-HORTA BASQUET C.B. MATADEPERA TARONJA 57 78
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2017 21:30 C.B. ARGENTONA A C.B. GUINARDO 71 65
22/03/2017 22:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT SANT CEBRIA-C.B. TIANA 79 62
25/02/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. RAMON LLULL A 60 64
26/02/2017 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E.B. SANT JORDI A 78 73
25/02/2017 16:00 A.E. AULA A A.E. BADALONES B 73 60
22/02/2017 21:00 C.B. NOU BADIA A U.E. SANT CUGAT B 69 75
25/02/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.N. CALDES A 74 69
26/02/2017 18:00 LIMA-HORTA BASQUET BARBERA TEAM VALUES B 54 60
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/03/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. SANT PERE - SOLMANIA 64 62
04/03/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 94 66
05/03/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. ARGENTONA A 63 100
04/03/2017 19:30 C.B. GUINARDO C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 47 65
05/03/2017 19:15 C.N. CALDES A C.B. NOU BADIA A 79 72
05/03/2017 12:30 U.E. SANT CUGAT B A.E. AULA A 79 71
04/03/2017 21:15 A.E. BADALONES B C.B. MATADEPERA TARONJA 69 88
04/03/2017 20:30 C.E.B. SANT JORDI A LIMA-HORTA BASQUET 60 68
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A C.B. GUINARDO 53 56
11/03/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT SANT CEBRIA-C.B. TIANA 97 78
11/03/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A C.B. RAMON LLULL A 56 78
11/03/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.B. SANT PERE - SOLMANIA 64 61
12/03/2017 13:00 LIMA-HORTA BASQUET A.E. BADALONES B 67 63
12/03/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. SANT CUGAT B 63 53
12/03/2017 17:15 A.E. AULA A C.N. CALDES A 90 66
12/03/2017 19:30 C.E.B. SANT JORDI A BARBERA TEAM VALUES B 75 68
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 83 55
18/03/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. ARGENTONA A 53 43
18/03/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 55 57
19/03/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. NOU BADIA A 68 75
19/03/2017 18:00 C.B. GUINARDO A.E. AULA A 67 80
19/03/2017 19:15 C.N. CALDES A C.B. MATADEPERA TARONJA 86 71
18/03/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT B LIMA-HORTA BASQUET 65 53
19/03/2017 19:30 A.E. BADALONES B C.E.B. SANT JORDI A 72 66
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/03/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. GUINARDO 69 76
26/03/2017 17:15 A.E. AULA A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 77 80
25/03/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A C.B. RAMON LLULL A 67 64
25/03/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. SANT PERE - SOLMANIA 69 60
25/03/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 68 74
25/03/2017 21:00 C.E.B. SANT JORDI A U.E. SANT CUGAT B 53 59
20/04/2017 22:00 LIMA-HORTA BASQUET C.N. CALDES A 42 55
25/03/2017 16:00 A.E. BADALONES B BARBERA TEAM VALUES B 56 66
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/04/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. ARGENTONA A 67 65
01/04/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 53 99
01/04/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. NOU BADIA A 61 68
01/04/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A A.E. AULA A 94 74
02/04/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. MATADEPERA TARONJA 82 76
02/04/2017 18:00 C.B. GUINARDO LIMA-HORTA BASQUET 50 65
02/04/2017 19:15 C.N. CALDES A C.E.B. SANT JORDI A 66 74
01/04/2017 21:00 U.E. SANT CUGAT B A.E. BADALONES B 76 75
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/04/2017 19:30 C.E.B. SANT JORDI A C.B. GUINARDO 59 50
09/04/2017 12:45 LIMA-HORTA BASQUET SANT CEBRIA-C.B. TIANA 72 77
08/04/2017 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. RAMON LLULL A 71 83
09/04/2017 17:00 A.E. AULA A C.B. SANT PERE - SOLMANIA 69 60
05/04/2017 21:00 C.B. NOU BADIA A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 82 73
09/04/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. ARGENTONA A 84 73
08/04/2017 21:15 A.E. BADALONES B C.N. CALDES A 75 81
08/04/2017 20:30 U.E. SANT CUGAT B BARBERA TEAM VALUES B 93 81
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 66 62
23/04/2017 09:00 C.B. ARGENTONA A C.B. NOU BADIA A 85 89
22/04/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT A.E. AULA A 60 85
22/04/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. MATADEPERA TARONJA 70 68
22/04/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A LIMA-HORTA BASQUET 68 55
23/04/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.E.B. SANT JORDI A 63 83
23/04/2017 18:00 C.B. GUINARDO A.E. BADALONES B 60 74
23/04/2017 17:45 C.N. CALDES A U.E. SANT CUGAT B 66 55
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT B C.B. GUINARDO 66 56
29/04/2017 21:15 A.E. BADALONES B SANT CEBRIA-C.B. TIANA 97 101
29/04/2017 18:00 C.B. RAMON LLULL A C.E.B. SANT JORDI A 84 60
29/04/2017 19:00 LIMA-HORTA BASQUET C.B. SANT PERE - SOLMANIA 52 58
26/04/2017 21:00 C.B. MATADEPERA TARONJA ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 96 58
30/04/2017 17:15 A.E. AULA A C.B. ARGENTONA A 85 78
29/04/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 57 81
30/04/2017 19:15 C.N. CALDES A BARBERA TEAM VALUES B 61 72
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.E. AULA A 81 66
06/05/2017 16:00 C.B. ARGENTONA A C.B. MATADEPERA TARONJA 91 80
06/05/2017 19:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT LIMA-HORTA BASQUET 47 70
06/05/2017 17:45 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.E.B. SANT JORDI A 53 68
07/05/2017 12:15 C.B. RAMON LLULL A A.E. BADALONES B 83 58
08/05/2017 20:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA U.E. SANT CUGAT B 60 74
07/05/2017 18:00 C.B. GUINARDO C.N. CALDES A 54 64
06/05/2017 17:45 C.B. NOU BADIA A BARBERA TEAM VALUES B 69 81
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/05/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. GUINARDO 72 55
14/05/2017 19:15 C.N. CALDES A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 68 77
13/05/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT B C.B. RAMON LLULL A 59 48
13/05/2017 19:30 A.E. BADALONES B C.B. SANT PERE - SOLMANIA 57 81
14/05/2017 12:30 C.E.B. SANT JORDI A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 75 45
13/05/2017 17:45 LIMA-HORTA BASQUET C.B. ARGENTONA A 78 71
13/05/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. MATADEPERA TARONJA 76 80
14/05/2017 17:15 A.E. AULA A C.B. NOU BADIA A 71 62
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. RAMON LLULL A 30 22 8 0 2119 1783 52
2 BARBERA TEAM VALUES B 30 21 9 0 2088 1875 51
3 U.E. SANT CUGAT B 30 21 9 0 2070 1931 51
4 C.N. CALDES A 30 18 12 0 2210 2062 48
5 C.B. MATADEPERA TARONJA 30 18 12 0 2204 2031 48
6 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 30 18 12 0 2141 1993 48
7 C.E.B. SANT JORDI A 30 17 13 0 2049 1984 47
8 C.B. SANT PERE - SOLMANIA 30 15 15 0 1871 1892 45
9 A.E. AULA A 30 15 15 0 2128 2127 45
10 SANT CEBRIA-C.B. TIANA 30 14 16 0 2210 2423 44
11 LIMA-HORTA BASQUET 30 14 16 0 1976 2020 44
12 C.B. ARGENTONA A 30 13 17 0 2073 2153 43
13 C.B. NOU BADIA A 30 11 19 0 2055 2237 41
14 A.E. BADALONES B 30 11 19 0 2070 2085 41
15 C.B. GUINARDO 30 9 21 0 1869 1916 39
16 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT 30 3 27 0 1655 2276 33
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD