Resultats de la Temporada 2016      Categoria COPA CATALUNYA MASCULINA


Competicio COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CAMPING BIANYA ROSER A 51 52
02/10/2016 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA SESE A 82 77
02/10/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA C.B. ALPICAT A 78 70
01/10/2016 20:15 A.D. TORREFORTA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 76 60
02/10/2016 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 70 45
02/10/2016 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 75 62
02/10/2016 17:00 C.B. CASTELLAR A ARACENA AEC COLLBLANC B 65 71
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2016 19:30 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. CASTELLAR A 76 48
08/10/2016 18:15 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A LLUISOS DE GRACIA A 49 78
08/10/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A BASQUET SANT BOI A 77 80
08/10/2016 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 71 56
09/10/2016 19:30 C.B. ALPICAT A A.D. TORREFORTA A 78 70
08/10/2016 19:45 SESE A C.B. CIUTAT VELLA 74 62
08/10/2016 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B C.B. CANTAIRES TORTOSA 73 90
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 68 55
16/10/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 72 62
08/01/2017 12:00 C.B. CIUTAT VELLA ARACENA AEC COLLBLANC B 96 84
15/10/2016 20:15 A.D. TORREFORTA A SESE A 66 81
16/10/2016 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A C.B. ALPICAT A 74 66
15/10/2016 17:45 BASQUET SANT BOI A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 63 65
16/10/2016 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. CANTAIRES TORTOSA 79 84
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2016 17:45 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. CASTELLAR A 87 69
22/10/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CAMPING BIANYA ROSER A 72 74
22/10/2016 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A LLUISOS DE GRACIA A 63 60
23/10/2016 19:30 C.B. ALPICAT A BASQUET SANT BOI A 82 69
22/10/2016 19:45 SESE A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 64 70
22/10/2016 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B A.D. TORREFORTA A 75 73
23/10/2016 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CIUTAT VELLA 75 79
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. ALPICAT A 79 52
30/10/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 60 70
29/10/2016 18:05 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 51 78
29/10/2016 20:30 A.D. TORREFORTA A C.B. CANTAIRES TORTOSA 80 79
30/10/2016 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A ARACENA AEC COLLBLANC B 83 70
30/10/2016 17:45 BASQUET SANT BOI A SESE A 47 62
30/10/2016 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. CIUTAT VELLA 69 66
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. CASTELLAR A 78 65
05/11/2016 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 83 56
06/11/2016 19:30 C.B. ALPICAT A CAMPING BIANYA ROSER A 68 49
05/11/2016 19:45 SESE A LLUISOS DE GRACIA A 79 68
06/11/2016 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC B BASQUET SANT BOI A 86 59
05/11/2016 19:45 C.B. CANTAIRES TORTOSA VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 84 72
06/11/2016 18:00 C.B. CIUTAT VELLA A.D. TORREFORTA A 82 85
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A ARACENA AEC COLLBLANC B 52 57
13/11/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A SESE A 71 54
12/11/2016 19:15 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. ALPICAT A 78 80
12/11/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 61 67
13/11/2016 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A C.B. CIUTAT VELLA 94 83
13/11/2016 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. CANTAIRES TORTOSA 90 88
13/11/2016 19:00 C.B. CASTELLAR A A.D. TORREFORTA A 63 81
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2016 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. CASTELLAR A 83 58
20/11/2016 19:30 C.B. ALPICAT A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 57 61
19/11/2016 19:45 SESE A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 69 61
19/11/2016 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B CAMPING BIANYA ROSER A 65 57
19/11/2016 18:05 C.B. CANTAIRES TORTOSA LLUISOS DE GRACIA A 73 64
20/11/2016 19:00 C.B. CIUTAT VELLA BASQUET SANT BOI A 90 63
19/11/2016 18:45 A.D. TORREFORTA A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 65 73
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CIUTAT VELLA 61 85
27/11/2016 12:45 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. CANTAIRES TORTOSA 74 57
27/11/2016 12:30 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A ARACENA AEC COLLBLANC B 47 63
26/11/2016 20:15 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A SESE A 66 72
26/11/2016 19:15 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. ALPICAT A 82 53
26/11/2016 18:15 BASQUET SANT BOI A A.D. TORREFORTA A 72 89
27/11/2016 19:00 C.B. CASTELLAR A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 56 84
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2016 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. CASTELLAR A 78 63
03/12/2016 19:45 SESE A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 73 72
29/01/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC B ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 67 77
04/12/2016 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 83 70
04/12/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA CAMPING BIANYA ROSER A 90 99
03/12/2016 18:45 A.D. TORREFORTA A LLUISOS DE GRACIA A 65 64
04/12/2016 19:30 BASQUET SANT BOI A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 77 85
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/12/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 44 57
18/12/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A A.D. TORREFORTA A 92 69
17/12/2016 19:30 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. CIUTAT VELLA 60 73
17/12/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. CANTAIRES TORTOSA 88 86
17/12/2016 16:00 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ARACENA AEC COLLBLANC B 76 71
17/12/2016 18:05 C.B. ALPICAT A SESE A 76 83
18/12/2016 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUET SANT BOI A 80 73
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 18:05 ARACENA AEC COLLBLANC B C.B. ALPICAT A 62 60
15/01/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 77 58
15/01/2017 19:00 C.B. CIUTAT VELLA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 86 95
14/01/2017 18:30 A.D. TORREFORTA A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 90 77
15/01/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A CAMPING BIANYA ROSER A 74 78
15/01/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A LLUISOS DE GRACIA A 53 74
15/01/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A SESE A 67 71
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CASTELLAR A 66 51
22/01/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET SANT BOI A 65 38
21/01/2017 19:00 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 49 74
21/01/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A A.D. TORREFORTA A 80 71
21/01/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. CIUTAT VELLA 82 60
22/01/2017 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. CANTAIRES TORTOSA 73 81
22/01/2017 19:15 SESE A ARACENA AEC COLLBLANC B 93 83
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2017 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A LLUISOS DE GRACIA A 54 51
28/01/2017 18:00 SESE A C.B. CANTAIRES TORTOSA 74 72
29/01/2017 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. CIUTAT VELLA 70 77
28/01/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A A.D. TORREFORTA A 103 66
28/01/2017 18:05 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 66 70
29/01/2017 12:00 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A BASQUET SANT BOI A 65 72
28/01/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B C.B. CASTELLAR A 73 58
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A CAMPING BIANYA ROSER A 74 94
04/02/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 76 66
05/02/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 54 66
05/02/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 66 73
04/02/2017 18:45 A.D. TORREFORTA A C.B. ALPICAT A 81 80
05/02/2017 12:00 C.B. CIUTAT VELLA SESE A 79 66
05/02/2017 19:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA ARACENA AEC COLLBLANC B 83 70
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A LLUISOS DE GRACIA A 70 64
11/02/2017 17:45 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A CAMPING BIANYA ROSER A 57 79
11/02/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B C.B. CIUTAT VELLA 81 80
11/02/2017 19:45 SESE A A.D. TORREFORTA A 78 95
12/02/2017 19:30 C.B. ALPICAT A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 68 69
11/02/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A BASQUET SANT BOI A 87 52
12/02/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CASTELLAR A 86 45
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 71 64
19/02/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 81 58
18/02/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 71 73
19/02/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. ALPICAT A 69 80
19/02/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A SESE A 68 60
18/02/2017 18:05 A.D. TORREFORTA A ARACENA AEC COLLBLANC B 82 71
19/02/2017 19:00 C.B. CIUTAT VELLA C.B. CANTAIRES TORTOSA 73 77
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/02/2017 19:30 C.B. ALPICAT A LLUISOS DE GRACIA A 57 69
25/02/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CAMPING BIANYA ROSER A 64 69
25/02/2017 12:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 83 63
26/02/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA A.D. TORREFORTA A 100 74
25/02/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 63 70
25/02/2017 19:45 SESE A BASQUET SANT BOI A 80 60
26/02/2017 12:00 C.B. CIUTAT VELLA C.B. CASTELLAR A 97 70
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/03/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 66 70
04/03/2017 17:45 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 58 60
05/03/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. ALPICAT A 79 72
04/03/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SESE A 52 62
05/03/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A ARACENA AEC COLLBLANC B 67 83
04/03/2017 18:05 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A C.B. CANTAIRES TORTOSA 74 80
04/03/2017 20:15 A.D. TORREFORTA A C.B. CIUTAT VELLA 66 76
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B LLUISOS DE GRACIA A 57 69
11/03/2017 19:45 SESE A CAMPING BIANYA ROSER A 73 67
12/03/2017 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 75 66
11/03/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 83 64
12/03/2017 19:00 C.B. CIUTAT VELLA VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 61 73
12/03/2017 20:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA BASQUET SANT BOI A 65 60
11/03/2017 18:45 A.D. TORREFORTA A C.B. CASTELLAR A 84 79
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 65 75
18/03/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. ALPICAT A 84 61
18/03/2017 18:45 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A SESE A 56 59
19/03/2017 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A ARACENA AEC COLLBLANC B 97 47
18/03/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CANTAIRES TORTOSA 82 61
18/03/2017 18:05 BASQUET SANT BOI A C.B. CIUTAT VELLA 59 76
19/03/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A A.D. TORREFORTA A 82 73
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/03/2017 19:00 C.B. CIUTAT VELLA LLUISOS DE GRACIA A 95 58
26/03/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA CAMPING BIANYA ROSER A 67 87
25/03/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 82 60
25/03/2017 19:45 SESE A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 77 64
26/03/2017 19:30 C.B. ALPICAT A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 75 79
25/03/2017 18:45 A.D. TORREFORTA A BASQUET SANT BOI A 74 86
26/03/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A C.B. CASTELLAR A 99 56
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/04/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. ALPICAT A 72 79
01/04/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A SESE A 75 79
01/04/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A ARACENA AEC COLLBLANC B 77 72
01/04/2017 20:00 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. CANTAIRES TORTOSA 70 94
02/04/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. CIUTAT VELLA 80 71
01/04/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.D. TORREFORTA A 58 59
02/04/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A BASQUET SANT BOI A 80 52
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/04/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A LLUISOS DE GRACIA A 59 58
08/04/2017 18:45 A.D. TORREFORTA A CAMPING BIANYA ROSER A 75 79
09/04/2017 12:00 C.B. CIUTAT VELLA C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 73 74
08/04/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 85 90
08/04/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 60 70
08/04/2017 19:45 SESE A C.B. ALPICAT A 67 59
09/04/2017 19:30 BASQUET SANT BOI A C.B. CASTELLAR A 71 81
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2017 19:30 C.B. ALPICAT A ARACENA AEC COLLBLANC B 83 85
22/04/2017 19:15 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. CANTAIRES TORTOSA 79 62
22/04/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. CIUTAT VELLA 68 66
22/04/2017 16:00 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A A.D. TORREFORTA A 87 80
23/04/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 64 58
22/04/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A BASQUET SANT BOI A 73 67
22/04/2017 19:45 SESE A C.B. CASTELLAR A 85 71
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/04/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A LLUISOS DE GRACIA A 52 64
29/04/2017 19:15 BASQUET SANT BOI A CAMPING BIANYA ROSER A 59 69
29/04/2017 18:00 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 75 61
29/04/2017 18:30 A.D. TORREFORTA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 55 85
30/04/2017 12:00 C.B. CIUTAT VELLA TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 81 62
30/04/2017 19:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. ALPICAT A 65 76
29/04/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC B SESE A 86 85
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CAMPING BIANYA ROSER A 26 22 4 0 1918 1644 48
2 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 26 20 6 0 1915 1692 46
3 VERMA ALQUILER DE MAQUINARIA - C.B. SALOU A 26 20 6 0 1909 1687 46
4 SESE A 26 19 7 0 1897 1795 45
5 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 26 16 10 0 1878 1811 42
6 C.B. CANTAIRES TORTOSA 26 15 11 0 2036 1931 41
7 C.B. CIUTAT VELLA 26 13 13 0 2035 1915 39
8 ARACENA AEC COLLBLANC B 26 13 13 0 1857 1909 39
9 A.D. TORREFORTA A 26 12 14 0 1944 2040 38
10 LLUISOS DE GRACIA A 26 11 15 0 1674 1623 37
11 C.B. ALPICAT A 26 9 17 0 1828 1891 35
12 BASQUET SANT BOI A 26 5 21 0 1687 1984 31
13 C.B. CASTELLAR A 26 4 22 0 1693 2039 30
14 C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL A 26 3 23 0 1656 1966 29
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD