Resultats de la Temporada 2016      Categoria COPA CATALUNYA MASCULINA


Competicio COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SANT GERVASI 1 83 72
02/10/2016 20:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST C.B. ARTES 84 68
02/10/2016 17:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A C.B. GRANOLLERS A 65 68
01/10/2016 19:30 A.E. BADALONES A C.B. SANT NARCÍS 76 64
02/10/2016 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 87 77
01/10/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL MATARO PARC BOET 78 85
01/10/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 66 87
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/10/2016 17:30 SANT GERVASI 1 U.E. SANT CUGAT A 79 80
08/10/2016 19:15 MATARO PARC BOET C.B. SANTA COLOMA A 85 77
08/10/2016 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CLUB NATACIO SABADELL 71 58
08/10/2016 18:00 C.B. SANT NARCÍS SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 94 85
08/10/2016 18:05 C.B. GRANOLLERS A A.E. BADALONES A 72 70
08/10/2016 18:15 C.B. ARTES WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 88 82
09/10/2016 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 78 79
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 73 79
16/10/2016 17:30 SANT GERVASI 1 MATARO PARC BOET 77 89
16/10/2016 17:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 61 80
15/10/2016 19:30 A.E. BADALONES A C.B. ARTES 80 74
16/10/2016 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. GRANOLLERS A 74 82
15/10/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL C.B. SANT NARCÍS 88 84
15/10/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 75 68
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/10/2016 19:30 MATARO PARC BOET U.E. SANT CUGAT A 80 75
22/10/2016 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET SANT GERVASI 1 70 63
22/10/2016 16:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. SANTA COLOMA A 73 80
22/10/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A CLUB NATACIO SABADELL 70 56
22/10/2016 18:15 C.B. ARTES SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 90 73
22/10/2016 18:05 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 A.E. BADALONES A 93 70
23/10/2016 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 85 78
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/10/2016 18:00 C.B. SANTA COLOMA A C.B. GRANOLLERS A 75 73
29/10/2016 17:30 SANT GERVASI 1 C.B. SANT NARCÍS 61 69
29/10/2016 19:15 MATARO PARC BOET SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 78 68
29/10/2016 19:30 A.E. BADALONES A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 72 78
30/10/2016 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 93 98
29/10/2016 17:15 CLUB NATACIO SABADELL C.B. ARTES 81 114
29/10/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 67 63
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 18:05 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET U.E. SANT CUGAT A 56 60
05/11/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS MATARO PARC BOET 90 91
06/11/2016 19:15 C.B. GRANOLLERS A SANT GERVASI 1 86 67
05/11/2016 20:15 C.B. ARTES C.B. SANTA COLOMA A 96 61
05/11/2016 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLUB NATACIO SABADELL 104 61
06/11/2016 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 97 59
06/11/2016 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A A.E. BADALONES A 86 75
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 80 78
13/11/2016 17:30 SANT GERVASI 1 C.B. ARTES 85 89
12/11/2016 19:30 MATARO PARC BOET C.B. GRANOLLERS A 106 64
13/11/2016 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. SANT NARCÍS 61 71
13/11/2016 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 96 71
12/11/2016 19:15 CLUB NATACIO SABADELL ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 78 86
12/11/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A A.E. BADALONES A 67 51
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2016 17:45 C.B. SANT NARCÍS U.E. SANT CUGAT A 72 67
19/11/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 79 71
19/11/2016 18:15 C.B. ARTES MATARO PARC BOET 91 71
19/11/2016 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SANT GERVASI 1 99 74
20/11/2016 20:15 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST C.B. SANTA COLOMA A 83 64
20/11/2016 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A CLUB NATACIO SABADELL 69 61
19/11/2016 19:30 A.E. BADALONES A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 96 93
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 92 60
27/11/2016 17:30 SANT GERVASI 1 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 62 87
26/11/2016 19:15 MATARO PARC BOET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 93 84
26/11/2016 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. ARTES 78 89
26/11/2016 18:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. GRANOLLERS A 54 60
26/11/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL A.E. BADALONES A 58 79
26/11/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 67 50
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2016 19:30 C.B. GRANOLLERS A U.E. SANT CUGAT A 86 59
03/12/2016 18:05 C.B. ARTES C.B. SANT NARCÍS 96 80
03/12/2016 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 96 64
04/12/2016 18:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST MATARO PARC BOET 84 78
04/12/2016 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A SANT GERVASI 1 88 102
03/12/2016 19:30 A.E. BADALONES A C.B. SANTA COLOMA A 66 84
04/12/2016 17:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CLUB NATACIO SABADELL 75 80
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 80 65
18/12/2016 17:30 SANT GERVASI 1 A.E. BADALONES A 66 69
17/12/2016 19:15 MATARO PARC BOET WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 93 80
17/12/2016 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 70 78
18/12/2016 17:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 77 91
17/12/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.B. ARTES 81 83
17/12/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT A CLUB NATACIO SABADELL 77 70
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. GRANOLLERS A 81 71
15/01/2017 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST C.B. SANT NARCÍS 84 71
15/01/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 76 77
01/02/2017 21:30 MATARO PARC BOET A.E. BADALONES A 77 55
15/01/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A SANT GERVASI 1 73 70
14/01/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL C.B. SANTA COLOMA A 61 68
14/01/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A C.B. ARTES 85 70
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2017 20:15 C.B. SANTA COLOMA A U.E. SANT CUGAT A 73 62
22/01/2017 17:30 SANT GERVASI 1 CLUB NATACIO SABADELL 75 73
22/01/2017 18:00 MATARO PARC BOET SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 94 91
21/01/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET A.E. BADALONES A 60 79
21/01/2017 18:00 C.B. SANT NARCÍS WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 74 67
21/01/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 63 65
21/01/2017 18:15 C.B. ARTES C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 87 94
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/01/2017 17:30 SANT GERVASI 1 C.B. SANTA COLOMA A 82 70
28/01/2017 18:15 C.B. ARTES ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 68 88
29/01/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 51 68
28/01/2017 18:00 C.B. SANT NARCÍS A.E. BADALONES A 73 68
28/01/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 66 63
29/01/2017 19:30 MATARO PARC BOET CLUB NATACIO SABADELL 96 72
28/01/2017 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 U.E. SANT CUGAT A 75 63
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A SANT GERVASI 1 79 61
04/02/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A MATARO PARC BOET 74 76
04/02/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 66 56
05/02/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. SANT NARCÍS 75 67
04/02/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.B. GRANOLLERS A 85 68
05/02/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A C.B. ARTES 65 81
05/02/2017 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 74 61
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. SANTA COLOMA A 69 85
11/02/2017 21:00 MATARO PARC BOET SANT GERVASI 1 88 68
10/02/2017 21:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 81 74
11/02/2017 18:15 C.B. ARTES A.E. BADALONES A 83 71
11/02/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 81 76
11/02/2017 18:05 C.B. SANT NARCÍS CLUB NATACIO SABADELL 50 60
12/02/2017 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST U.E. SANT CUGAT A 72 73
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A MATARO PARC BOET 84 69
19/02/2017 17:30 SANT GERVASI 1 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 95 79
22/02/2017 21:45 C.B. SANTA COLOMA A C.B. SANT NARCÍS 83 73
01/03/2017 20:30 CLUB NATACIO SABADELL C.B. GRANOLLERS A 57 72
19/02/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. ARTES 87 106
18/02/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 56 73
19/02/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 67 71
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.B. SANTA COLOMA A 71 78
25/02/2017 18:00 C.B. SANT NARCÍS SANT GERVASI 1 91 60
25/02/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET MATARO PARC BOET 54 80
26/02/2017 20:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST A.E. BADALONES A 71 60
25/02/2017 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 93 75
25/02/2017 18:15 C.B. ARTES CLUB NATACIO SABADELL 89 63
26/02/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A U.E. SANT CUGAT A 76 78
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 77 67
04/03/2017 19:15 MATARO PARC BOET C.B. SANT NARCÍS 66 55
05/03/2017 17:30 SANT GERVASI 1 C.B. GRANOLLERS A 58 66
04/03/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. ARTES 84 74
04/03/2017 17:00 CLUB NATACIO SABADELL C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 86 85
05/03/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 92 89
04/03/2017 19:30 A.E. BADALONES A WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 76 74
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2017 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANTA COLOMA A 85 79
11/03/2017 18:15 C.B. ARTES SANT GERVASI 1 85 78
11/03/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A MATARO PARC BOET 67 72
11/03/2017 18:05 C.B. SANT NARCÍS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 70 53
12/03/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 73 76
12/03/2017 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST CLUB NATACIO SABADELL 77 69
11/03/2017 19:30 A.E. BADALONES A U.E. SANT CUGAT A 50 73
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A C.B. SANT NARCÍS 79 76
18/03/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. GRANOLLERS A 62 75
18/03/2017 19:15 MATARO PARC BOET C.B. ARTES 85 73
19/03/2017 17:30 SANT GERVASI 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 90 83
18/03/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 65 75
18/03/2017 19:30 CLUB NATACIO SABADELL WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 73 69
19/03/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A A.E. BADALONES A 84 83
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/03/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A C.B. SANTA COLOMA A 77 65
05/04/2017 21:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST SANT GERVASI 1 73 66
25/03/2017 19:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 MATARO PARC BOET 94 68
25/03/2017 18:15 C.B. ARTES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 89 88
25/03/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.B. SANT NARCÍS 62 78
25/03/2017 21:15 A.E. BADALONES A CLUB NATACIO SABADELL 68 69
26/03/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A U.E. SANT CUGAT A 76 96
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A C.B. GRANOLLERS A 69 53
01/04/2017 19:45 C.B. SANT NARCÍS C.B. ARTES 73 68
01/04/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 58 79
01/04/2017 18:05 MATARO PARC BOET ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 79 68
02/04/2017 17:30 SANT GERVASI 1 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 90 102
01/04/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A A.E. BADALONES A 83 62
01/04/2017 18:45 CLUB NATACIO SABADELL SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 79 76
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/04/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. SANTA COLOMA A 74 84
08/04/2017 19:30 A.E. BADALONES A SANT GERVASI 1 71 70
07/04/2017 21:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A MATARO PARC BOET 77 79
08/04/2017 18:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 65 66
08/04/2017 17:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANT NARCÍS 86 60
08/04/2017 18:15 C.B. ARTES C.B. GRANOLLERS A 98 92
08/04/2017 17:00 CLUB NATACIO SABADELL U.E. SANT CUGAT A 45 68
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 58 67
22/04/2017 18:00 C.B. SANT NARCÍS ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 81 90
22/04/2017 17:45 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 66 79
22/04/2017 19:30 A.E. BADALONES A MATARO PARC BOET 82 87
23/04/2017 17:30 SANT GERVASI 1 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 85 73
22/04/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CLUB NATACIO SABADELL 72 73
22/04/2017 20:45 C.B. ARTES U.E. SANT CUGAT A 92 86
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT A C.B. SANTA COLOMA A 100 87
29/04/2017 18:00 CLUB NATACIO SABADELL SANT GERVASI 1 71 69
30/04/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A MATARO PARC BOET 68 76
29/04/2017 19:30 A.E. BADALONES A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 77 45
30/04/2017 18:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A C.B. SANT NARCÍS 72 74
30/04/2017 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST C.B. GRANOLLERS A 68 57
29/04/2017 18:05 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. ARTES 83 86
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 MATARO PARC BOET 26 22 4 0 2141 1950 48
2 ARACENA - C.B. SANT JOSEP - EL REBOST 26 21 5 0 2039 1820 47
3 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 26 19 7 0 2208 1903 45
4 U.E. SANT CUGAT A 26 19 7 0 1932 1804 45
5 C.B. ARTES 26 18 8 0 2227 2078 44
6 C.B. SANTA COLOMA A 26 15 11 0 1999 1944 41
7 C.B. GRANOLLERS A 26 12 14 0 1828 1862 38
8 C.B. SANT NARCÍS 26 11 15 0 1894 1929 37
9 A.E. BADALONES A 26 10 16 0 1847 1925 36
10 CLUB NATACIO SABADELL 26 10 16 0 1786 2004 36
11 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 26 7 19 0 2009 2174 33
12 SANT GERVASI 1 26 6 20 0 1925 2086 32
13 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL A 26 6 20 0 1919 2019 32
14 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 26 6 20 0 1731 1987 32
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD