Resultats de la Temporada 2015      Categoria C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT.


Competicio C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL - FASE REGULARGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/09/2015 19:30 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 38 54
20/09/2015 18:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA U.E. BARBERA A No disponible 58 79
20/09/2015 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 A.E.S.E. A No disponible 87 73
19/09/2015 17:45 C.B. CORNELLA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 81 62
19/09/2015 16:00 SALLE PLOMS REUS'98 NOU BASQUET OLESA A No disponible 56 58
19/09/2015 12:00 C.B. CAMBRILS BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 34 64
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/09/2015 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 40 71
26/09/2015 18:15 NOU BASQUET OLESA A C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 68 74
26/09/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 74 67
26/09/2015 16:00 A.E.S.E. A C.B. CORNELLA B No disponible 46 54
27/09/2015 17:45 C.N. TERRASSA A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 59 67
27/09/2015 11:00 C.B. CAMBRILS C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 61 68
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/10/2015 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS A.B. EL VENDRELL A No disponible 48 55
04/10/2015 19:30 NOU BASQUET OLESA A C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 56 68
04/10/2015 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 U.E. BARBERA A No disponible 96 82
03/10/2015 17:45 C.B. CORNELLA B C.N. TERRASSA A No disponible 67 47
03/10/2015 10:30 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 59 55
03/10/2015 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 74 59
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/10/2015 16:00 NOU BASQUET OLESA A BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 59 69
10/10/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 90 82
11/10/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 65 67
10/10/2015 16:00 A.E.S.E. A SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 37 48
11/10/2015 10:45 U.E. BARBERA A C.B. CORNELLA B No disponible 75 85
25/10/2015 12:15 C.B. CAMBRILS C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 49 65
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/10/2015 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS A.E.S.E. A No disponible 44 48
18/10/2015 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 64 75
18/10/2015 12:30 NOU BASQUET OLESA A A.B. EL VENDRELL A No disponible 64 67
18/10/2015 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 58 46
17/10/2015 17:45 C.B. CORNELLA B C.B. CAMBRILS No disponible 81 40
17/10/2015 12:00 SALLE PLOMS REUS'98 C.N. TERRASSA A No disponible 45 34
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/10/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 100 98
25/10/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA NOU BASQUET OLESA A No disponible 63 67
24/10/2015 16:00 A.E.S.E. A C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 62 67
24/10/2015 16:00 C.N. TERRASSA A C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 54 24
25/10/2015 16:00 U.E. BARBERA A SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 66 59
25/10/2015 10:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CORNELLA B No disponible 56 89
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/10/2015 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS U.E. BARBERA A No disponible 42 64
01/11/2015 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.N. TERRASSA A No disponible 53 65
31/10/2015 16:30 NOU BASQUET OLESA A A.E.S.E. A No disponible 64 42
31/10/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 89 69
01/11/2015 09:00 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. CAMBRILS No disponible 47 50
01/11/2015 09:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 74 68
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 80 77
07/11/2015 16:00 A.E.S.E. A A.B. EL VENDRELL A No disponible 55 43
08/11/2015 17:45 C.N. TERRASSA A NOU BASQUET OLESA A No disponible 72 65
08/11/2015 12:15 U.E. BARBERA A C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 72 62
08/11/2015 11:00 C.B. CAMBRILS C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 47 49
08/11/2015 17:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 42 68
07/11/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. CORNELLA B No disponible 53 51
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2015 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 58 43
15/11/2015 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B. CAMBRILS No disponible 67 46
14/11/2015 18:15 NOU BASQUET OLESA A U.E. BARBERA A No disponible 81 75
15/11/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.N. TERRASSA A No disponible 67 60
15/11/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. A No disponible 51 55
14/11/2015 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. CORNELLA B No disponible 55 67
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2015 12:30 A.E.S.E. A BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 50 53
22/11/2015 17:45 C.N. TERRASSA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 79 86
22/11/2015 16:30 U.E. BARBERA A A.B. EL VENDRELL A No disponible 74 93
22/11/2015 10:00 C.B. CAMBRILS NOU BASQUET OLESA A No disponible 55 72
22/11/2015 10:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 74 67
22/11/2015 12:30 C.E. SANT NICOLAU 1 SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 59 43
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/11/2015 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 52 63
28/11/2015 13:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 88 40
28/11/2015 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. CAMBRILS No disponible 82 49
29/11/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. BARBERA A No disponible 71 77
28/11/2015 16:00 A.E.S.E. A C.N. TERRASSA A No disponible 51 59
28/11/2015 12:15 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. CORNELLA B No disponible 58 61
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2015 17:45 C.N. TERRASSA A BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 66 64
13/12/2015 10:45 U.E. BARBERA A A.E.S.E. A No disponible 50 55
12/12/2015 17:30 C.B. CAMBRILS C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 52 68
13/12/2015 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA A.B. EL VENDRELL A No disponible 61 68
12/12/2015 13:00 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 66 53
12/12/2015 17:45 C.B. CORNELLA B C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 68 46
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2015 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B. CORNELLA B No disponible 64 76
19/12/2015 18:15 NOU BASQUET OLESA A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 60 70
20/12/2015 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 68 60
19/12/2015 16:00 A.E.S.E. A C.B. CAMBRILS No disponible 2 -
20/12/2015 12:30 C.N. TERRASSA A U.E. BARBERA A No disponible 81 61
20/12/2015 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 67 43
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/01/2016 11:00 C.B. CAMBRILS C.N. TERRASSA A No disponible 48 60
10/01/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA A.E.S.E. A No disponible 45 74
10/01/2016 09:15 C.E. SANT NICOLAU 1 A.B. EL VENDRELL A No disponible 85 76
09/01/2016 17:45 C.B. CORNELLA B NOU BASQUET OLESA A No disponible 69 71
09/01/2016 12:00 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 52 66
09/01/2016 12:30 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA U.E. BARBERA A No disponible 83 65
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2016 16:30 C.B. VALLS TOMAS JOIERS BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 59 57
17/01/2016 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 64 50
16/01/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. CORNELLA B No disponible 82 70
17/01/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 42 70
16/01/2016 19:00 C.N. TERRASSA A C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 79 52
17/01/2016 10:45 U.E. BARBERA A C.B. CAMBRILS No disponible 80 65
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/01/2016 17:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 62 50
24/01/2016 10:45 U.E. BARBERA A C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 57 70
23/01/2016 16:00 A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 44 59
24/01/2016 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CORNELLA B No disponible 40 79
23/01/2016 16:00 NOU BASQUET OLESA A SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 67 47
23/01/2016 18:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. CAMBRILS No disponible 68 58
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2016 18:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 60 82
30/01/2016 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS NOU BASQUET OLESA A No disponible 62 52
31/01/2016 12:00 SALLE PLOMS REUS'98 A.B. EL VENDRELL A No disponible 54 61
30/01/2016 17:45 C.B. CORNELLA B A.E.S.E. A No disponible 54 48
31/01/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 C.N. TERRASSA A No disponible 52 73
31/01/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CAMBRILS No disponible 51 42
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/02/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 66 50
07/02/2016 12:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC NOU BASQUET OLESA A No disponible 72 61
28/02/2016 16:00 U.E. BARBERA A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 72 87
07/02/2016 17:45 C.N. TERRASSA A C.B. CORNELLA B No disponible 60 57
07/02/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 50 52
14/02/2016 12:00 C.B. CANTAIRES TORTOSA BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 52 71
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/02/2016 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA NOU BASQUET OLESA A No disponible 56 50
14/02/2016 09:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC A.B. EL VENDRELL A No disponible 62 59
13/02/2016 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 65 54
13/02/2016 12:00 SALLE PLOMS REUS'98 A.E.S.E. A No disponible 56 46
13/02/2016 17:45 C.B. CORNELLA B U.E. BARBERA A No disponible 66 56
14/02/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. CAMBRILS No disponible 76 40
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2016 12:30 A.E.S.E. A C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 55 47
21/02/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 66 49
20/02/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A NOU BASQUET OLESA A No disponible 86 75
21/02/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 68 90
20/02/2016 19:00 C.B. CAMBRILS C.B. CORNELLA B No disponible 44 83
21/02/2016 17:45 C.N. TERRASSA A SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 54 49
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2016 12:30 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA A.B. EL VENDRELL A No disponible 66 62
27/02/2016 16:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 72 68
14/04/2016 19:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC A.E.S.E. A No disponible 50 45
27/02/2016 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.N. TERRASSA A No disponible 51 56
27/02/2016 12:15 SALLE PLOMS REUS'98 U.E. BARBERA A No disponible 77 81
27/02/2016 17:45 C.B. CORNELLA B C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 78 35
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/03/2016 10:45 U.E. BARBERA A C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 65 67
06/03/2016 17:45 C.N. TERRASSA A C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 47 59
06/03/2016 11:00 A.E.S.E. A NOU BASQUET OLESA A No disponible 53 62
06/03/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA A.B. EL VENDRELL A No disponible 56 70
06/03/2016 12:30 C.B. CAMBRILS SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 43 56
06/03/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 84 53
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/03/2016 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 72 65
12/03/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A A.E.S.E. A No disponible 76 65
12/03/2016 12:30 NOU BASQUET OLESA A C.N. TERRASSA A No disponible 70 73
12/03/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC U.E. BARBERA A No disponible 73 51
12/03/2016 10:30 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.B. CAMBRILS No disponible 49 53
13/03/2016 10:45 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 60 33
12/03/2016 17:45 C.B. CORNELLA B C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 61 62
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/03/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 63 64
19/03/2016 17:00 C.B. CAMBRILS C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 53 62
20/03/2016 10:45 U.E. BARBERA A NOU BASQUET OLESA A No disponible 71 74
20/03/2016 17:45 C.N. TERRASSA A A.B. EL VENDRELL A No disponible 86 80
19/03/2016 16:00 A.E.S.E. A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 68 51
19/03/2016 17:45 C.B. CORNELLA B BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 69 52
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/04/2016 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA A.E.S.E. A No disponible 54 47
03/04/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.N. TERRASSA A No disponible 56 50
02/04/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A U.E. BARBERA A No disponible 87 60
02/04/2016 16:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. CAMBRILS No disponible 45 43
02/04/2016 17:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 82 43
02/04/2016 10:30 SALLE PLOMS REUS'98 C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 55 71
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/04/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 61 52
10/04/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA NOU BASQUET OLESA A No disponible 64 53
10/04/2016 11:00 C.B. CAMBRILS A.B. EL VENDRELL A No disponible 63 61
10/04/2016 10:45 U.E. BARBERA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 75 71
09/04/2016 17:30 C.N. TERRASSA A A.E.S.E. A No disponible 77 46
09/04/2016 17:45 C.B. CORNELLA B SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 64 32
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/04/2016 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.N. TERRASSA A No disponible 55 66
16/04/2016 16:00 A.E.S.E. A U.E. BARBERA A No disponible 71 54
17/04/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CAMBRILS No disponible 71 60
16/04/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 74 60
16/04/2016 12:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 53 49
16/04/2016 10:30 C.B. VALLS TOMAS JOIERS C.B. CORNELLA B No disponible 58 56
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/04/2016 10:15 C.B. CORNELLA B C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 77 35
24/04/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU 1 NOU BASQUET OLESA A No disponible 69 52
24/04/2016 11:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 57 88
24/04/2016 11:00 C.B. CAMBRILS A.E.S.E. A No disponible 46 62
24/04/2016 10:45 U.E. BARBERA A C.N. TERRASSA A No disponible 70 113
23/04/2016 10:30 SALLE PLOMS REUS'98 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 68 72
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/05/2016 17:45 C.N. TERRASSA A C.B. CAMBRILS No disponible 77 58
30/04/2016 16:00 A.E.S.E. A C.B. CANTAIRES TORTOSA No disponible 67 62
30/04/2016 13:00 A.B. EL VENDRELL A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 74 72
30/04/2016 18:15 NOU BASQUET OLESA A C.B. CORNELLA B No disponible 57 66
30/04/2016 16:00 C.B. VALLS TOMAS JOIERS SALLE PLOMS REUS'98 No disponible 59 54
30/04/2016 16:45 U.E. BARBERA A BASQUET SAMA VILANOVA-JMA No disponible 56 70
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/05/2016 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA C.B. VALLS TOMAS JOIERS No disponible 67 60
08/05/2016 12:15 SALLE PLOMS REUS'98 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC No disponible 61 56
08/05/2016 16:00 C.B. CORNELLA B A.B. EL VENDRELL A No disponible 80 56
07/05/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 75 62
08/05/2016 12:30 C.B. CANTAIRES TORTOSA C.N. TERRASSA A No disponible 70 59
08/05/2016 11:00 C.B. CAMBRILS U.E. BARBERA A No disponible 91 63
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU 1 26 22 4 0 1814 1519 48
2 C.B. CORNELLA B 26 20 6 0 1809 1390 46
3 A.B. EL VENDRELL A 26 19 7 0 1898 1731 45
4 C.N. TERRASSA A 26 18 8 0 1706 1523 44
5 BASQUET SAMA VILANOVA-JMA 26 17 9 0 1722 1609 43
6 C.B. CERDANYOLA AL DIA BLANC 26 15 11 0 1602 1563 41
7 C.B. VALLS TOMAS JOIERS 26 12 14 0 1401 1502 38
8 NOU BASQUET OLESA A 26 12 14 0 1663 1650 38
9 A.E.S.E. A 26 11 15 0 1367 1413 37
10 SALLE PLOMS REUS'98 26 9 17 0 1416 1490 35
11 C.B. MATADEPERA TARONJA 26 9 17 0 1653 1741 35
12 U.E. BARBERA A 26 8 18 0 1751 1948 34
13 C.B. CANTAIRES TORTOSA 26 6 20 0 1432 1816 32
14 C.B. CAMBRILS 26 4 22 0 1290 1629 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD