Resultats de la Temporada 2015      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA


Competicio SEGONA FEMENINA FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/09/2015 17:30 LLIÇA D´AMUNT BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 47 33
27/09/2015 16:30 JET TERRASSA B VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 32 55
27/09/2015 11:15 BASQUETPIASABADELL BASQUET NEUS A No disponible 44 56
27/09/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 33 55
26/09/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. LES FRANQUESES A No disponible 46 49
26/09/2015 19:00 C.B. PARETS A C.E.B. SANT JORDI No disponible 48 53
27/09/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 24 70
26/09/2015 16:45 C.B. RODA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 49 67
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/10/2015 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.B. RODA No disponible 67 50
04/10/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A LLIÇA D´AMUNT No disponible 67 44
03/10/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.E.E. SANT GERVASI No disponible 65 37
03/10/2015 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.B. PARETS A No disponible 60 52
21/10/2015 21:15 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 51 53
04/10/2015 17:15 BASQUET NEUS A QBASKET SANT CUGAT No disponible 69 54
03/10/2015 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA BASQUETPIASABADELL No disponible 59 39
03/10/2015 17:30 C.E. SANT NICOLAU B JET TERRASSA B No disponible 46 52
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/10/2015 17:30 LLIÇA D´AMUNT C.E.B. SANT JORDI No disponible 55 56
10/10/2015 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 53 50
11/10/2015 13:00 BASQUETPIASABADELL C.E. SANT NICOLAU B No disponible 38 48
11/10/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 49 62
10/10/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 BASQUET NEUS A No disponible 50 44
10/10/2015 19:00 C.B. PARETS A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 50 42
11/10/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.B. LES FRANQUESES A No disponible 59 71
10/10/2015 17:30 C.B. RODA JET TERRASSA B No disponible 49 53
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.B. RODA No disponible 76 47
17/10/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 61 56
17/10/2015 17:30 C.B. LES FRANQUESES A LLIÇA D´AMUNT No disponible 68 55
18/10/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E.E. SANT GERVASI No disponible 57 33
18/10/2015 17:15 BASQUET NEUS A C.B. PARETS A No disponible 72 59
17/10/2015 19:00 VIKUS'S FEMENI OSONA U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 46 42
17/10/2015 17:30 C.E. SANT NICOLAU B QBASKET SANT CUGAT No disponible 51 53
18/10/2015 17:30 JET TERRASSA B BASQUETPIASABADELL No disponible 59 51
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/10/2015 18:00 LLIÇA D´AMUNT C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 37 59
24/10/2015 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.B. LES FRANQUESES A No disponible 41 46
25/10/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.E.B. SANT JORDI No disponible 84 44
25/10/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT JET TERRASSA B No disponible 59 51
24/10/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.E. SANT NICOLAU B No disponible 44 45
24/10/2015 19:00 C.B. PARETS A VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 44 80
25/10/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI BASQUET NEUS A No disponible 73 64
24/10/2015 17:30 C.B. RODA BASQUETPIASABADELL No disponible 48 53
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/10/2015 19:00 C.E.B. SANT JORDI C.B. RODA No disponible 73 49
31/10/2015 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 49 67
01/11/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 58 60
01/11/2015 17:15 BASQUET NEUS A LLIÇA D´AMUNT No disponible 67 60
31/10/2015 19:00 VIKUS'S FEMENI OSONA C.E.E. SANT GERVASI No disponible 76 38
31/10/2015 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. PARETS A No disponible 46 45
13/11/2015 20:45 JET TERRASSA B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 47 56
01/11/2015 13:00 BASQUETPIASABADELL QBASKET SANT CUGAT No disponible 46 47
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2016 17:30 LLIÇA D´AMUNT VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 50 56
07/11/2015 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B BASQUET NEUS A No disponible 42 57
08/11/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 58 54
07/11/2015 20:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. LES FRANQUESES A No disponible 52 54
07/11/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 BASQUETPIASABADELL No disponible 51 36
07/11/2015 17:45 C.B. PARETS A JET TERRASSA B No disponible 71 36
08/11/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.E. SANT NICOLAU B No disponible 43 44
07/11/2015 17:30 C.B. RODA QBASKET SANT CUGAT No disponible 62 72
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/11/2015 18:00 C.B. LES FRANQUESES A C.B. RODA No disponible 73 44
15/11/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E.B. SANT JORDI No disponible 43 42
13/11/2015 21:30 BASQUET NEUS A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 44 71
14/11/2015 19:15 VIKUS'S FEMENI OSONA BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 62 48
14/11/2015 19:00 C.E. SANT NICOLAU B LLIÇA D´AMUNT No disponible 53 44
15/11/2015 19:30 JET TERRASSA B C.E.E. SANT GERVASI No disponible 52 46
15/11/2015 13:00 BASQUETPIASABADELL C.B. PARETS A No disponible 58 61
15/11/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 40 53
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2015 18:00 LLIÇA D´AMUNT JET TERRASSA B No disponible 59 33
21/11/2015 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 53 46
22/11/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 79 58
21/11/2015 16:00 C.E.B. SANT JORDI BASQUET NEUS A No disponible 58 48
22/11/2015 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 69 57
21/11/2015 17:30 C.B. PARETS A QBASKET SANT CUGAT No disponible 61 36
22/11/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI BASQUETPIASABADELL No disponible 25 43
21/11/2015 16:00 C.B. RODA U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 53 65
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/11/2015 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. RODA No disponible 75 51
29/11/2015 17:15 BASQUET NEUS A C.B. LES FRANQUESES A No disponible 50 41
28/11/2015 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.E.B. SANT JORDI No disponible 50 58
29/11/2015 19:30 C.E. SANT NICOLAU B C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 41 70
29/11/2015 19:00 JET TERRASSA B BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 45 57
29/11/2015 13:00 BASQUETPIASABADELL LLIÇA D´AMUNT No disponible 45 51
29/11/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.E.E. SANT GERVASI No disponible 66 59
28/11/2015 16:00 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. PARETS A No disponible 40 61
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2015 19:30 LLIÇA D´AMUNT QBASKET SANT CUGAT No disponible 47 36
12/12/2015 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B BASQUETPIASABADELL No disponible 70 29
13/12/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A JET TERRASSA B No disponible 93 26
12/12/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.E. SANT NICOLAU B No disponible 69 53
13/12/2015 18:30 C.B. LES FRANQUESES A VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 53 51
13/12/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET NEUS A No disponible 55 41
13/12/2015 18:00 C.E.E. SANT GERVASI U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 44 56
12/12/2015 17:30 C.B. RODA C.B. PARETS A No disponible 50 58
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/12/2015 17:45 BASQUET NEUS A C.B. RODA No disponible 54 49
19/12/2015 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 57 64
20/12/2015 19:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. LES FRANQUESES A No disponible 46 55
20/12/2015 17:45 JET TERRASSA B C.E.B. SANT JORDI No disponible 30 80
20/12/2015 13:00 BASQUETPIASABADELL C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 52 69
20/12/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 58 57
19/12/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 LLIÇA D´AMUNT No disponible 45 46
19/12/2015 17:30 C.B. PARETS A C.E.E. SANT GERVASI No disponible 61 49
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/01/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT C.B. PARETS A No disponible 56 43
09/01/2016 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 61 51
10/01/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A QBASKET SANT CUGAT No disponible 62 26
09/01/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI BASQUETPIASABADELL No disponible 78 48
10/01/2016 19:00 C.B. LES FRANQUESES A JET TERRASSA B No disponible 67 34
10/01/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 50 43
10/01/2016 17:15 BASQUET NEUS A VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 54 48
09/01/2016 17:30 C.B. RODA C.E.E. SANT GERVASI No disponible 59 52
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/01/2016 18:30 C.E. SANT NICOLAU B BASQUET NEUS A No disponible 71 47
17/01/2016 17:30 JET TERRASSA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 41 52
17/01/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL C.B. LES FRANQUESES A No disponible 46 60
17/01/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.E.B. SANT JORDI No disponible 35 54
16/01/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 44 68
16/01/2016 17:00 C.B. PARETS A BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 43 51
17/01/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI LLIÇA D´AMUNT No disponible 51 59
16/01/2016 17:30 C.B. RODA VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 37 52
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/01/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT C.B. RODA No disponible 59 48
23/01/2016 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.E.E. SANT GERVASI No disponible 62 43
24/01/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.B. PARETS A No disponible 75 51
23/01/2016 20:30 C.E.B. SANT JORDI U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 67 51
24/01/2016 12:30 C.B. LES FRANQUESES A QBASKET SANT CUGAT No disponible 94 32
24/01/2016 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUETPIASABADELL No disponible 57 48
23/01/2016 18:00 BASQUET NEUS A JET TERRASSA B No disponible 56 64
23/01/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 60 50
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/01/2016 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET B LLIÇA D´AMUNT No disponible 48 51
30/01/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA JET TERRASSA B No disponible 54 45
31/01/2016 17:15 BASQUET NEUS A BASQUETPIASABADELL No disponible 56 53
31/01/2016 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA QBASKET SANT CUGAT No disponible 58 39
30/01/2016 20:45 C.B. LES FRANQUESES A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 62 57
30/01/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. PARETS A No disponible 66 60
31/01/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.E.E. SANT GERVASI No disponible 65 46
30/01/2016 16:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RODA No disponible 48 51
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/02/2016 16:00 C.B. RODA BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 44 61
07/02/2016 18:00 LLIÇA D´AMUNT C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 42 44
07/02/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.E.B. SANT JORDI No disponible 49 65
06/02/2016 19:00 C.B. PARETS A C.B. LES FRANQUESES A No disponible 48 61
06/02/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 51 63
07/02/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT BASQUET NEUS A No disponible 49 64
07/02/2016 19:00 BASQUETPIASABADELL VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 48 60
07/02/2016 18:00 JET TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 26 57
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/02/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI LLIÇA D´AMUNT No disponible 66 45
14/02/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 60 41
13/02/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU B BASQUETPIASABADELL No disponible 66 42
14/02/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA QBASKET SANT CUGAT No disponible 71 21
14/02/2016 17:15 BASQUET NEUS A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 57 48
14/02/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. PARETS A No disponible 61 41
13/02/2016 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.E.E. SANT GERVASI No disponible 68 39
14/02/2016 19:00 JET TERRASSA B C.B. RODA No disponible 58 57
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/02/2016 17:30 C.B. RODA C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 41 47
21/02/2016 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.E.B. SANT JORDI No disponible 45 51
21/02/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT C.B. LES FRANQUESES A No disponible 51 70
21/02/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 52 50
20/02/2016 19:00 C.B. PARETS A BASQUET NEUS A No disponible 61 57
20/02/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 43 37
21/02/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.E. SANT NICOLAU B No disponible 30 47
21/02/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL JET TERRASSA B No disponible 55 48
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA LLIÇA D´AMUNT No disponible 56 59
27/02/2016 19:15 C.B. LES FRANQUESES A BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 70 54
27/02/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 64 58
28/02/2016 19:15 JET TERRASSA B QBASKET SANT CUGAT No disponible 36 46
28/02/2016 16:00 C.E. SANT NICOLAU B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 51 48
27/02/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. PARETS A No disponible 56 47
28/02/2016 17:15 BASQUET NEUS A C.E.E. SANT GERVASI No disponible 68 33
28/02/2016 11:30 BASQUETPIASABADELL C.B. RODA No disponible 38 42
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/03/2016 17:30 C.B. RODA C.E.B. SANT JORDI No disponible 39 58
06/03/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.B. LES FRANQUESES A No disponible 67 44
06/03/2016 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 45 40
06/03/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT BASQUET NEUS A No disponible 40 49
06/03/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 49 67
05/03/2016 19:00 C.B. PARETS A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 44 56
05/03/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 JET TERRASSA B No disponible 74 45
06/03/2016 16:00 QBASKET SANT CUGAT BASQUETPIASABADELL No disponible 62 56
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/03/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA LLIÇA D´AMUNT No disponible 41 49
13/03/2016 17:30 BASQUET NEUS A BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 58 65
13/03/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 49 55
12/03/2016 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.E.B. SANT JORDI No disponible 46 61
13/03/2016 11:30 BASQUETPIASABADELL U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 67 48
13/03/2016 17:00 JET TERRASSA B C.B. PARETS A No disponible 56 55
13/03/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU B C.E.E. SANT GERVASI No disponible 46 42
13/03/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.B. RODA No disponible 48 46
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2016 17:30 C.B. RODA C.B. LES FRANQUESES A No disponible 42 55
19/03/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 50 43
18/03/2016 21:30 C.E. ESCOLA DEL CARME A BASQUET NEUS A No disponible 62 43
19/03/2016 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 36 41
20/03/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT C.E. SANT NICOLAU B No disponible 58 47
20/03/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI JET TERRASSA B No disponible 71 55
19/03/2016 19:15 C.B. PARETS A BASQUETPIASABADELL No disponible 62 42
19/03/2016 19:30 U.E. SANT CUGAT 2 QBASKET SANT CUGAT No disponible 56 51
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/04/2016 19:15 JET TERRASSA B LLIÇA D´AMUNT No disponible 23 49
03/04/2016 19:45 C.E. SANT NICOLAU B BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 52 37
02/04/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 59 61
03/04/2016 17:15 BASQUET NEUS A C.E.B. SANT JORDI No disponible 62 46
03/04/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. LES FRANQUESES A No disponible 39 50
03/04/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.B. PARETS A No disponible 42 47
03/04/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL C.E.E. SANT GERVASI No disponible 67 50
02/04/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. RODA No disponible 57 65
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/04/2016 17:30 C.B. RODA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 41 54
09/04/2016 19:15 C.B. LES FRANQUESES A BASQUET NEUS A No disponible 50 40
09/04/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 40 64
10/04/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 47 39
09/04/2016 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B JET TERRASSA B No disponible 60 44
09/04/2016 19:30 LLIÇA D´AMUNT BASQUETPIASABADELL No disponible 64 52
10/04/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI QBASKET SANT CUGAT No disponible 76 61
09/04/2016 19:15 C.B. PARETS A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 53 40
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/04/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT LLIÇA D´AMUNT No disponible 38 64
17/04/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 45 58
17/04/2016 19:30 JET TERRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 42 88
17/04/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU B C.E.B. SANT JORDI No disponible 70 57
16/04/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. LES FRANQUESES A No disponible 50 42
17/04/2016 19:00 BASQUET NEUS A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 53 47
16/04/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.E.E. SANT GERVASI No disponible 69 39
17/04/2016 17:30 C.B. PARETS A C.B. RODA No disponible 62 53
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2016 17:30 C.B. RODA BASQUET NEUS A No disponible 45 52
24/04/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 61 47
24/04/2016 19:15 C.B. LES FRANQUESES A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 49 54
24/04/2016 19:00 C.E.B. SANT JORDI JET TERRASSA B No disponible 65 40
24/04/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A BASQUETPIASABADELL No disponible 70 53
23/04/2016 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET B QBASKET SANT CUGAT No disponible 68 67
23/04/2016 19:00 LLIÇA D´AMUNT U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 57 49
24/04/2016 12:30 C.E.E. SANT GERVASI C.B. PARETS A No disponible 62 60
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/04/2016 19:00 C.B. PARETS A LLIÇA D´AMUNT No disponible 46 59
01/05/2016 11:00 U.E. SANT CUGAT 2 BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 65 68
01/05/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 49 62
01/05/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL C.E.B. SANT JORDI No disponible 61 52
29/04/2016 22:15 JET TERRASSA B C.B. LES FRANQUESES A No disponible 40 70
28/04/2016 20:15 C.E. SANT NICOLAU B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 43 41
30/04/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA BASQUET NEUS A No disponible 48 47
01/05/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI C.B. RODA No disponible 59 50
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/05/2016 17:15 BASQUET NEUS A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 57 52
08/05/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA JET TERRASSA B No disponible 55 34
06/05/2016 22:00 C.B. LES FRANQUESES A BASQUETPIASABADELL No disponible 83 50
07/05/2016 16:00 C.E.B. SANT JORDI QBASKET SANT CUGAT No disponible 67 56
08/05/2016 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 71 63
07/05/2016 18:15 BASQUET DRAFT GRAMENET B C.B. PARETS A No disponible 58 37
08/05/2016 18:00 LLIÇA D´AMUNT C.E.E. SANT GERVASI No disponible 47 58
07/05/2016 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. RODA No disponible 57 46
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/05/2016 17:30 C.B. RODA LLIÇA D´AMUNT No disponible 60 55
15/05/2016 18:00 C.E.E. SANT GERVASI BASQUET DRAFT GRAMENET B No disponible 54 64
14/05/2016 17:30 C.B. PARETS A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 32 69
14/05/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.E.B. SANT JORDI No disponible 55 61
15/05/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT C.B. LES FRANQUESES A No disponible 46 73
16/05/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 52 37
15/05/2016 17:30 JET TERRASSA B BASQUET NEUS A No disponible 47 62
14/05/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU B VIKUS'S FEMENI OSONA No disponible 45 49
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. ESCOLA DEL CARME A 30 28 2 0 1985 1364 58
2 C.B. LES FRANQUESES A 30 24 6 0 1802 1470 54
3 C.E.B. SANT JORDI 30 23 7 0 1779 1534 53
4 VIKUS'S FEMENI OSONA 30 21 9 0 1673 1417 51
5 BASQUET NEUS A 30 18 12 0 1648 1585 48
6 BASQUET DRAFT GRAMENET B 30 18 12 0 1619 1525 48
7 LLIÇA D´AMUNT 30 17 13 0 1559 1507 47
8 C.E. SANT NICOLAU B 30 17 13 0 1523 1450 47
9 C.B. MATADEPERA TARONJA 30 16 14 0 1583 1428 46
10 C.B. PARETS A 30 12 18 0 1563 1642 42
11 U.E. SANT CUGAT 2 30 11 19 0 1570 1605 41
12 QBASKET SANT CUGAT 30 9 21 0 1401 1774 39
13 BASQUETPIASABADELL 30 7 23 0 1457 1697 37
14 JET TERRASSA B 30 7 23 0 1294 1815 37
15 C.E.E. SANT GERVASI 30 7 23 0 1455 1807 37
16 C.B. RODA 30 5 25 0 1467 1758 35
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD