Resultats de la Temporada 2015      Categoria C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT


Competicio SOTS 21 MASCULI PREFERENT FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/09/2015 12:15 A.E. BADALONES A C.B. TIANA No disponible 89 84
20/09/2015 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 60 40
20/09/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 67 52
20/09/2015 12:15 U.E. MATARO A A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 75 68
20/09/2015 17:30 C.B. IGUALADA C.B. MOLLERUSSA No disponible 82 49
19/09/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA U.B. SANT ADRIA A No disponible 73 76
20/09/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 90 46
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/09/2015 13:00 C.B. TIANA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 57 53
23/09/2015 21:30 U.B. SANT ADRIA A A.E. BADALONES A No disponible 76 67
27/09/2015 12:15 C.B. MOLLERUSSA A.E.S.E. A No disponible 61 63
26/09/2015 17:00 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. IGUALADA No disponible 49 54
26/09/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. MATARO A No disponible 77 69
26/09/2015 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.E. SANT NICOLAU No disponible 59 85
27/09/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 55 60
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/09/2015 21:30 U.B. SANT ADRIA A C.B. TIANA No disponible 70 75
04/10/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 71 65
04/10/2015 12:15 U.E. MATARO A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 64 60
04/10/2015 19:15 C.B. IGUALADA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 58 51
04/10/2015 12:45 A.E.S.E. A A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 71 79
03/10/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. MOLLERUSSA No disponible 68 57
04/10/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 70 59
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/10/2015 21:30 U.B. SANT ADRIA A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 57 72
11/10/2015 12:15 C.B. MOLLERUSSA A.E. BADALONES A No disponible 60 67
11/10/2015 17:45 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 56 73
10/10/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E.S.E. A No disponible 83 79
10/10/2015 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. IGUALADA No disponible 49 58
11/10/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES U.E. MATARO A No disponible 54 53
10/10/2015 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU No disponible 53 84
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2015 12:15 A.E. BADALONES A A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 62 47
18/10/2015 16:00 C.B. TIANA C.B. MOLLERUSSA No disponible 62 61
18/10/2015 12:15 U.E. MATARO A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 51 61
18/10/2015 19:15 C.B. IGUALADA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 61 55
18/10/2015 12:45 A.E.S.E. A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 70 38
17/10/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 83 71
18/10/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.E. SANT NICOLAU No disponible 65 58
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/10/2015 10:45 C.B. MOLLERUSSA U.B. SANT ADRIA A No disponible 44 82
25/10/2015 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. TIANA No disponible 55 49
24/10/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E. BADALONES A No disponible 81 75
24/10/2015 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 77 58
25/10/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A.E.S.E. A No disponible 68 67
24/10/2015 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. IGUALADA No disponible 45 58
25/10/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU U.E. MATARO A No disponible 78 49
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/12/2015 16:00 A.E. BADALONES A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 81 70
01/11/2015 16:00 C.B. TIANA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 75 63
31/10/2015 16:00 U.B. SANT ADRIA A A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 74 65
01/11/2015 19:15 C.B. IGUALADA C.E. SANT NICOLAU No disponible 39 64
01/11/2015 12:45 A.E.S.E. A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 85 46
31/10/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 71 43
01/11/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA U.E. MATARO A No disponible 69 54
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2015 19:30 C.B. MOLLERUSSA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 51 74
07/11/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.B. SANT ADRIA A No disponible 75 76
07/11/2015 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. TIANA No disponible 76 89
08/11/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A.E. BADALONES A No disponible 65 46
07/11/2015 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 66 74
08/11/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU A.E.S.E. A No disponible 71 65
08/11/2015 12:15 U.E. MATARO A C.B. IGUALADA No disponible 49 45
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2015 12:15 A.E. BADALONES A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 81 40
15/11/2015 16:00 C.B. TIANA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 65 72
14/11/2015 16:00 U.B. SANT ADRIA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 70 46
14/11/2015 18:00 C.B. MOLLERUSSA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 65 54
15/11/2015 12:45 A.E.S.E. A U.E. MATARO A No disponible 78 50
14/11/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.E. SANT NICOLAU No disponible 57 83
15/11/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. IGUALADA No disponible 56 41
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2015 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 50 78
21/11/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. MOLLERUSSA No disponible 59 53
22/11/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES U.B. SANT ADRIA A No disponible 61 90
21/11/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. TIANA No disponible 54 74
22/11/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU A.E. BADALONES A No disponible 67 30
22/11/2015 12:15 U.E. MATARO A SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 57 65
22/11/2015 19:15 C.B. IGUALADA A.E.S.E. A No disponible 73 85
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/11/2015 12:15 A.E. BADALONES A U.E. MATARO A No disponible 83 47
29/11/2015 16:00 C.B. TIANA C.E. SANT NICOLAU No disponible 46 73
28/11/2015 16:00 U.B. SANT ADRIA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 87 45
29/11/2015 12:15 C.B. MOLLERUSSA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 39 45
29/11/2015 17:45 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 56 76
28/11/2015 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. IGUALADA No disponible 61 54
29/11/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E.S.E. A No disponible 72 61
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/12/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 59 58
12/12/2015 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 68 82
13/12/2015 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. MOLLERUSSA No disponible 65 72
13/12/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU U.B. SANT ADRIA A No disponible 64 46
13/12/2015 12:15 U.E. MATARO A C.B. TIANA No disponible 76 79
13/12/2015 19:15 C.B. IGUALADA A.E. BADALONES A No disponible 81 47
13/12/2015 12:45 A.E.S.E. A SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 82 78
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2015 12:15 A.E. BADALONES A A.E.S.E. A No disponible 53 68
20/12/2015 16:00 C.B. TIANA C.B. IGUALADA No disponible 73 55
19/12/2015 19:30 U.B. SANT ADRIA A U.E. MATARO A No disponible 73 47
20/12/2015 10:45 C.B. MOLLERUSSA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 61 58
20/12/2015 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 69 46
19/12/2015 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 67 60
20/12/2015 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 61 38
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/01/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 52 74
10/01/2016 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 57 78
10/01/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA C.E. SANT NICOLAU No disponible 47 50
10/01/2016 19:15 C.B. IGUALADA U.B. SANT ADRIA A No disponible 46 62
10/01/2016 12:45 A.E.S.E. A C.B. TIANA No disponible 64 74
09/01/2016 19:30 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA A.E. BADALONES A No disponible 80 67
10/01/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 87 60
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2016 12:30 A.E. BADALONES A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 43 69
17/01/2016 16:00 C.B. TIANA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 76 55
16/01/2016 16:00 U.B. SANT ADRIA A A.E.S.E. A No disponible 73 50
17/01/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA U.E. MATARO A No disponible 60 55
17/01/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.E. SANT NICOLAU No disponible 74 73
16/01/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 58 40
16/01/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 71 59
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/01/2016 16:00 C.B. TIANA A.E. BADALONES A No disponible 69 64
23/01/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 67 52
23/01/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.E. SANT NICOLAU No disponible 65 68
24/01/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.E. MATARO A No disponible 89 82
24/01/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA C.B. IGUALADA No disponible 58 48
23/01/2016 16:00 U.B. SANT ADRIA A SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 74 63
24/01/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 47 71
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. TIANA No disponible 86 54
31/01/2016 12:30 A.E. BADALONES A U.B. SANT ADRIA A No disponible 52 61
31/01/2016 12:45 A.E.S.E. A C.B. MOLLERUSSA No disponible 73 63
31/01/2016 19:15 C.B. IGUALADA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 69 66
31/01/2016 12:15 U.E. MATARO A A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 55 67
31/01/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 69 50
31/01/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 55 53
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/02/2016 16:00 C.B. TIANA U.B. SANT ADRIA A No disponible 66 74
07/02/2016 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES C.E. SANT NICOLAU No disponible 71 84
07/02/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U.E. MATARO A No disponible 54 60
06/02/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. IGUALADA No disponible 81 44
07/02/2016 16:00 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E.S.E. A No disponible 65 63
06/02/2016 12:45 C.B. MOLLERUSSA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 60 62
06/02/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 51 72
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/02/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA U.B. SANT ADRIA A No disponible 79 45
14/02/2016 12:30 A.E. BADALONES A C.B. MOLLERUSSA No disponible 67 61
13/02/2016 18:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 63 76
14/02/2016 12:45 A.E.S.E. A A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 60 64
14/02/2016 19:15 C.B. IGUALADA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 60 70
14/02/2016 12:15 U.E. MATARO A C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 78 36
13/02/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 84 27
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. BADALONES A No disponible 86 81
21/02/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA C.B. TIANA No disponible 54 66
20/02/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. MATARO A No disponible 60 55
21/02/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. IGUALADA No disponible 59 63
20/02/2016 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 A.E.S.E. A No disponible 67 76
20/02/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 79 71
21/02/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 68 80
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/02/2016 16:00 U.B. SANT ADRIA A C.B. MOLLERUSSA No disponible 74 45
28/02/2016 16:00 C.B. TIANA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 81 69
28/02/2016 12:30 A.E. BADALONES A A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 42 80
27/02/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 57 64
28/02/2016 12:45 A.E.S.E. A C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 64 69
28/02/2016 19:15 C.B. IGUALADA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 76 41
28/02/2016 12:15 U.E. MATARO A C.E. SANT NICOLAU No disponible 61 83
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/03/2016 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 A.E. BADALONES A No disponible 72 69
05/03/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. TIANA No disponible 76 65
06/03/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.B. SANT ADRIA A No disponible 65 78
05/03/2016 18:45 C.E. SANT NICOLAU C.B. IGUALADA No disponible 63 61
05/03/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. A No disponible 58 68
06/03/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 71 63
06/03/2016 12:15 U.E. MATARO A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 61 66
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/03/2016 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. MOLLERUSSA No disponible 67 53
13/03/2016 18:30 U.B. SANT ADRIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 65 60
12/03/2016 16:00 C.B. TIANA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 80 69
13/03/2016 12:30 A.E. BADALONES A C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 60 57
12/03/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 44 53
13/03/2016 12:45 A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU No disponible 60 61
13/03/2016 19:15 C.B. IGUALADA U.E. MATARO A No disponible 49 46
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/03/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. BADALONES A No disponible 62 67
20/03/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. TIANA No disponible 63 78
20/03/2016 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U.B. SANT ADRIA A No disponible 64 79
20/03/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. MOLLERUSSA No disponible 48 50
20/03/2016 12:15 U.E. MATARO A A.E.S.E. A No disponible 56 70
20/03/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 77 63
20/03/2016 17:30 C.B. IGUALADA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 56 64
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/04/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 58 50
03/04/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 75 70
02/04/2016 16:00 U.B. SANT ADRIA A C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 67 43
03/04/2016 16:00 C.B. TIANA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 63 51
03/04/2016 12:30 A.E. BADALONES A C.E. SANT NICOLAU No disponible 71 62
02/04/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA U.E. MATARO A No disponible 53 62
03/04/2016 12:45 A.E.S.E. A C.B. IGUALADA No disponible 68 34
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/04/2016 12:15 U.E. MATARO A A.E. BADALONES A No disponible 58 69
09/04/2016 16:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. TIANA No disponible 68 75
09/04/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.B. SANT ADRIA A No disponible 64 70
09/04/2016 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. MOLLERUSSA No disponible 58 54
09/04/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 63 78
10/04/2016 19:15 C.B. IGUALADA SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 70 77
10/04/2016 12:45 A.E.S.E. A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 51 60
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/04/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 60 53
17/04/2016 19:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 77 58
17/04/2016 12:15 C.B. MOLLERUSSA C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 61 58
16/04/2016 16:00 U.B. SANT ADRIA A C.E. SANT NICOLAU No disponible 61 80
17/04/2016 16:00 C.B. TIANA U.E. MATARO A No disponible 70 60
17/04/2016 12:30 A.E. BADALONES A C.B. IGUALADA No disponible 58 49
16/04/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA A.E.S.E. A No disponible 74 79
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/04/2016 12:45 A.E.S.E. A A.E. BADALONES A No disponible 79 70
24/04/2016 19:15 C.B. IGUALADA C.B. TIANA No disponible 67 70
24/04/2016 12:15 U.E. MATARO A U.B. SANT ADRIA A No disponible 65 63
23/04/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. MOLLERUSSA No disponible 54 53
24/04/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 61 64
23/04/2016 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 65 86
23/04/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 81 66
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/04/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. NOU ESPLUGUES No disponible 73 54
30/04/2016 17:30 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 68 61
01/05/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. MOLLERUSSA No disponible 79 57
27/04/2016 21:00 U.B. SANT ADRIA A C.B. IGUALADA No disponible 58 61
01/05/2016 17:15 C.B. TIANA A.E.S.E. A No disponible 68 60
30/04/2016 12:30 A.E. BADALONES A SARSA BAGES LA SALLE MANRESA No disponible 79 71
30/04/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 53 73
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/05/2016 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. BADALONES A No disponible 73 45
07/05/2016 16:00 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.B. TIANA No disponible 71 48
08/05/2016 12:45 A.E.S.E. A U.B. SANT ADRIA A No disponible 65 67
08/05/2016 12:15 U.E. MATARO A C.B. MOLLERUSSA No disponible 68 44
08/05/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA No disponible 95 49
08/05/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 66 63
08/05/2016 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 No disponible 60 63
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CIRCOL CATOLIC BADALONA 28 25 3 0 1949 1502 53
2 C.E. SANT NICOLAU 28 23 5 0 2029 1598 51
3 U.B. SANT ADRIA A 28 21 7 0 1948 1702 49
4 C.B. TIANA 28 20 8 0 1931 1848 48
5 A.E. SANT ANDREU NATZARET A 28 17 11 0 1926 1769 45
6 A.E. MINGUELLA A - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 28 14 14 0 1832 1884 42
7 A.E.S.E. A 28 14 14 0 1924 1795 42
8 A.E. BADALONES A 28 13 15 0 1785 1875 41
9 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA 28 12 16 0 1847 1884 40
10 C.B. IGUALADA 28 12 16 0 1612 1674 40
11 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 28 9 19 0 1693 1921 37
12 C.B. MATADEPERA TARONJA 28 8 20 0 1499 1859 36
13 C.B. MOLLERUSSA 28 8 20 0 1568 1776 36
14 U.E. MATARO A 28 8 20 0 1663 1823 36
15 C.B. NOU ESPLUGUES 28 6 22 0 1608 1904 34
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD