Resultats de la Temporada 2015      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA


Competicio SEGONA MASCULINA FASE PREVIAGrup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/09/2015 19:00 C.B. CASTELLAR B BASQUET LA MINA A No disponible 66 59
19/09/2015 17:45 C.B. SANTA COLOMA B EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 56 63
19/09/2015 17:45 U.B. LLEFIA A C.N. CALDES A No disponible 72 88
20/09/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 72 45
04/12/2015 21:00 U.E. SANT CUGAT 2 A.E. BADALONES B No disponible 61 67
20/09/2015 17:00 A.E. AULA A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 80 92
04/12/2015 21:30 BASQUET NEUS A GRAMENET B.C. A No disponible 77 42
19/09/2015 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B U.E. BARBERA B No disponible 77 57
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/09/2015 19:30 BASQUET LA MINA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 64 72
27/09/2015 17:45 GRAMENET B.C. A C.B. CASTELLAR B No disponible 61 51
27/09/2015 19:30 C.E.B. SANT JORDI A BASQUET NEUS A No disponible 64 66
27/09/2015 16:00 A.E. BADALONES B A.E. AULA A No disponible 62 82
26/09/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 54 74
27/09/2015 17:45 C.N. CALDES A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 69 50
27/09/2015 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A U.B. LLEFIA A No disponible 68 41
27/09/2015 16:00 U.E. BARBERA B C.B. SANTA COLOMA B No disponible 63 70
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/10/2015 19:00 C.B. CASTELLAR B C.E.B. SANT JORDI A No disponible 81 73
03/10/2015 19:30 BASQUET LA MINA A GRAMENET B.C. A No disponible 65 57
03/10/2015 17:45 U.B. LLEFIA A U.E. BARBERA B No disponible 58 75
03/10/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 82 60
03/10/2015 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 C.N. CALDES A No disponible 78 60
04/10/2015 17:00 A.E. AULA A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 76 47
03/10/2015 20:30 BASQUET NEUS A A.E. BADALONES B No disponible 66 49
03/10/2015 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B. SANTA COLOMA B No disponible 80 60
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/10/2015 17:45 GRAMENET B.C. A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 77 66
11/10/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI A BASQUET LA MINA A No disponible 69 64
10/10/2015 21:00 A.E. BADALONES B C.B. CASTELLAR B No disponible 84 64
10/10/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET BASQUET NEUS A No disponible 72 65
07/10/2015 21:30 C.N. CALDES A A.E. AULA A No disponible 95 85
11/10/2015 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 74 61
11/10/2015 16:00 U.E. BARBERA B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 62 72
10/10/2015 17:45 C.B. SANTA COLOMA B U.B. LLEFIA A No disponible 82 68
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/10/2015 19:00 C.B. CASTELLAR B A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 76 55
17/10/2015 19:30 BASQUET LA MINA A A.E. BADALONES B No disponible 86 91
18/10/2015 17:45 GRAMENET B.C. A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 48 79
17/10/2015 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. SANTA COLOMA B No disponible 73 76
17/10/2015 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 U.E. BARBERA B No disponible 66 65
18/10/2015 17:00 A.E. AULA A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 64 80
18/10/2015 19:15 BASQUET NEUS A C.N. CALDES A No disponible 64 57
17/10/2015 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B U.B. LLEFIA A No disponible 76 70
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/10/2015 19:30 C.E.B. SANT JORDI A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 54 73
24/10/2015 21:00 A.E. BADALONES B GRAMENET B.C. A No disponible 80 75
24/10/2015 20:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET BASQUET LA MINA A No disponible 58 69
25/10/2015 17:45 C.N. CALDES A C.B. CASTELLAR B No disponible 59 53
25/10/2015 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A BASQUET NEUS A No disponible 53 43
25/10/2015 12:15 U.E. BARBERA B A.E. AULA A No disponible 64 78
24/10/2015 17:00 C.B. SANTA COLOMA B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 66 50
24/10/2015 17:45 U.B. LLEFIA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 69 53
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/10/2015 18:00 C.B. CASTELLAR B EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 58 65
31/10/2015 19:30 BASQUET LA MINA A C.N. CALDES A No disponible 80 70
01/11/2015 17:45 GRAMENET B.C. A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 57 78
01/11/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI A A.E. BADALONES B No disponible 65 64
31/10/2015 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 U.B. LLEFIA A No disponible 86 72
01/11/2015 17:00 A.E. AULA A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 76 62
01/11/2015 12:00 BASQUET NEUS A U.E. BARBERA B No disponible 60 56
31/10/2015 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 67 58
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/11/2015 21:00 A.E. BADALONES B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 80 75
07/11/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E.B. SANT JORDI A No disponible 80 73
08/11/2015 17:45 C.N. CALDES A GRAMENET B.C. A No disponible 78 79
07/11/2015 16:00 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A BASQUET LA MINA A No disponible 68 45
08/11/2015 16:00 U.E. BARBERA B C.B. CASTELLAR B No disponible 76 52
08/11/2015 19:30 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET NEUS A No disponible 57 69
07/11/2015 17:45 U.B. LLEFIA A A.E. AULA A No disponible 85 73
07/11/2015 19:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 62 45
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/11/2015 19:00 C.B. CASTELLAR B C.B. SANTA COLOMA B No disponible 61 65
14/11/2015 19:30 BASQUET LA MINA A U.E. BARBERA B No disponible 56 77
15/11/2015 19:30 GRAMENET B.C. A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 49 64
15/11/2015 12:00 C.E.B. SANT JORDI A C.N. CALDES A No disponible 69 61
15/11/2015 16:00 A.E. BADALONES B A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 73 64
15/11/2015 17:00 A.E. AULA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 59 44
15/11/2015 17:30 BASQUET NEUS A U.B. LLEFIA A No disponible 78 69
15/11/2015 17:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 65 49
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/11/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 60 63
22/11/2015 17:45 C.N. CALDES A A.E. BADALONES B No disponible 87 83
22/11/2015 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 73 67
22/11/2015 12:15 U.E. BARBERA B GRAMENET B.C. A No disponible 79 55
22/11/2015 19:30 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET LA MINA A No disponible 72 63
21/11/2015 17:45 U.B. LLEFIA A C.B. CASTELLAR B No disponible 78 61
22/11/2015 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT BASQUET NEUS A No disponible 52 51
21/11/2015 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 A.E. AULA A No disponible 82 80
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/11/2015 18:30 C.B. CASTELLAR B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 69 76
28/11/2015 19:30 BASQUET LA MINA A U.B. LLEFIA A No disponible 61 60
29/11/2015 17:45 GRAMENET B.C. A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 59 61
29/11/2015 12:15 C.E.B. SANT JORDI A U.E. BARBERA B No disponible 63 70
28/11/2015 21:00 A.E. BADALONES B EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 70 92
28/11/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.N. CALDES A No disponible 66 69
29/11/2015 19:00 BASQUET NEUS A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 73 63
28/11/2015 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B A.E. AULA A No disponible 83 74
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2015 17:45 C.N. CALDES A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 68 73
13/12/2015 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 77 67
13/12/2015 16:00 U.E. BARBERA B A.E. BADALONES B No disponible 61 79
12/12/2015 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.E.B. SANT JORDI A No disponible 74 76
12/12/2015 18:15 U.B. LLEFIA A GRAMENET B.C. A No disponible 58 76
13/12/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT BASQUET LA MINA A No disponible 53 64
12/12/2015 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. CASTELLAR B No disponible 71 55
13/12/2015 17:00 A.E. AULA A BASQUET NEUS A No disponible 62 67
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/12/2015 18:15 C.B. CASTELLAR B A.E. AULA A No disponible 81 73
20/12/2015 16:00 BASQUET LA MINA A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 56 72
20/12/2015 17:45 GRAMENET B.C. A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 59 54
20/12/2015 12:15 C.E.B. SANT JORDI A U.B. LLEFIA A No disponible 88 49
19/12/2015 21:00 A.E. BADALONES B C.B. SANTA COLOMA B No disponible 66 73
19/12/2015 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.E. BARBERA B No disponible 57 61
19/12/2015 17:30 C.N. CALDES A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 65 77
19/12/2015 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B BASQUET NEUS A No disponible 53 55
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/01/2016 16:00 U.E. BARBERA B C.N. CALDES A No disponible 69 72
09/01/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 64 48
09/01/2016 17:45 U.B. LLEFIA A A.E. BADALONES B No disponible 67 70
10/01/2016 19:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.E.B. SANT JORDI A No disponible 58 67
09/01/2016 17:45 U.E. SANT CUGAT 2 GRAMENET B.C. A No disponible 77 49
09/01/2016 17:30 A.E. AULA A BASQUET LA MINA A No disponible 61 64
09/01/2016 20:30 BASQUET NEUS A C.B. CASTELLAR B No disponible 74 36
09/01/2016 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 65 53
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/01/2016 18:30 C.B. CASTELLAR B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 62 67
16/01/2016 19:30 BASQUET LA MINA A BASQUET NEUS A No disponible 78 70
17/01/2016 17:45 GRAMENET B.C. A A.E. AULA A No disponible 51 89
17/01/2016 19:00 C.E.B. SANT JORDI A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 78 74
16/01/2016 21:00 A.E. BADALONES B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 51 73
16/01/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.B. LLEFIA A No disponible 70 73
17/01/2016 17:45 C.N. CALDES A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 61 59
17/01/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A U.E. BARBERA B No disponible 56 46
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/01/2016 19:30 BASQUET LA MINA A C.B. CASTELLAR B No disponible 63 75
24/01/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 70 58
24/01/2016 17:45 C.N. CALDES A U.B. LLEFIA A No disponible 77 76
23/01/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 69 75
07/04/2016 21:30 A.E. BADALONES B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 78 69
24/01/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A A.E. AULA A No disponible 80 82
24/01/2016 17:45 GRAMENET B.C. A BASQUET NEUS A No disponible 76 72
24/01/2016 17:30 U.E. BARBERA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 85 70
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/01/2016 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B BASQUET LA MINA A No disponible 60 59
30/01/2016 19:00 C.B. CASTELLAR B GRAMENET B.C. A No disponible 78 72
30/01/2016 20:15 BASQUET NEUS A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 79 63
31/01/2016 17:00 A.E. AULA A A.E. BADALONES B No disponible 76 83
30/01/2016 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 59 53
31/01/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.N. CALDES A No disponible 75 65
30/01/2016 17:45 U.B. LLEFIA A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 49 60
30/01/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B U.E. BARBERA B No disponible 71 67
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/02/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A C.B. CASTELLAR B No disponible 78 59
07/02/2016 17:45 GRAMENET B.C. A BASQUET LA MINA A No disponible 72 51
07/02/2016 17:00 U.E. BARBERA B U.B. LLEFIA A No disponible 71 54
07/02/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 65 51
07/02/2016 17:45 C.N. CALDES A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 66 50
06/02/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E. AULA A No disponible 73 82
06/02/2016 21:15 A.E. BADALONES B BASQUET NEUS A No disponible 43 62
06/02/2016 16:00 C.B. SANTA COLOMA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 67 54
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/02/2016 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B GRAMENET B.C. A No disponible 74 57
13/02/2016 17:00 BASQUET LA MINA A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 68 71
13/02/2016 19:00 C.B. CASTELLAR B A.E. BADALONES B No disponible 74 69
13/02/2016 21:15 BASQUET NEUS A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 59 52
14/02/2016 16:00 A.E. AULA A C.N. CALDES A No disponible 73 68
13/02/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 58 63
14/02/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT U.E. BARBERA B No disponible 56 57
13/02/2016 19:30 U.B. LLEFIA A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 74 89
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/02/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. CASTELLAR B No disponible 76 66
20/02/2016 21:15 A.E. BADALONES B BASQUET LA MINA A No disponible 62 53
20/02/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A GRAMENET B.C. A No disponible 97 62
14/04/2016 21:30 C.B. SANTA COLOMA B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 63 66
21/03/2016 21:15 U.E. BARBERA B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 81 53
21/02/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A A.E. AULA A No disponible 66 69
17/02/2016 21:30 C.N. CALDES A BASQUET NEUS A No disponible 48 64
20/02/2016 17:45 U.B. LLEFIA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 53 60
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2016 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.E.B. SANT JORDI A No disponible 86 78
28/02/2016 17:45 GRAMENET B.C. A A.E. BADALONES B No disponible 87 79
27/02/2016 19:30 BASQUET LA MINA A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 78 66
27/02/2016 19:00 C.B. CASTELLAR B C.N. CALDES A No disponible 63 62
27/02/2016 20:00 BASQUET NEUS A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 68 62
28/02/2016 17:00 A.E. AULA A U.E. BARBERA B No disponible 69 63
27/02/2016 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 C.B. SANTA COLOMA B No disponible 60 58
28/02/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT U.B. LLEFIA A No disponible 77 59
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/03/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A C.B. CASTELLAR B No disponible 83 66
06/03/2016 17:45 C.N. CALDES A BASQUET LA MINA A No disponible 75 57
05/03/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET GRAMENET B.C. A No disponible 56 46
05/03/2016 21:15 A.E. BADALONES B C.E.B. SANT JORDI A No disponible 65 71
05/03/2016 17:45 U.B. LLEFIA A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 66 53
05/03/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B A.E. AULA A No disponible 58 53
06/03/2016 16:00 U.E. BARBERA B BASQUET NEUS A No disponible 68 73
06/03/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 51 54
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/03/2016 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B A.E. BADALONES B No disponible 83 46
13/03/2016 18:45 C.E.B. SANT JORDI A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 85 68
13/03/2016 17:45 GRAMENET B.C. A C.N. CALDES A No disponible 63 69
12/03/2016 18:30 BASQUET LA MINA A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 44 60
12/03/2016 18:00 C.B. CASTELLAR B U.E. BARBERA B No disponible 61 71
18/03/2016 21:30 BASQUET NEUS A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 68 55
12/03/2016 20:00 A.E. AULA A U.B. LLEFIA A No disponible 84 70
12/03/2016 21:15 U.E. SANT CUGAT 2 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 70 61
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CASTELLAR B No disponible 68 59
20/03/2016 17:00 U.E. BARBERA B BASQUET LA MINA A No disponible 59 67
20/03/2016 19:30 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A GRAMENET B.C. A No disponible 62 59
20/03/2016 17:45 C.N. CALDES A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 80 73
19/03/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E. BADALONES B No disponible 60 79
19/03/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.E. AULA A No disponible 76 78
19/03/2016 17:45 U.B. LLEFIA A BASQUET NEUS A No disponible 53 70
19/03/2016 17:45 U.E. SANT CUGAT 2 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 53 82
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/04/2016 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 90 60
03/04/2016 16:00 A.E. BADALONES B C.N. CALDES A No disponible 68 78
03/04/2016 12:00 C.E.B. SANT JORDI A EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 67 73
03/04/2016 17:45 GRAMENET B.C. A U.E. BARBERA B No disponible 63 73
02/04/2016 18:00 BASQUET LA MINA A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 82 80
02/04/2016 18:00 C.B. CASTELLAR B U.B. LLEFIA A No disponible 70 77
02/04/2016 20:00 BASQUET NEUS A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 57 50
03/04/2016 17:00 A.E. AULA A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 71 72
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/04/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. CASTELLAR B No disponible 71 55
09/04/2016 17:45 U.B. LLEFIA A BASQUET LA MINA A No disponible 76 62
09/04/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B GRAMENET B.C. A No disponible 72 54
10/04/2016 16:00 U.E. BARBERA B C.E.B. SANT JORDI A No disponible 79 55
10/04/2016 17:45 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A A.E. BADALONES B No disponible 86 56
10/04/2016 17:45 C.N. CALDES A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 90 76
09/04/2016 17:45 U.E. SANT CUGAT 2 BASQUET NEUS A No disponible 49 68
10/04/2016 17:00 A.E. AULA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 66 62
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/04/2016 19:15 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.N. CALDES A No disponible 68 66
16/04/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 67 85
16/04/2016 21:15 A.E. BADALONES B U.E. BARBERA B No disponible 76 68
17/04/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A C.B. SANTA COLOMA B No disponible 66 50
17/04/2016 17:45 GRAMENET B.C. A U.B. LLEFIA A No disponible 66 100
16/04/2016 19:30 BASQUET LA MINA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 56 60
16/04/2016 18:00 C.B. CASTELLAR B U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 70 45
17/04/2016 17:30 BASQUET NEUS A A.E. AULA A No disponible 61 64
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/04/2016 17:00 A.E. AULA A C.B. CASTELLAR B No disponible 74 68
23/04/2016 17:45 U.E. SANT CUGAT 2 BASQUET LA MINA A No disponible 53 67
24/04/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT GRAMENET B.C. A No disponible 51 61
24/04/2016 19:30 U.B. LLEFIA A C.E.B. SANT JORDI A No disponible 85 68
23/04/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B A.E. BADALONES B No disponible 61 57
24/04/2016 16:00 U.E. BARBERA B A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 69 59
24/04/2016 17:45 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A C.N. CALDES A No disponible 60 56
24/04/2016 19:00 BASQUET NEUS A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 49 57
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/05/2016 17:45 C.N. CALDES A U.E. BARBERA B No disponible 70 79
30/04/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. SANTA COLOMA B No disponible 65 77
30/04/2016 21:15 A.E. BADALONES B U.B. LLEFIA A No disponible 60 63
01/05/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 66 75
01/05/2016 17:45 GRAMENET B.C. A U.E. SANT CUGAT 2 No disponible 75 42
30/04/2016 19:30 BASQUET LA MINA A A.E. AULA A No disponible 67 69
30/04/2016 19:00 C.B. CASTELLAR B BASQUET NEUS A No disponible 65 72
30/04/2016 17:45 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B No disponible 54 79
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/05/2016 20:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B. CASTELLAR B No disponible 80 64
08/05/2016 19:00 BASQUET NEUS A BASQUET LA MINA A No disponible 68 63
08/05/2016 17:00 A.E. AULA A GRAMENET B.C. A No disponible 83 77
07/05/2016 17:30 U.E. SANT CUGAT 2 C.E.B. SANT JORDI A No disponible 72 64
07/05/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.E. BADALONES B No disponible 80 46
07/05/2016 17:45 U.B. LLEFIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET No disponible 83 67
07/05/2016 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.N. CALDES A No disponible 64 63
08/05/2016 19:00 U.E. BARBERA B EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A No disponible 68 70
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 EL RECANVI - MARISTES ADEMAR A 30 25 5 0 2042 1794 55
2 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B 30 24 6 0 2114 1849 54
3 BASQUET NEUS A 30 23 7 0 1968 1731 53
4 A.E. AULA A 30 18 12 0 2205 2103 48
5 C.B. SANTA COLOMA B 30 18 12 0 1988 1934 48
6 U.E. BARBERA B 30 15 15 0 2039 1938 45
7 C.N. CALDES A 30 15 15 0 2092 2066 45
8 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 30 15 15 0 1907 1834 45
9 C.E.B. SANT JORDI A 30 15 15 0 2159 2098 45
10 A.E. BADALONES B 30 13 17 0 2036 2162 43
11 U.E. SANT CUGAT 2 30 13 17 0 1867 1999 43
12 U.B. LLEFIA A 30 11 19 0 2027 2139 41
13 BASQUET LA MINA A 30 11 19 0 1911 2022 41
14 GRAMENET B.C. A 30 10 20 0 1884 2115 40
15 C.B. CASTELLAR B 30 9 21 0 1919 2097 39
16 A.E. SANT ANDREU NATZARET 30 5 25 0 1888 2165 35
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD