Resultats de la Temporada 2015      Categoria COPA CATALUNYA MASCULINA


Competicio COPA CATALUNYA MASCULINA FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/09/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL C.B. CIUTAT VELLA A 64 76
20/09/2015 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A SESE A 84 77
20/09/2015 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ARACENA - AEC COLLBLANC B 47 68
20/09/2015 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 60 76
19/09/2015 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA BASQUET SITGES 67 65
19/09/2015 17:45 A.E.S.E. A A.B. EL VENDRELL A 58 56
23/09/2015 21:00 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 84 70
19/09/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. GRUP BARNA A 74 56
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/2015 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A LLUISOS DE GRACIA A 51 47
26/09/2015 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 92 84
26/09/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 69 74
26/09/2015 18:00 BASQUET SITGES A.E.S.E. A 65 62
26/09/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A TENEA C.B. ESPARREGUERA 74 61
26/09/2015 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B CELTIC BASQUET MOLINS A 74 62
26/09/2015 18:45 SESE A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 66 63
27/09/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A CAMPING BIANYA ROSER A 64 51
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/10/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL A.B. EL VENDRELL A 77 62
04/10/2015 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 80 49
04/10/2015 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. GRUP BARNA A 80 85
04/10/2015 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A SESE A 61 66
03/10/2015 18:00 TENEA C.B. ESPARREGUERA ARACENA - AEC COLLBLANC B 81 83
04/10/2015 17:30 A.E.S.E. A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 42 55
03/10/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A BASQUET SITGES 58 86
03/10/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CAMPING BIANYA ROSER A 49 52
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/10/2015 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA A 70 72
10/10/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. CIUTAT VELLA A 87 67
10/10/2015 18:00 BASQUET SITGES C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 56 79
10/10/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 74 66
10/10/2015 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B A.E.S.E. A 59 53
10/10/2015 18:45 SESE A TENEA C.B. ESPARREGUERA 87 82
10/10/2015 20:30 C.B. GRUP BARNA A CELTIC BASQUET MOLINS A 71 61
11/10/2015 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 70 60
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/10/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 87 88
05/11/2015 21:15 C.B. CIUTAT VELLA A BASQUET SITGES 59 70
18/10/2015 19:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.B. EL VENDRELL A 47 61
18/10/2015 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A CAMPING BIANYA ROSER A 57 45
17/10/2015 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA C.B. GRUP BARNA A 82 78
17/10/2015 17:45 A.E.S.E. A SESE A 68 57
17/10/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A ARACENA - AEC COLLBLANC B 74 66
17/10/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 70 49
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/10/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A LLUISOS DE GRACIA A 67 61
24/10/2015 18:30 BASQUET SITGES C.B. IPSI A - OTTO SYLT 80 72
25/10/2015 12:00 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. CIUTAT VELLA A 71 62
24/10/2015 19:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 92 70
24/10/2015 19:15 SESE A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 84 77
25/10/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A A.E.S.E. A 77 58
25/10/2015 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A TENEA C.B. ESPARREGUERA 88 52
25/10/2015 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CELTIC BASQUET MOLINS A 52 69
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/10/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL SESE A 66 62
01/11/2015 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A ARACENA - AEC COLLBLANC B 75 61
31/10/2015 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 84 69
31/10/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A BASQUET SITGES 73 67
31/10/2015 18:00 TENEA C.B. ESPARREGUERA SAGRADA FAMILIA CLAROR A 75 77
31/10/2015 19:15 A.E.S.E. A CAMPING BIANYA ROSER A 55 76
31/10/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. GRUP BARNA A 69 78
31/10/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CELTIC BASQUET MOLINS A 58 55
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/11/2015 18:00 BASQUET SITGES LLUISOS DE GRACIA A 52 57
07/11/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A A.B. EL VENDRELL A 69 52
07/11/2015 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B C.B. IPSI A - OTTO SYLT 80 70
07/11/2015 20:45 SESE A C.B. CIUTAT VELLA A 85 50
08/11/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 98 77
08/11/2015 18:00 CAMPING BIANYA ROSER A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 78 60
08/11/2015 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A A.E.S.E. A 72 58
08/11/2015 17:45 CELTIC BASQUET MOLINS A TENEA C.B. ESPARREGUERA 71 49
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/11/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL CAMPING BIANYA ROSER A 75 82
15/11/2015 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A C.B. GRUP BARNA A 66 86
14/11/2015 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SESE A 64 69
15/11/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A ARACENA - AEC COLLBLANC B 77 59
12/11/2015 21:30 BASQUET SITGES GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 79 72
14/11/2015 19:15 A.E.S.E. A CELTIC BASQUET MOLINS A 61 55
14/11/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 78 52
15/11/2015 19:45 LLUISOS DE GRACIA A TENEA C.B. ESPARREGUERA 69 43
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/11/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A LLUISOS DE GRACIA A 72 59
22/11/2015 12:30 ARACENA - AEC COLLBLANC B BASQUET SITGES 65 81
21/11/2015 18:45 SESE A A.B. EL VENDRELL A 53 79
22/11/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 75 50
22/11/2015 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. CIUTAT VELLA A 68 53
22/11/2015 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 79 71
22/11/2015 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 65 67
22/11/2015 18:00 TENEA C.B. ESPARREGUERA A.E.S.E. A 81 55
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/11/2015 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL CELTIC BASQUET MOLINS A 79 83
29/11/2015 19:30 C.B. CIUTAT VELLA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 62 69
29/11/2015 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CAMPING BIANYA ROSER A 76 84
28/11/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. GRUP BARNA A 77 83
28/11/2015 18:00 BASQUET SITGES SESE A 71 52
28/11/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A ARACENA - AEC COLLBLANC B 72 60
28/11/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A TENEA C.B. ESPARREGUERA 75 62
28/11/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.E.S.E. A 72 54
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/12/2015 17:30 ARACENA - AEC COLLBLANC B LLUISOS DE GRACIA A 44 52
12/12/2015 18:45 SESE A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 77 92
13/12/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A BASQUET SITGES 81 51
13/12/2015 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A A.B. EL VENDRELL A 59 65
12/12/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 67 63
13/12/2015 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. CIUTAT VELLA A 69 60
12/12/2015 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 81 64
12/12/2015 17:45 A.E.S.E. A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 60 58
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/12/2015 12:30 A.E.S.E. A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 75 65
20/12/2015 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A TENEA C.B. ESPARREGUERA 83 72
19/12/2015 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CELTIC BASQUET MOLINS A 59 69
19/12/2015 18:00 A.B. EL VENDRELL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 59 61
19/12/2015 18:00 BASQUET SITGES CAMPING BIANYA ROSER A 86 81
19/12/2015 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. GRUP BARNA A 75 68
20/12/2015 12:30 ARACENA - AEC COLLBLANC B SESE A 74 62
19/12/2015 20:00 LLUISOS DE GRACIA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 77 65
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/01/2016 17:30 C.B. GRUP BARNA A ARACENA - AEC COLLBLANC B 72 52
10/01/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 72 86
10/01/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A BASQUET SITGES 70 71
10/01/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A A.B. EL VENDRELL A 63 71
09/01/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA C.B. IPSI A - OTTO SYLT 66 65
09/01/2016 17:45 A.E.S.E. A C.B. CIUTAT VELLA A 57 45
09/01/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 71 62
10/01/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A SESE A 68 55
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/01/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL LLUISOS DE GRACIA A 80 53
17/01/2016 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 60 73
16/01/2016 19:30 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.E.S.E. A 55 51
16/01/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A TENEA C.B. ESPARREGUERA 86 65
16/01/2016 19:00 BASQUET SITGES CELTIC BASQUET MOLINS A 73 54
17/01/2016 17:30 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 79 73
16/01/2016 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B CAMPING BIANYA ROSER A 57 75
17/01/2016 18:00 SESE A C.B. GRUP BARNA A 69 64
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/01/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 87 92
23/01/2016 18:00 SESE A CAMPING BIANYA ROSER A 75 57
23/01/2016 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B SAGRADA FAMILIA CLAROR A 83 56
23/01/2016 19:30 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A CELTIC BASQUET MOLINS A 72 55
23/01/2016 18:00 BASQUET SITGES TENEA C.B. ESPARREGUERA 89 68
23/01/2016 20:45 A.B. EL VENDRELL A A.E.S.E. A 79 69
24/01/2016 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 57 90
24/01/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A LLUISOS DE GRACIA A 64 54
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/01/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CIUTAT VELLA A 67 57
30/01/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL C.B. IPSI A - OTTO SYLT 74 51
30/01/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A A.B. EL VENDRELL A 71 50
30/01/2016 17:45 A.E.S.E. A BASQUET SITGES 49 57
30/01/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 81 90
31/01/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A ARACENA - AEC COLLBLANC B 48 55
31/01/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SESE A 74 81
31/01/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. GRUP BARNA A 50 75
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/02/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 85 90
06/02/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. CIUTAT VELLA A 76 61
07/02/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 59 57
06/02/2016 18:00 SESE A CELTIC BASQUET MOLINS A 67 71
06/02/2016 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B TENEA C.B. ESPARREGUERA 52 68
06/02/2016 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A A.E.S.E. A 80 64
06/02/2016 18:00 BASQUET SITGES ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 100 80
07/02/2016 12:45 CAMPING BIANYA ROSER A LLUISOS DE GRACIA A 41 44
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/02/2016 17:45 LLUISOS DE GRACIA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 78 56
14/02/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA A A.B. EL VENDRELL A 75 67
13/02/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL BASQUET SITGES 71 63
13/02/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 70 83
13/02/2016 19:15 A.E.S.E. A ARACENA - AEC COLLBLANC B 61 62
13/02/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA SESE A 52 58
14/02/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. GRUP BARNA A 60 58
14/02/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CAMPING BIANYA ROSER A 52 77
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/02/2016 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 92 82
20/02/2016 18:00 BASQUET SITGES C.B. CIUTAT VELLA A 65 54
20/02/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 70 62
21/02/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A CELTIC BASQUET MOLINS A 71 50
21/02/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A TENEA C.B. ESPARREGUERA 78 71
23/02/2016 21:45 SESE A A.E.S.E. A 67 55
04/03/2016 21:30 ARACENA - AEC COLLBLANC B ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 81 84
20/02/2016 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LLUISOS DE GRACIA A 52 57
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/02/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.B. EL VENDRELL A 69 62
27/02/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT BASQUET SITGES 57 64
28/02/2016 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 83 74
27/02/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL ARACENA - AEC COLLBLANC B 97 76
27/02/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A SESE A 76 69
27/02/2016 17:45 A.E.S.E. A C.B. GRUP BARNA A 64 87
27/02/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA CAMPING BIANYA ROSER A 75 74
28/02/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 65 50
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/03/2016 19:15 SESE A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 81 87
06/03/2016 12:30 ARACENA - AEC COLLBLANC B C.B. CIUTAT VELLA A 72 63
02/03/2016 21:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 79 68
05/03/2016 18:00 BASQUET SITGES A.B. EL VENDRELL A 83 74
06/03/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A TENEA C.B. ESPARREGUERA 49 74
06/03/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A A.E.S.E. A 57 59
06/03/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 81 76
06/03/2016 19:30 CELTIC BASQUET MOLINS A LLUISOS DE GRACIA A 56 47
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/03/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A BASQUET SITGES 69 59
12/03/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 96 100
13/03/2016 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT ARACENA - AEC COLLBLANC B 75 71
13/03/2016 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A SESE A 70 79
12/03/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL C.B. GRUP BARNA A 84 86
12/03/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A CAMPING BIANYA ROSER A 58 64
12/03/2016 19:15 A.E.S.E. A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 81 44
12/03/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA CELTIC BASQUET MOLINS A 57 60
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/03/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 56 70
20/03/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A C.B. CIUTAT VELLA A 98 63
19/03/2016 19:00 SESE A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 72 55
19/03/2016 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B A.B. EL VENDRELL A 90 68
19/03/2016 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A BASQUET SITGES 85 78
06/04/2016 22:00 CELTIC BASQUET MOLINS A A.E.S.E. A 51 62
20/03/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 55 70
19/03/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA LLUISOS DE GRACIA A 67 66
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/04/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 77 64
02/04/2016 18:00 BASQUET SITGES ARACENA - AEC COLLBLANC B 62 68
03/04/2016 19:30 A.B. EL VENDRELL A SESE A 90 77
02/04/2016 18:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. GRUP BARNA A 63 83
03/04/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA A CAMPING BIANYA ROSER A 77 67
02/04/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL SAGRADA FAMILIA CLAROR A 91 75
02/04/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A CELTIC BASQUET MOLINS A 79 67
02/04/2016 17:45 A.E.S.E. A TENEA C.B. ESPARREGUERA 73 77
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/04/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 61 88
10/04/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. CIUTAT VELLA A 69 84
10/04/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 76 59
10/04/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A A.B. EL VENDRELL A 85 58
09/04/2016 20:45 SESE A BASQUET SITGES 60 72
09/04/2016 16:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 65 78
09/04/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 64 63
09/04/2016 17:45 A.E.S.E. A LLUISOS DE GRACIA A 79 76
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/04/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A ARACENA - AEC COLLBLANC B 62 74
16/04/2016 17:45 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A SESE A 72 74
14/04/2016 21:00 BASQUET SITGES C.B. GRUP BARNA A 81 75
16/04/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A CAMPING BIANYA ROSER A 76 81
17/04/2016 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR A 71 81
17/04/2016 12:00 C.B. CIUTAT VELLA A CELTIC BASQUET MOLINS A 81 77
16/04/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL TENEA C.B. ESPARREGUERA 77 58
16/04/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A A.E.S.E. A 74 66
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/04/2016 17:45 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL A.E.S.E. A 75 65
23/04/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA C.B. CIUTAT VELLA A 75 54
24/04/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 72 54
24/04/2016 12:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A A.B. EL VENDRELL A 64 68
24/04/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET SITGES 74 66
24/04/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 97 59
24/04/2016 17:45 SESE A ARACENA - AEC COLLBLANC B 73 90
24/04/2016 12:15 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A LLUISOS DE GRACIA A 80 83
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2016 22:00 ARACENA - AEC COLLBLANC B C.B. GRUP BARNA A 63 82
30/04/2016 20:30 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A CAMPING BIANYA ROSER A 60 72
30/04/2016 18:00 BASQUET SITGES SAGRADA FAMILIA CLAROR A 70 53
30/04/2016 18:00 A.B. EL VENDRELL A CELTIC BASQUET MOLINS A 67 59
30/04/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT TENEA C.B. ESPARREGUERA 68 83
01/05/2016 17:45 C.B. CIUTAT VELLA A A.E.S.E. A 55 72
30/04/2016 20:00 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 97 94
30/04/2016 19:15 SESE A LLUISOS DE GRACIA A 74 68
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/05/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 73 66
07/05/2016 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. CIUTAT VELLA A 82 74
07/05/2016 17:45 A.E.S.E. A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 67 59
07/05/2016 18:30 TENEA C.B. ESPARREGUERA A.B. EL VENDRELL A 74 63
08/05/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A BASQUET SITGES 74 81
06/05/2016 21:15 SAGRADA FAMILIA CLAROR A GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 66 80
08/05/2016 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A ARACENA - AEC COLLBLANC B 74 72
08/05/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A SESE A 89 67
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. GRUP BARNA A 30 24 6 0 2333 1962 54
2 GROC RESTAURANT C.B VILADECANS - SANT GABRIEL A 30 23 7 0 2292 2130 53
3 BASQUET SITGES 30 20 10 0 2143 2013 50
4 LLUISOS DE GRACIA A 30 19 11 0 1928 1816 49
5 CAMPING BIANYA ROSER A 30 18 12 0 2056 1940 48
6 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 30 16 14 0 2196 2134 46
7 C.B. VALLS NUTRION INTERNACIONAL 30 16 14 0 2341 2253 46
8 ARACENA - AEC COLLBLANC B 30 15 15 0 2068 2074 45
9 SESE A 30 15 15 0 2095 2141 45
10 A.B. EL VENDRELL A 30 14 16 0 2114 2112 44
11 TENEA C.B. ESPARREGUERA 30 14 16 0 2063 2134 44
12 A.E.S.E. A 30 12 18 0 1853 1948 42
13 CELTIC BASQUET MOLINS A 30 12 18 0 1880 1950 42
14 C.B. CIUTAT VELLA A 30 10 20 0 1987 2160 40
15 SAGRADA FAMILIA CLAROR A 30 7 23 0 1868 2155 37
16 C.B. IPSI A - OTTO SYLT 30 5 25 0 1917 2212 35
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD