Resultats de la Temporada 2015      Categoria COPA CATALUNYA FEMENINA


Competicio COPA CATALUNYA FEMENINA SEGONA FASEGrup 04
Jornada 0
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/09/2015 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A ARENYS BASQUET No disponible 41 73
03/10/2015 19:45 ARENYS BASQUET C.B. GRANOLLERS A No disponible 48 54
10/10/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 57 45
10/10/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA ARENYS BASQUET No disponible 61 57
17/10/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 55 46
24/10/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 52 42
21/11/2015 19:45 ARENYS BASQUET PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 59 50
29/11/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ ARENYS BASQUET No disponible 49 55
28/11/2015 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.B. GRANOLLERS A No disponible 42 56
12/12/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 50 52
20/12/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ C.B. GRANOLLERS A No disponible 64 57
09/01/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.B. GRANOLLERS A No disponible 68 49
17/01/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 58 40
20/09/2015 19:00 BENCRIADA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 65 62
26/09/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET BENCRIADA A No disponible 64 67
18/10/2015 19:00 BENCRIADA A C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 81 73
24/10/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 79 64
24/10/2015 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET SESE A No disponible 52 45
01/11/2015 19:00 BENCRIADA A SESE A No disponible 57 67
07/11/2015 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 47 53
21/11/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A BENCRIADA A No disponible 39 54
29/11/2015 19:00 BENCRIADA A TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 69 58
12/12/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 63 51
09/01/2016 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET BENCRIADA A No disponible 60 64
16/01/2016 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 76 64
30/01/2016 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 43 58
26/09/2015 16:00 C.B. GRANOLLERS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 62 39
10/10/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A SESE A No disponible 50 61
04/10/2015 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 56 61
26/09/2015 18:00 ARENYS BASQUET C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 66 54
04/10/2015 17:00 C.E.J. L'HOSPITALET ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 49 61
15/11/2015 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 48 43
15/11/2015 19:00 TARRAGONA FEM BASQUET SESE A No disponible 47 52
20/12/2015 19:45 ARENYS BASQUET LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 66 42
12/12/2015 19:30 C.B. GRANOLLERS A ARENYS BASQUET No disponible 73 70
19/12/2015 20:30 SESE A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 67 34
16/01/2016 20:45 SESE A C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 50 47
23/01/2016 19:45 SESE A BENCRIADA A No disponible 48 49
06/02/2016 19:45 SESE A TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 69 60
07/02/2016 20:00 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 47 49
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/02/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 54 52
21/02/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ SESE A No disponible 55 51
21/02/2016 12:30 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA BENCRIADA A No disponible 35 55
03/04/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 51 58
21/02/2016 19:00 ARENYS BASQUET ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 57 40
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2016 18:30 SESE A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 59 57
28/02/2016 12:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. GRANOLLERS A No disponible 61 65
27/02/2016 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET ARENYS BASQUET No disponible 64 40
28/02/2016 19:00 BENCRIADA A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 66 59
27/02/2016 18:30 TARRAGONA FEM BASQUET LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 72 41
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/03/2016 19:30 C.B. GRANOLLERS A C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 60 55
05/03/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA SESE A No disponible 41 61
06/03/2016 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A BENCRIADA A No disponible 61 54
06/03/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 56 51
05/03/2016 19:45 ARENYS BASQUET TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 47 45
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/03/2016 19:45 ARENYS BASQUET SESE A No disponible 57 68
12/03/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A BENCRIADA A No disponible 56 41
12/03/2016 16:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 53 46
12/03/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 36 64
13/03/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 60 65
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2016 20:45 SESE A C.B. GRANOLLERS A No disponible 41 49
18/03/2016 22:00 BENCRIADA A ARENYS BASQUET No disponible 85 59
19/03/2016 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 37 39
19/03/2016 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 43 29
19/03/2016 18:45 TARRAGONA FEM BASQUET C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 75 79
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/04/2016 18:15 TARRAGONA FEM BASQUET C.B. GRANOLLERS A No disponible 60 54
02/04/2016 19:15 SESE A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 75 50
03/04/2016 19:00 BENCRIADA A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 47 45
02/04/2016 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 59 46
03/04/2016 12:15 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A ARENYS BASQUET No disponible 50 65
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/04/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A SESE A No disponible 27 68
09/04/2016 19:30 C.B. GRANOLLERS A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 46 40
10/04/2016 19:45 ARENYS BASQUET C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 73 76
10/04/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ BENCRIADA A No disponible 67 50
09/04/2016 16:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 58 63
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/04/2016 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET C.B. GRANOLLERS A No disponible 63 47
16/04/2016 19:00 SESE A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 62 51
17/04/2016 19:00 BENCRIADA A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 54 50
17/04/2016 12:15 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 56 58
16/04/2016 18:30 TARRAGONA FEM BASQUET ARENYS BASQUET No disponible 60 39
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2016 19:45 SESE A ARENYS BASQUET No disponible 62 37
24/04/2016 19:30 BENCRIADA A C.B. GRANOLLERS A No disponible 60 64
23/04/2016 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 60 40
24/04/2016 18:00 TARRAGONA FEM BASQUET PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 68 47
23/04/2016 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 55 65
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2016 21:30 C.B. GRANOLLERS A SESE A No disponible 57 67
30/04/2016 17:30 ARENYS BASQUET BENCRIADA A No disponible 65 46
01/05/2016 16:30 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.E.J. L'HOSPITALET No disponible 43 59
01/05/2016 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A No disponible 56 59
01/05/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ TARRAGONA FEM BASQUET No disponible 68 69
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SESE A 18 14 4 0 1073 877 32
2 C.B. GRANOLLERS A 18 13 5 0 1015 962 31
3 BENCRIADA A 18 12 6 0 1064 1032 30
4 C.E.J. L'HOSPITALET 18 9 9 0 1028 984 27
5 TARRAGONA FEM BASQUET 18 9 9 0 1093 1028 27
6 ARENYS BASQUET 18 9 9 0 1033 1020 27
7 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ 18 8 10 0 1019 1037 26
8 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A 18 6 12 0 958 1012 24
9 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA 18 6 12 0 866 997 24
10 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A 18 4 14 0 837 1037 22
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD