Resultats de la Temporada 2015      Categoria COPA CATALUNYA FEMENINA


Competicio COPA CATALUNYA FEMENINA PRIMERA FASEGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/09/2015 19:00 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ C.B. VALLS LEAR No disponible 58 62
20/09/2015 16:30 PASARELA MATARO BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 61 68
20/09/2015 19:45 BARÇA CBS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 69 40
20/09/2015 12:30 GEIEG A C.B. GRANOLLERS A No disponible 60 45
19/09/2015 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A ARENYS BASQUET No disponible 41 73
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/09/2015 18:00 ARENYS BASQUET C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 66 54
26/09/2015 16:00 C.B. GRANOLLERS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 62 39
27/09/2015 17:45 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA GEIEG A No disponible 41 73
26/09/2015 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A BARÇA CBS A No disponible 46 50
26/09/2015 17:45 C.B. VALLS LEAR PASARELA MATARO No disponible 61 58
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ PASARELA MATARO No disponible 45 53
04/10/2015 12:30 BARÇA CBS A C.B. VALLS LEAR No disponible 64 41
03/10/2015 20:30 GEIEG A BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 60 50
04/10/2015 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 56 61
03/10/2015 19:45 ARENYS BASQUET C.B. GRANOLLERS A No disponible 48 54
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/10/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 57 45
10/10/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA ARENYS BASQUET No disponible 61 57
10/10/2015 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 40 44
11/10/2015 18:00 C.B. VALLS LEAR GEIEG A No disponible 64 73
11/10/2015 16:30 PASARELA MATARO BARÇA CBS A No disponible 43 52
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ BARÇA CBS A No disponible 44 84
17/10/2015 20:00 GEIEG A PASARELA MATARO No disponible 56 50
18/10/2015 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.B. VALLS LEAR No disponible 62 72
17/10/2015 19:45 ARENYS BASQUET BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 58 57
17/10/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 55 46
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/10/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 52 42
25/10/2015 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.B. GRANOLLERS A No disponible 50 46
24/10/2015 17:45 C.B. VALLS LEAR ARENYS BASQUET No disponible 57 52
25/10/2015 16:00 PASARELA MATARO PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 71 45
25/10/2015 19:45 BARÇA CBS A GEIEG A No disponible 48 59
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/11/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ GEIEG A No disponible 88 85
31/10/2015 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A BARÇA CBS A No disponible 49 62
31/10/2015 19:45 ARENYS BASQUET PASARELA MATARO No disponible 51 54
31/10/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A C.B. VALLS LEAR No disponible 57 59
31/10/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 46 49
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 44 48
08/11/2015 19:00 C.B. VALLS LEAR LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 71 67
08/11/2015 16:30 PASARELA MATARO C.B. GRANOLLERS A No disponible 41 44
08/11/2015 19:00 BARÇA CBS A ARENYS BASQUET No disponible 72 63
08/11/2015 11:00 GEIEG A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 63 53
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2015 12:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 48 43
14/11/2015 18:15 GEIEG A ARENYS BASQUET No disponible 67 62
14/11/2015 17:45 C.B. GRANOLLERS A BARÇA CBS A No disponible 45 71
15/11/2015 10:45 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA PASARELA MATARO No disponible 49 77
15/11/2015 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.B. VALLS LEAR No disponible 73 59
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2015 12:30 C.B. VALLS LEAR C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 74 56
22/11/2015 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A PASARELA MATARO No disponible 37 51
21/11/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA BARÇA CBS A No disponible 53 60
22/11/2015 19:15 C.B. GRANOLLERS A GEIEG A No disponible 50 41
21/11/2015 19:45 ARENYS BASQUET PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 59 50
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/11/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ ARENYS BASQUET No disponible 49 55
28/11/2015 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A C.B. GRANOLLERS A No disponible 42 56
29/11/2015 11:00 GEIEG A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 73 42
29/11/2015 19:45 BARÇA CBS A BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 60 38
29/11/2015 17:45 PASARELA MATARO C.B. VALLS LEAR No disponible 42 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2015 17:45 PASARELA MATARO C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 62 39
12/12/2015 17:45 C.B. VALLS LEAR BARÇA CBS A No disponible 65 62
12/12/2015 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A GEIEG A No disponible 48 58
12/12/2015 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 50 52
12/12/2015 19:30 C.B. GRANOLLERS A ARENYS BASQUET No disponible 73 70
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2015 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ C.B. GRANOLLERS A No disponible 64 57
20/12/2015 19:45 ARENYS BASQUET LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 66 42
20/12/2015 18:00 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 46 63
19/12/2015 19:00 GEIEG A C.B. VALLS LEAR No disponible 64 52
19/12/2015 17:45 BARÇA CBS A PASARELA MATARO No disponible 54 61
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/01/2016 18:00 BARÇA CBS A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 84 43
10/01/2016 16:30 PASARELA MATARO GEIEG A No disponible 57 46
09/01/2016 20:30 C.B. VALLS LEAR PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 60 53
10/01/2016 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A ARENYS BASQUET No disponible 64 46
09/01/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.B. GRANOLLERS A No disponible 68 49
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 58 40
16/01/2016 17:45 C.B. GRANOLLERS A BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 70 57
17/01/2016 18:30 ARENYS BASQUET C.B. VALLS LEAR No disponible 66 59
17/01/2016 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A PASARELA MATARO No disponible 34 66
16/01/2016 20:00 GEIEG A BARÇA CBS A No disponible 70 65
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/01/2016 20:00 GEIEG A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 71 40
23/01/2016 18:00 BARÇA CBS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 50 30
24/01/2016 19:30 PASARELA MATARO ARENYS BASQUET No disponible 65 55
23/01/2016 17:00 C.B. VALLS LEAR C.B. GRANOLLERS A No disponible 60 55
23/01/2016 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 65 42
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/01/2016 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ No disponible 80 47
30/01/2016 16:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA C.B. VALLS LEAR No disponible 47 57
30/01/2016 19:30 C.B. GRANOLLERS A PASARELA MATARO No disponible 56 63
30/01/2016 19:45 ARENYS BASQUET BARÇA CBS A No disponible 60 77
30/01/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A GEIEG A No disponible 61 66
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/02/2016 20:00 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A No disponible 47 49
07/02/2016 18:00 ARENYS BASQUET GEIEG A No disponible 56 54
07/02/2016 19:45 BARÇA CBS A C.B. GRANOLLERS A No disponible 69 60
06/02/2016 17:45 PASARELA MATARO LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA No disponible 77 37
06/02/2016 17:45 C.B. VALLS LEAR BASQUET DRAFT GRAMENET A No disponible 46 50
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 GEIEG A 18 14 4 0 1139 972 32
2 BARÇA CBS A 18 14 4 0 1153 910 32
3 C.B. VALLS LEAR 18 12 6 0 1070 1059 30
4 PASARELA MATARO 18 12 6 0 1052 880 30
5 BASQUET DRAFT GRAMENET A 18 10 8 0 983 934 28
6 C.B. GRANOLLERS A 18 9 9 0 991 993 27
7 ARENYS BASQUET 18 8 10 0 1063 1050 26
8 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA-SFA 18 4 14 0 884 1106 22
9 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS A 18 4 14 0 854 1064 22
10 C.E. SANT NICOLAU LÉKUÉ 18 3 15 0 906 1127 21
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD