Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.


Competicio CC JUNIOR MASC. INTERTERRIT. FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/09/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 81 60
20/09/2014 17:00 CE SANT NICOLAU 1 CB VILA-SECA GROC No disponible 71 65
20/09/2014 10:45 SALLE PLOMS - REUS NOU BÀSQUET OLESA No disponible 62 51
20/09/2014 12:45 CB LA SELVA MANYANET REUS VERD No disponible 50 56
20/09/2014 19:00 CBTARRAGONA 1A JAC SANTS B No disponible 74 84
21/09/2014 11:00 A.E.S.E. A TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 67 63
21/09/2014 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 66 81
20/09/2014 13:00 AB EL VENDRELL CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 66 84
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2014 20:15 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A AB EL VENDRELL No disponible 104 48
28/09/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 46 79
27/09/2014 19:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 53 66
28/09/2014 10:45 CBTARRAGONA 1A A.E.S.E. A No disponible 49 65
27/09/2014 16:00 MANYANET REUS VERD JAC SANTS B No disponible 52 50
28/09/2014 16:30 NOU BÀSQUET OLESA CB LA SELVA No disponible 67 72
27/09/2014 17:30 CB VILA-SECA GROC SALLE PLOMS - REUS No disponible 53 41
28/09/2014 11:00 CB TANINO CERDANYOLA A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 68 76
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 115 38
05/10/2014 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 78 67
04/10/2014 19:15 SALLE PLOMS - REUS CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 61 54
04/10/2014 12:45 CB LA SELVA CB VILA-SECA GROC No disponible 52 62
05/10/2014 10:30 JAC SANTS B NOU BÀSQUET OLESA No disponible 54 50
05/10/2014 11:00 A.E.S.E. A MANYANET REUS VERD No disponible 57 63
05/10/2014 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A CBTARRAGONA 1A No disponible 60 69
04/10/2014 13:00 AB EL VENDRELL CE SANT NICOLAU 1 No disponible 63 86
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/10/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS AB EL VENDRELL No disponible 71 46
11/10/2014 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 52 73
12/10/2014 12:30 CBTARRAGONA 1A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 63 114
11/10/2014 16:00 MANYANET REUS VERD CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 54 45
12/10/2014 16:30 NOU BÀSQUET OLESA A.E.S.E. A No disponible 63 46
11/10/2014 20:15 CB VILA-SECA GROC JAC SANTS B No disponible 72 57
11/10/2014 12:00 CB TANINO CERDANYOLA A CB LA SELVA No disponible 51 57
11/10/2014 16:30 CE SANT NICOLAU 1 SALLE PLOMS - REUS No disponible 62 41
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS MANYANET REUS VERD No disponible 74 54
19/10/2014 20:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CBTARRAGONA 1A No disponible 64 56
19/10/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 63 59
18/10/2014 12:45 CB LA SELVA CE SANT NICOLAU 1 No disponible 65 55
19/10/2014 10:30 JAC SANTS B CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 77 39
19/10/2014 11:00 A.E.S.E. A CB VILA-SECA GROC No disponible 83 87
19/10/2014 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 48 62
18/10/2014 13:00 AB EL VENDRELL SALLE PLOMS - REUS No disponible 45 72
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/10/2014 17:30 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A AB EL VENDRELL No disponible 48 63
26/10/2014 19:30 CBTARRAGONA 1A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 63 70
25/10/2014 16:00 MANYANET REUS VERD CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 61 72
25/10/2014 16:15 NOU BÀSQUET OLESA CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 58 92
26/10/2014 19:00 CB VILA-SECA GROC CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 73 65
26/10/2014 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A A.E.S.E. A No disponible 66 62
25/10/2014 16:15 CE SANT NICOLAU 1 JAC SANTS B No disponible 78 64
25/10/2014 10:45 SALLE PLOMS - REUS CB LA SELVA No disponible 55 46
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/11/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CB VILA-SECA GROC No disponible 64 56
02/11/2014 09:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 67 74
02/11/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS MANYANET REUS VERD No disponible 59 62
01/11/2014 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CBTARRAGONA 1A No disponible 62 77
02/11/2014 10:30 JAC SANTS B SALLE PLOMS - REUS No disponible 60 51
02/11/2014 11:00 A.E.S.E. A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 45 64
02/11/2014 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 69 84
02/11/2014 11:00 AB EL VENDRELL CB LA SELVA No disponible 44 72
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2014 16:00 CBTARRAGONA 1A AB EL VENDRELL No disponible 68 72
08/11/2014 19:00 MANYANET REUS VERD TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 75 53
09/11/2014 16:30 NOU BÀSQUET OLESA ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 59 72
08/11/2014 10:30 CB VILA-SECA GROC CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 71 65
09/11/2014 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 72 91
08/11/2014 16:30 CE SANT NICOLAU 1 CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 89 42
08/11/2014 10:45 SALLE PLOMS - REUS A.E.S.E. A No disponible 64 65
08/11/2014 12:45 CB LA SELVA JAC SANTS B No disponible 34 74
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CE SANT NICOLAU 1 No disponible 68 64
16/11/2014 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 80 55
16/11/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CB VILA-SECA GROC No disponible 73 81
15/11/2014 19:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 45 54
16/11/2014 19:30 CBTARRAGONA 1A MANYANET REUS VERD No disponible 79 83
16/11/2014 11:00 A.E.S.E. A CB LA SELVA No disponible 49 62
16/11/2014 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A SALLE PLOMS - REUS No disponible 57 52
15/11/2014 13:00 AB EL VENDRELL JAC SANTS B No disponible 52 67
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2014 16:00 MANYANET REUS VERD AB EL VENDRELL No disponible 74 49
23/11/2014 16:30 NOU BÀSQUET OLESA CBTARRAGONA 1A No disponible 71 80
22/11/2014 17:30 CB VILA-SECA GROC TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 75 57
23/11/2014 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 88 65
22/11/2014 16:30 CE SANT NICOLAU 1 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 70 57
22/11/2014 10:45 SALLE PLOMS - REUS CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 61 82
23/11/2014 17:00 CB LA SELVA CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 56 62
23/11/2014 10:30 JAC SANTS B A.E.S.E. A No disponible 78 60
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/11/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CB LA SELVA No disponible 76 44
30/11/2014 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A SALLE PLOMS - REUS No disponible 61 66
30/11/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CE SANT NICOLAU 1 No disponible 37 63
29/11/2014 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 53 83
30/11/2014 09:15 CBTARRAGONA 1A CB VILA-SECA GROC No disponible 54 76
29/11/2014 16:00 MANYANET REUS VERD NOU BÀSQUET OLESA No disponible 65 50
30/11/2014 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A JAC SANTS B No disponible 37 101
30/11/2014 18:00 AB EL VENDRELL A.E.S.E. A No disponible 60 73
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2014 16:00 NOU BÀSQUET OLESA AB EL VENDRELL No disponible 94 38
13/12/2014 10:30 CB VILA-SECA GROC MANYANET REUS VERD No disponible 62 66
13/12/2014 12:00 CB TANINO CERDANYOLA A CBTARRAGONA 1A No disponible 86 47
13/12/2014 16:30 CE SANT NICOLAU 1 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 61 52
13/12/2014 12:15 SALLE PLOMS - REUS ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 74 72
20/12/2014 11:00 CB LA SELVA CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 55 67
14/12/2014 10:30 JAC SANTS B CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 62 69
14/12/2014 11:00 A.E.S.E. A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 56 47
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2014 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS A.E.S.E. A No disponible 94 57
21/12/2014 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A JAC SANTS B No disponible 65 68
21/12/2014 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CB LA SELVA No disponible 66 42
20/12/2014 19:30 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A SALLE PLOMS - REUS No disponible 48 53
17/01/2015 11:15 CBTARRAGONA 1A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 44 82
20/12/2014 16:00 MANYANET REUS VERD CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 74 67
21/12/2014 16:30 NOU BÀSQUET OLESA CB VILA-SECA GROC No disponible 68 71
20/12/2014 13:00 AB EL VENDRELL CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 58 69
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 81 65
11/01/2015 16:00 CE SANT NICOLAU 1 MANYANET REUS VERD No disponible 72 51
10/01/2015 10:45 SALLE PLOMS - REUS CBTARRAGONA 1A No disponible 64 49
10/01/2015 12:45 CB LA SELVA TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 56 66
11/01/2015 10:30 JAC SANTS B ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 52 61
11/01/2015 11:00 A.E.S.E. A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 42 66
11/01/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 63 79
10/01/2015 13:00 AB EL VENDRELL CB VILA-SECA GROC No disponible 50 76
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS AB EL VENDRELL No disponible 73 56
18/01/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 96 38
22/02/2015 17:30 ÒPTICA FELIU - CBS A.E.S.E. A No disponible 50 72
17/01/2015 19:30 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A JAC SANTS B No disponible 52 74
18/01/2015 09:15 CBTARRAGONA 1A CB LA SELVA No disponible 56 61
17/01/2015 16:00 MANYANET REUS VERD SALLE PLOMS - REUS No disponible 57 63
18/01/2015 16:30 NOU BÀSQUET OLESA CE SANT NICOLAU 1 No disponible 58 70
17/01/2015 10:30 CB VILA-SECA GROC CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 84 75
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/01/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 61 70
24/01/2015 12:15 CB VILA-SECA GROC CE SANT NICOLAU 1 No disponible 59 83
25/01/2015 19:30 NOU BÀSQUET OLESA SALLE PLOMS - REUS No disponible 65 75
25/01/2015 09:30 MANYANET REUS VERD CB LA SELVA No disponible 58 34
25/01/2015 10:30 JAC SANTS B CBTARRAGONA 1A No disponible 76 51
24/01/2015 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A A.E.S.E. A No disponible 75 71
25/01/2015 17:30 ÒPTICA FELIU - CBS CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 64 48
25/01/2015 17:30 CB TANINO CERDANYOLA A AB EL VENDRELL No disponible 66 51
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/02/2015 19:30 AB EL VENDRELL CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 73 71
31/01/2015 11:00 CB VALLS TOMAS JOIERS ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 81 46
01/02/2015 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA A TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 66 50
01/02/2015 11:00 A.E.S.E. A CBTARRAGONA 1A No disponible 78 73
01/02/2015 10:30 JAC SANTS B MANYANET REUS VERD No disponible 53 62
31/01/2015 12:45 CB LA SELVA NOU BÀSQUET OLESA No disponible 34 73
31/01/2015 10:45 SALLE PLOMS - REUS CB VILA-SECA GROC No disponible 71 57
31/01/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 73 64
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/02/2015 19:30 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 45 49
08/02/2015 17:45 ÒPTICA FELIU - CBS CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 58 77
08/02/2015 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A SALLE PLOMS - REUS No disponible 57 50
06/02/2015 19:30 CB VILA-SECA GROC CB LA SELVA No disponible 65 60
08/02/2015 16:30 NOU BÀSQUET OLESA JAC SANTS B No disponible 62 84
08/02/2015 12:30 MANYANET REUS VERD A.E.S.E. A No disponible 73 54
08/02/2015 18:00 CBTARRAGONA 1A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 60 71
07/02/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 AB EL VENDRELL No disponible 96 53
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/03/2015 18:00 AB EL VENDRELL ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 65 72
15/02/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 79 45
14/02/2015 17:30 CB VALLS TOMAS JOIERS CBTARRAGONA 1A No disponible 94 65
14/02/2015 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA A MANYANET REUS VERD No disponible 50 69
15/02/2015 11:00 A.E.S.E. A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 42 55
14/02/2015 12:00 JAC SANTS B CB VILA-SECA GROC No disponible 92 45
14/02/2015 12:45 CB LA SELVA CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 69 80
14/02/2015 10:45 SALLE PLOMS - REUS CE SANT NICOLAU 1 No disponible 56 69
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2015 16:00 MANYANET REUS VERD CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 57 79
22/02/2015 18:00 CBTARRAGONA 1A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 57 69
21/02/2015 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 57 65
21/02/2015 17:30 CE SANT NICOLAU 1 CB LA SELVA No disponible 69 56
22/02/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA A JAC SANTS B No disponible 60 54
21/02/2015 17:30 CB VILA-SECA GROC A.E.S.E. A No disponible 66 45
22/02/2015 19:30 NOU BÀSQUET OLESA CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 54 58
21/02/2015 09:15 SALLE PLOMS - REUS AB EL VENDRELL No disponible 70 57
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2015 20:00 AB EL VENDRELL TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 60 59
01/03/2015 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CBTARRAGONA 1A No disponible 77 71
01/03/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A MANYANET REUS VERD No disponible 63 52
28/02/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS NOU BÀSQUET OLESA No disponible 76 48
01/03/2015 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA A CB VILA-SECA GROC No disponible 69 60
01/03/2015 11:00 A.E.S.E. A CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 63 80
01/03/2015 10:30 JAC SANTS B CE SANT NICOLAU 1 No disponible 46 55
28/02/2015 12:45 CB LA SELVA SALLE PLOMS - REUS No disponible 50 40
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 17:30 CB VILA-SECA GROC CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 69 86
08/03/2015 19:30 NOU BÀSQUET OLESA CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 58 52
07/03/2015 16:00 MANYANET REUS VERD ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 64 42
07/03/2015 16:00 CBTARRAGONA 1A TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 98 64
07/03/2015 10:45 SALLE PLOMS - REUS JAC SANTS B No disponible 57 63
07/03/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 A.E.S.E. A No disponible 60 47
07/03/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 75 39
03/05/2015 17:00 CB LA SELVA AB EL VENDRELL No disponible 64 56
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/03/2015 20:00 AB EL VENDRELL CBTARRAGONA 1A No disponible 55 87
14/03/2015 19:30 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A MANYANET REUS VERD No disponible 47 42
15/03/2015 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS NOU BÀSQUET OLESA No disponible 61 69
15/03/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CB VILA-SECA GROC No disponible 86 61
14/03/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 80 63
15/03/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 46 83
15/03/2015 11:00 A.E.S.E. A SALLE PLOMS - REUS No disponible 51 57
15/03/2015 12:00 JAC SANTS B CB LA SELVA No disponible 57 51
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2015 19:00 CE SANT NICOLAU 1 CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 77 58
22/03/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 75 62
21/03/2015 17:30 CB VILA-SECA GROC ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 71 69
22/03/2015 19:30 NOU BÀSQUET OLESA TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 58 49
21/03/2015 16:00 MANYANET REUS VERD CBTARRAGONA 1A No disponible 53 63
22/03/2015 12:45 CB LA SELVA A.E.S.E. A No disponible 64 79
18/04/2015 10:45 SALLE PLOMS - REUS CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 65 64
22/03/2015 10:30 JAC SANTS B AB EL VENDRELL No disponible 97 49
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/03/2015 13:00 AB EL VENDRELL MANYANET REUS VERD No disponible 52 77
29/03/2015 11:15 CBTARRAGONA 1A NOU BÀSQUET OLESA No disponible 68 74
28/03/2015 12:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CB VILA-SECA GROC No disponible 57 49
29/03/2015 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 56 77
29/03/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 48 50
28/03/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS SALLE PLOMS - REUS No disponible 74 47
29/03/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CB LA SELVA No disponible 42 41
29/03/2015 11:00 A.E.S.E. A JAC SANTS B No disponible 52 70
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/04/2015 12:45 CB LA SELVA CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 62 57
12/04/2015 10:30 SALLE PLOMS - REUS CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 60 67
11/04/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 51 48
12/04/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA A TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 72 51
11/04/2015 10:30 CB VILA-SECA GROC CBTARRAGONA 1A No disponible 85 79
11/04/2015 17:30 NOU BÀSQUET OLESA MANYANET REUS VERD No disponible 62 64
11/04/2015 12:00 JAC SANTS B CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 55 47
12/04/2015 11:00 A.E.S.E. A AB EL VENDRELL No disponible 52 58
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/04/2015 13:00 AB EL VENDRELL NOU BÀSQUET OLESA No disponible 51 56
18/04/2015 16:00 MANYANET REUS VERD CB VILA-SECA GROC No disponible 66 48
18/04/2015 11:15 CBTARRAGONA 1A CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 59 67
18/04/2015 16:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CE SANT NICOLAU 1 No disponible 54 75
19/04/2015 16:00 ÒPTICA FELIU - CBS SALLE PLOMS - REUS No disponible 48 56
19/04/2015 16:00 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A CB LA SELVA No disponible 70 50
18/04/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS JAC SANTS B No disponible 73 71
19/04/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A A.E.S.E. A No disponible 56 64
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/04/2015 11:00 A.E.S.E. A CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 54 72
26/04/2015 12:15 JAC SANTS B CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 61 62
26/04/2015 16:30 CB LA SELVA ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 62 54
25/04/2015 12:00 SALLE PLOMS - REUS TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 82 71
25/04/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 CBTARRAGONA 1A No disponible 91 66
26/04/2015 12:30 CB TANINO CERDANYOLA A MANYANET REUS VERD No disponible 51 46
08/05/2015 20:00 CB VILA-SECA GROC NOU BÀSQUET OLESA No disponible 84 61
26/04/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A AB EL VENDRELL No disponible 65 52
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/05/2015 16:30 NOU BÀSQUET OLESA CB TANINO CERDANYOLA A No disponible 55 60
03/05/2015 16:00 MANYANET REUS VERD CE SANT NICOLAU 1 No disponible 69 63
02/05/2015 20:00 CBTARRAGONA 1A SALLE PLOMS - REUS No disponible 85 82
02/05/2015 19:00 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A CB LA SELVA No disponible 47 55
03/05/2015 17:45 ÒPTICA FELIU - CBS JAC SANTS B No disponible 56 74
30/04/2015 19:45 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A A.E.S.E. A No disponible 85 47
02/05/2015 16:00 CB VALLS TOMAS JOIERS CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 60 37
02/05/2015 17:30 CB VILA-SECA GROC AB EL VENDRELL No disponible 72 60
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/05/2015 13:00 AB EL VENDRELL CB VALLS TOMAS JOIERS No disponible 64 103
09/05/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A No disponible 69 47
10/05/2015 11:00 A.E.S.E. A ÒPTICA FELIU - CBS No disponible 61 56
10/05/2015 10:30 JAC SANTS B TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A No disponible 61 56
09/05/2015 12:45 CB LA SELVA CBTARRAGONA 1A No disponible 76 78
06/05/2015 19:30 SALLE PLOMS - REUS MANYANET REUS VERD No disponible 59 66
09/05/2015 16:30 CE SANT NICOLAU 1 NOU BÀSQUET OLESA No disponible 67 48
10/05/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA A CB VILA-SECA GROC No disponible 68 51
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CB VALLS TOMAS JOIERS 30 28 2 0 2363 1720 58
2 CE SANT NICOLAU 1 30 27 3 0 2125 1638 57
3 MANYANET REUS VERD 30 21 9 0 1865 1722 51
4 JAC SANTS B 30 20 10 0 2036 1684 50
5 CB TANINO CERDANYOLA A 30 20 10 0 2068 1886 50
6 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-A 30 18 12 0 2074 1790 48
7 CB VILA-SECA GROC 30 18 12 0 2006 1993 48
8 SALLE PLOMS - REUS 30 16 14 0 1807 1806 46
9 NOU BÀSQUET OLESA 30 12 18 0 1842 1888 42
10 ÒPTICA FELIU - CBS 30 11 19 0 1825 1968 41
11 CLUB NATACIO TERRASSA A 30 11 19 0 1661 1962 41
12 CB LA SELVA 30 11 19 0 1652 1831 41
13 A.E.S.E. A 30 10 20 0 1759 1976 40
14 CBTARRAGONA 1A 30 8 22 0 1988 2226 38
15 AB EL VENDRELL 30 5 25 0 1666 2238 35
16 TORRONS VICENS BC SANT JOAN DESPI A 30 4 26 0 1628 2037 34
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD