Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.


Competicio PRIMERA FEMENINA FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/09/2014 19:00 CESET SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 57 46
28/09/2014 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 75 58
27/09/2014 17:45 AB. PREMIÀ CE SANT NICOLAU No disponible 44 69
27/09/2014 19:30 BOET - MATARO A CB GRANOLLERS A No disponible 41 63
27/09/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A CB OLOT A No disponible 59 56
28/09/2014 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 59 49
28/09/2014 16:00 JET B ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 37 61
28/09/2014 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 76 52
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 58 51
04/10/2014 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 CESET No disponible 65 52
04/10/2014 19:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' JET B No disponible 61 42
04/10/2014 17:30 CB OLOT A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 57 64
04/10/2014 17:30 CB GRANOLLERS A U.E. SANT CUGAT A No disponible 65 58
05/10/2014 17:30 CE SANT NICOLAU BOET - MATARO A No disponible 67 43
04/10/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A AB. PREMIÀ No disponible 45 38
05/10/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 63 72
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/10/2014 19:00 CESET A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 40 54
11/10/2014 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 54 40
30/01/2015 21:00 AB. PREMIÀ C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 56 45
11/10/2014 19:30 BOET - MATARO A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 63 56
11/10/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A CE SANT NICOLAU No disponible 48 58
12/10/2014 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A CB GRANOLLERS A No disponible 49 45
12/10/2014 19:00 JET B CB OLOT A No disponible 45 75
12/10/2014 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 69 73
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 76 52
18/10/2014 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 47 52
18/10/2014 17:30 CB OLOT A CESET No disponible 48 43
18/10/2014 17:30 CB GRANOLLERS A JET B No disponible 59 25
19/10/2014 17:30 CE SANT NICOLAU CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 60 66
18/10/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A U.E. SANT CUGAT A No disponible 48 54
19/10/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A BOET - MATARO A No disponible 54 47
19/10/2014 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC AB. PREMIÀ No disponible 81 77
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/10/2014 19:00 CESET CB GRANOLLERS A No disponible 55 65
25/10/2014 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CB OLOT A No disponible 63 47
26/10/2014 19:30 ESCOLA SANT GERVASI 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 49 47
25/10/2014 21:00 BOET - MATARO A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 45 62
25/10/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 67 54
26/10/2014 11:00 CAMPING BIANYA ROSER A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 64 51
25/10/2014 16:00 JET B CE SANT NICOLAU No disponible 38 76
26/10/2014 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA AB. PREMIÀ No disponible 59 47
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/11/2014 17:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 45 54
01/11/2014 17:30 CB OLOT A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 65 60
01/11/2014 16:00 CB GRANOLLERS A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 58 56
02/11/2014 17:30 CE SANT NICOLAU CESET No disponible 64 49
01/11/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A JET B No disponible 71 45
02/11/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 52 58
01/11/2014 20:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC U.E. SANT CUGAT A No disponible 62 66
01/11/2014 17:45 AB. PREMIÀ BOET - MATARO A No disponible 49 42
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2014 19:00 CESET ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 55 79
08/11/2014 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CE SANT NICOLAU No disponible 53 66
09/11/2014 12:00 ESCOLA SANT GERVASI 1 CB GRANOLLERS A No disponible 69 66
08/11/2014 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CB OLOT A No disponible 49 46
08/11/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A AB. PREMIÀ No disponible 70 77
09/11/2014 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 72 48
08/11/2014 19:00 JET B C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 41 48
08/11/2014 21:00 BOET - MATARO A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 41 70
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 17:30 CB OLOT A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 67 50
15/11/2014 17:30 CB GRANOLLERS A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 46 62
16/11/2014 19:00 CE SANT NICOLAU ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 51 31
15/11/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 56 53
16/11/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CESET No disponible 61 65
16/11/2014 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC JET B No disponible 63 41
15/11/2014 17:45 AB. PREMIÀ CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 56 47
15/11/2014 19:30 BOET - MATARO A U.E. SANT CUGAT A No disponible 59 54
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2014 19:00 CESET CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 53 78
22/11/2014 19:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 42 41
23/11/2014 16:00 ESCOLA SANT GERVASI 1 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 48 46
22/11/2014 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CE SANT NICOLAU No disponible 68 60
22/11/2014 17:30 CB OLOT A CB GRANOLLERS A No disponible 64 70
23/11/2014 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A BOET - MATARO A No disponible 56 46
23/11/2014 18:00 JET B AB. PREMIÀ No disponible 42 54
23/11/2014 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA U.E. SANT CUGAT A No disponible 66 52
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/11/2014 16:00 CB GRANOLLERS A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 52 34
30/11/2014 17:30 CE SANT NICOLAU CB OLOT A No disponible 67 44
29/11/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 54 58
30/11/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 44 51
29/11/2014 20:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 78 64
29/11/2014 17:45 AB. PREMIÀ CESET No disponible 51 42
29/11/2014 19:30 BOET - MATARO A JET B No disponible 63 42
29/11/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 73 57
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2014 19:00 CESET BOET - MATARO A No disponible 76 68
13/12/2014 17:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A AB. PREMIÀ No disponible 66 45
14/12/2014 12:00 ESCOLA SANT GERVASI 1 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 73 69
13/12/2014 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 40 52
13/12/2014 17:30 CB OLOT A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 76 53
13/12/2014 17:30 CB GRANOLLERS A CE SANT NICOLAU No disponible 59 42
08/01/2015 21:30 U.E. SANT CUGAT A JET B No disponible 70 48
14/12/2014 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 47 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/12/2014 17:30 CE SANT NICOLAU CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 66 56
21/12/2014 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CB GRANOLLERS A No disponible 47 49
21/12/2014 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CB OLOT A No disponible 58 69
21/12/2014 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 74 64
20/12/2014 17:45 AB. PREMIÀ ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 47 64
20/12/2014 19:30 BOET - MATARO A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 54 59
20/12/2014 19:15 U.E. SANT CUGAT A CESET No disponible 60 72
21/12/2014 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A JET B No disponible 55 39
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 12:00 CESET CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 60 58
10/01/2015 17:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A U.E. SANT CUGAT A No disponible 55 59
11/01/2015 17:30 ESCOLA SANT GERVASI 1 BOET - MATARO A No disponible 52 41
10/01/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' AB. PREMIÀ No disponible 48 50
10/01/2015 17:30 CB OLOT A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 53 82
10/01/2015 17:30 CB GRANOLLERS A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 51 39
11/01/2015 17:30 CE SANT NICOLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 53 59
11/01/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA JET B No disponible 58 36
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/01/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CE SANT NICOLAU No disponible 40 55
18/01/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CB GRANOLLERS A No disponible 69 53
17/01/2015 17:45 AB. PREMIÀ CB OLOT A No disponible 60 67
22/04/2015 23:00 BOET - MATARO A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 52 59
17/01/2015 19:15 U.E. SANT CUGAT A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 39 58
18/01/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 48 58
18/01/2015 19:00 JET B CESET No disponible 41 51
18/01/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 53 52
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/01/2015 19:00 CESET CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 68 55
25/01/2015 17:30 JET B SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 51 72
24/01/2015 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 47 45
24/01/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' U.E. SANT CUGAT A No disponible 63 42
24/01/2015 17:30 CB OLOT A BOET - MATARO A No disponible 57 31
24/01/2015 17:30 CB GRANOLLERS A AB. PREMIÀ No disponible 44 41
25/01/2015 17:30 CE SANT NICOLAU CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 67 63
24/01/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 58 62
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CESET No disponible 38 74
31/01/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 62 54
01/02/2015 17:30 CE SANT NICOLAU AB. PREMIÀ No disponible 55 42
31/01/2015 16:00 CB GRANOLLERS A BOET - MATARO A No disponible 62 34
31/01/2015 17:30 CB OLOT A U.E. SANT CUGAT A No disponible 54 40
31/01/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 60 30
01/02/2015 17:30 ESCOLA SANT GERVASI 1 JET B No disponible 63 39
01/02/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 57 58
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/02/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 65 39
07/02/2015 19:00 CESET ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 57 60
08/02/2015 18:00 JET B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 37 51
08/02/2015 11:00 CAMPING BIANYA ROSER A CB OLOT A No disponible 65 52
07/02/2015 16:00 U.E. SANT CUGAT A CB GRANOLLERS A No disponible 51 46
07/02/2015 19:30 BOET - MATARO A CE SANT NICOLAU No disponible 50 58
07/02/2015 17:45 AB. PREMIÀ ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 42 62
08/02/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 72 76
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/02/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CESET No disponible 43 36
14/02/2015 16:30 ESCOLA SANT GERVASI 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 62 44
15/02/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A AB. PREMIÀ No disponible 53 62
14/02/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A BOET - MATARO A No disponible 55 51
15/02/2015 17:30 CE SANT NICOLAU U.E. SANT CUGAT A No disponible 59 51
14/02/2015 17:30 CB GRANOLLERS A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 47 31
14/02/2015 17:30 CB OLOT A JET B No disponible 58 46
08/03/2015 19:30 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 53 74
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/02/2015 21:30 CLUB NATACIO TERRASSA ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 63 54
21/02/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 39 51
21/02/2015 19:00 CESET CB OLOT A No disponible 51 74
22/02/2015 18:00 JET B CB GRANOLLERS A No disponible 30 53
22/02/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A CE SANT NICOLAU No disponible 57 70
21/02/2015 19:15 U.E. SANT CUGAT A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 78 59
21/02/2015 19:30 BOET - MATARO A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 49 67
25/03/2015 21:00 AB. PREMIÀ CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 53 54
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2015 17:30 CB GRANOLLERS A CESET No disponible 54 47
28/02/2015 16:00 CB OLOT A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 62 59
28/02/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 57 54
28/02/2015 20:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC BOET - MATARO A No disponible 53 55
01/03/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A U.E. SANT CUGAT A No disponible 52 56
28/02/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 56 63
01/03/2015 17:30 CE SANT NICOLAU JET B No disponible 78 47
28/02/2015 17:45 AB. PREMIÀ CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 47 55
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 52 53
08/03/2015 19:30 ESCOLA SANT GERVASI 1 CB OLOT A No disponible 55 45
07/03/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CB GRANOLLERS A No disponible 50 74
07/03/2015 19:00 CESET CE SANT NICOLAU No disponible 65 74
08/03/2015 18:00 JET B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 33 45
08/03/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 57 58
07/03/2015 19:15 U.E. SANT CUGAT A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 69 75
07/03/2015 17:45 BOET - MATARO A AB. PREMIÀ No disponible 82 56
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/03/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CESET No disponible 53 48
15/03/2015 17:30 CE SANT NICOLAU SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 65 63
15/03/2015 17:30 CB GRANOLLERS A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 55 44
14/03/2015 17:30 CB OLOT A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 55 77
14/03/2015 17:45 AB. PREMIÀ U.E. SANT CUGAT A No disponible 46 60
15/03/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 60 72
15/03/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A JET B No disponible 59 45
15/03/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA BOET - MATARO A No disponible 57 47
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2015 19:00 CLUB NATACIO TERRASSA CB OLOT A No disponible 64 46
21/03/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CB GRANOLLERS A No disponible 58 50
21/03/2015 19:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 CE SANT NICOLAU No disponible 53 63
21/03/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 53 57
21/03/2015 19:00 CESET C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 69 61
22/03/2015 18:00 JET B CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 47 68
22/03/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A AB. PREMIÀ No disponible 91 57
21/03/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT A BOET - MATARO A No disponible 57 50
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/04/2015 21:30 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CESET No disponible 78 82
27/03/2015 21:45 C.E. ESCOLA DEL CARME A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 46 50
28/03/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 69 52
29/03/2015 19:00 CE SANT NICOLAU A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 42 40
28/03/2015 17:30 CB GRANOLLERS A CB OLOT A No disponible 52 56
01/05/2015 21:15 BOET - MATARO A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 50 56
28/03/2015 17:45 AB. PREMIÀ JET B No disponible 61 27
28/03/2015 19:15 U.E. SANT CUGAT A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 36 58
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/04/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CB GRANOLLERS A No disponible 55 57
11/04/2015 16:00 CB OLOT A CE SANT NICOLAU No disponible 43 53
11/04/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 56 45
11/04/2015 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 58 53
12/04/2015 10:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 51 50
11/04/2015 19:00 CESET AB. PREMIÀ No disponible 75 53
12/04/2015 18:00 JET B BOET - MATARO A No disponible 40 62
12/04/2015 11:00 CAMPING BIANYA ROSER A U.E. SANT CUGAT A No disponible 65 44
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/04/2015 19:00 BOET - MATARO A CESET No disponible 64 63
18/04/2015 16:00 AB. PREMIÀ SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 48 47
19/04/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 68 58
17/04/2015 21:30 C.E. ESCOLA DEL CARME A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 35 65
18/04/2015 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CB OLOT A No disponible 55 63
19/04/2015 17:30 CE SANT NICOLAU CB GRANOLLERS A No disponible 54 50
19/04/2015 12:30 JET B U.E. SANT CUGAT A No disponible 39 71
19/04/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 49 38
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/04/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CE SANT NICOLAU No disponible 55 68
25/04/2015 17:30 CB GRANOLLERS A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 49 42
25/04/2015 17:30 CB OLOT A C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 67 66
25/04/2015 19:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 43 57
25/04/2015 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 AB. PREMIÀ No disponible 62 60
25/04/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A BOET - MATARO A No disponible 55 56
25/04/2015 19:00 CESET U.E. SANT CUGAT A No disponible 79 71
26/04/2015 18:00 JET B CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 40 41
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/05/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A CESET No disponible 48 57
02/05/2015 19:15 U.E. SANT CUGAT A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 61 54
02/05/2015 20:50 BOET - MATARO A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 62 66
02/05/2015 16:00 AB. PREMIÀ A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 34 55
03/05/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CB OLOT A No disponible 72 70
03/05/2015 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A CB GRANOLLERS A No disponible 58 41
02/05/2015 19:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CE SANT NICOLAU No disponible 53 58
03/05/2015 20:00 JET B CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 32 55
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/05/2015 17:45 CE SANT NICOLAU C.E. ESCOLA DEL CARME A No disponible 64 49
09/05/2015 17:30 CB GRANOLLERS A CEEB TORDERA A - 9TEKNIC No disponible 66 46
08/05/2015 20:30 CB OLOT A AB. PREMIÀ No disponible 69 56
09/05/2015 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' BOET - MATARO A No disponible 52 49
09/05/2015 18:15 ESCOLA SANT GERVASI 1 U.E. SANT CUGAT A No disponible 56 49
09/05/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 70 36
09/05/2015 19:00 CESET JET B No disponible 56 40
10/05/2015 18:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A CLUB NATACIO TERRASSA No disponible 58 48
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/05/2015 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CESET No disponible 51 56
16/05/2015 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A JET B No disponible 56 36
17/05/2015 12:30 CAMPING BIANYA ROSER A ESCOLA SANT GERVASI 1 No disponible 61 56
16/05/2015 17:30 U.E. SANT CUGAT A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' No disponible 56 42
16/05/2015 19:15 BOET - MATARO A CB OLOT A No disponible 71 60
16/05/2015 17:45 AB. PREMIÀ CB GRANOLLERS A No disponible 43 49
17/05/2015 12:00 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC CE SANT NICOLAU No disponible 49 77
16/05/2015 20:00 C.E. ESCOLA DEL CARME A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A No disponible 54 63
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CE SANT NICOLAU 30 26 4 0 1859 1528 56
2 CB GRANOLLERS A 30 21 9 0 1650 1450 51
3 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' 30 20 10 0 1617 1443 50
4 ESCOLA SANT GERVASI 1 30 20 10 0 1697 1600 50
5 CAMPING BIANYA ROSER A 30 19 11 0 1671 1603 49
6 CEEB TORDERA A - 9TEKNIC 30 17 13 0 1958 1873 47
7 CLUB NATACIO TERRASSA 30 16 14 0 1698 1588 46
8 CB OLOT A 30 16 14 0 1765 1736 46
9 CESET 30 15 15 0 1753 1755 45
10 U.E. SANT CUGAT A 30 15 15 0 1721 1732 45
11 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A 30 14 16 0 1667 1648 44
12 SAGRADA FAMILIA CLAROR A 30 13 17 0 1619 1641 43
13 AB. PREMIÀ 30 10 20 0 1552 1727 40
14 C.E. ESCOLA DEL CARME A 30 9 21 0 1609 1724 39
15 BOET - MATARO A 30 9 21 0 1568 1733 39
16 JET B 30 0 30 0 1191 1814 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD