Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT


Competicio SOTS 21 MASCULI PREFERENT FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/09/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 74 61
21/09/2014 19:30 C.B. GRUP BARNA CB TANINO CERDANYOLA No disponible 83 63
20/09/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A CE SANT NICOLAU No disponible 60 55
21/09/2014 16:00 CB. CORNELLÀ A.E.S.E. A No disponible 74 66
20/09/2014 18:45 AD TORREFORTA A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 69 58
20/09/2014 17:30 AE BADALONES A ELS MONJOS BC A No disponible 55 70
21/09/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 75 33
21/09/2014 18:00 CBTARRAGONA A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 55 70
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/09/2014 19:30 REUS DEPORTIU SOTS21 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 55 57
28/09/2014 16:00 ELS MONJOS BC A LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 71 62
28/09/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA AE BADALONES A No disponible 60 58
27/09/2014 16:00 A.E.S.E. A AD TORREFORTA A No disponible 70 66
30/11/2014 19:00 CE SANT NICOLAU CB. CORNELLÀ No disponible 71 55
27/09/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA AESC-RAMON LLULL A No disponible 54 58
27/09/2014 19:20 CLUB BASQUET CUBELLES C.B. GRUP BARNA No disponible 62 66
28/09/2014 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CBTARRAGONA No disponible 70 38
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 64 49
05/10/2014 19:30 REUS DEPORTIU SOTS21 ELS MONJOS BC A No disponible 65 62
04/10/2014 20:00 AESC-RAMON LLULL A CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 80 45
05/10/2014 10:30 CB. CORNELLÀ CB TANINO CERDANYOLA No disponible 64 55
04/10/2014 18:45 AD TORREFORTA A CE SANT NICOLAU No disponible 56 64
05/10/2014 12:00 AE BADALONES A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 68 72
05/10/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES C.B. GRUP BARNA No disponible 59 73
05/10/2014 18:00 CBTARRAGONA A.E.S.E. A No disponible 55 73
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/10/2014 16:00 ELS MONJOS BC A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 60 57
12/10/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 60 50
12/10/2014 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 64 66
11/10/2014 16:00 A.E.S.E. A AE BADALONES A No disponible 67 76
11/10/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA AD TORREFORTA A No disponible 74 76
11/10/2014 17:30 CLUB BASQUET CUBELLES CB. CORNELLÀ No disponible 51 62
12/10/2014 19:30 C.B. GRUP BARNA AESC-RAMON LLULL A No disponible 53 60
11/10/2014 18:00 CE SANT NICOLAU CBTARRAGONA No disponible 99 35
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA A.E.S.E. A No disponible 70 65
19/10/2014 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 61 73
19/10/2014 16:00 ELS MONJOS BC A A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 53 75
19/10/2014 12:15 CB. CORNELLÀ C.B. GRUP BARNA No disponible 50 51
05/12/2014 21:00 AD TORREFORTA A CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 73 55
19/10/2014 12:00 AE BADALONES A CE SANT NICOLAU No disponible 67 85
19/10/2014 17:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES AESC-RAMON LLULL A No disponible 67 59
19/10/2014 12:30 CBTARRAGONA CB TANINO CERDANYOLA No disponible 58 77
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/10/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 61 63
26/10/2014 12:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA ELS MONJOS BC A No disponible 69 41
26/10/2014 17:30 A.E.S.E. A REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 68 66
26/10/2014 19:00 CE SANT NICOLAU LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 52 48
25/10/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA AE BADALONES A No disponible 80 70
26/10/2014 19:30 C.B. GRUP BARNA AD TORREFORTA A No disponible 66 71
25/10/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A CB. CORNELLÀ No disponible 43 53
25/10/2014 17:30 CLUB BASQUET CUBELLES CBTARRAGONA No disponible 68 49
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/11/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA CB TANINO CERDANYOLA No disponible 76 63
02/11/2014 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CE SANT NICOLAU No disponible 49 65
02/11/2014 16:00 ELS MONJOS BC A A.E.S.E. A No disponible 70 76
02/11/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 61 66
01/11/2014 18:45 AD TORREFORTA A AESC-RAMON LLULL A No disponible 74 54
02/11/2014 12:00 AE BADALONES A CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 74 43
02/11/2014 19:15 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CB. CORNELLÀ No disponible 69 74
02/11/2014 18:00 CBTARRAGONA C.B. GRUP BARNA No disponible 42 92
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/11/2014 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 50 70
08/11/2014 16:00 A.E.S.E. A A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 65 68
09/11/2014 19:00 CE SANT NICOLAU ELS MONJOS BC A No disponible 73 30
08/11/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 63 57
09/11/2014 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 51 62
09/11/2014 19:30 C.B. GRUP BARNA AE BADALONES A No disponible 70 62
09/11/2014 12:15 CB. CORNELLÀ AD TORREFORTA A No disponible 50 58
08/11/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A CBTARRAGONA No disponible 73 38
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA C.B. GRUP BARNA No disponible 59 60
16/11/2014 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 67 43
16/11/2014 16:00 ELS MONJOS BC A CB TANINO CERDANYOLA No disponible 77 83
16/11/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CE SANT NICOLAU No disponible 43 62
15/11/2014 19:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E.S.E. A No disponible 74 60
15/11/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A AE BADALONES A No disponible 57 65
16/11/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES AD TORREFORTA A No disponible 73 80
16/11/2014 16:30 CBTARRAGONA CB. CORNELLÀ No disponible 45 113
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2014 16:00 A.E.S.E. A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 71 79
23/11/2014 19:00 CE SANT NICOLAU CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 70 51
22/11/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 55 73
23/11/2014 19:30 ELS MONJOS BC A CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 68 49
22/11/2014 20:30 C.B. GRUP BARNA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 51 47
22/11/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 59 69
23/11/2014 12:15 CB. CORNELLÀ AE BADALONES A No disponible 82 50
22/11/2014 18:45 AD TORREFORTA A CBTARRAGONA No disponible 77 52
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/11/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA CB. CORNELLÀ No disponible 55 62
30/11/2014 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 AESC-RAMON LLULL A No disponible 65 71
30/11/2014 16:00 ELS MONJOS BC A C.B. GRUP BARNA No disponible 44 85
30/11/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 86 41
30/11/2014 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA CB TANINO CERDANYOLA No disponible 61 69
29/11/2014 16:00 A.E.S.E. A CE SANT NICOLAU No disponible 50 59
30/11/2014 12:00 AE BADALONES A AD TORREFORTA A No disponible 65 62
30/11/2014 17:45 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CBTARRAGONA No disponible 63 53
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/12/2014 19:00 CE SANT NICOLAU CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 71 65
13/12/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA A.E.S.E. A No disponible 70 58
13/12/2014 17:30 CLUB BASQUET CUBELLES CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 53 74
14/12/2014 19:30 C.B. GRUP BARNA A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 68 65
13/12/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL A ELS MONJOS BC A No disponible 88 49
14/12/2014 12:45 CB. CORNELLÀ REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 73 50
14/12/2014 10:30 AD TORREFORTA A LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 61 57
13/12/2014 20:30 CBTARRAGONA AE BADALONES A No disponible 57 76
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/12/2014 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 AD TORREFORTA A No disponible 76 59
21/12/2014 16:00 ELS MONJOS BC A CB. CORNELLÀ No disponible 36 62
21/12/2014 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA AESC-RAMON LLULL A No disponible 51 58
21/12/2014 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. GRUP BARNA No disponible 42 68
20/12/2014 16:00 A.E.S.E. A CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 83 51
18/01/2015 19:00 CE SANT NICOLAU CB TANINO CERDANYOLA No disponible 73 44
21/12/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES AE BADALONES A No disponible 72 78
20/12/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA CBTARRAGONA No disponible 66 45
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 12:30 CE SANT NICOLAU CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 97 42
11/01/2015 16:00 C.B. GRUP BARNA A.E.S.E. A No disponible 90 51
10/01/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 57 73
11/01/2015 12:15 CB. CORNELLÀ A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 72 49
10/01/2015 18:45 AD TORREFORTA A ELS MONJOS BC A No disponible 68 53
11/01/2015 19:00 AE BADALONES A LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 56 60
11/01/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CB TANINO CERDANYOLA No disponible 87 90
11/01/2015 18:00 CBTARRAGONA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 54 61
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 59 38
18/01/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 AE BADALONES A No disponible 66 74
18/01/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA AD TORREFORTA A No disponible 58 54
18/01/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CB. CORNELLÀ No disponible 51 59
17/01/2015 16:00 A.E.S.E. A AESC-RAMON LLULL A No disponible 62 57
17/01/2015 16:30 CE SANT NICOLAU C.B. GRUP BARNA No disponible 58 53
17/01/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 66 43
18/01/2015 16:00 ELS MONJOS BC A CBTARRAGONA No disponible 70 54
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/01/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 59 63
24/01/2015 17:45 CB TANINO CERDANYOLA C.B. GRUP BARNA No disponible 66 58
25/01/2015 19:00 CE SANT NICOLAU AESC-RAMON LLULL A No disponible 77 44
25/01/2015 16:00 A.E.S.E. A CB. CORNELLÀ No disponible 51 63
25/01/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA AD TORREFORTA A No disponible 85 71
25/01/2015 19:30 ELS MONJOS BC A AE BADALONES A No disponible 57 79
24/01/2015 17:30 CLUB BASQUET CUBELLES CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 60 62
19/04/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CBTARRAGONA No disponible 66 44
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/02/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 70 67
31/01/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA ELS MONJOS BC A No disponible 71 47
01/02/2015 12:00 AE BADALONES A A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 53 64
31/01/2015 18:45 AD TORREFORTA A A.E.S.E. A No disponible 74 48
01/02/2015 12:15 CB. CORNELLÀ CE SANT NICOLAU No disponible 37 46
31/01/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A CB TANINO CERDANYOLA No disponible 67 68
01/02/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 54 47
31/01/2015 10:45 CBTARRAGONA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 49 64
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/02/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 66 51
08/02/2015 16:00 ELS MONJOS BC A REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 43 57
07/02/2015 17:30 CLUB BASQUET CUBELLES AESC-RAMON LLULL A No disponible 53 66
12/04/2015 12:30 CB TANINO CERDANYOLA CB. CORNELLÀ No disponible 54 66
08/02/2015 19:00 CE SANT NICOLAU AD TORREFORTA A No disponible 50 40
08/02/2015 12:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA AE BADALONES A No disponible 73 51
08/02/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 86 42
07/02/2015 16:00 A.E.S.E. A CBTARRAGONA No disponible 67 47
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/02/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES ELS MONJOS BC A No disponible 71 22
15/02/2015 12:45 REUS DEPORTIU SOTS21 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 59 65
14/03/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 63 55
15/02/2015 12:00 AE BADALONES A A.E.S.E. A No disponible 73 67
22/02/2015 10:30 AD TORREFORTA A CB TANINO CERDANYOLA No disponible 62 50
18/04/2015 16:00 CB. CORNELLÀ CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 61 37
14/02/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A C.B. GRUP BARNA No disponible 55 46
15/02/2015 12:45 CBTARRAGONA CE SANT NICOLAU No disponible 43 66
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2015 16:00 A.E.S.E. A LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 55 62
22/02/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 57 39
22/02/2015 19:30 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA ELS MONJOS BC A No disponible 78 48
22/02/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA CB. CORNELLÀ No disponible 79 75
10/04/2015 20:00 CLUB BASQUET CUBELLES AD TORREFORTA A No disponible 70 91
22/02/2015 19:30 CE SANT NICOLAU AE BADALONES A No disponible 59 51
21/02/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 64 72
21/02/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA CBTARRAGONA No disponible 80 48
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/03/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 72 80
01/03/2015 16:00 ELS MONJOS BC A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 46 81
01/03/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 A.E.S.E. A No disponible 56 59
01/03/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA CE SANT NICOLAU No disponible 55 62
01/03/2015 12:00 AE BADALONES A CB TANINO CERDANYOLA No disponible 82 54
28/02/2015 18:45 AD TORREFORTA A C.B. GRUP BARNA No disponible 64 59
28/02/2015 17:30 CB. CORNELLÀ AESC-RAMON LLULL A No disponible 45 43
01/03/2015 18:00 CBTARRAGONA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 86 56
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 17:45 CB TANINO CERDANYOLA LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 40 43
08/03/2015 19:00 CE SANT NICOLAU REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 51 54
07/03/2015 16:00 A.E.S.E. A ELS MONJOS BC A No disponible 84 71
08/03/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 69 59
07/03/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A AD TORREFORTA A No disponible 72 68
07/03/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES AE BADALONES A No disponible 50 53
08/03/2015 12:15 CB. CORNELLÀ CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 61 58
07/03/2015 20:30 C.B. GRUP BARNA CBTARRAGONA No disponible 63 43
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/03/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 69 62
15/03/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA A.E.S.E. A No disponible 85 89
15/03/2015 16:00 ELS MONJOS BC A CE SANT NICOLAU No disponible 32 67
15/03/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CB TANINO CERDANYOLA No disponible 68 64
15/03/2015 18:30 LLUISOS DE GRÀCIA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 63 36
15/03/2015 12:00 AE BADALONES A C.B. GRUP BARNA No disponible 53 59
14/03/2015 18:45 AD TORREFORTA A CB. CORNELLÀ No disponible 35 55
15/03/2015 18:00 CBTARRAGONA AESC-RAMON LLULL A No disponible 54 75
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 54 49
21/03/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 66 61
21/03/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA ELS MONJOS BC A No disponible 62 38
22/03/2015 16:00 CE SANT NICOLAU A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 70 49
21/03/2015 16:00 A.E.S.E. A CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 74 64
22/03/2015 12:00 AE BADALONES A AESC-RAMON LLULL A No disponible 45 65
22/03/2015 12:00 AD TORREFORTA A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 88 75
22/03/2015 16:00 CB. CORNELLÀ CBTARRAGONA No disponible 56 45
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/03/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES A.E.S.E. A No disponible 67 90
28/03/2015 20:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CE SANT NICOLAU No disponible 59 68
29/03/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CB TANINO CERDANYOLA No disponible 58 45
28/03/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES ELS MONJOS BC A No disponible 50 44
29/03/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 C.B. GRUP BARNA No disponible 40 58
28/03/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA AESC-RAMON LLULL A No disponible 66 57
29/03/2015 12:00 AE BADALONES A CB. CORNELLÀ No disponible 52 57
28/03/2015 19:00 CBTARRAGONA AD TORREFORTA A No disponible 55 61
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/04/2015 16:00 CB. CORNELLÀ LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 72 45
11/04/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 71 66
11/04/2015 20:30 C.B. GRUP BARNA ELS MONJOS BC A No disponible 70 60
11/04/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 59 61
11/04/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 77 69
12/04/2015 19:00 CE SANT NICOLAU A.E.S.E. A No disponible 72 46
11/04/2015 18:45 AD TORREFORTA A AE BADALONES A No disponible 77 63
25/04/2015 16:00 CBTARRAGONA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 58 69
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/04/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES CE SANT NICOLAU No disponible 57 72
18/04/2015 12:30 A.E.S.E. A CB TANINO CERDANYOLA No disponible 64 62
19/04/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 58 34
18/04/2015 17:30 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA C.B. GRUP BARNA No disponible 61 54
19/04/2015 16:00 ELS MONJOS BC A AESC-RAMON LLULL A No disponible 43 79
19/04/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CB. CORNELLÀ No disponible 48 54
18/04/2015 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA AD TORREFORTA A No disponible 41 64
19/04/2015 12:00 AE BADALONES A CBTARRAGONA No disponible 76 81
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/04/2015 18:45 AD TORREFORTA A REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 58 62
26/04/2015 12:15 CB. CORNELLÀ ELS MONJOS BC A No disponible 68 26
25/04/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 84 69
26/04/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 60 64
25/04/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES A.E.S.E. A No disponible 54 83
25/04/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA CE SANT NICOLAU No disponible 46 48
26/04/2015 19:00 AE BADALONES A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 49 55
26/04/2015 19:30 CBTARRAGONA LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 53 58
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/05/2015 18:00 CLUB BASQUET CUBELLES CE SANT NICOLAU No disponible 49 65
02/05/2015 16:00 A.E.S.E. A C.B. GRUP BARNA No disponible 77 56
03/05/2015 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA AESC-RAMON LLULL A No disponible 57 66
03/05/2015 17:45 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA CB. CORNELLÀ No disponible 62 70
03/05/2015 17:30 ELS MONJOS BC A AD TORREFORTA A No disponible 62 65
03/05/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA AE BADALONES A No disponible 57 51
02/05/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES No disponible 61 47
03/05/2015 16:15 REUS DEPORTIU SOTS21 CBTARRAGONA No disponible 48 68
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/05/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES LLUISOS DE GRÀCIA No disponible 60 56
10/05/2015 12:00 AE BADALONES A REUS DEPORTIU SOTS21 No disponible 2 -
09/05/2015 18:45 AD TORREFORTA A A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA No disponible 79 49
10/05/2015 12:15 CB. CORNELLÀ CIRCOL CATOLIC BADALONA No disponible 69 47
09/05/2015 16:00 AESC-RAMON LLULL A A.E.S.E. A No disponible 66 56
10/05/2015 19:30 C.B. GRUP BARNA CE SANT NICOLAU No disponible 49 79
10/05/2015 16:00 CLUB BASQUET CUBELLES CB TANINO CERDANYOLA No disponible 35 69
09/05/2015 18:15 CBTARRAGONA ELS MONJOS BC A No disponible 65 40
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CE SANT NICOLAU 30 28 2 0 2006 1459 58
2 CB. CORNELLÀ 30 25 5 0 1914 1528 55
3 AD TORREFORTA A 30 20 10 0 2001 1821 50
4 C.B. GRUP BARNA 30 20 10 0 1934 1710 50
5 LLUISOS DE GRÀCIA 30 19 11 0 1790 1688 49
6 AESC-RAMON LLULL A 30 18 12 0 1908 1758 48
7 A.E.MINGUELLA A CITROEN-AUTOMOCIO BADALONA 30 17 13 0 1901 1830 47
8 CIRCOL CATOLIC BADALONA 30 16 14 0 1912 1805 46
9 CB TANINO CERDANYOLA 30 15 15 0 1904 1867 45
10 A.E.S.E. A 30 15 15 0 1995 1997 45
11 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES 30 15 15 0 1940 1943 45
12 AE BADALONES A 30 12 18 0 1827 1878 42
13 REUS DEPORTIU SOTS21 30 8 21 1 1680 1796 37
14 ELS MONJOS BC A 30 5 25 0 1533 2068 35
15 CBTARRAGONA 30 4 26 0 1569 2093 34
16 CLUB BASQUET CUBELLES 30 3 27 0 1486 2059 33
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD