Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competicio SEGONA MASCULINA FASE PREVIAGrup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/09/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 59 55
21/09/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A BASQUET NEUS A No disponible 70 87
21/09/2014 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CE SANT NICOLAU B No disponible 65 62
21/09/2014 18:00 CN CALDES A C.B. ALISOS No disponible 71 64
20/09/2014 19:00 CB PARETS A FC MARTINENC A No disponible 69 79
21/09/2014 19:45 C.B. GUINARDO BASQUET ALELLA No disponible 86 43
20/09/2014 20:30 AE BADALONES B U.B. SANT ADRIA B No disponible 72 49
20/09/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B U.E. CLARET No disponible 33 45
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/09/2014 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 56 72
27/09/2014 17:45 U.B. SANT ADRIA B LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 57 54
27/09/2014 19:30 BASQUET ALELLA AE BADALONES B No disponible 69 81
27/09/2014 16:00 FC MARTINENC A C.B. GUINARDO No disponible 82 83
27/09/2014 19:30 C.B. ALISOS CB PARETS A No disponible 78 64
28/09/2014 10:30 CE SANT NICOLAU B CN CALDES A No disponible 67 53
05/12/2014 21:30 BASQUET NEUS A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 71 75
28/09/2014 12:30 U.E. CLARET QBASKET SANT CUGAT A No disponible 48 70
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA B BASQUET ALELLA No disponible 75 60
04/10/2014 19:00 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA U.B. SANT ADRIA B No disponible 68 92
05/10/2014 16:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB U.E. CLARET No disponible 78 54
05/10/2014 18:00 CN CALDES A BASQUET NEUS A No disponible 56 66
04/10/2014 19:00 CB PARETS A CE SANT NICOLAU B No disponible 63 90
05/10/2014 19:45 C.B. GUINARDO C.B. ALISOS No disponible 63 71
04/10/2014 20:30 AE BADALONES B FC MARTINENC A No disponible 78 68
04/10/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 55 64
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/10/2014 17:45 U.B. SANT ADRIA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 78 60
12/10/2014 12:30 BASQUET ALELLA A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 60 49
11/10/2014 16:00 FC MARTINENC A LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 72 63
11/10/2014 19:30 C.B. ALISOS AE BADALONES B No disponible 100 91
12/10/2014 17:30 CE SANT NICOLAU B C.B. GUINARDO No disponible 77 65
11/10/2014 20:30 BASQUET NEUS A CB PARETS A No disponible 71 63
12/10/2014 12:30 U.E. CLARET CN CALDES A No disponible 53 74
12/10/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 62 65
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA B C.B. ALISOS No disponible 69 67
18/10/2014 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA FC MARTINENC A No disponible 72 97
18/10/2014 17:45 U.B. SANT ADRIA B BASQUET ALELLA No disponible 97 69
19/10/2014 18:00 CN CALDES A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 67 70
18/10/2014 17:30 CB PARETS A U.E. CLARET No disponible 88 75
19/10/2014 19:45 C.B. GUINARDO BASQUET NEUS A No disponible 57 69
18/10/2014 20:30 AE BADALONES B CE SANT NICOLAU B No disponible 66 60
18/10/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 45 80
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/10/2014 12:30 BASQUET ALELLA RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 54 67
25/10/2014 16:00 FC MARTINENC A U.B. SANT ADRIA B No disponible 74 98
25/10/2014 19:30 C.B. ALISOS A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 68 49
26/10/2014 17:30 CE SANT NICOLAU B LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 35 52
25/10/2014 20:30 BASQUET NEUS A AE BADALONES B No disponible 86 100
26/10/2014 12:30 U.E. CLARET C.B. GUINARDO No disponible 62 72
26/10/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A CB PARETS A No disponible 78 45
26/10/2014 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CN CALDES A No disponible 81 56
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/11/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B BASQUET NEUS A No disponible 71 60
02/11/2014 12:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA CE SANT NICOLAU B No disponible 58 92
02/11/2014 09:30 U.B. SANT ADRIA B C.B. ALISOS No disponible 78 68
02/11/2014 11:00 BASQUET ALELLA FC MARTINENC A No disponible 74 66
01/11/2014 19:00 CB PARETS A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 62 81
02/11/2014 19:45 C.B. GUINARDO QBASKET SANT CUGAT A No disponible 57 56
02/11/2014 19:00 AE BADALONES B U.E. CLARET No disponible 89 60
02/11/2014 19:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B CN CALDES A No disponible 59 66
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2014 16:00 FC MARTINENC A RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 82 85
08/11/2014 19:30 C.B. ALISOS BASQUET ALELLA No disponible 75 84
09/11/2014 17:30 CE SANT NICOLAU B U.B. SANT ADRIA B No disponible 54 71
09/11/2014 19:00 BASQUET NEUS A A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 65 35
09/11/2014 12:30 U.E. CLARET LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 47 58
09/11/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A AE BADALONES B No disponible 51 66
09/11/2014 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. GUINARDO No disponible 78 71
09/11/2014 18:00 CN CALDES A CB PARETS A No disponible 74 79
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 59 39
15/11/2014 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA U.E. CLARET No disponible 65 82
16/11/2014 16:15 U.B. SANT ADRIA B BASQUET NEUS A No disponible 68 60
15/11/2014 19:45 BASQUET ALELLA CE SANT NICOLAU B No disponible 69 80
15/11/2014 19:00 FC MARTINENC A C.B. ALISOS No disponible 70 65
16/11/2014 19:45 C.B. GUINARDO CN CALDES A No disponible 69 71
15/11/2014 20:30 AE BADALONES B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 71 68
15/11/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B CB PARETS A No disponible 68 75
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2014 18:00 C.B. ALISOS RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 51 66
22/11/2014 20:45 CE SANT NICOLAU B FC MARTINENC A No disponible 61 65
23/11/2014 18:45 BASQUET NEUS A BASQUET ALELLA No disponible 70 76
23/11/2014 12:30 U.E. CLARET U.B. SANT ADRIA B No disponible 59 81
23/11/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 92 53
23/11/2014 18:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 57 54
23/11/2014 18:00 CN CALDES A AE BADALONES B No disponible 74 86
23/11/2014 18:00 CB PARETS A C.B. GUINARDO No disponible 76 83
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/11/2014 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B CN CALDES A No disponible 77 70
29/11/2014 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 63 98
29/11/2014 17:45 U.B. SANT ADRIA B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 65 53
11/03/2015 21:50 BASQUET ALELLA U.E. CLARET No disponible 65 54
29/11/2014 16:00 FC MARTINENC A BASQUET NEUS A No disponible 93 72
29/11/2014 19:30 C.B. ALISOS CE SANT NICOLAU B No disponible 56 74
29/11/2014 20:30 AE BADALONES B CB PARETS A No disponible 68 69
29/11/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B C.B. GUINARDO No disponible 68 52
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/12/2014 17:30 CE SANT NICOLAU B RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 54 41
17/12/2014 21:45 BASQUET NEUS A C.B. ALISOS No disponible 72 56
14/12/2014 12:30 U.E. CLARET FC MARTINENC A No disponible 55 91
14/12/2014 17:30 QBASKET SANT CUGAT A BASQUET ALELLA No disponible 79 68
17/12/2014 21:45 SANT QUIRZE BASQUET CLUB U.B. SANT ADRIA B No disponible 71 65
14/12/2014 18:00 CN CALDES A A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 64 56
13/12/2014 17:30 CB PARETS A LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 59 65
14/12/2014 19:45 C.B. GUINARDO AE BADALONES B No disponible 55 66
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2014 16:00 LLUISOS DE GRÀCIA B C.B. GUINARDO No disponible 64 43
20/12/2014 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA CB PARETS A No disponible 63 84
20/12/2014 17:45 U.B. SANT ADRIA B CN CALDES A No disponible 89 48
21/12/2014 12:30 BASQUET ALELLA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 56 62
20/12/2014 16:00 FC MARTINENC A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 82 86
21/12/2014 12:30 C.B. ALISOS U.E. CLARET No disponible 59 53
21/12/2014 19:00 CE SANT NICOLAU B BASQUET NEUS A No disponible 59 71
20/12/2014 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B AE BADALONES B No disponible 52 69
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 12:30 U.E. CLARET CE SANT NICOLAU B No disponible 50 63
11/01/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A C.B. ALISOS No disponible 77 49
11/01/2015 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB FC MARTINENC A No disponible 74 71
11/01/2015 18:00 CN CALDES A BASQUET ALELLA No disponible 83 61
10/01/2015 19:00 CB PARETS A U.B. SANT ADRIA B No disponible 74 87
11/01/2015 19:45 C.B. GUINARDO A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 60 51
10/01/2015 17:30 AE BADALONES B LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 81 57
10/01/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B BASQUET NEUS A No disponible 63 59
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 77 59
17/01/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA AE BADALONES B No disponible 57 100
17/01/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B C.B. GUINARDO No disponible 83 72
18/01/2015 12:30 BASQUET ALELLA CB PARETS A No disponible 65 51
17/01/2015 16:00 FC MARTINENC A CN CALDES A No disponible 79 57
17/01/2015 19:30 C.B. ALISOS SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 47 78
18/01/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 46 55
18/01/2015 18:15 BASQUET NEUS A U.E. CLARET No disponible 63 47
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/01/2015 11:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 47 83
24/01/2015 20:30 BASQUET NEUS A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 40 60
24/01/2015 19:00 CE SANT NICOLAU B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 45 57
24/01/2015 19:30 C.B. ALISOS CN CALDES A No disponible 75 80
24/01/2015 19:00 FC MARTINENC A CB PARETS A No disponible 81 77
25/01/2015 12:30 BASQUET ALELLA C.B. GUINARDO No disponible 52 66
24/01/2015 16:00 U.B. SANT ADRIA B AE BADALONES B No disponible 80 79
25/01/2015 12:30 U.E. CLARET RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 53 70
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 64 49
31/01/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B U.B. SANT ADRIA B No disponible 76 66
31/01/2015 20:30 AE BADALONES B BASQUET ALELLA No disponible 89 79
01/02/2015 19:45 C.B. GUINARDO FC MARTINENC A No disponible 59 82
31/01/2015 19:00 CB PARETS A C.B. ALISOS No disponible 75 59
01/02/2015 18:00 CN CALDES A CE SANT NICOLAU B No disponible 75 63
30/01/2015 21:25 SANT QUIRZE BASQUET CLUB BASQUET NEUS A No disponible 69 56
01/02/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A U.E. CLARET No disponible 57 53
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/02/2015 12:30 BASQUET ALELLA LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 73 86
07/02/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 73 48
08/02/2015 12:30 U.E. CLARET SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 61 60
08/02/2015 17:30 BASQUET NEUS A CN CALDES A No disponible 86 79
08/02/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B CB PARETS A No disponible 71 54
07/02/2015 19:30 C.B. ALISOS C.B. GUINARDO No disponible 70 77
07/02/2015 16:00 FC MARTINENC A AE BADALONES B No disponible 90 88
08/02/2015 19:00 QBASKET SANT CUGAT A RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 66 63
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/02/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B U.B. SANT ADRIA B No disponible 61 91
14/02/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA BASQUET ALELLA No disponible 69 68
14/02/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B FC MARTINENC A No disponible 66 59
14/02/2015 20:30 AE BADALONES B C.B. ALISOS No disponible 90 55
15/02/2015 19:45 C.B. GUINARDO CE SANT NICOLAU B No disponible 71 50
14/02/2015 19:00 CB PARETS A BASQUET NEUS A No disponible 66 60
15/02/2015 18:00 CN CALDES A U.E. CLARET No disponible 60 43
15/02/2015 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB QBASKET SANT CUGAT A No disponible 69 54
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2015 19:30 C.B. ALISOS LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 46 57
17/02/2015 21:45 FC MARTINENC A A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 105 65
25/02/2015 21:45 BASQUET ALELLA U.B. SANT ADRIA B No disponible 54 65
22/02/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A CN CALDES A No disponible 77 59
22/02/2015 12:30 U.E. CLARET CB PARETS A No disponible 59 67
21/02/2015 20:30 BASQUET NEUS A C.B. GUINARDO No disponible 56 54
22/02/2015 18:00 CE SANT NICOLAU B AE BADALONES B No disponible 40 59
21/02/2015 19:15 SANT QUIRZE BASQUET CLUB RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 81 62
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B BASQUET ALELLA No disponible 63 56
28/02/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B FC MARTINENC A No disponible 69 79
28/02/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA C.B. ALISOS No disponible 74 102
28/02/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B CE SANT NICOLAU B No disponible 74 58
28/02/2015 20:30 AE BADALONES B BASQUET NEUS A No disponible 73 71
01/03/2015 19:45 C.B. GUINARDO U.E. CLARET No disponible 80 56
28/02/2015 19:00 CB PARETS A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 72 65
01/03/2015 18:00 CN CALDES A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 46 53
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 20:30 BASQUET NEUS A LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 52 65
08/03/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 88 48
07/03/2015 19:30 C.B. ALISOS U.B. SANT ADRIA B No disponible 60 87
07/03/2015 20:30 FC MARTINENC A BASQUET ALELLA No disponible 90 78
08/03/2015 17:45 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CB PARETS A No disponible 69 58
08/03/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A C.B. GUINARDO No disponible 79 58
08/03/2015 12:30 U.E. CLARET AE BADALONES B No disponible 45 68
08/03/2015 17:30 CN CALDES A RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 113 74
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/03/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B FC MARTINENC A No disponible 46 70
15/03/2015 12:30 BASQUET ALELLA C.B. ALISOS No disponible 68 83
14/03/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B CE SANT NICOLAU B No disponible 65 60
14/03/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA BASQUET NEUS A No disponible 71 74
14/03/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET No disponible 74 63
14/03/2015 20:30 AE BADALONES B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 76 67
15/03/2015 19:45 C.B. GUINARDO SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 60 48
14/03/2015 19:00 CB PARETS A CN CALDES A No disponible 64 68
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 59 61
22/03/2015 12:30 U.E. CLARET A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 78 61
21/03/2015 20:30 BASQUET NEUS A U.B. SANT ADRIA B No disponible 57 69
22/03/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B BASQUET ALELLA No disponible 75 52
21/03/2015 17:45 C.B. ALISOS FC MARTINENC A No disponible 70 56
22/03/2015 18:00 CN CALDES A C.B. GUINARDO No disponible 71 59
22/03/2015 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB AE BADALONES B No disponible 49 62
21/03/2015 17:30 CB PARETS A RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 63 61
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/03/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B C.B. ALISOS No disponible 67 63
28/03/2015 20:45 FC MARTINENC A CE SANT NICOLAU B No disponible 72 82
29/03/2015 11:00 BASQUET ALELLA BASQUET NEUS A No disponible 68 61
28/03/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B U.E. CLARET No disponible 84 51
28/03/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 74 93
28/03/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 55 57
29/03/2015 19:30 AE BADALONES B CN CALDES A No disponible 77 67
29/03/2015 19:45 C.B. GUINARDO CB PARETS A No disponible 67 57
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/04/2015 18:00 CN CALDES A LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 69 70
12/04/2015 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 112 42
12/04/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A U.B. SANT ADRIA B No disponible 57 69
12/04/2015 12:00 U.E. CLARET BASQUET ALELLA No disponible 62 56
11/04/2015 20:30 BASQUET NEUS A FC MARTINENC A No disponible 74 67
12/04/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B C.B. ALISOS No disponible 75 49
11/04/2015 19:00 CB PARETS A AE BADALONES B No disponible 88 92
11/04/2015 18:00 C.B. GUINARDO RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 63 70
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/04/2015 19:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B CE SANT NICOLAU B No disponible 66 85
18/04/2015 17:45 C.B. ALISOS BASQUET NEUS A No disponible 79 80
18/04/2015 16:00 FC MARTINENC A U.E. CLARET No disponible 82 68
19/04/2015 12:30 BASQUET ALELLA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 62 73
18/04/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 82 83
18/04/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA CN CALDES A No disponible 56 101
18/04/2015 18:00 LLUISOS DE GRÀCIA B CB PARETS A No disponible 82 68
18/04/2015 20:30 AE BADALONES B C.B. GUINARDO No disponible 71 64
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/04/2015 19:45 C.B. GUINARDO LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 59 49
25/04/2015 19:00 CB PARETS A A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 114 26
26/04/2015 18:00 CN CALDES A U.B. SANT ADRIA B No disponible 68 73
26/04/2015 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB BASQUET ALELLA No disponible 75 51
26/04/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A FC MARTINENC A No disponible 72 59
26/04/2015 12:00 U.E. CLARET C.B. ALISOS No disponible 66 79
29/04/2015 21:30 BASQUET NEUS A CE SANT NICOLAU B No disponible 76 78
25/04/2015 20:30 AE BADALONES B RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 74 50
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/05/2015 17:30 CE SANT NICOLAU B U.E. CLARET No disponible 74 69
02/05/2015 17:30 C.B. ALISOS QBASKET SANT CUGAT A No disponible 60 67
02/05/2015 20:45 FC MARTINENC A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 74 81
03/05/2015 12:30 BASQUET ALELLA CN CALDES A No disponible 77 79
01/05/2015 17:45 U.B. SANT ADRIA B CB PARETS A No disponible 78 72
02/05/2015 18:30 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA C.B. GUINARDO No disponible 47 84
01/05/2015 10:45 LLUISOS DE GRÀCIA B AE BADALONES B No disponible 80 81
03/05/2015 19:30 BASQUET NEUS A RECANVIS GAUDI CB MOLLET B No disponible 61 75
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/05/2015 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B LLUISOS DE GRÀCIA B No disponible 67 59
07/05/2015 21:45 AE BADALONES B A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA No disponible 91 41
10/05/2015 19:45 C.B. GUINARDO U.B. SANT ADRIA B No disponible 60 56
09/05/2015 19:00 CB PARETS A BASQUET ALELLA No disponible 83 62
10/05/2015 18:00 CN CALDES A FC MARTINENC A No disponible 70 58
10/05/2015 16:45 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. ALISOS No disponible 88 55
10/05/2015 17:30 QBASKET SANT CUGAT A CE SANT NICOLAU B No disponible 57 62
10/05/2015 12:00 U.E. CLARET BASQUET NEUS A No disponible 46 58
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 AE BADALONES B 30 26 4 0 2354 1941 56
2 SANT QUIRZE BASQUET CLUB 30 26 4 0 2162 1773 56
3 U.B. SANT ADRIA B 30 24 6 0 2265 1921 54
4 LLUISOS DE GRÀCIA B 30 22 8 0 1991 1785 52
5 QBASKET SANT CUGAT A 30 18 12 0 2005 1849 48
6 CE SANT NICOLAU B 30 17 13 0 1980 1844 47
7 FC MARTINENC A 30 16 14 0 2295 2157 46
8 CN CALDES A 30 15 15 0 2089 2061 45
9 C.B. GUINARDO 30 15 15 0 1969 1931 45
10 BASQUET NEUS A 30 14 16 0 2004 2008 44
11 RECANVIS GAUDI CB MOLLET B 30 13 17 0 1852 2009 43
12 CB PARETS A 30 12 18 0 2099 2125 42
13 C.B. ALISOS 30 9 21 0 1979 2166 39
14 BASQUET ALELLA 30 7 23 0 1929 2194 37
15 U.E. CLARET 30 5 25 0 1717 2079 35
16 A.E.E COL-LEGI CULTURAL BADALONA 30 1 29 0 1668 2515 31
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD