Resultats de la Temporada 2013      Categoria C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT


Competicio SOTS 21 MASCULI PREFERENT FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/10/2013 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP AD TORREFORTA No disponible 67 50
06/10/2013 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA C.B. SANTPEDOR No disponible 59 61
05/10/2013 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 66 57
05/10/2013 19:45 C.B. GAVA PREF. C.E. SANT NICOLAU No disponible 62 53
05/10/2013 17:45 CASAL VILAFRANCA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 68 61
05/10/2013 16:00 AESC-RAMON LLULL SANT IGNASI No disponible 49 41
06/10/2013 09:30 B.C. TECLA SALA LLUISOS DE GRACIA No disponible 44 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/10/2013 18:45 AD TORREFORTA B.C. TECLA SALA No disponible 65 46
12/10/2013 17:30 SANT IGNASI C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 38 64
12/10/2013 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA AESC-RAMON LLULL No disponible 60 56
12/10/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU CASAL VILAFRANCA No disponible 65 59
13/10/2013 19:30 C.B. GAVA PREF. ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 100 62
13/10/2013 16:00 C.B. SANTPEDOR BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 68 56
12/10/2013 18:00 LLUISOS DE GRACIA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 65 76
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/10/2013 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 64 50
19/10/2013 18:45 AD TORREFORTA SANT IGNASI No disponible 55 58
20/10/2013 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA LLUISOS DE GRACIA No disponible 41 83
19/10/2013 19:45 C.B. GAVA PREF. C.B. SANTPEDOR No disponible 71 38
19/10/2013 17:45 CASAL VILAFRANCA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 69 65
07/12/2013 16:00 AESC-RAMON LLULL C.E. SANT NICOLAU No disponible 66 71
20/10/2013 09:45 B.C. TECLA SALA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 51 69
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/10/2013 17:30 SANT IGNASI B.C. TECLA SALA No disponible 47 59
26/10/2013 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA AD TORREFORTA No disponible 69 77
26/10/2013 18:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 57 66
27/10/2013 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA AESC-RAMON LLULL No disponible 67 58
26/10/2013 16:00 C.B. SANTPEDOR CASAL VILAFRANCA No disponible 83 77
26/10/2013 18:00 LLUISOS DE GRACIA C.B. GAVA PREF. No disponible 61 65
27/10/2013 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 91 59
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/11/2013 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 100 53
02/11/2013 18:45 AD TORREFORTA C.E. SANT NICOLAU No disponible 65 62
01/11/2013 12:15 SANT IGNASI C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 61 77
03/11/2013 18:00 C.B. GAVA PREF. CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 73 61
02/11/2013 17:45 CASAL VILAFRANCA LLUISOS DE GRACIA No disponible 53 66
02/11/2013 16:00 AESC-RAMON LLULL C.B. SANTPEDOR No disponible 76 67
03/11/2013 11:00 B.C. TECLA SALA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 67 76
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/11/2013 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B.C. TECLA SALA No disponible 75 54
09/11/2013 18:00 C.E. SANT NICOLAU SANT IGNASI No disponible 53 70
10/11/2013 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA AD TORREFORTA No disponible 50 52
10/11/2013 16:00 C.B. SANTPEDOR C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 52 85
09/11/2013 18:00 LLUISOS DE GRACIA AESC-RAMON LLULL No disponible 62 76
10/11/2013 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA CASAL VILAFRANCA No disponible 83 69
09/11/2013 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA C.B. GAVA PREF. No disponible 33 69
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/11/2013 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP LLUISOS DE GRACIA No disponible 69 55
16/11/2013 18:45 AD TORREFORTA C.B. SANTPEDOR No disponible 54 61
16/11/2013 17:30 SANT IGNASI ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 66 56
16/11/2013 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA C.E. SANT NICOLAU No disponible 73 56
14/11/2013 21:45 CASAL VILAFRANCA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 72 46
16/11/2013 16:00 AESC-RAMON LLULL CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 72 73
17/11/2013 11:00 B.C. TECLA SALA C.B. GAVA PREF. No disponible 57 67
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/11/2013 16:15 C.E. SANT NICOLAU B.C. TECLA SALA No disponible 80 51
23/11/2013 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 65 63
23/11/2013 16:00 C.B. SANTPEDOR SANT IGNASI No disponible 52 45
24/11/2013 11:00 LLUISOS DE GRACIA AD TORREFORTA No disponible 73 64
24/11/2013 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 57 70
23/11/2013 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA AESC-RAMON LLULL No disponible 54 57
23/11/2013 19:45 C.B. GAVA PREF. CASAL VILAFRANCA No disponible 96 71
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/12/2013 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 74 30
30/11/2013 18:45 AD TORREFORTA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 53 60
30/11/2013 17:30 SANT IGNASI LLUISOS DE GRACIA No disponible 69 76
30/11/2013 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA C.B. SANTPEDOR No disponible 68 60
30/11/2013 16:30 C.E. SANT NICOLAU ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 79 50
30/11/2013 16:00 AESC-RAMON LLULL C.B. GAVA PREF. No disponible 61 79
01/12/2013 11:00 B.C. TECLA SALA CASAL VILAFRANCA No disponible 72 68
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/12/2013 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B.C. TECLA SALA No disponible 61 51
14/12/2013 16:00 C.B. SANTPEDOR C.E. SANT NICOLAU No disponible 48 59
14/12/2013 18:00 LLUISOS DE GRACIA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 81 87
15/12/2013 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA SANT IGNASI No disponible 65 40
14/12/2013 18:00 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA AD TORREFORTA No disponible 52 74
15/12/2013 11:30 C.B. GAVA PREF. C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 57 82
14/12/2013 17:45 CASAL VILAFRANCA AESC-RAMON LLULL No disponible 58 77
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/01/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP CASAL VILAFRANCA No disponible 88 64
11/01/2014 18:45 AD TORREFORTA C.B. GAVA PREF. No disponible 50 63
11/01/2014 17:30 SANT IGNASI BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 70 57
11/01/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 80 63
12/01/2014 17:30 C.E. SANT NICOLAU LLUISOS DE GRACIA No disponible 67 44
11/01/2014 12:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA C.B. SANTPEDOR No disponible 67 70
12/01/2014 11:00 B.C. TECLA SALA AESC-RAMON LLULL No disponible 44 66
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/01/2014 19:15 LLUISOS DE GRACIA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 80 58
18/01/2014 19:30 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA C.E. SANT NICOLAU No disponible 60 58
18/01/2014 18:00 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 72 60
18/01/2014 19:45 C.B. GAVA PREF. SANT IGNASI No disponible 69 58
18/01/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA AD TORREFORTA No disponible 63 72
18/01/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 52 79
19/01/2014 11:00 B.C. TECLA SALA C.B. SANTPEDOR No disponible 81 76
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/01/2014 18:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP B.C. TECLA SALA No disponible 70 36
25/01/2014 20:15 AD TORREFORTA AESC-RAMON LLULL No disponible 57 49
25/01/2014 17:30 SANT IGNASI CASAL VILAFRANCA No disponible 70 62
25/01/2014 17:00 C.B. TANINO CERDANYOLA C.B. GAVA PREF. No disponible 56 73
25/01/2014 17:30 C.E. SANT NICOLAU BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 73 54
26/01/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 63 90
25/01/2014 17:30 C.B. SANTPEDOR LLUISOS DE GRACIA No disponible 66 65
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/02/2014 18:45 AD TORREFORTA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 78 83
01/02/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 60 106
02/02/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 62 49
02/02/2014 17:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. GAVA PREF. No disponible 80 71
01/02/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA CASAL VILAFRANCA No disponible 71 63
02/02/2014 12:30 SANT IGNASI AESC-RAMON LLULL No disponible 65 45
01/02/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA B.C. TECLA SALA No disponible 80 63
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/02/2014 11:00 B.C. TECLA SALA AD TORREFORTA No disponible 52 70
14/04/2014 21:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP SANT IGNASI No disponible 63 59
08/02/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 59 53
08/02/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA C.E. SANT NICOLAU No disponible 54 89
09/02/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA C.B. GAVA PREF. No disponible 61 84
09/02/2014 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA C.B. SANTPEDOR No disponible 76 53
30/03/2014 20:30 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA LLUISOS DE GRACIA No disponible 72 68
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/02/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 47 81
15/02/2014 17:30 SANT IGNASI AD TORREFORTA No disponible 83 75
15/02/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 73 40
15/02/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR C.B. GAVA PREF. No disponible 43 87
16/02/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA CASAL VILAFRANCA No disponible 54 48
16/02/2014 12:30 C.E. SANT NICOLAU AESC-RAMON LLULL No disponible 53 47
16/02/2014 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA B.C. TECLA SALA No disponible 86 46
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/02/2014 11:00 B.C. TECLA SALA SANT IGNASI No disponible 45 70
22/02/2014 18:45 AD TORREFORTA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 66 51
23/02/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP C.E. SANT NICOLAU No disponible 52 58
22/02/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 65 57
22/02/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA C.B. SANTPEDOR No disponible 67 59
22/02/2014 19:45 C.B. GAVA PREF. LLUISOS DE GRACIA No disponible 70 54
23/02/2014 16:00 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 53 68
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/03/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 59 76
01/03/2014 18:00 C.E. SANT NICOLAU AD TORREFORTA No disponible 57 62
01/03/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA SANT IGNASI No disponible 62 79
02/03/2014 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA C.B. GAVA PREF. No disponible 57 55
01/03/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA CASAL VILAFRANCA No disponible 67 74
01/03/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR AESC-RAMON LLULL No disponible 67 71
01/03/2014 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA B.C. TECLA SALA No disponible 57 55
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/03/2014 11:00 B.C. TECLA SALA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 48 73
09/03/2014 12:30 SANT IGNASI C.E. SANT NICOLAU No disponible 62 75
08/03/2014 18:45 AD TORREFORTA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 73 40
09/03/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP C.B. SANTPEDOR No disponible 89 64
08/03/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL LLUISOS DE GRACIA No disponible 61 68
08/03/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 69 95
08/03/2014 19:45 C.B. GAVA PREF. BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 72 50
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/03/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 69 71
15/03/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR AD TORREFORTA No disponible 55 72
16/03/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA SANT IGNASI No disponible 67 62
15/03/2014 18:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 63 52
15/03/2014 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA CASAL VILAFRANCA No disponible 89 69
16/03/2014 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA AESC-RAMON LLULL No disponible 66 48
15/03/2014 17:30 C.B. GAVA PREF. B.C. TECLA SALA No disponible 80 46
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/03/2014 11:00 B.C. TECLA SALA C.E. SANT NICOLAU No disponible 48 68
23/03/2014 12:45 C.B. TANINO CERDANYOLA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 80 59
22/03/2014 17:30 SANT IGNASI C.B. SANTPEDOR No disponible 69 53
22/03/2014 20:15 AD TORREFORTA LLUISOS DE GRACIA No disponible 61 66
23/03/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 73 71
22/03/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 60 53
22/03/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA C.B. GAVA PREF. No disponible 69 73
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/03/2014 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 57 59
29/03/2014 20:00 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA AD TORREFORTA No disponible 87 84
29/03/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA SANT IGNASI No disponible 82 76
29/03/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 55 77
29/03/2014 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA C.E. SANT NICOLAU No disponible 58 70
29/03/2014 18:00 C.B. GAVA PREF. AESC-RAMON LLULL No disponible 77 70
29/03/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA B.C. TECLA SALA No disponible 71 74
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/04/2014 11:00 B.C. TECLA SALA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 47 63
05/04/2014 16:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. SANTPEDOR No disponible 82 47
06/04/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA LLUISOS DE GRACIA No disponible 64 51
05/04/2014 17:30 SANT IGNASI CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 75 82
05/04/2014 18:45 AD TORREFORTA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 86 39
06/04/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP C.B. GAVA PREF. No disponible 79 58
05/04/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL CASAL VILAFRANCA No disponible 62 67
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/04/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 53 67
12/04/2014 19:45 C.B. GAVA PREF. AD TORREFORTA No disponible 61 55
12/04/2014 19:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA SANT IGNASI No disponible 52 67
13/04/2014 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 68 60
12/04/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA C.E. SANT NICOLAU No disponible 65 72
13/04/2014 17:45 C.B. SANTPEDOR ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 71 65
12/04/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL B.C. TECLA SALA No disponible 75 64
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/04/2014 10:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA LLUISOS DE GRACIA No disponible 53 94
27/04/2014 17:30 C.E. SANT NICOLAU CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA No disponible 59 60
26/04/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA BASQUET SAMA VILANOVA S21MA No disponible 56 58
26/04/2014 17:30 SANT IGNASI C.B. GAVA PREF. No disponible 64 66
26/04/2014 18:45 AD TORREFORTA CASAL VILAFRANCA No disponible 85 50
27/04/2014 16:00 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP AESC-RAMON LLULL No disponible 66 59
26/04/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR B.C. TECLA SALA No disponible 73 86
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/05/2014 11:00 B.C. TECLA SALA C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP No disponible 58 88
10/05/2014 16:00 AESC-RAMON LLULL AD TORREFORTA No disponible 53 52
10/05/2014 17:45 CASAL VILAFRANCA SANT IGNASI No disponible 61 49
10/05/2014 19:45 C.B. GAVA PREF. C.B. TANINO CERDANYOLA No disponible 86 61
11/05/2014 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA C.E. SANT NICOLAU No disponible 56 49
11/05/2014 12:45 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA No disponible 79 59
10/05/2014 18:00 LLUISOS DE GRACIA C.B. SANTPEDOR No disponible 70 71
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. MARTORELL-SOLVIN S21MP 26 25 1 0 1925 1441 51
2 C.B. GAVA PREF. 26 22 4 0 1884 1532 48
3 CB SANTFELIUENC REST NUEVA OLA 26 21 5 0 1904 1623 47
4 C.E. SANT NICOLAU 26 17 9 0 1708 1502 43
5 AD TORREFORTA 26 14 12 0 1707 1550 40
6 C.B. TANINO CERDANYOLA 26 12 14 0 1686 1686 38
7 AESC-RAMON LLULL 26 12 14 0 1590 1620 38
8 LLUISOS DE GRACIA 26 12 14 0 1783 1683 38
9 SANT IGNASI 26 11 15 0 1613 1622 37
10 C.B. SANTPEDOR 26 9 17 0 1573 1880 35
11 BASQUET SAMA VILANOVA S21MA 26 8 18 0 1425 1744 34
12 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA 26 7 19 0 1531 1842 33
13 CASAL VILAFRANCA 26 7 19 0 1668 1878 33
14 B.C. TECLA SALA 26 5 21 0 1445 1839 31
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD