Resultats de la Temporada 2012      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competicio SEGONA MASCULINA FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/09/2012 16:00 SEDIS LA SEU D'URGELL C.E. SANT NICOLAU B 56 66
16/09/2012 18:00 CUINES STIL BALSARENY C.N. CALDES A 73 64
15/09/2012 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. A.E. BADALONES A 68 80
16/09/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 75 65
16/09/2012 17:00 C.N. SABADELL B SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 59 62
16/09/2012 18:15 A.D.E. FUSTER A ARACENA - SANT JOSEP B 47 70
15/09/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B SANT GERVASI 1 59 79
13/10/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.B. TREMP A 67 71
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B U.B. LLEFIA A 81 60
23/09/2012 19:30 SANT GERVASI 1 SEDIS LA SEU D'URGELL 72 51
23/09/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.B. OPALO CERDANYOLA B 62 74
22/09/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER A.D.E. FUSTER A 79 60
23/09/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.N. SABADELL B 65 62
22/09/2012 19:00 A.E. BADALONES A C.B. RIPOLLET A 70 65
23/09/2012 18:00 C.N. CALDES A DOTS SANT QUIRZE B.C. 65 85
22/09/2012 18:15 C.B. TREMP A CUINES STIL BALSARENY 61 69
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL ARACENA - SANT JOSEP B 97 55
30/09/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B SANT GERVASI 1 49 75
29/09/2012 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. TREMP A 79 70
30/09/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A C.N. CALDES A 74 56
30/09/2012 11:30 C.N. SABADELL B A.E. BADALONES A 56 75
30/09/2012 17:45 A.D.E. FUSTER A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 66 64
29/09/2012 20:00 C.B. OPALO CERDANYOLA B SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 72 78
30/09/2012 19:30 U.B. LLEFIA A CUINES STIL BALSARENY 63 62
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2012 20:00 SANT GERVASI 1 U.B. LLEFIA A 87 48
07/10/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.E. SANT NICOLAU B 55 56
06/10/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER SEDIS LA SEU D'URGELL 56 63
07/10/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. OPALO CERDANYOLA B 81 67
06/10/2012 19:00 A.E. BADALONES A A.D.E. FUSTER A 72 53
06/10/2012 19:00 C.N. CALDES A C.N. SABADELL B 64 53
06/10/2012 18:15 C.B. TREMP A C.B. RIPOLLET A 65 86
06/10/2012 19:00 CUINES STIL BALSARENY DOTS SANT QUIRZE B.C. 83 82
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/10/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL CIRCOL CATOLIC BADALONA A 71 68
14/10/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 76 65
14/10/2012 19:30 SANT GERVASI 1 ARACENA - SANT JOSEP B 71 53
14/10/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A CUINES STIL BALSARENY 96 47
14/10/2012 12:30 C.N. SABADELL B C.B. TREMP A 65 52
14/10/2012 17:45 A.D.E. FUSTER A C.N. CALDES A 58 72
13/10/2012 19:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B A.E. BADALONES A 60 70
14/10/2012 19:30 U.B. LLEFIA A DOTS SANT QUIRZE B.C. 70 80
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B U.B. LLEFIA A 70 79
20/10/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER SANT GERVASI 1 65 79
21/10/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.E. SANT NICOLAU B 68 58
20/10/2012 17:30 A.E. BADALONES A SEDIS LA SEU D'URGELL 56 54
20/10/2012 17:30 C.N. CALDES A C.B. OPALO CERDANYOLA B 48 46
20/10/2012 19:45 C.B. TREMP A A.D.E. FUSTER A 50 64
20/10/2012 19:00 CUINES STIL BALSARENY C.N. SABADELL B 69 77
20/10/2012 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. RIPOLLET A 79 64
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/10/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL C.N. CALDES A 81 66
28/10/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B A.E. BADALONES A 64 95
28/10/2012 19:30 SANT GERVASI 1 CIRCOL CATOLIC BADALONA A 67 56
28/10/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 65 76
27/10/2012 19:00 C.N. SABADELL B DOTS SANT QUIRZE B.C. 57 84
28/10/2012 17:45 A.D.E. FUSTER A CUINES STIL BALSARENY 70 57
27/10/2012 19:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. TREMP A 51 45
28/10/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.B. RIPOLLET A 68 79
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER U.B. LLEFIA A 75 81
04/11/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A ARACENA - SANT JOSEP B 85 82
03/11/2012 17:30 A.E. BADALONES A SANT GERVASI 1 63 40
04/11/2012 18:00 C.N. CALDES A C.E. SANT NICOLAU B 57 65
03/11/2012 18:15 C.B. TREMP A SEDIS LA SEU D'URGELL 55 74
03/11/2012 19:00 CUINES STIL BALSARENY C.B. OPALO CERDANYOLA B 82 69
14/11/2012 22:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. A.D.E. FUSTER A 96 58
04/11/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A C.N. SABADELL B 88 70
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/11/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL CUINES STIL BALSARENY 94 54
11/11/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. TREMP A 81 59
11/11/2012 19:30 SANT GERVASI 1 C.N. CALDES A 66 59
11/11/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B A.E. BADALONES A 67 78
10/11/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER CIRCOL CATOLIC BADALONA A 77 91
11/11/2012 17:45 A.D.E. FUSTER A C.B. RIPOLLET A 50 59
10/11/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B DOTS SANT QUIRZE B.C. 72 78
11/11/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.N. SABADELL B 64 68
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2012 19:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A U.B. LLEFIA A 79 67
18/11/2012 19:00 A.E. BADALONES A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 75 54
18/11/2012 19:00 C.N. CALDES A ARACENA - SANT JOSEP B 71 68
17/11/2012 18:15 C.B. TREMP A SANT GERVASI 1 46 75
17/11/2012 19:00 CUINES STIL BALSARENY C.E. SANT NICOLAU B 64 60
17/11/2012 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. SEDIS LA SEU D'URGELL 82 89
18/11/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A C.B. OPALO CERDANYOLA B 81 60
18/11/2012 16:30 C.N. SABADELL B A.D.E. FUSTER A 80 82
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/11/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL C.B. RIPOLLET A 66 51
25/11/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B DOTS SANT QUIRZE B.C. 87 74
25/11/2012 19:30 SANT GERVASI 1 CUINES STIL BALSARENY 69 58
25/11/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.B. TREMP A 78 55
24/11/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.N. CALDES A 47 63
25/11/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A A.E. BADALONES A 72 62
24/11/2012 19:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.N. SABADELL B 79 71
25/11/2012 19:30 U.B. LLEFIA A A.D.E. FUSTER A 80 72
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2012 19:00 A.E. BADALONES A U.B. LLEFIA A 78 56
02/12/2012 18:00 C.N. CALDES A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 75 81
01/12/2012 18:15 C.B. TREMP A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 79 70
01/12/2012 19:00 CUINES STIL BALSARENY ARACENA - SANT JOSEP B 61 84
02/12/2012 18:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. SANT GERVASI 1 66 56
02/12/2012 19:00 C.B. RIPOLLET A C.E. SANT NICOLAU B 78 58
02/12/2012 16:00 C.N. SABADELL B SEDIS LA SEU D'URGELL 62 73
02/12/2012 17:45 A.D.E. FUSTER A C.B. OPALO CERDANYOLA B 62 58
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/12/2012 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL A.D.E. FUSTER A 66 55
16/12/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B C.N. SABADELL B 74 64
15/12/2012 18:15 SANT GERVASI 1 C.B. RIPOLLET A 53 57
16/12/2012 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B DOTS SANT QUIRZE B.C. 64 75
15/12/2012 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER CUINES STIL BALSARENY 68 66
16/12/2012 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. TREMP A 97 70
15/12/2012 20:30 A.E. BADALONES A C.N. CALDES A 65 49
16/12/2012 17:45 U.B. LLEFIA A C.B. OPALO CERDANYOLA B 81 80
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2013 18:15 C.B. TREMP A A.E. BADALONES A 53 69
12/01/2013 19:00 CUINES STIL BALSARENY CIRCOL CATOLIC BADALONA A 60 96
12/01/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 94 87
13/01/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A ARACENA - SANT JOSEP B 64 51
13/01/2013 16:00 C.N. SABADELL B SANT GERVASI 1 57 64
13/01/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A C.E. SANT NICOLAU B 58 67
12/01/2013 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B SEDIS LA SEU D'URGELL 63 78
13/01/2013 17:45 U.B. LLEFIA A C.N. CALDES A 62 70
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL U.B. LLEFIA A 83 68
20/01/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. OPALO CERDANYOLA B 68 64
20/01/2013 19:30 SANT GERVASI 1 A.D.E. FUSTER A 50 53
20/01/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.N. SABADELL B 74 81
19/01/2013 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.B. RIPOLLET A 64 77
20/01/2013 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A DOTS SANT QUIRZE B.C. 84 78
19/01/2013 20:30 A.E. BADALONES A CUINES STIL BALSARENY 68 48
20/01/2013 18:00 C.N. CALDES A C.B. TREMP A 70 44
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/01/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B SEDIS LA SEU D'URGELL 75 78
27/01/2013 19:00 C.N. CALDES A CUINES STIL BALSARENY 75 49
26/01/2013 19:00 A.E. BADALONES A DOTS SANT QUIRZE B.C. 55 67
27/01/2013 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. RIPOLLET A 66 52
27/01/2013 16:15 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.N. SABADELL B 74 61
27/01/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B A.D.E. FUSTER A 69 50
27/01/2013 19:30 SANT GERVASI 1 C.B. OPALO CERDANYOLA B 66 58
26/01/2013 18:15 C.B. TREMP A U.B. LLEFIA A 93 77
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2013 19:30 U.B. LLEFIA A C.E. SANT NICOLAU B 63 76
02/02/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL SANT GERVASI 1 82 58
02/02/2013 16:00 C.B. OPALO CERDANYOLA B ARACENA - SANT JOSEP B 59 68
03/02/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 62 71
03/02/2013 12:30 C.N. SABADELL B CIRCOL CATOLIC BADALONA A 59 65
03/02/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A A.E. BADALONES A 61 56
02/02/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.N. CALDES A 71 65
01/05/2013 18:00 CUINES STIL BALSARENY C.B. TREMP A 78 73
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B SEDIS LA SEU D'URGELL 68 66
10/02/2013 19:30 SANT GERVASI 1 C.E. SANT NICOLAU B 62 53
09/02/2013 18:15 C.B. TREMP A DOTS SANT QUIRZE B.C. 66 75
10/02/2013 19:00 C.N. CALDES A C.B. RIPOLLET A 72 52
09/02/2013 17:30 A.E. BADALONES A C.N. SABADELL B 89 59
10/02/2013 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A A.D.E. FUSTER A 78 61
09/02/2013 16:00 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.B. OPALO CERDANYOLA B 63 46
10/02/2013 20:00 CUINES STIL BALSARENY U.B. LLEFIA A 77 82
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2013 17:45 U.B. LLEFIA A SANT GERVASI 1 67 60
17/02/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B ARACENA - SANT JOSEP B 76 68
16/02/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 82 71
16/02/2013 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B CIRCOL CATOLIC BADALONA A 66 79
17/02/2013 19:30 A.D.E. FUSTER A A.E. BADALONES A 61 58
17/02/2013 12:30 C.N. SABADELL B C.N. CALDES A 55 66
17/02/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A C.B. TREMP A 56 49
16/02/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. CUINES STIL BALSARENY 96 40
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2013 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A SEDIS LA SEU D'URGELL 67 71
23/02/2013 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.E. SANT NICOLAU B 77 60
24/02/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B SANT GERVASI 1 52 49
23/02/2013 20:00 CUINES STIL BALSARENY C.B. RIPOLLET A 71 79
23/02/2013 19:45 C.B. TREMP A C.N. SABADELL B 60 65
24/02/2013 18:00 C.N. CALDES A A.D.E. FUSTER A 66 62
23/02/2013 19:00 A.E. BADALONES A C.B. OPALO CERDANYOLA B 60 55
23/02/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. U.B. LLEFIA A 101 50
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2013 17:45 U.B. LLEFIA A ARACENA - SANT JOSEP B 80 91
03/03/2013 19:30 SANT GERVASI 1 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 54 60
03/03/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B CIRCOL CATOLIC BADALONA A 69 72
02/03/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL A.E. BADALONES A 87 82
02/03/2013 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.N. CALDES A 46 68
03/03/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A C.B. TREMP A 63 50
03/03/2013 16:00 C.N. SABADELL B CUINES STIL BALSARENY 61 56
03/03/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A DOTS SANT QUIRZE B.C. 59 68
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2013 18:00 C.N. CALDES A SEDIS LA SEU D'URGELL 53 70
09/03/2013 20:30 A.E. BADALONES A C.E. SANT NICOLAU B 65 55
10/03/2013 19:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A SANT GERVASI 1 70 66
09/03/2013 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER ARACENA - SANT JOSEP B 86 78
09/03/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.N. SABADELL B 72 48
09/03/2013 20:00 CUINES STIL BALSARENY A.D.E. FUSTER A 69 57
10/03/2013 17:00 C.B. TREMP A C.B. OPALO CERDANYOLA B 48 54
10/03/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A U.B. LLEFIA A 77 63
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2013 17:45 U.B. LLEFIA A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 66 57
17/03/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B CIRCOL CATOLIC BADALONA A 66 60
17/03/2013 19:30 SANT GERVASI 1 A.E. BADALONES A 54 79
17/03/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B C.N. CALDES A 62 71
16/03/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL C.B. TREMP A 78 62
17/03/2013 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B CUINES STIL BALSARENY 76 58
17/03/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A DOTS SANT QUIRZE B.C. 75 61
16/03/2013 19:00 C.N. SABADELL B C.B. RIPOLLET A 56 62
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2013 19:00 CUINES STIL BALSARENY SEDIS LA SEU D'URGELL 53 62
23/03/2013 18:15 C.B. TREMP A C.E. SANT NICOLAU B 64 70
23/03/2013 19:00 C.N. CALDES A SANT GERVASI 1 77 68
23/03/2013 19:00 A.E. BADALONES A ARACENA - SANT JOSEP B 74 70
24/03/2013 19:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 62 53
24/03/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A A.D.E. FUSTER A 66 53
21/03/2013 21:10 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. OPALO CERDANYOLA B 78 71
24/03/2013 17:30 C.N. SABADELL B U.B. LLEFIA A 63 62
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2013 17:45 U.B. LLEFIA A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 72 83
06/04/2013 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER A.E. BADALONES A 51 60
07/04/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.N. CALDES A 70 54
07/04/2013 19:30 SANT GERVASI 1 C.B. TREMP A 76 56
07/04/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B CUINES STIL BALSARENY 72 68
06/04/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL DOTS SANT QUIRZE B.C. 71 54
07/04/2013 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. RIPOLLET A 69 71
07/04/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A C.N. SABADELL B 59 62
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A SEDIS LA SEU D'URGELL 57 55
13/04/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.E. SANT NICOLAU B 100 72
13/04/2013 19:00 CUINES STIL BALSARENY SANT GERVASI 1 79 72
13/04/2013 16:30 C.B. TREMP A ARACENA - SANT JOSEP B 66 78
14/04/2013 18:00 C.N. CALDES A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 64 73
13/04/2013 19:00 A.E. BADALONES A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 67 79
13/04/2013 19:30 C.N. SABADELL B C.B. OPALO CERDANYOLA B 77 81
14/04/2013 16:00 A.D.E. FUSTER A U.B. LLEFIA A 79 67
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2013 19:30 U.B. LLEFIA A A.E. BADALONES A 75 72
21/04/2013 17:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.N. CALDES A 83 59
20/04/2013 18:30 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER C.B. TREMP A 69 49
21/04/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B CUINES STIL BALSARENY 76 54
21/04/2013 19:30 SANT GERVASI 1 DOTS SANT QUIRZE B.C. 62 53
21/04/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RIPOLLET A 62 79
20/04/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL C.N. SABADELL B 92 65
21/04/2013 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B A.D.E. FUSTER A 80 67
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2013 17:45 A.D.E. FUSTER A SEDIS LA SEU D'URGELL 58 69
28/04/2013 16:30 C.N. SABADELL B C.E. SANT NICOLAU B 79 74
28/04/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A SANT GERVASI 1 71 58
27/04/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. ARACENA - SANT JOSEP B 84 93
10/03/2013 18:00 CUINES STIL BALSARENY SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 59 66
27/04/2013 18:15 C.B. TREMP A CIRCOL CATOLIC BADALONA A 57 82
28/04/2013 18:00 C.N. CALDES A A.E. BADALONES A 60 71
28/04/2013 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B U.B. LLEFIA A 100 54
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2013 19:30 A.E. BADALONES A C.B. TREMP A 65 56
04/05/2013 20:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A CUINES STIL BALSARENY 74 63
05/05/2013 18:00 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER DOTS SANT QUIRZE B.C. 73 68
05/05/2013 17:00 ARACENA - SANT JOSEP B C.B. RIPOLLET A 71 75
05/05/2013 19:30 SANT GERVASI 1 C.N. SABADELL B 62 56
05/05/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU B A.D.E. FUSTER A 78 66
04/05/2013 19:30 SEDIS LA SEU D'URGELL C.B. OPALO CERDANYOLA B 93 70
05/05/2013 17:30 C.N. CALDES A U.B. LLEFIA A 77 84
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2013 17:45 U.B. LLEFIA A SEDIS LA SEU D'URGELL 59 89
12/05/2013 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.E. SANT NICOLAU B 76 71
12/05/2013 11:00 A.D.E. FUSTER A SANT GERVASI 1 73 49
12/05/2013 19:30 C.N. SABADELL B ARACENA - SANT JOSEP B 61 45
12/05/2013 19:00 C.B. RIPOLLET A SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 78 53
11/05/2013 18:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. CIRCOL CATOLIC BADALONA A 49 64
11/05/2013 19:00 CUINES STIL BALSARENY A.E. BADALONES A 64 67
11/05/2013 19:45 C.B. TREMP A C.N. CALDES A 50 62
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SEDIS LA SEU D'URGELL 30 25 5 0 2241 1881 55
2 CIRCOL CATOLIC BADALONA A 30 24 6 0 2236 1967 54
3 C.B. RIPOLLET A 30 24 6 0 2089 1844 54
4 A.E. BADALONES A 30 23 7 0 2096 1813 53
5 DOTS SANT QUIRZE B.C. 30 19 11 0 2297 2050 49
6 SANT GERVASI 1 30 16 14 0 1919 1826 46
7 C.N. CALDES A 30 15 15 0 1938 1934 45
8 SALUD AUTOMOCIO BALAGUER 30 15 15 0 2020 2049 45
9 C.E. SANT NICOLAU B 30 15 15 0 2035 2080 45
10 ARACENA - SANT JOSEP B 30 13 17 0 2061 2064 43
11 A.D.E. FUSTER A 30 11 19 0 1854 2013 41
12 C.N. SABADELL B 30 10 20 0 1909 2088 40
13 U.B. LLEFIA A 30 10 20 0 2035 2330 40
14 C.B. OPALO CERDANYOLA B 30 9 21 0 1981 2085 39
15 CUINES STIL BALSARENY 30 8 22 0 1891 2209 38
16 C.B. TREMP A 30 3 27 0 1774 2143 33
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD