Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.


Competicio SEGONA FEMENINA FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/09/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME C.B. SENTMENAT A No disponible 83 44
25/09/2011 12:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI JOVENTUT BBC A No disponible 43 59
25/09/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.N. TERRASSA B No disponible 62 49
24/09/2011 16:00 A.B. PREMIA B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 55 46
25/09/2011 11:00 A.E.C.S. A U.B. LLEFIA A No disponible 56 50
25/09/2011 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.E. SANT NICOLAU A No disponible 64 74
25/09/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A HIMESA SALLENT A No disponible 52 37
24/09/2011 17:30 CELVIB-ASFE B J.E. TERRASSA B No disponible 38 47
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A CELVIB-ASFE B No disponible 42 36
02/10/2011 12:30 HIMESA SALLENT A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 57 54
02/10/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 63 50
02/10/2011 19:30 U.B. LLEFIA A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 53 63
01/10/2011 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. A.E.C.S. A No disponible 68 63
02/10/2011 16:00 C.N. TERRASSA B A.B. PREMIA B No disponible 46 55
01/10/2011 19:00 JOVENTUT BBC A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 44 37
02/10/2011 19:00 J.E. TERRASSA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 67 22
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME C.E. SANT NICOLAU A No disponible 42 45
09/10/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A HIMESA SALLENT A No disponible 46 45
09/10/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A J.E. TERRASSA B No disponible 57 50
08/10/2011 16:00 A.B. PREMIA B JOVENTUT BBC A No disponible 57 48
09/10/2011 12:45 A.E.C.S. A C.N. TERRASSA B No disponible 56 42
09/10/2011 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 74 54
09/10/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A U.B. LLEFIA A No disponible 66 53
08/10/2011 17:30 CELVIB-ASFE B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 60 32
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2011 17:30 HIMESA SALLENT A CELVIB-ASFE B No disponible 65 52
16/10/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A C.B. SENTMENAT A No disponible 64 71
16/10/2011 19:30 U.B. LLEFIA A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 38 45
15/10/2011 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. SANT ANDREU NATZARET A No disponible 62 58
16/10/2011 17:30 C.N. TERRASSA B AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 68 64
15/10/2011 19:00 JOVENTUT BBC A A.E.C.S. A No disponible 68 42
16/10/2011 19:30 J.E. TERRASSA B A.B. PREMIA B No disponible 61 27
15/10/2011 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 53 59
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 54 45
22/10/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A U.B. LLEFIA A No disponible 70 60
23/10/2011 12:30 HIMESA SALLENT A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 59 63
22/10/2011 16:00 A.B. PREMIA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 72 70
23/10/2011 11:30 A.E.C.S. A J.E. TERRASSA B No disponible 40 60
23/10/2011 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B JOVENTUT BBC A No disponible 47 43
23/10/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A C.N. TERRASSA B No disponible 37 47
22/10/2011 17:30 CELVIB-ASFE B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 57 67
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A CELVIB-ASFE B No disponible 62 44
30/10/2011 19:30 U.B. LLEFIA A HIMESA SALLENT A No disponible 67 53
29/10/2011 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. SENTMENAT A No disponible 60 54
30/10/2011 17:30 C.N. TERRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 51 58
29/10/2011 19:00 JOVENTUT BBC A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 50 62
30/10/2011 12:30 J.E. TERRASSA B AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 61 68
03/11/2011 22:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI A.E.C.S. A No disponible 29 52
30/10/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A A.B. PREMIA B No disponible 59 62
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME JOVENTUT BBC A No disponible 50 73
05/11/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A C.N. TERRASSA B No disponible 46 61
06/11/2011 12:30 HIMESA SALLENT A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 53 71
06/11/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A U.B. LLEFIA A No disponible 86 65
06/11/2011 11:15 A.E.C.S. A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 53 45
06/11/2011 10:30 AEC COLLBLANC-TORRASSA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 62 43
06/11/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A J.E. TERRASSA B No disponible 35 41
05/11/2011 17:30 CELVIB-ASFE B A.B. PREMIA B No disponible 55 62
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2011 16:00 U.B. LLEFIA A CELVIB-ASFE B No disponible 67 65
13/11/2011 18:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.E. SANT NICOLAU A No disponible 52 54
13/11/2011 17:30 C.N. TERRASSA B HIMESA SALLENT A No disponible 42 48
23/11/2011 21:45 C.B. SENTMENAT A JOVENTUT BBC A No disponible 55 64
13/11/2011 19:00 J.E. TERRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 47 35
12/11/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI SANT ANDREU NATZARET A No disponible 57 59
13/11/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 56 51
12/11/2011 16:00 A.B. PREMIA B A.E.C.S. A No disponible 60 53
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 63 51
19/11/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A J.E. TERRASSA B No disponible 37 70
19/11/2011 20:30 HIMESA SALLENT A JOVENTUT BBC A No disponible 42 63
20/11/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A C.N. TERRASSA B No disponible 52 34
02/12/2011 21:30 U.B. LLEFIA A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 55 72
20/11/2011 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.B. PREMIA B No disponible 31 56
20/11/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 59 70
19/11/2011 17:30 CELVIB-ASFE B A.E.C.S. A No disponible 82 70
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2011 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. CELVIB-ASFE B No disponible 83 95
27/11/2011 17:30 C.N. TERRASSA B U.B. LLEFIA A No disponible 50 49
26/11/2011 19:00 JOVENTUT BBC A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 51 49
27/11/2011 12:30 J.E. TERRASSA B HIMESA SALLENT A No disponible 60 33
26/11/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.B. SENTMENAT A No disponible 68 30
27/11/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 66 51
26/11/2011 16:00 A.B. PREMIA B SANT ANDREU NATZARET A No disponible 54 49
27/11/2011 12:45 A.E.C.S. A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 60 56
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A.B. PREMIA B No disponible 63 65
03/12/2011 18:00 C.B. SENTMENAT A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 45 63
04/12/2011 12:30 HIMESA SALLENT A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 72 44
04/12/2011 11:00 C.E. SANT NICOLAU A J.E. TERRASSA B No disponible 77 61
04/12/2011 19:30 U.B. LLEFIA A JOVENTUT BBC A No disponible 52 59
04/12/2011 17:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.N. TERRASSA B No disponible 49 42
04/12/2011 19:00 SANT ANDREU NATZARET A A.E.C.S. A No disponible 51 46
03/12/2011 17:30 CELVIB-ASFE B AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 64 67
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/12/2011 16:00 C.N. TERRASSA B CELVIB-ASFE B No disponible 56 49
17/12/2011 19:00 JOVENTUT BBC A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 52 40
18/12/2011 19:00 J.E. TERRASSA B U.B. LLEFIA A No disponible 85 39
17/12/2011 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.E. SANT NICOLAU A No disponible 40 77
18/12/2011 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A HIMESA SALLENT A No disponible 68 46
17/12/2011 16:00 A.B. PREMIA B C.B. SENTMENAT A No disponible 71 50
18/12/2011 12:45 A.E.C.S. A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 41 58
17/12/2011 17:30 AEC COLLBLANC-TORRASSA B SANT ANDREU NATZARET A No disponible 65 44
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 60 47
14/01/2012 16:30 C.B. SENTMENAT A A.E.C.S. A No disponible 39 57
15/01/2012 12:30 HIMESA SALLENT A A.B. PREMIA B No disponible 57 59
15/01/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 54 79
15/01/2012 19:30 U.B. LLEFIA A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 54 63
14/01/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. J.E. TERRASSA B No disponible 51 63
15/01/2012 17:30 C.N. TERRASSA B JOVENTUT BBC A No disponible 38 59
14/01/2012 16:00 CELVIB-ASFE B SANT ANDREU NATZARET A No disponible 37 60
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2012 19:00 J.E. TERRASSA B C.N. TERRASSA B No disponible 59 34
21/01/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 57 53
22/01/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A U.B. LLEFIA A No disponible 84 33
21/01/2012 16:00 A.B. PREMIA B C.E. SANT NICOLAU A No disponible 41 47
22/01/2012 12:30 A.E.C.S. A HIMESA SALLENT A No disponible 44 53
22/01/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. SENTMENAT A No disponible 55 37
22/01/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 40 46
21/01/2012 19:15 CELVIB-ASFE B JOVENTUT BBC A No disponible 42 50
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME CELVIB-ASFE B No disponible 64 51
28/01/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 41 45
20/04/2012 20:30 HIMESA SALLENT A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 33 27
29/01/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A A.E.C.S. A No disponible 65 38
28/01/2012 19:00 U.B. LLEFIA A A.B. PREMIA B No disponible 46 65
28/01/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 52 62
29/01/2012 16:00 C.N. TERRASSA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 43 52
29/01/2012 19:00 JOVENTUT BBC A J.E. TERRASSA B No disponible 51 46
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 42 57
04/02/2012 19:00 JOVENTUT BBC A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 50 18
05/02/2012 17:30 C.N. TERRASSA B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 50 84
04/02/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. A.B. PREMIA B No disponible 44 51
05/02/2012 19:30 U.B. LLEFIA A A.E.C.S. A No disponible 59 39
05/02/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 69 47
05/02/2012 12:30 HIMESA SALLENT A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 63 56
05/02/2012 19:00 J.E. TERRASSA B CELVIB-ASFE B No disponible 77 43
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2012 17:30 CELVIB-ASFE B C.B. SENTMENAT A No disponible 53 41
12/02/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME HIMESA SALLENT A No disponible 69 52
12/02/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 53 44
12/02/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B U.B. LLEFIA A No disponible 58 42
12/02/2012 12:45 A.E.C.S. A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 33 49
11/02/2012 16:00 A.B. PREMIA B C.N. TERRASSA B No disponible 52 35
12/02/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A JOVENTUT BBC A No disponible 46 42
11/02/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI J.E. TERRASSA B No disponible 22 64
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 64 63
19/02/2012 19:00 HIMESA SALLENT A C.B. SENTMENAT A No disponible 55 37
19/02/2012 19:00 J.E. TERRASSA B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 55 46
18/02/2012 19:00 JOVENTUT BBC A A.B. PREMIA B No disponible 36 44
19/02/2012 19:00 C.N. TERRASSA B A.E.C.S. A No disponible 42 66
18/02/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 62 65
19/02/2012 19:30 U.B. LLEFIA A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 64 69
18/02/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI CELVIB-ASFE B No disponible 60 55
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 17:30 CELVIB-ASFE B HIMESA SALLENT A No disponible 60 65
26/02/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 30 66
26/02/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME U.B. LLEFIA A No disponible 81 49
26/02/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 47 37
26/02/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.N. TERRASSA B No disponible 67 46
25/02/2012 16:00 A.E.C.S. A JOVENTUT BBC A No disponible 29 55
25/02/2012 16:00 A.B. PREMIA B J.E. TERRASSA B No disponible 45 68
26/02/2012 19:00 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 72 61
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 64 65
04/03/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.B. SENTMENAT A No disponible 52 48
04/03/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A HIMESA SALLENT A No disponible 54 45
03/03/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI A.B. PREMIA B No disponible 53 52
04/03/2012 19:00 J.E. TERRASSA B A.E.C.S. A No disponible 75 40
03/03/2012 19:00 JOVENTUT BBC A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 71 32
04/03/2012 17:30 C.N. TERRASSA B SANT ANDREU NATZARET A No disponible 38 51
04/03/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A CELVIB-ASFE B No disponible 68 42
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 17:30 CELVIB-ASFE B C.E. SANT NICOLAU A No disponible 46 48
11/03/2012 12:30 HIMESA SALLENT A U.B. LLEFIA A No disponible 64 56
28/03/2012 21:45 C.B. SENTMENAT A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 50 55
11/03/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME C.N. TERRASSA B No disponible 43 53
11/03/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A JOVENTUT BBC A No disponible 35 50
11/03/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B J.E. TERRASSA B No disponible 46 56
10/03/2012 16:00 A.E.C.S. A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 50 63
10/03/2012 16:00 A.B. PREMIA B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 43 68
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/03/2012 19:00 JOVENTUT BBC A C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 50 46
18/03/2012 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. SENTMENAT A No disponible 56 38
17/03/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. HIMESA SALLENT A No disponible 58 38
18/03/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 40 57
18/03/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A A.E.C.S. A No disponible 59 45
17/03/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 59 60
18/03/2012 19:30 J.E. TERRASSA B SANT ANDREU NATZARET A No disponible 67 36
17/03/2012 16:00 A.B. PREMIA B CELVIB-ASFE B No disponible 49 64
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2012 20:30 CELVIB-ASFE B U.B. LLEFIA A No disponible 61 57
25/03/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 66 56
25/03/2012 12:30 HIMESA SALLENT A C.N. TERRASSA B No disponible 54 47
24/03/2012 17:30 JOVENTUT BBC A C.B. SENTMENAT A No disponible 84 29
25/03/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME J.E. TERRASSA B No disponible 44 51
25/03/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 49 57
25/03/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 44 65
24/03/2012 19:15 A.E.C.S. A A.B. PREMIA B No disponible 47 53
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/03/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 57 59
01/04/2012 19:00 J.E. TERRASSA B C.B. SENTMENAT A No disponible 73 31
31/03/2012 19:00 JOVENTUT BBC A HIMESA SALLENT A No disponible 81 42
01/04/2012 17:30 C.N. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU A No disponible 32 51
31/03/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. U.B. LLEFIA A No disponible 79 51
31/03/2012 16:00 A.B. PREMIA B AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 81 21
01/04/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 76 49
01/04/2012 11:30 A.E.C.S. A CELVIB-ASFE B No disponible 51 38
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2012 17:30 CELVIB-ASFE B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 68 47
15/04/2012 19:30 U.B. LLEFIA A C.N. TERRASSA B No disponible 47 83
15/04/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A JOVENTUT BBC A No disponible 57 66
15/04/2012 12:30 HIMESA SALLENT A J.E. TERRASSA B No disponible 39 73
14/04/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 38 45
15/04/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 49 55
15/04/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A A.B. PREMIA B No disponible 46 49
15/04/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.E.C.S. A No disponible 60 50
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 16:00 A.B. PREMIA B C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 59 46
22/04/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.B. SENTMENAT A No disponible 70 34
21/04/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI HIMESA SALLENT A No disponible 68 43
22/04/2012 19:00 J.E. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU A No disponible 48 28
21/04/2012 19:00 JOVENTUT BBC A U.B. LLEFIA A No disponible 96 25
22/04/2012 17:30 C.N. TERRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 49 63
22/04/2012 11:15 A.E.C.S. A SANT ANDREU NATZARET A No disponible 55 58
22/04/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CELVIB-ASFE B No disponible 58 51
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/04/2012 17:30 CELVIB-ASFE B C.N. TERRASSA B No disponible 58 54
28/04/2012 19:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. JOVENTUT BBC A No disponible 47 59
29/04/2012 19:30 U.B. LLEFIA A J.E. TERRASSA B No disponible 52 64
29/04/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 68 57
28/04/2012 16:00 HIMESA SALLENT A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 54 64
29/04/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A A.B. PREMIA B No disponible 36 40
29/04/2012 12:15 C.E. ESCOLA DEL CARME A.E.C.S. A No disponible 55 43
29/04/2012 16:00 SANT ANDREU NATZARET A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 41 51
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 48 52
06/05/2012 12:45 A.E.C.S. A C.B. SENTMENAT A No disponible 65 45
05/05/2012 16:00 A.B. PREMIA B HIMESA SALLENT A No disponible 76 42
06/05/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 68 66
05/05/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI U.B. LLEFIA A No disponible 40 57
06/05/2012 19:30 J.E. TERRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 57 36
06/05/2012 17:30 JOVENTUT BBC A C.N. TERRASSA B No disponible 69 25
06/05/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A CELVIB-ASFE B No disponible 64 50
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2012 17:30 C.N. TERRASSA B J.E. TERRASSA B No disponible 46 55
12/05/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 58 62
13/05/2012 19:30 U.B. LLEFIA A AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 60 68
13/05/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU A A.B. PREMIA B No disponible 62 60
13/05/2012 12:30 HIMESA SALLENT A A.E.C.S. A No disponible 62 52
12/05/2012 18:00 C.B. SENTMENAT A AEC COLLBLANC-TORRASSA B No disponible 73 74
12/05/2012 17:00 C.E. ESCOLA DEL CARME SANT ANDREU NATZARET A No disponible 39 44
12/05/2012 17:30 JOVENTUT BBC A CELVIB-ASFE B No disponible 53 41
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/05/2012 17:30 CELVIB-ASFE B C.E. ESCOLA DEL CARME No disponible 45 70
20/05/2012 19:00 SANT ANDREU NATZARET A C.B. SENTMENAT A No disponible 61 53
20/05/2012 12:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B HIMESA SALLENT A No disponible 52 46
20/05/2012 11:30 A.E.C.S. A C.E. SANT NICOLAU A No disponible 44 54
19/05/2012 16:00 A.B. PREMIA B U.B. LLEFIA A No disponible 89 53
20/05/2012 17:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 47 63
19/05/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.N. TERRASSA B No disponible 64 63
20/05/2012 19:30 J.E. TERRASSA B JOVENTUT BBC A No disponible 66 57
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 J.E. TERRASSA B 30 26 4 0 1827 1255 56
2 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A 30 25 5 0 1890 1516 55
3 JOVENTUT BBC A 30 24 6 0 1753 1284 54
4 C.E. SANT NICOLAU A 30 23 7 0 1786 1546 53
5 A.B. PREMIA B 30 23 7 0 1704 1502 53
6 C.E. ESCOLA DEL CARME 30 17 13 0 1664 1537 47
7 AEC COLLBLANC-TORRASSA B 30 17 13 0 1624 1670 47
8 SANT ANDREU NATZARET A 30 15 15 0 1526 1562 45
9 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI 30 12 18 0 1510 1720 42
10 DOTS SANT QUIRZE B.C. 30 12 18 0 1676 1699 42
11 HIMESA SALLENT A 30 12 18 0 1517 1715 42
12 A.E.C.S. A 30 9 21 0 1480 1653 39
13 C.N. TERRASSA B 30 8 22 0 1422 1657 38
14 CELVIB-ASFE B 30 8 22 0 1602 1756 38
15 U.B. LLEFIA A 30 5 25 0 1545 1978 35
16 C.B. SENTMENAT A 30 4 26 0 1332 1808 34
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD