Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.


Competicio TERCERA MASCULINA FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/09/2011 11:45 C.B. NOU BADIA CERBERUS ARTES B No disponible 62 61
17/09/2011 16:30 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. SOLSONA No disponible 49 76
17/09/2011 17:30 HIMESA SALLENT C.N. TERRASSA B No disponible 89 81
17/09/2011 17:30 AEE REGINA CARMELI DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 66 78
18/09/2011 12:30 C.B. RODA C.B. MIRA-SOL No disponible 76 61
18/09/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. SANTPEDOR B No disponible 80 81
17/09/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.E. SANT NICOLAU B No disponible 52 74
17/09/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 49 47
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/09/2011 16:30 CERBERUS ARTES B TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 72 69
25/09/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. NOU BADIA No disponible 84 85
24/09/2011 19:30 C.B. SANTPEDOR B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 59 53
24/09/2011 19:00 C.B. MIRA-SOL BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 71 64
24/09/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. RODA No disponible 72 49
25/09/2011 17:30 C.N. TERRASSA B AEE REGINA CARMELI No disponible 74 61
24/09/2011 17:30 C.B. SOLSONA HIMESA SALLENT No disponible 73 59
24/09/2011 20:00 C.B. OPALO CERDANYOLA B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 66 40
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2011 11:45 C.B. NOU BADIA C.B. SANTPEDOR B No disponible 74 70
01/10/2011 16:30 CERBERUS ARTES B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 70 69
01/10/2011 17:30 HIMESA SALLENT C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 73 75
01/10/2011 17:30 AEE REGINA CARMELI C.B. SOLSONA No disponible 66 67
01/10/2011 17:45 C.B. RODA C.N. TERRASSA B No disponible 50 65
02/10/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 64 62
01/10/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. MIRA-SOL No disponible 60 79
01/10/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 66 52
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 65 43
08/10/2011 19:30 C.B. SANTPEDOR B CERBERUS ARTES B No disponible 67 58
08/10/2011 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B. NOU BADIA No disponible 83 78
08/10/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 82 67
09/10/2011 17:30 C.N. TERRASSA B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 49 71
08/10/2011 17:30 C.B. SOLSONA C.B. RODA No disponible 83 76
08/10/2011 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B AEE REGINA CARMELI No disponible 67 51
08/10/2011 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C HIMESA SALLENT No disponible 42 61
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2011 10:45 C.B. NOU BADIA DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 65 53
15/10/2011 16:30 CERBERUS ARTES B C.B. MIRA-SOL No disponible 71 74
16/10/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. SANTPEDOR B No disponible 94 62
16/10/2011 12:00 AEE REGINA CARMELI CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 73 56
15/10/2011 17:45 C.B. RODA C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 59 73
16/10/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. SOLSONA No disponible 64 59
15/10/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.N. TERRASSA B No disponible 57 69
15/10/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B HIMESA SALLENT No disponible 65 58
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2011 17:45 C.B. SANTPEDOR B TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 71 73
23/10/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL C.E. SANT NICOLAU B No disponible 62 85
22/10/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A CERBERUS ARTES B No disponible 85 78
23/10/2011 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. NOU BADIA No disponible 81 57
22/10/2011 17:30 C.B. SOLSONA CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 56 54
22/10/2011 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 59 54
22/10/2011 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. RODA No disponible 50 72
22/10/2011 17:30 HIMESA SALLENT AEE REGINA CARMELI No disponible 98 71
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2011 10:45 C.B. NOU BADIA C.B. SOLSONA No disponible 69 86
29/10/2011 16:30 CERBERUS ARTES B C.N. TERRASSA B No disponible 61 79
30/10/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 81 68
30/10/2011 19:30 C.B. SANTPEDOR B C.B. MIRA-SOL No disponible 65 69
29/10/2011 17:45 C.B. RODA HIMESA SALLENT No disponible 56 51
30/10/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 65 37
29/10/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 69 71
29/10/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B AEE REGINA CARMELI No disponible 88 60
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 56 57
05/11/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. SANTPEDOR B No disponible 49 52
06/11/2011 17:30 C.N. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 83 68
05/11/2011 17:30 C.B. SOLSONA CERBERUS ARTES B No disponible 73 72
05/11/2011 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. NOU BADIA No disponible 53 64
05/11/2011 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 46 68
05/11/2011 17:30 HIMESA SALLENT BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 68 75
05/11/2011 19:00 AEE REGINA CARMELI C.B. RODA No disponible 65 57
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2011 10:45 C.B. NOU BADIA CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 63 46
12/11/2011 16:30 CERBERUS ARTES B C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 57 63
13/11/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. SOLSONA No disponible 77 43
13/11/2011 17:30 C.B. SANTPEDOR B C.N. TERRASSA B No disponible 69 66
12/11/2011 20:30 C.B. MIRA-SOL DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 66 80
13/11/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA AEE REGINA CARMELI No disponible 63 71
12/11/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET HIMESA SALLENT No disponible 65 64
12/11/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. RODA No disponible 71 59
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 76 57
20/11/2011 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. MIRA-SOL No disponible 82 58
19/11/2011 17:30 C.B. SOLSONA C.B. SANTPEDOR B No disponible 86 63
19/11/2011 16:00 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 48 72
19/11/2011 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C CERBERUS ARTES B No disponible 54 61
19/11/2011 17:30 HIMESA SALLENT C.B. NOU BADIA No disponible 62 78
19/11/2011 17:30 AEE REGINA CARMELI CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 79 95
19/11/2011 17:45 C.B. RODA BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 71 62
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2011 10:45 C.B. NOU BADIA AEE REGINA CARMELI No disponible 76 66
26/11/2011 16:30 CERBERUS ARTES B HIMESA SALLENT No disponible 75 58
27/11/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 116 41
26/11/2011 20:15 C.B. SANTPEDOR B C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 66 73
27/11/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL C.B. SOLSONA No disponible 81 61
26/11/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.N. TERRASSA B No disponible 65 54
26/11/2011 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. RODA No disponible 56 65
26/11/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 62 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 17:30 C.N. TERRASSA B TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 72 64
03/12/2011 17:30 C.B. SOLSONA DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 75 86
03/12/2011 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. MIRA-SOL No disponible 64 47
03/12/2011 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. SANTPEDOR B No disponible 41 47
03/12/2011 17:30 HIMESA SALLENT C.E. SANT NICOLAU B No disponible 59 70
03/12/2011 16:00 AEE REGINA CARMELI CERBERUS ARTES B No disponible 65 73
03/12/2011 16:00 C.B. RODA C.B. NOU BADIA No disponible 87 65
04/12/2011 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 64 35
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2011 18:00 C.B. NOU BADIA BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 90 81
18/12/2011 18:00 CERBERUS ARTES B C.B. RODA No disponible 61 67
18/12/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B AEE REGINA CARMELI No disponible 75 59
17/12/2011 17:45 C.B. SANTPEDOR B HIMESA SALLENT No disponible 63 73
18/12/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 86 47
17/12/2011 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 76 82
18/12/2011 12:30 C.N. TERRASSA B C.B. SOLSONA No disponible 86 43
17/12/2011 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 73 48
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.N. TERRASSA B No disponible 55 57
14/01/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 54 72
14/01/2012 17:30 HIMESA SALLENT C.B. MIRA-SOL No disponible 78 77
14/01/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI C.B. SANTPEDOR B No disponible 61 71
14/01/2012 17:45 C.B. RODA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 66 78
15/01/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA CERBERUS ARTES B No disponible 46 64
14/01/2012 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. NOU BADIA No disponible 76 59
14/01/2012 20:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. SOLSONA No disponible 63 51
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2012 20:15 C.B. NOU BADIA TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 75 58
22/01/2012 16:30 CERBERUS ARTES B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 78 52
22/01/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 79 63
21/01/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B C.B. RODA No disponible 43 56
22/01/2012 12:00 C.B. MIRA-SOL AEE REGINA CARMELI No disponible 80 69
21/01/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A HIMESA SALLENT No disponible 87 96
22/01/2012 16:00 C.N. TERRASSA B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 84 48
21/01/2012 17:30 C.B. SOLSONA C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 71 63
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2012 16:30 CERBERUS ARTES B C.B. NOU BADIA No disponible 52 73
28/01/2012 17:30 C.B. SOLSONA CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 61 48
29/01/2012 12:30 C.N. TERRASSA B HIMESA SALLENT No disponible 64 53
28/01/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A AEE REGINA CARMELI No disponible 80 58
28/01/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL C.B. RODA No disponible 63 53
29/01/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 41 66
29/01/2012 17:30 C.E. SANT NICOLAU B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 88 55
28/01/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 76 68
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B CERBERUS ARTES B No disponible 61 56
05/02/2012 11:45 C.B. NOU BADIA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 52 78
04/02/2012 18:30 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. SANTPEDOR B No disponible 67 54
05/02/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. MIRA-SOL No disponible 73 71
04/02/2012 16:00 C.B. RODA DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 64 73
05/02/2012 12:00 AEE REGINA CARMELI C.N. TERRASSA B No disponible 55 70
04/02/2012 17:30 HIMESA SALLENT C.B. SOLSONA No disponible 65 55
04/02/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 53 57
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B C.B. NOU BADIA No disponible 49 77
12/02/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B CERBERUS ARTES B No disponible 71 54
11/02/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B HIMESA SALLENT No disponible 66 62
11/02/2012 17:30 C.B. SOLSONA AEE REGINA CARMELI No disponible 72 62
12/02/2012 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. RODA No disponible 74 63
11/02/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 77 51
12/02/2012 12:00 C.B. MIRA-SOL CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 91 82
11/02/2012 16:15 CB SANT PERE TERRASSA C TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 44 55
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 53 60
18/02/2012 16:30 CERBERUS ARTES B C.B. SANTPEDOR B No disponible 68 53
14/03/2012 21:00 C.B. NOU BADIA C.B. MIRA-SOL No disponible 80 78
18/02/2012 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 56 78
19/02/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.N. TERRASSA B No disponible 49 67
18/03/2012 12:00 C.B. RODA C.B. SOLSONA No disponible 75 57
18/02/2012 19:00 AEE REGINA CARMELI C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 60 84
19/02/2012 17:30 HIMESA SALLENT CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 60 48
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. NOU BADIA No disponible 84 67
26/02/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL CERBERUS ARTES B No disponible 76 64
26/02/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 54 64
25/02/2012 16:15 CB SANT PERE TERRASSA C AEE REGINA CARMELI No disponible 58 63
26/02/2012 12:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. RODA No disponible 65 49
25/02/2012 17:30 C.B. SOLSONA BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 46 52
26/02/2012 17:30 C.N. TERRASSA B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 78 54
25/02/2012 17:30 HIMESA SALLENT TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 68 55
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. SANTPEDOR B No disponible 65 45
04/03/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. MIRA-SOL No disponible 88 74
03/03/2012 16:30 CERBERUS ARTES B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 61 72
04/03/2012 11:45 C.B. NOU BADIA C.N. TERRASSA B No disponible 51 70
03/03/2012 18:30 CASA ARIMANY CASTELLET C.B. SOLSONA No disponible 66 59
04/03/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 66 68
03/03/2012 16:00 C.B. RODA CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 60 44
03/03/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI HIMESA SALLENT No disponible 78 58
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 17:30 C.B. SOLSONA C.B. NOU BADIA No disponible 60 54
11/03/2012 17:30 C.N. TERRASSA B CERBERUS ARTES B No disponible 74 47
11/03/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 59 51
11/03/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B. SANTPEDOR B No disponible 79 57
10/03/2012 17:30 HIMESA SALLENT C.B. RODA No disponible 58 65
10/03/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 47 67
10/03/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 85 52
10/03/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 72 54
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/03/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. MIRA-SOL No disponible 61 68
17/03/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 65 84
18/03/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.N. TERRASSA B No disponible 77 78
17/03/2012 16:30 CERBERUS ARTES B C.B. SOLSONA No disponible 77 70
18/03/2012 11:45 C.B. NOU BADIA C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 67 70
17/03/2012 18:30 CASA ARIMANY CASTELLET CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 68 69
18/03/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA HIMESA SALLENT No disponible 78 67
17/03/2012 16:00 C.B. RODA AEE REGINA CARMELI No disponible 87 73
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2012 16:15 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. NOU BADIA No disponible 54 61
24/03/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B CERBERUS ARTES B No disponible 68 60
24/03/2012 17:30 C.B. SOLSONA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 54 70
25/03/2012 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. SANTPEDOR B No disponible 86 45
25/03/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. MIRA-SOL No disponible 96 47
24/03/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 54 52
24/03/2012 17:30 HIMESA SALLENT CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 75 65
24/03/2012 16:00 C.B. RODA TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 78 60
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/03/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 61 88
01/04/2012 12:30 C.B. MIRA-SOL C.N. TERRASSA B No disponible 54 78
31/03/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B C.B. SOLSONA No disponible 64 103
01/04/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 69 59
31/03/2012 16:30 CERBERUS ARTES B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 60 46
01/04/2012 11:45 C.B. NOU BADIA HIMESA SALLENT No disponible 56 69
21/03/2012 21:15 CASA ARIMANY CASTELLET AEE REGINA CARMELI No disponible 86 62
01/04/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. RODA No disponible 53 61
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2012 16:00 AEE REGINA CARMELI C.B. NOU BADIA No disponible 59 48
14/04/2012 17:30 HIMESA SALLENT CERBERUS ARTES B No disponible 88 72
14/04/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.E. SANT NICOLAU B No disponible 51 73
14/04/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. SANTPEDOR B No disponible 73 55
14/04/2012 17:30 C.B. SOLSONA C.B. MIRA-SOL No disponible 68 63
15/04/2012 16:00 C.N. TERRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 59 73
14/04/2012 16:00 C.B. RODA CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 78 66
15/04/2012 17:30 BITBAGES-S.A. SURIA TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 78 68
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.N. TERRASSA B No disponible 52 53
21/04/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.B. SOLSONA No disponible 88 57
22/04/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 64 67
22/04/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 56 39
22/04/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B HIMESA SALLENT No disponible 82 60
21/04/2012 16:30 CERBERUS ARTES B AEE REGINA CARMELI No disponible 81 85
22/04/2012 10:45 C.B. NOU BADIA C.B. RODA No disponible 54 71
21/04/2012 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 67 76
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.B. NOU BADIA No disponible 78 73
28/04/2012 16:00 C.B. RODA CERBERUS ARTES B No disponible 72 56
28/04/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI C.E. SANT NICOLAU B No disponible 47 75
28/04/2012 17:35 HIMESA SALLENT C.B. SANTPEDOR B No disponible 49 55
28/04/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.B. MIRA-SOL No disponible 56 72
28/04/2012 17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA B DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 60 44
11/05/2012 21:30 C.B. SOLSONA C.N. TERRASSA B No disponible 54 64
28/04/2012 18:00 CASA ARIMANY CASTELLET TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 77 54
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2012 16:00 C.N. TERRASSA B C.B. OPALO CERDANYOLA B No disponible 55 59
05/05/2012 17:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. A CB SANT PERE TERRASSA C No disponible 106 54
06/05/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL HIMESA SALLENT No disponible 81 63
05/05/2012 19:30 C.B. SANTPEDOR B AEE REGINA CARMELI No disponible 74 63
06/05/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RODA No disponible 88 63
06/05/2012 18:00 CERBERUS ARTES B BITBAGES-S.A. SURIA No disponible 59 71
06/05/2012 11:45 C.B. NOU BADIA CASA ARIMANY CASTELLET No disponible 64 75
05/05/2012 17:30 C.B. SOLSONA TERRES I PARETS - ASFE B No disponible 73 61
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/05/2012 17:30 TERRES I PARETS - ASFE B C.B. NOU BADIA No disponible 67 57
13/05/2012 12:00 CASA ARIMANY CASTELLET CERBERUS ARTES B No disponible 63 54
13/05/2012 18:00 BITBAGES-S.A. SURIA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 68 59
12/05/2012 16:00 C.B. RODA C.B. SANTPEDOR B No disponible 82 58
12/05/2012 17:30 AEE REGINA CARMELI C.B. MIRA-SOL No disponible 64 73
08/05/2012 21:00 HIMESA SALLENT DOTS SANT QUIRZE B.C. A No disponible 61 72
12/05/2012 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C C.N. TERRASSA B No disponible 57 52
12/05/2012 16:00 C.B. OPALO CERDANYOLA B C.B. SOLSONA No disponible 82 60
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU B 30 24 6 0 2280 1785 54
2 C.B. OPALO CERDANYOLA B 30 24 6 0 1998 1789 54
3 DOTS SANT QUIRZE B.C. A 30 23 7 0 2265 1878 53
4 C.N. TERRASSA B 30 23 7 0 2104 1759 53
5 C.B. RODA 30 18 12 0 1987 1898 48
6 C.B. MIRA-SOL 30 16 14 0 2104 2087 46
7 BITBAGES-S.A. SURIA 30 16 14 0 1945 1883 46
8 C.B. SOLSONA 30 15 15 0 1952 2019 45
9 C.B. NOU BADIA 30 14 16 0 1994 2061 44
10 TERRES I PARETS - ASFE B 30 14 16 0 1853 1906 44
11 HIMESA SALLENT 30 12 18 0 2003 2045 42
12 CERBERUS ARTES B 30 10 20 0 1933 2026 40
13 CASA ARIMANY CASTELLET 30 10 20 0 1906 2083 40
14 C.B. SANTPEDOR B 30 10 20 0 1774 2071 40
15 AEE REGINA CARMELI 30 9 21 0 1938 2170 39
16 CB SANT PERE TERRASSA C 30 2 28 0 1471 2047 32
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD