Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 23-10-2017 i hora 8:13 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a [email protected]
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité

Calendari de CLUB ESPORTIU ESCOLA DEL CARME SABADELL
Data
Hora
Equip Local
Equip Visitant
Categoria Camp de Joc Més Info
17/09/2017
12:30
CB PRAT - MONTIBELLO
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
El Prat de Llobregat
[+]
24/09/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
JOVIAT
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
30/09/2017
09:00
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
Terrassa
[+]
30/09/2017
11:00
C.E. ESCOLA DEL CARME C
A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
30/09/2017
12:15
CB PRAT-MONTIBELLO BLANC
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
El Prat de Llobregat
[+]
30/09/2017
16:00
C.E. SANT NICOLAU 2
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
Sabadell
[+]
30/09/2017
17:45
CLUB NATACIO SABADELL
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA CADEMESA
MONTCADA, 10.
Sabadell
[+]
01/10/2017
10:45
CLUB BASQUET CAN PARELLADA
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
Terrassa
[+]
01/10/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
A.E. SANT ANDREU NATZARET B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
01/10/2017
17:30
QBASKET SANT CUGAT
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO DE VALLDOREIX
C/ BROLLADOR, S/N
Sant Cugat del Vallès
[+]
07/10/2017
10:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
C.E. ESCOLA DEL CARME C
C.T. MINI FEM. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
Sant Cugat del Vallès
[+]
07/10/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
BASQUET MOLINS
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
07/10/2017
12:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
CLUB NATACIO TERRASSA A
C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
07/10/2017
12:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
CLUB NATACIO TERRASSA A
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
08/10/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
IMAN CB. MATADEPERA VERD
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
08/10/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
LIMA-HORTA BASQUET A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
08/10/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
U.E. SANT CUGAT NEGRE
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
08/10/2017
19:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
Badalona
[+]
14/10/2017
17:45
CB GRANOLLERS 1
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
Granollers
[+]
15/10/2017
10:45
B.F. VILADECANS
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
Viladecans
[+]
15/10/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.B. ARGENTONA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
21/10/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.E.B. SANT JORDI BLAU
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
21/10/2017
11:00
C.E. ESCOLA DEL CARME C
MANYANET SANT ANDREU B
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
21/10/2017
12:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.E.B. SANT JORDI
C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
21/10/2017
12:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.E.B. SANT JORDI BLANC
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
22/10/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.E.B. SANT JORDI
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
22/10/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.N. CALDES
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
22/10/2017
11:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
Sant Cugat del Vallès
[+]
22/10/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
GEIEG B
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
28/10/2017
09:00
U.E. BARBERA A
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
Barberà del Vallès
[+]
28/10/2017
12:00
E.B. ROSELLA
C.E. ESCOLA DEL CARME C
C.T. MINI FEM. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
Viladecavalls
[+]
28/10/2017
12:00
U.E. BARBERA A
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
Barberà del Vallès
[+]
28/10/2017
16:00
CB GRANOLLERS 1
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
Granollers
[+]
28/10/2017
16:30
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
Viladecavalls
[+]
28/10/2017
17:30
IMAN CB MATADEPERA TARONJA
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
Matadepera
[+]
28/10/2017
17:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
Sant Adrià de Besós
[+]
29/10/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
A.B. PREMIA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
29/10/2017
13:00
CLUB NATACIO SABADELL B
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.T. MINI FEM. PISTA CADEMESA
MONTCADA, 10.
Sabadell
[+]
01/11/2017
12:00
A.E. BOET MATARO A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
Mataró
[+]
04/11/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME C
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
04/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
CLUB BASQUET IGUALADA B
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
04/11/2017
12:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
CBF CERDANYOLA B
C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
05/11/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
IMAN CB MATADEPERA TARONJA
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
05/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
SESE A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
05/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
CREU ALTA SABADELL
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
05/11/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
C.B. OLOT A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
05/11/2017
17:30
C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
Ripollet
[+]
11/11/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
11/11/2017
10:30
A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN
C.E. ESCOLA DEL CARME C
C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
Badalona
[+]
11/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
CB PRAT-MONTIBELLO BLANC
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
11/11/2017
12:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
QBASKET SANT CUGAT
C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
11/11/2017
17:30
BASQUET DRAFT GRAMENET
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
Santa Coloma de Gramenet
[+]
12/11/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME B
CLUB BASQUET CAN PARELLADA
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
12/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.E. SANT NICOLAU 2
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
12/11/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
12/11/2017
19:15
C.B. SANT JUST A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
Sant Just Desvern
[+]
18/11/2017
10:30
CLUB NATACIO TERRASSA A
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. INFANTIL FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
Terrassa
[+]
18/11/2017
10:30
BASQUET MOLINS
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
Molins de Rei
[+]
18/11/2017
12:30
C.E. ESCOLA DEL CARME C
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
18/11/2017
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
Terrassa
[+]
19/11/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
A.E. SANT ANDREU NATZARET A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
19/11/2017
16:00
IMAN CB. MATADEPERA VERD
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
Matadepera
[+]
19/11/2017
16:00
A.E. BOET MATARO NEGRE
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
Mataró
[+]
25/11/2017
09:00
C.E.B. SANT JORDI
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. INFANTIL FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
Rubí
[+]
25/11/2017
10:15
C.E.B. SANT JORDI BLANC
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
Rubí
[+]
25/11/2017
10:30
MANYANET SANT ANDREU B
C.E. ESCOLA DEL CARME C
C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
Barcelona
[+]
25/11/2017
11:30
C.E.B. SANT JORDI BLAU
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.T. MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
Rubí
[+]
25/11/2017
19:30
C.E.B. SANT JORDI
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
Rubí
[+]
26/11/2017
09:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
Badalona
[+]
26/11/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
26/11/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.E. VALLDEMIA MARISTES
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
26/11/2017
17:45
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
Badalona
[+]
02/12/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
CLUB NATACIO SABADELL B
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
02/12/2017
11:00
C.E. ESCOLA DEL CARME C
E.B. ROSELLA
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
02/12/2017
12:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
IMAN CB MATADEPERA TARONJA
C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
02/12/2017
12:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
U.E. BARBERA A
C.T. MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
Sabadell
[+]
03/12/2017
09:00
C.E. ESCOLA DEL CARME
U.E. BARBERA A
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
03/12/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
03/12/2017
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.E. SANT NICOLAU
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
03/12/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
VIKUS'S FEMENI OSONA
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
03/12/2017
19:00
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
Sant Pol de Mar
[+]
16/12/2017
09:30
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
C.E. ESCOLA DEL CARME C
C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
16/12/2017
10:30
CREU ALTA SABADELL
C.E. ESCOLA DEL CARME B
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
Sabadell
[+]
16/12/2017
10:30
CLUB BASQUET IGUALADA B
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
Igualada
[+]
16/12/2017
10:30
IMAN CB MATADEPERA TARONJA
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
Matadepera
[+]
16/12/2017
12:00
CBF CERDANYOLA B
C.E. ESCOLA DEL CARME
C.T. INFANTIL FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
Cerdanyola del Vallès
[+]
16/12/2017
12:45
U B. LLEFIA A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
Badalona
[+]
17/12/2017
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
17/12/2017
19:30
LLIÇA D'AMUNT 1
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
Lliça d'Amunt
[+]
13/01/2018
19:00
C.B. PREMIA DE DALT
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
Premià de Dalt
[+]
14/01/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
SANT QUIRZE BASQUET CLUB A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
14/01/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
A.B. PREMIA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
20/01/2018
16:30
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
Barcelona
[+]
21/01/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.B. CABRERA
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
21/01/2018
12:30
PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
Sant Fruitós de Bages
[+]
03/02/2018
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET B
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
Badalona
[+]
04/02/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
A.E. BOET MATARO A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
04/02/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
CB PRAT - MONTIBELLO
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
10/02/2018
18:00
JOVIAT
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-S. JOAN VIL. S/N
Manresa
[+]
11/02/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
11/02/2018
17:45
LIMA-HORTA BASQUET A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
Barcelona
[+]
17/02/2018
19:45
C.B. ARGENTONA B
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
Argentona
[+]
18/02/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
B.F. VILADECANS
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
18/02/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
CLUB NATACIO SABADELL
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
24/02/2018
19:15
U.E. SANT CUGAT NEGRE
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
Sant Cugat del Vallès
[+]
25/02/2018
10:45
C.N. CALDES
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
Caldes de Montbui
[+]
03/03/2018
19:30
A.B. PREMIA B
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
Premià de Mar
[+]
04/03/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
CB GRANOLLERS 1
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
04/03/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
CB GRANOLLERS 1
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
10/03/2018
16:00
SESE A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
Barcelona
[+]
10/03/2018
18:00
GEIEG B
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
Girona
[+]
11/03/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
18/03/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
BASQUET DRAFT GRAMENET
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
18/03/2018
12:00
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
Viladecavalls
[+]
18/03/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
24/03/2018
17:45
C.B. OLOT A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
Olot
[+]
25/03/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
A.E. BOET MATARO NEGRE
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
07/04/2018
17:30
C.E. VALLDEMIA MARISTES
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
Mataró
[+]
08/04/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
08/04/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
C.B. SANT JUST A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
14/04/2018
13:00
C.E. SANT NICOLAU
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
Sabadell
[+]
14/04/2018
18:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
Badalona
[+]
15/04/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
22/04/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
U B. LLEFIA A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
22/04/2018
10:45
CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
Badalona
[+]
22/04/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
28/04/2018
19:30
VIKUS'S FEMENI OSONA
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
Vic
[+]
29/04/2018
10:30
SANT QUIRZE BASQUET CLUB A
C.E. ESCOLA DEL CARME A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
Sant Quirze del Vallès
[+]
06/05/2018
10:30
C.E. ESCOLA DEL CARME A
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
06/05/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
LLIÇA D'AMUNT 1
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
06/05/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA B
C.B. PREMIA DE DALT
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
12/05/2018
16:00
C.B. CABRERA
CEEC MAS AVICOLA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
Cabrera de Mar
[+]
12/05/2018
17:45
A.B. PREMIA A
CEEC MAS AVICOLA A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
Premià de Mar
[+]
20/05/2018
12:15
CEEC MAS AVICOLA A
PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A
C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +