Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 16-01-2018 i hora 18:17 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a [email protected]
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité

Calendari de CLUB BASQUET CUBELLES
Data
Hora
Equip Local
Equip Visitant
Categoria Camp de Joc Més Info
17/09/2017
18:30
C.B. CIC A
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
Barcelona
[+]
24/09/2017
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
B.F. VILADECANS B
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
30/09/2017
11:00
C.B. CUBELLES
AE MVP CERVELLO
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
30/09/2017
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
A.E. BELLSPORT
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
30/09/2017
17:30
F.C. MARTINENC BASQUET A
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
Barcelona
[+]
07/10/2017
12:30
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
Sant Sadurni d'Anoia
[+]
08/10/2017
10:30
U.E.CAPELLADES
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
Capellades
[+]
08/10/2017
12:30
C.B. CUBELLES
BASQUET SANT BOI B
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
08/10/2017
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.B. BEGUES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
14/10/2017
19:30
C.B. ROQUETES B
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
Roquetes
[+]
14/10/2017
19:30
CBVALLS SEREMEX
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
Valls
[+]
21/10/2017
11:00
C.B. CUBELLES
C.B. MONTPEDROS TARONJA
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
21/10/2017
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
CLUB BASQUET CAN PARELLADA
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
22/10/2017
12:15
BAR LA NENA CB CUBELLES
ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
22/10/2017
17:00
C.B. CUBELLES
C.B. CORBERA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
22/10/2017
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.B. MASQUEFA
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
28/10/2017
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
B.C. MARTORELL 2
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
28/10/2017
16:30
C.B. CUBELLES
C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
29/10/2017
09:00
CLUB NOU BASQUET VILANOVA - GROC
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
Sitges
[+]
29/10/2017
12:30
VILABASQUET V
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
Vilafranca del Penedès
[+]
29/10/2017
18:00
CAFFE DI MARE - CB SALOU A
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL
CARRER MILA S/N
Salou
[+]
04/11/2017
09:00
C.E.B. PALLEJA
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
Pallejà
[+]
04/11/2017
12:00
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
Viladecavalls
[+]
05/11/2017
12:30
C.B. CUBELLES
CB VALLIRANA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
05/11/2017
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
LIMA-HORTA BASQUET
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
05/11/2017
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
AE MVP CERVELLO B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
12/11/2017
12:00
A.E. BELLSPORT
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
12/11/2017
12:30
B.M. VILADECANS B
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
Viladecans
[+]
12/11/2017
12:30
AE MVP CERVELLO
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
Cervelló
[+]
12/11/2017
19:30
CBSAPS
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
Barcelona
[+]
18/11/2017
11:00
C.B. CUBELLES
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
18/11/2017
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
U.E.CAPELLADES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
19/11/2017
09:00
BASQUET SANT BOI B
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
Sant Boi de Llobregat
[+]
19/11/2017
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
HISPANO CANYELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
19/11/2017
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
25/11/2017
09:30
C.B. MONTPEDROS TARONJA
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
Santa Coloma de Cervelló
[+]
25/11/2017
16:00
A.B. LA SALLE TARRAGONA SF
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
Tarragona
[+]
25/11/2017
18:00
CLUB NOU BASQUET VILANOVA
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
Vilanova i la Geltrú
[+]
26/11/2017
10:45
CLUB BASQUET CAN PARELLADA
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
Terrassa
[+]
02/12/2017
09:00
B.C. MARTORELL 2
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
Martorell
[+]
03/12/2017
12:30
C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
Vilafranca del Penedès
[+]
03/12/2017
12:30
C.B. CUBELLES
CLUB NOU BASQUET VILANOVA - GROC
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
03/12/2017
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
BASQUET SITGES - LA OCA
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
03/12/2017
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
JOVENTUT SANT VICENÇ
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
16/12/2017
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
16/12/2017
13:00
CB VALLIRANA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
Vallirana
[+]
16/12/2017
17:45
C.E. XAMBA VILAFRANCA A
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
Vilafranca del Penedès
[+]
17/12/2017
12:30
C.B. CUBELLES
C.E.B. PALLEJA
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
17/12/2017
18:30
AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
La Palma de Cervelló
[+]
20/12/2017
18:15
C.B. CORBERA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
Corbera de Llobregat
[+]
13/01/2018
11:00
C.B. CUBELLES
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
13/01/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
JOVENTUT SANT VICENÇ
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
14/01/2018
12:30
C.B. CUBELLES
C.B. MASQUEFA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
14/01/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
14/01/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.B. MONTPEDROS B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
20/01/2018
11:00
U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS VERMELL
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
Viladecans
[+]
20/01/2018
12:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
Cardedeu
[+]
21/01/2018
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
Barcelona
[+]
21/01/2018
19:45
C.E.B EL PAPIOL B
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
El Papiol
[+]
27/01/2018
11:00
C.B. CUBELLES
LLUISOS DE GRACIA
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
27/01/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
CB.ROQUETES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
27/01/2018
17:30
REGINA CARMELI
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
Rubí
[+]
03/02/2018
12:30
BARÇA CBS GRANA
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
Sant Feliu de Llobregat
[+]
03/02/2018
16:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAV. ESP. IGNASI IGLESIAS
PALOMAR, 48
Barcelona
[+]
04/02/2018
12:30
C.B. CUBELLES
GRAMENET B.C. TARONJA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
04/02/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.B. CIC A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
10/02/2018
16:00
C.B. BEGUES
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
Begues
[+]
11/02/2018
12:30
B.F. VILADECANS B
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
Viladecans
[+]
17/02/2018
11:00
C.B. CUBELLES
ESCOLA IPSI 07
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
17/02/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
17/02/2018
17:30
SALESIANS BADALONA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
Badalona
[+]
18/02/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
F.C. MARTINENC BASQUET A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
18/02/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.B. ROQUETES B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
24/02/2018
11:00
F.C. MARTINENC BASQUET
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
Barcelona
[+]
24/02/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/02/2018
12:30
C.B. CUBELLES
SEC SARROCA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
25/02/2018
19:00
C.B. MASQUEFA
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
Masquefa
[+]
03/03/2018
11:00
C.B. CUBELLES
B.C. SANT JOAN DESPI B
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
03/03/2018
12:30
SABADELL SUD CB B
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
03/03/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
U.E.CAPELLADES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
04/03/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
CBVALLS SEREMEX
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
04/03/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
VILABASQUET V
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
10/03/2018
19:30
ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
Reus
[+]
11/03/2018
12:30
AE MVP CERVELLO B
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
Cervelló
[+]
17/03/2018
10:30
JOVENTUT SANT VICENÇ
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
Sant Vicenç dels Horts
[+]
17/03/2018
11:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
Sant Sadurni d'Anoia
[+]
18/03/2018
12:00
C.B. MASQUEFA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
Masquefa
[+]
18/03/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
CAFFE DI MARE - CB SALOU A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
18/03/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
B.M. VILADECANS B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
24/03/2018
21:15
LIMA-HORTA BASQUET
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
Barcelona
[+]
25/03/2018
12:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
Castelldefels
[+]
07/04/2018
11:00
C.B. CUBELLES
U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS VERMELL
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
08/04/2018
12:30
C.B. CUBELLES
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
08/04/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
CBSAPS
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
08/04/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
CLUB NOU BASQUET VILANOVA
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
14/04/2018
16:15
CB.ROQUETES
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
Roquetes
[+]
15/04/2018
09:30
LLUISOS DE GRACIA
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
Barcelona
[+]
15/04/2018
12:30
C.B. CUBELLES
REGINA CARMELI
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
15/04/2018
17:30
JOVENTUT SANT VICENÇ
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
Sant Vicenç dels Horts
[+]
15/04/2018
17:30
HISPANO CANYELLES
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA I.E.S. ORIOL MARTORELL
IGNASI AGUSTI, 4
Barcelona
[+]
21/04/2018
11:00
C.B. CUBELLES
BARÇA CBS GRANA
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
21/04/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
22/04/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
A.B. LA SALLE TARRAGONA SF
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
22/04/2018
19:00
GRAMENET B.C. TARONJA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Santa Coloma de Gramenet
[+]
22/04/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
28/04/2018
18:15
BASQUET SITGES - LA OCA
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
Sitges
[+]
05/05/2018
11:00
ESCOLA IPSI 07
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
Barcelona
[+]
05/05/2018
12:30
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
05/05/2018
20:00
C.B. MONTPEDROS B
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
Santa Coloma de Cervelló
[+]
06/05/2018
12:30
C.B. CUBELLES
SALESIANS BADALONA
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
06/05/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.E. XAMBA VILAFRANCA A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
12/05/2018
11:00
C.B. CUBELLES
F.C. MARTINENC BASQUET
C.T. MINI FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
12/05/2018
12:30
SEC SARROCA
C.B. CUBELLES
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA
PASSEIG ESPORTIU, 15-17
Sant Martí Sarroca
[+]
12/05/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
12/05/2018
17:30
U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS
BAR LA NENA CB CUBELLES
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
Viladecans
[+]
13/05/2018
19:00
TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
C.E.B EL PAPIOL B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
19/05/2018
09:00
B.C. SANT JOAN DESPI B
C.B. CUBELLES
C.T. MINI FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
Sant Joan Despí
[+]
20/05/2018
10:30
U.E.CAPELLADES
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
Capellades
[+]
20/05/2018
12:30
C.B. CUBELLES
SABADELL SUD CB B
C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
20/05/2018
17:00
BAR LA NENA CB CUBELLES
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +