Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 22-01-2018 i hora 17:07 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a [email protected]
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité

Calendari de CLUB BASQUET PEDAGOGIUM
Data
Hora
Equip Local
Equip Visitant
Categoria Camp de Joc Més Info
16/09/2017
19:15
JESUITES CASP
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
Barcelona
[+]
17/09/2017
12:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
Mollet del Vallès
[+]
23/09/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. VILASSAR DE MAR
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
23/09/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
MARISTES ADEMAR BADALONA
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
29/09/2017
18:45
CLUB BASQUET GUINARDO-ESCOLA PIT-ROIG
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI C.E.I.P. PIT-ROIG
AGUILAR, 4
Barcelona
[+]
30/09/2017
09:00
ESCOLA IPSI 05
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
Barcelona
[+]
30/09/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM A
A.E.S.E. 2
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
09:00
GRAMENET BC- SAN MIGUEL
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
Barcelona
[+]
30/09/2017
09:00
JESUS MARIA ST. ANDREU
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI JESUS MARIA MERIDIANA
AV. MERIDIANA, 392-406
Barcelona
[+]
30/09/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
A.B. PREMIA
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
11:00
ESCOLA IPSI 07
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
Barcelona
[+]
30/09/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.B. CASTELLAR
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM
F.C. MARTINENC BASQUET
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
JESUITAS GRACIA KOSTKA
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
17:30
C.B. CABRERA C
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
Cabrera de Mar
[+]
30/09/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
30/09/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.E THAU
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
01/10/2017
09:00
OUTLETMOTO.COM - C.B GRUP BARNA VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
Barcelona
[+]
07/10/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
CBSAPS
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. CLARET B
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. GAUDI A
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
10:30
BASQUET-CEISSA B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
Barcelona
[+]
07/10/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. MANYANET LES CORTS
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
11:00
VIROLAI
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
Barcelona
[+]
07/10/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2001
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
17:30
C.B. POBLENOU
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTITUT 4 CANTONS
CAMI ANTIC DE VALENCIA, 27
Barcelona
[+]
07/10/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. FARNERS
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/10/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
BASQUET ALELLA
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
08/10/2017
09:30
C.B. IMMA A
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
Barcelona
[+]
08/10/2017
11:30
BASQUET NOU BARRIS
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, S/N
Barcelona
[+]
08/10/2017
12:30
CENTRE CATOLIC L'H
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
14/10/2017
12:15
MANYANET SANT ANDREU A
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
Barcelona
[+]
14/10/2017
18:45
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
Cabrils
[+]
14/10/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
UE. MONTGAT - SARAU
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
15/10/2017
12:30
C.B. RAMON LLULL A
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
Barcelona
[+]
21/10/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
PALCAM
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
09:15
SANTA CATERINA DE SIENA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
Barcelona
[+]
21/10/2017
09:30
PALCAM
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
Barcelona
[+]
21/10/2017
09:45
U.B. SANT ADRIA BLANC
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
Sant Adrià de Besós
[+]
21/10/2017
10:30
CE MARISTES SANTS-LES CORTS B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI MARISTES LES CORTS
VALLESPIR,160 - COMTES BELLOCH
Barcelona
[+]
21/10/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
SESE 03
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.E. MONTSENY CET-10 VERMELL
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
12:00
MARISTES ADEMAR BADALONA A
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
Badalona
[+]
21/10/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. SANT ANDREU
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
16:30
LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
21/10/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. VILADECANS BLANC
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. HORTA
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/10/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
AECAM SANTA SUSANNA
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
22/10/2017
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
Barcelona
[+]
24/10/2017
19:00
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
Barcelona
[+]
28/10/2017
09:00
C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
Barcelona
[+]
28/10/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
SANT IGNASI
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
09:00
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
28/10/2017
09:30
VEDRUNA GRACIA NEGRE
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
Barcelona
[+]
28/10/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
BOSCO HORTA
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
10:30
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
28/10/2017
11:30
A.E. BADALONES BLANC
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
Badalona
[+]
28/10/2017
11:30
C.B. RAMON LLULL A
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B COL·LEGI RAMON LLULL
CONSELL DE CENT, 513
Barcelona
[+]
28/10/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
S.E. SANT MEDIR NEGRE
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM
SAGRADA FAMILIA CLAROR
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
VEDRUNA GRACIA VERMELL
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. CIUTAT VELLA
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/10/2017
19:15
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
28/10/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
A.E. STUCOM B - TECNOKEY
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
29/10/2017
18:00
PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
Salt
[+]
01/11/2017
17:00
LLUISOS DE GRACIA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
Barcelona
[+]
04/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. HORTA
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.E. LA MARINA
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
10:30
LESTONNAC B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
Barcelona
[+]
04/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
F.C. MARTINENC BASQUET
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
11:00
C.B. LA SALLE HORTA A
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
Barcelona
[+]
04/11/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
16:00
U.E. CLARET B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
Barcelona
[+]
04/11/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
A.E.S.E. 2
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
PIZZERIA 1900 - U.B. SANT ADRIA A
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/11/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. CIC A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/11/2017
12:30
U.E. CLARET B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
Barcelona
[+]
05/11/2017
16:30
CASINO DEL CENTRE
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI CASINO DEL CENTRE
ENRIC PRAT DE LA RIBA, 337
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
11/11/2017
09:00
A.B. PREMIA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
Premià de Mar
[+]
11/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
GRAMENET BC- SAN MIGUEL
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
CLUB BASQUET GUINARDO-ESCOLA PIT-ROIG
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
09:30
JESUITAS GRACIA KOSTKA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
Barcelona
[+]
11/11/2017
10:30
F.C. MARTINENC BASQUET
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
Barcelona
[+]
11/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
JESUS MARIA ST. ANDREU
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
ESCOLA IPSI 07
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
ESCOLA IPSI 05
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. RAMON LLULL VERMELL
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
C.B. LA SALLE HORTA B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
S.E. SANT MEDIR
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/11/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/11/2017
09:30
A.E.S.E. 2
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
12/11/2017
16:00
LA SALLE BONANOVA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
Barcelona
[+]
12/11/2017
17:00
C.B. CASTELLAR
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
Castellar del Vallès
[+]
18/11/2017
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
Barcelona
[+]
18/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET-CEISSA B
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/11/2017
09:00
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
Barcelona
[+]
18/11/2017
09:30
CBSAPS
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
Barcelona
[+]
18/11/2017
10:30
U.E. GAUDI A
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
Barcelona
[+]
18/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM B
VIROLAI
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/11/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
CENTRE CATOLIC L'H
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/11/2017
12:30
U.E. CLARET B
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
Barcelona
[+]
18/11/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM
BASQUET NOU BARRIS
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/11/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. SANT JOSEP OBRER
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/11/2017
17:45
A.E. BOET MATARO A
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
Mataró
[+]
18/11/2017
18:15
A.E. TEIA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
Teià
[+]
18/11/2017
19:15
A.E.S.E. B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
19/11/2017
11:00
U.E. CLARET A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
Barcelona
[+]
19/11/2017
16:00
U.E. SANT ANDREU B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
Barcelona
[+]
25/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
SANTA CATERINA DE SIENA
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
U.B. SANT ADRIA BLANC
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
10:00
U.E. SANT ANDREU
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
Barcelona
[+]
25/11/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
MARISTES ADEMAR BADALONA A
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
11:00
PALCAM
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
Barcelona
[+]
25/11/2017
12:00
C.E. MONTSENY CET-10 VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
Barcelona
[+]
25/11/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
PALCAM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
13:30
C.B. PEDAGOGIUM B
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
LIMA-HORTA BASQUET B
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
SANT CEBRIA-C.B. TIANA
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/11/2017
18:30
BASQUET NOU BARRIS B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PARC ESPORTIU CAN DRAGO - LA PALESTRA
ROSSELLO I PORCEL, 7-11
Barcelona
[+]
25/11/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
ESCOLAPIS SARRIA
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
26/11/2017
12:00
A.E. BELLSPORT
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
26/11/2017
12:15
SESE 03
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
Barcelona
[+]
28/11/2017
18:00
C.B. PEDAGOGIUM A
CE MARISTES SANTS-LES CORTS B
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
29/11/2017
18:00
C.B. PEDAGOGIUM
SANT IGNASI
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
A.E. BADALONES BLANC
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
VEDRUNA GRACIA NEGRE
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
11:30
S.E. SANT MEDIR NEGRE
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI POLIESPORTIU ESCOLA PROA
GAVA, 50
Barcelona
[+]
02/12/2017
12:00
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
02/12/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
SANT IGNASI
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
12:30
SAGRADA FAMILIA CLAROR
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
02/12/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
RECANVIS GAUDI CB MOLLET
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/12/2017
18:45
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
Vilassar de Dalt
[+]
02/12/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.B. CIC B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/12/2017
09:45
BOSCO HORTA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
Barcelona
[+]
03/12/2017
16:00
VEDRUNA GRACIA VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
Barcelona
[+]
03/12/2017
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
Barcelona
[+]
16/12/2017
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.B. LA SALLE HORTA A
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/12/2017
09:00
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
Barcelona
[+]
16/12/2017
09:15
F.C. MARTINENC BASQUET
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
Barcelona
[+]
16/12/2017
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
U.E. CLARET A
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/12/2017
10:45
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
Barcelona
[+]
16/12/2017
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
LESTONNAC B
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/12/2017
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
U.E. CLARET B
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/12/2017
17:45
LIMA-HORTA BASQUET U21
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
Barcelona
[+]
16/12/2017
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT C
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/12/2017
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
SANT CEBRIA-C.B. TIANA B
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/12/2017
09:00
C.E. LA MARINA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
Barcelona
[+]
17/12/2017
16:00
MARISTES ADEMAR BADALONA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
Badalona
[+]
17/12/2017
19:30
C.E. LA MARINA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
Barcelona
[+]
20/12/2017
18:45
U.E. HORTA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
Barcelona
[+]
12/01/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BFM VILADECANS MIXTO
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
SALLE BONANOVA 2
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
10:30
BASQUET SITGES B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
Sitges
[+]
13/01/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
QBASKET SANT CUGAT
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
11:00
LLUISOS DE GRACIA BLANC
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
Barcelona
[+]
13/01/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
ALZINA-CEISSA
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
LLUISOS DE GRACIA
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. ESP. IGNASI IGLESIAS
PALOMAR, 48
Barcelona
[+]
13/01/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. ALISOS
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/01/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
HISPANO CANYELLES
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
14/01/2018
18:00
A.E. AULA B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
Barcelona
[+]
19/01/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM
ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
20/01/2018
09:00
C.E. LA MARINA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
Barcelona
[+]
20/01/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
LET'S PARTY BCN
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
20/01/2018
09:15
CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
El Prat de Llobregat
[+]
20/01/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
SAGRADA FAMILIA CLAROR A
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
20/01/2018
10:30
C.E. XAMBA VILAFRANCA TARONJA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
Vilafranca del Penedès
[+]
20/01/2018
10:30
F.C. MARTINENC BASQUET A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
Barcelona
[+]
20/01/2018
11:15
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
Barcelona
[+]
20/01/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
20/01/2018
12:15
C.B. FARNERS
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
Santa Coloma de Farners
[+]
20/01/2018
16:15
CB.ROQUETES
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
Roquetes
[+]
20/01/2018
19:00
ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI ESCOLA BRAFA
ARTESANIA, 75
Barcelona
[+]
21/01/2018
16:00
C.E. MARISTES RUBI
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI MARISTES RUBI
MAGALLANES, 65
Rubí
[+]
26/01/2018
18:00
C.B. PEDAGOGIUM B
U.E. SANT ANDREU VERMELL
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
26/01/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B SAGRAT COR DIPUTACIO
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
26/01/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
LIMA-HORTA BASQUET
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
26/01/2018
21:00
C.B. PEDAGOGIUM
S.E. SANT MEDIR
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
27/01/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
CB PRAT-MONTIBELLO BLANC
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
27/01/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
A.E.S.E.
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
27/01/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
SFERIC TERRASSA 2
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
27/01/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM B
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
27/01/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. ARGENTONA A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
28/01/2018
09:30
BASQUET ALELLA
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
Alella
[+]
28/01/2018
10:45
C.B. CASTELLDEFELS 0304
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
Castelldefels
[+]
03/02/2018
09:00
BASQUET MOLINS 2007
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
Molins de Rei
[+]
03/02/2018
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. ESP. IGNASI IGLESIAS
PALOMAR, 48
Barcelona
[+]
03/02/2018
11:00
ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
03/02/2018
12:30
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
03/02/2018
12:30
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI C.B. LA FARIGOLA
CLOT, 2 (DARRERA GASOLINERA)
Barcelona
[+]
03/02/2018
16:00
C.E THAU
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
Barcelona
[+]
03/02/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM A
JESUITES CASP
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/02/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. RAMON LLULL A
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/02/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM
OUTLETMOTO.COM - C.B GRUP BARNA VERMELL
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/02/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
SANT GERVASI 3
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/02/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
LA SALLE BONANOVA A
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/02/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
CLUB NOU BASQUET VILANOVA
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/02/2018
19:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
Barcelona
[+]
10/02/2018
12:00
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2001
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
10/02/2018
16:00
U.E. HORTA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
Barcelona
[+]
10/02/2018
18:00
C.B. VILASSAR DE MAR
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
Vilassar de Mar
[+]
10/02/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. POBLENOU
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
10/02/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.B. IMMA A
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/02/2018
18:00
C.B. PEDAGOGIUM B
ASSOCIACIÓ SANT MARTI ESPORT
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/02/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
BASQUET NEUS
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
16/02/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
C. JOVENTUT BADALONA E
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
CENTRE CATOLIC L'H B
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
09:00
SAGRADA FAMILIA CLAROR B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
17/02/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
BASQUET NOU BARRIS
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
CREU ALTA SABADELL 2
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
MANYANET SANT ANDREU A
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
17:45
UE. MONTGAT - SARAU
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
Montgat
[+]
17/02/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/02/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. CABRERA C
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/02/2018
10:30
BOSCO HORTA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
Barcelona
[+]
18/02/2018
10:30
U.E.CAPELLADES
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
Capellades
[+]
18/02/2018
16:00
BASQUET NOU BARRIS VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, S/N
Barcelona
[+]
18/02/2018
17:45
S.E. SANT MEDIR
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
Barcelona
[+]
24/02/2018
09:00
B.C. SANT JOAN DESPI
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
Sant Joan Despí
[+]
24/02/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
CLUB BASQUET GUINARDO
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
24/02/2018
09:30
PALCAM
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
Barcelona
[+]
24/02/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
JOVENTUT LES CORTS A
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
24/02/2018
11:30
GRAMENET B.C. BLAU
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Santa Coloma de Gramenet
[+]
24/02/2018
12:45
C.B. LA SALLE HORTA A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
Barcelona
[+]
24/02/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
24/02/2018
17:45
PIZZERIA 1900 - U.B. SANT ADRIA A
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
Sant Adrià de Besós
[+]
24/02/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
24/02/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/02/2018
09:15
FEMENI CASTELLDEFELS 2006
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
Castelldefels
[+]
25/02/2018
12:30
C.B. VILADECANS BLANC
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
Viladecans
[+]
25/02/2018
12:45
BASQUET ALELLA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
Alella
[+]
02/03/2018
18:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET ATENEU MONTSERRAT
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/03/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
S.E. SANT JOAN DE MATA
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
02/03/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
ESCOLA CERVANTES
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/03/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
B.C. SANT JOAN DESPI A
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/03/2018
10:30
JOVENTUT SANT VICENÇ
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
Sant Vicenç dels Horts
[+]
03/03/2018
10:30
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
03/03/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
SANT IGNASI
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/03/2018
11:00
U.E. CLARET A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
Barcelona
[+]
03/03/2018
11:00
PALCAM
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
Barcelona
[+]
03/03/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. SANT ANDREU
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/03/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
C.B. RAMON LLULL A
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
03/03/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
04/03/2018
10:45
A.E. STUCOM B - TECNOKEY
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
Barcelona
[+]
04/03/2018
16:00
C.B. CIUTAT VELLA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
Barcelona
[+]
04/03/2018
16:15
S.E. SANT MEDIR
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
Barcelona
[+]
10/03/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
U.E. CLARET B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
10/03/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
A.E. BOET MATARO A
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
10/03/2018
19:00
AECAM SANTA SUSANNA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
Santa Susanna
[+]
10/03/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
CASINO DEL CENTRE
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/03/2018
11:00
A.E.S.E. 2
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
16/03/2018
18:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
Barcelona
[+]
17/03/2018
09:30
BFM VILADECANS MIXTO
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
Viladecans
[+]
17/03/2018
10:30
ALZINA-CEISSA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI CEIP FERRAN I CLUA
MANIGUA, 15
Barcelona
[+]
17/03/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
LLUISOS DE GRACIA BLANC
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/03/2018
11:00
SALLE BONANOVA 2
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
Barcelona
[+]
17/03/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
BASQUET SITGES B
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/03/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
LA SALLE BONANOVA
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
17/03/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
SANT IGNASI
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
18/03/2018
11:00
C.B. LA SALLE HORTA B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
Barcelona
[+]
18/03/2018
11:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
Barcelona
[+]
18/03/2018
16:00
SANT CEBRIA-C.B. TIANA
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
Tiana
[+]
18/03/2018
19:00
QBASKET SANT CUGAT
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
Sant Cugat del Vallès
[+]
24/03/2018
11:00
C.B. SANT JOSEP OBRER
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
24/03/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
A.E.S.E. B
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
24/03/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
U.E. SANT ANDREU B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
25/03/2018
18:30
C.B. CIC A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
Barcelona
[+]
06/04/2018
18:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.E. LA MARINA
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
06/04/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
06/04/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
F.C. MARTINENC BASQUET A
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
C.E. XAMBA VILAFRANCA TARONJA
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
11:00
LIMA-HORTA BASQUET B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
Barcelona
[+]
07/04/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
C.E. MARISTES RUBI
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
12:30
SAGRADA FAMILIA CLAROR A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Barcelona
[+]
07/04/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
CB.ROQUETES
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
A.E. BELLSPORT
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
07/04/2018
18:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
El Masnou
[+]
07/04/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET NOU BARRIS B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
08/04/2018
09:00
LET'S PARTY BCN
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
Sant Feliu de Llobregat
[+]
08/04/2018
10:30
C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER C
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
Barcelona
[+]
14/04/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET ALELLA
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
14/04/2018
09:30
SFERIC TERRASSA 2
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
Terrassa
[+]
14/04/2018
10:00
U.E. SANT ANDREU VERMELL
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
Barcelona
[+]
14/04/2018
11:00
A.E.S.E.
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
14/04/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. CASTELLDEFELS 0304
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
14/04/2018
12:15
CB PRAT-MONTIBELLO BLANC
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
El Prat de Llobregat
[+]
14/04/2018
12:30
C.B SAGRAT COR DIPUTACIO
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
Barcelona
[+]
14/04/2018
12:45
LIMA-HORTA BASQUET
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
Barcelona
[+]
14/04/2018
16:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAV. ESP. IGNASI IGLESIAS
PALOMAR, 48
Barcelona
[+]
14/04/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
14/04/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
A.E. TEIA
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
15/04/2018
10:30
ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
15/04/2018
17:00
C.B. CIC B
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
Barcelona
[+]
20/04/2018
18:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET MOLINS 2007
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
20/04/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA VERMELL
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/04/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
S.E. SANT JOAN DE MATA
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/04/2018
10:45
CLUB NOU BASQUET VILANOVA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET MASCULI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
Vilanova i la Geltrú
[+]
21/04/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/04/2018
12:45
LA SALLE BONANOVA A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
Barcelona
[+]
21/04/2018
16:00
ESCOLAPIS SARRIA
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
Barcelona
[+]
21/04/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
SAGRADA FAMILIA CLAROR C
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/04/2018
17:45
SANT GERVASI 3
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
Mollet del Vallès
[+]
21/04/2018
18:15
C.B. PEDAGOGIUM
LIMA-HORTA BASQUET U21
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
21/04/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
C.E. LA MARINA
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
22/04/2018
12:15
CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT C
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
El Prat de Llobregat
[+]
28/04/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/05/2018
09:00
C. JOVENTUT BADALONA E
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
Badalona
[+]
05/05/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
BASQUET NOU BARRIS VERMELL
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/05/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
BOSCO HORTA
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/05/2018
10:30
CREU ALTA SABADELL 2
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
Sabadell
[+]
05/05/2018
10:30
BASQUET NEUS
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
Badalona
[+]
05/05/2018
10:30
ASSOCIACIÓ SANT MARTI ESPORT
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
Barcelona
[+]
05/05/2018
11:00
CENTRE CATOLIC L'H B
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
L'Hospitalet de Llobregat
[+]
05/05/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
SAGRADA FAMILIA CLAROR B
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/05/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
05/05/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
U.E.CAPELLADES
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
06/05/2018
10:15
BASQUET NOU BARRIS
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, S/N
Barcelona
[+]
06/05/2018
12:30
C.B. ALISOS
C.B. PEDAGOGIUM
C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
Barcelona
[+]
06/05/2018
19:00
HISPANO CANYELLES
C.B. PEDAGOGIUM B
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI I.E.S. ORIOL MARTORELL
IGNASI AGUSTI, 4
Barcelona
[+]
06/05/2018
19:15
SANT CEBRIA-C.B. TIANA B
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
Tiana
[+]
11/05/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM
PALCAM
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
11/05/2018
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A
C.B. LA SALLE HORTA A
C.T. MINI MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/05/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM
FEMENI CASTELLDEFELS 2006
C.T. MINI FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/05/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM
B.C. SANT JOAN DESPI
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/05/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM
GRAMENET B.C. BLAU
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/05/2018
12:30
DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
Cubelles
[+]
12/05/2018
16:00
CLUB BASQUET GUINARDO
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. CADET MASCULI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
Barcelona
[+]
12/05/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM B
ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
12/05/2018
20:00
C.B. PEDAGOGIUM A
A.E. AULA B
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
13/05/2018
16:00
JOVENTUT LES CORTS A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. CADET FEMENI INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
Barcelona
[+]
19/05/2018
09:00
C.B. PEDAGOGIUM B
SANT IGNASI
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
19/05/2018
09:00
SANT IGNASI
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL FEMENI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
Barcelona
[+]
19/05/2018
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASCULI PAV. ESP. IGNASI IGLESIAS
PALOMAR, 48
Barcelona
[+]
19/05/2018
10:00
U.E. SANT ANDREU
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. PRE-INFANTIL MASCULI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
Barcelona
[+]
19/05/2018
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A
U.E. CLARET A
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
19/05/2018
10:30
B.C. SANT JOAN DESPI A
C.B. PEDAGOGIUM
C.T. MINI FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
Sant Joan Despí
[+]
19/05/2018
12:00
ESCOLA CERVANTES
C.B. PEDAGOGIUM A
C.T. MINI MASCULI CEIP CERVANTES
C/ SANT PERE MES BAIX 31
Barcelona
[+]
19/05/2018
12:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT
C.B. PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASCULI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
Barcelona
[+]
19/05/2018
12:00
C.B. PEDAGOGIUM A
PALCAM
C.T. CADET MASCULI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
19/05/2018
16:30
C.B. PEDAGOGIUM B
JOVENTUT SANT VICENÇ
C.T. CADET FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
Barcelona
[+]
19/05/2018
18:00
C.B. ARGENTONA A
C.B. PEDAGOGIUM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
Argentona
[+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +