ASSOCIACIO ESPORTIVA BOET-MATARO

Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 24-11-2017 i hora 0:44 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a [email protected]
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
   (Calendari de totes les jornades)
Partits com a LOCAL de ASSOCIACIO ESPORTIVA BOET-MATARO al POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
01/11/2017 16:00 C.E. ESCOLA DEL CARME A C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
01/11/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.T. INFANTIL FEMENI [+]
01/11/2017 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
01/11/2017 17:45 C.B. BLANES B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
01/11/2017 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - C C.T. CADET MASCULI [+]
01/11/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
04/11/2017 09:00 CLUB BASQUET PARETS C.T. INFANTIL MASCULI [+]
04/11/2017 09:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA BLANC C.T. MINI FEMENI [+]
04/11/2017 10:30 ARENYS BASQUET C.T. CADET FEMENI [+]
04/11/2017 10:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
04/11/2017 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
04/11/2017 12:30 TORROT MARESME 3V 2003 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
04/11/2017 16:00 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
04/11/2017 16:00 U.E. HORTA C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
04/11/2017 17:30 U.B. LLEFIA A C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B [+]
04/11/2017 17:30 U.E.B. MARTORELLES A C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI [+]
11/11/2017 09:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
11/11/2017 09:00 C.B. SANT JUST C.T. MINI MASCULI [+]
11/11/2017 10:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.T. CADET FEMENI [+]
11/11/2017 10:30 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.T. MINI FEMENI [+]
11/11/2017 12:15 CEB GIRONA CITYLIFT B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
11/11/2017 16:00 SESE C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
11/11/2017 16:00 CB VILA DE MONTORNES C.T. INFANTIL MASCULI [+]
11/11/2017 17:30 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.T. INFANTIL MASCULI [+]
11/11/2017 17:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
11/11/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
11/11/2017 20:45 BASQUET DRAFT GRAMENET A COPA CATALUNYA FEMENINA [+]
12/11/2017 16:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.T. INFANTIL FEMENI [+]
12/11/2017 17:30 A.E. BADALONES A C.T. CADET FEMENI [+]
12/11/2017 17:45 C.N. CALDES C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
12/11/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
18/11/2017 09:00 CB VILA DE MONTORNES C.T. MINI FEMENI [+]
18/11/2017 09:00 ARENYS BASQUET A C.T. MINI MASCULI [+]
18/11/2017 09:00 C.B. CALELLA A C.T. MINI MASCULI [+]
18/11/2017 10:30 SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL FEMENI [+]
18/11/2017 10:30 C.B. CANET C.T. CADET MASCULI [+]
18/11/2017 12:00 CLUB BASQUET PARETS C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B [+]
18/11/2017 12:00 C.B. CALELLA A C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
18/11/2017 12:15 CLUB BASQUET GUINARDO A C.C. JUNIOR MASCCULI NIVELL A [+]
18/11/2017 16:00 MONTMELO C.B. C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI [+]
18/11/2017 16:00 A.E. TEIA C.T. CADET MASCULI [+]
18/11/2017 16:00 CEB GIRONA CITYLIFT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/11/2017 17:45 C.B. PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
19/11/2017 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
19/11/2017 16:00 CEEC MAS AVICOLA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
19/11/2017 17:45 A.E.S.E. A C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
19/11/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
25/11/2017 12:30 UE MATARO-PMBF C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
25/11/2017 12:30 BASQUET SITGES C C.T. MINI MASCULI [+]
25/11/2017 16:00 UE MATARO-MBF C.T. MINI FEMENI [+]
25/11/2017 16:00 CB GRANOLLERS 1 C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
25/11/2017 16:00 TORROT MARESME 3V C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
25/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
25/11/2017 19:30 CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
25/11/2017 21:00 VEDRUNA GRACIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
26/11/2017 16:00 U.E.R. PINEDA DE MAR C.T. CADET FEMENI [+]
26/11/2017 16:00 C.B. SANT CELONI A C.T. INFANTIL MASCULI [+]
26/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 C.T. INFANTIL FEMENI [+]
26/11/2017 17:45 C.B. LA VALL D'EN BAS NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
26/11/2017 19:30 F.D. CASSANENC SF 2ª C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
Partits com a VISITANT de ASSOCIACIO ESPORTIVA BOET-MATARO
Data Hora Equip Local Categoria Més Info
01/11/2017 10:30 JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. JUNIOR MASCCULI NIVELL A [+]
04/11/2017 09:00 C.B. CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
04/11/2017 09:00 C.B. ARGENTONA C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
04/11/2017 09:00 A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. INFANTIL FEMENI [+]
04/11/2017 09:00 C.B. GAVÀ 07 C.T. MINI MASCULI [+]
04/11/2017 10:30 TORROT MARESME 3V 2005 C.T. INFANTIL MASCULI [+]
04/11/2017 10:30 A.B. PREMIA A C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
04/11/2017 10:45 JOVIAT 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
04/11/2017 12:30 AECAM 1 C.T. MINI MASCULI [+]
04/11/2017 12:30 C.B. CALELLA C.T. CADET FEMENI [+]
04/11/2017 12:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA LILA C.T. MINI FEMENI [+]
04/11/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
04/11/2017 17:30 UE MATARO-PMGF C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
04/11/2017 18:00 C.B. PALAFOLLS NEGRE C.T. CADET MASCULI [+]
04/11/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA [+]
05/11/2017 09:00 A. BASQUET BUFALA C.T. CADET MASCULI [+]
05/11/2017 11:00 CEB RONÇANA C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
05/11/2017 16:00 U.E.R. PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
05/11/2017 16:00 FEMENI MARESME B LLAVANERES C.T. INFANTIL FEMENI [+]
05/11/2017 19:45 C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
11/11/2017 09:30 C.B. ARGENTONA C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
11/11/2017 09:30 A.E. TEIA C.T. MINI MASCULI [+]
11/11/2017 10:30 C. JOVENTUT BADALONA C C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
11/11/2017 10:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES 2003 C.T. CADET MASCULI [+]
11/11/2017 11:00 F.C. MARTINENC BASQUET B C.C. JUNIOR MASCCULI NIVELL A [+]
11/11/2017 12:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - C C.T. CADET MASCULI [+]
11/11/2017 12:45 C.B. ARGENTONA A C.T. MINI MASCULI [+]
11/11/2017 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
11/11/2017 16:30 CANOVELLES BC BLAU C.T. MINI FEMENI [+]
11/11/2017 17:45 C.B. CANET C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
11/11/2017 19:00 C.B. PREMIA DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
12/11/2017 10:30 AECAM 1 C.T. INFANTIL FEMENI [+]
12/11/2017 12:15 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
12/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
12/11/2017 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B [+]
12/11/2017 19:15 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
12/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/11/2017 09:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.T. CADET FEMENI [+]
18/11/2017 09:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI [+]
18/11/2017 09:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.T. MINI FEMENI [+]
18/11/2017 09:30 U.E.R. PINEDA DE MAR C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
18/11/2017 10:45 ARENYS BASQUET C.T. INFANTIL MASCULI [+]
18/11/2017 12:00 LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASCULI [+]
18/11/2017 12:45 U B. LLEFIA A C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
18/11/2017 16:00 ESCOLAPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
18/11/2017 17:30 GRESS UE MATARO-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
19/11/2017 09:30 CBF CERDANYOLA A C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
19/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA [+]
19/11/2017 16:30 LLIÇA D'AMUNT 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
19/11/2017 17:00 C.B. LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
19/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
24/11/2017 21:00 C.B. CENTELLES C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI [+]
25/11/2017 09:00 C.B. CALELLA B C.T. CADET MASCULI [+]
25/11/2017 09:00 A.B. PREMIA A C.T. MINI MASCULI [+]
25/11/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. CADET MASCULI [+]
25/11/2017 09:00 SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL MASCULI [+]
25/11/2017 10:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.T. CADET FEMENI [+]
25/11/2017 10:30 C.B. RODA C.T. MINI FEMENI [+]
25/11/2017 10:30 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
25/11/2017 12:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES A C.C. JUNIOR MASCCULI NIVELL A [+]
25/11/2017 12:00 C.B. PREMIA DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI [+]
25/11/2017 16:00 C.B. LLINARS B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B [+]
25/11/2017 17:15 AECAM 2 C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
25/11/2017 17:45 UE MATARO-MBM C.T. MINI MASCULI [+]
25/11/2017 17:45 U.B. SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
26/11/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
26/11/2017 10:30 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
26/11/2017 17:30 MONTMELO C.B. C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
26/11/2017 17:45 S.E. SANT MEDIR C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
26/11/2017 19:30 C.B. L'AMETLLA C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +