CLUB BASQUET MOLLET

Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 22-10-2017 i hora 8:21 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a [email protected]
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
   (Calendari de totes les jornades)
Partits com a LOCAL de CLUB BASQUET MOLLET al PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
01/10/2017 09:00 UE MATARO-C1M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
01/10/2017 10:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
01/10/2017 12:30 A.E. BOET MATARO A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT [+]
01/10/2017 16:00 ORLANDAI C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
01/10/2017 16:00 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT A C.T. MINI MASC. [+]
01/10/2017 17:30 ACB PALAU DE PLEGAMANS NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO [+]
07/10/2017 09:00 CB VILA DE MONTORNES 1 C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
07/10/2017 10:30 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.T. MINI FEM. [+]
07/10/2017 12:00 CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI FEM. [+]
07/10/2017 16:00 CN CALDES C.T. PRE-MINI FEM. [+]
07/10/2017 16:00 SANT GERVASI 3 C.T. MINI MASC. [+]
07/10/2017 17:45 C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASC. NIVELL A [+]
07/10/2017 19:30 UE MATARO-CBM C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
08/10/2017 09:00 U.B. MIR B C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
08/10/2017 10:45 CN CALDES C.T. INFANTIL FEM. [+]
08/10/2017 12:30 CBF CERDANYOLA C C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
08/10/2017 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A [+]
08/10/2017 19:30 C.B. SANTA PERPETUA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. [+]
14/10/2017 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
14/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
15/10/2017 10:45 CEB GIRONA CITYLIFT B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
15/10/2017 12:30 LLIÇA D'AMUNT 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
15/10/2017 19:30 C.B. TONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. [+]
21/10/2017 09:00 C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. [+]
21/10/2017 10:30 A.E.C. ESCOLA PIA GRANOLLERS GROC C.T. MINI MASC. [+]
21/10/2017 10:30 C.B. SANT CELONI 07 C.T. MINI FEM. [+]
21/10/2017 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
21/10/2017 16:00 BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. [+]
21/10/2017 17:45 BASQUETPIASABADELL COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
22/10/2017 09:00 C.B. CABRERA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
22/10/2017 10:30 CLUB BASQUET PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. [+]
22/10/2017 10:30 JAC SANTS A C.T. MINI MASC. [+]
22/10/2017 12:30 MARISTES ADEMAR BADALONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT [+]
22/10/2017 16:00 CN CALDES B C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
22/10/2017 17:45 C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A [+]
22/10/2017 19:15 BASQUET NOU BARRIS C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
28/10/2017 09:00 A.E.C. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA C.T. MINI MASC. [+]
28/10/2017 09:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. [+]
28/10/2017 10:30 CLINICA ABAD - CBS A C.T. MINI MASC. [+]
28/10/2017 10:30 C.B. LA GARRIGA 1 C.T. PRE-MINI MASC. [+]
28/10/2017 12:00 C.B. GAVA 05 C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
28/10/2017 16:00 C.B. CALELLA A C.C. INFANTIL MASC. NIVELL A [+]
28/10/2017 17:45 C.B. LA VALL D'EN BAS NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
28/10/2017 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
29/10/2017 09:00 SANT GERVASI 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
29/10/2017 10:45 C.B. MANLLEU C.T. INFANTIL FEM. [+]
29/10/2017 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB B C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
29/10/2017 16:00 C.B. LLINARS C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
29/10/2017 17:45 FEMENI OSONA BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A [+]
29/10/2017 19:30 FEMENI OSONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. [+]
Partits com a VISITANT de CLUB BASQUET MOLLET
Data Hora Equip Local Categoria Més Info
01/10/2017 09:15 C.B. SANT CELONI C.T. INFANTIL FEM. [+]
01/10/2017 09:15 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASC. NIVELL A [+]
01/10/2017 18:30 CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. [+]
07/10/2017 09:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
07/10/2017 09:00 SANT GERVASI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. [+]
07/10/2017 09:00 C.B. SANTA PERPETUA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO [+]
07/10/2017 10:30 TORROT MARESME 3V 2003 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
07/10/2017 11:15 U.B. SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. [+]
07/10/2017 12:00 CN CALDES A C.T. MINI MASC. [+]
07/10/2017 12:00 SANT GERVASI C.T. PRE-INFANTIL FEM. [+]
07/10/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
07/10/2017 12:30 CLUB DELFOS-C.B. CORNELLA A C.T. MINI MASC. [+]
07/10/2017 16:00 C.B. TORELLO CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
07/10/2017 17:30 C.B. LLINARS A C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. [+]
08/10/2017 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT [+]
08/10/2017 16:00 U.E.R. PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
08/10/2017 19:00 C.B. ARTES COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
11/10/2017 22:00 ARACENA AEC COLLBLANC A LIGA EBA [+]
12/10/2017 10:30 U.B. SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT [+]
14/10/2017 12:30 C.N. CALDES A C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
14/10/2017 16:00 C.B. TONA-OSONA SUD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A [+]
14/10/2017 17:45 YOURDESIGN-ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. [+]
14/10/2017 18:05 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
15/10/2017 16:15 BASQUETPIASABADELL C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
21/10/2017 09:00 C.B. LLIÇA DE VALL C.T. PRE-MINI FEM. [+]
21/10/2017 09:00 SANT GERVASI C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
21/10/2017 09:00 CN CALDES B C.T. MINI MASC. [+]
21/10/2017 10:15 C.B. LES FRANQUESES C.T. MINI FEM. [+]
21/10/2017 11:30 F.C. BARCELONA LASSA A C.C. INFANTIL MASC. NIVELL A [+]
21/10/2017 12:00 CB GRANOLLERS 2 C.T. INFANTIL FEM. [+]
21/10/2017 16:00 ESCOLAPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
21/10/2017 17:45 A.E. BOET MATARO 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
21/10/2017 17:45 SANT GERVASI 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
21/10/2017 18:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. [+]
22/10/2017 10:30 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
22/10/2017 11:45 CLUB NATACIO SABADELL B C.T. CADET FEM. PROMOCIO [+]
28/10/2017 09:00 CANOVELLES BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
28/10/2017 09:00 CN CALDES A C.T. MINI FEM. [+]
28/10/2017 10:30 CBF CERDANYOLA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. [+]
28/10/2017 10:30 CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI MASC. [+]
28/10/2017 10:45 C.B. LA GARRIGA C.T. PRE-INFANTIL MASC. [+]
28/10/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. [+]
28/10/2017 12:00 C.B. L'AMETLLA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO [+]
28/10/2017 15:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. [+]
29/10/2017 16:00 LLUISOS DE GRACIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT [+]
29/10/2017 16:00 A.D.E. FUSTER C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
29/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
29/10/2017 19:45 COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +