Resultats i classificacions C.T. MINI FEMENI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL C-2 - GRUP 06


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA AE MVP CERVELLO 20 49
13/01/2018 12:00 A.B PREMIA A C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 66 72
13/01/2018 16:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. ARGENTONA B 48 58
13/01/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. SANTA PERPETUA 65 15
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
20/01/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B S.E. SANT JOAN DE MATA - -
20/01/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
20/01/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A.B PREMIA A - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
28/01/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B. ARGENTONA B - -
28/01/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. SANTA PERPETUA - -
27/01/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT A.B PREMIA A - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
03/02/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO AE MVP CERVELLO - -
03/02/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA S.E. SANT JOAN DE MATA - -
03/02/2018 09:00 A.B PREMIA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A.B PREMIA A - -
18/02/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B. SANTA PERPETUA - -
17/02/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
17/02/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.B. ARGENTONA B - -
24/02/2018 09:00 A.B PREMIA A AE MVP CERVELLO - -
24/02/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B S.E. SANT JOAN DE MATA - -
24/02/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
04/03/2018 11:00 AE MVP CERVELLO RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
03/03/2018 09:00 C.B. ARGENTONA B A.B PREMIA A - -
03/03/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. SANTA PERPETUA - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 11:00 AE MVP CERVELLO S.E. SANT JOAN DE MATA - -
17/03/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO A.B PREMIA A - -
17/03/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
17/03/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT AE MVP CERVELLO - -
07/04/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. ARGENTONA B - -
07/04/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
07/04/2018 09:00 A.B PREMIA A C.B. SANTA PERPETUA - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO S.E. SANT JOAN DE MATA - -
14/04/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B AE MVP CERVELLO - -
14/04/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
14/04/2018 09:00 A.B PREMIA A C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. ARGENTONA B - -
22/04/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
21/04/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. SANTA PERPETUA - -
21/04/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B A.B PREMIA A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 09:00 A.B PREMIA A S.E. SANT JOAN DE MATA - -
05/05/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA AE MVP CERVELLO - -
05/05/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. ARGENTONA B - -
05/05/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B C.B. SANTA PERPETUA - -
13/05/2018 11:00 AE MVP CERVELLO A.B PREMIA A - -
12/05/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
12/05/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.E.S. BOSCO ROCAFORT - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT S.E. SANT JOAN DE MATA - -
19/05/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B AE MVP CERVELLO - -
19/05/2018 09:00 A.B PREMIA A C.B. ARGENTONA B - -
19/05/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - -
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E.S. BOSCO ROCAFORT 1 1 0 0 65 15 2
2 AE MVP CERVELLO 1 1 0 0 49 20 2
3 C.B. ARGENTONA B 1 1 0 0 58 48 2
4 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 1 1 0 0 72 66 2
5 A.B PREMIA A 1 0 1 0 66 72 1
6 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 1 0 1 0 48 58 1
7 S.E. SANT JOAN DE MATA 1 0 1 0 20 49 1
8 C.B. SANTA PERPETUA 1 0 1 0 15 65 1
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +