Resultats i classificacions C.T. MINI FEMENI


Competició: FASE PREVIA NIVELL D - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 11:00 C.B. CUBELLES AE MVP CERVELLO 25 71
30/09/2017 09:30 C.B. MONTPEDROS TARONJA C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 40 53
01/10/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU 39 40
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 12:30 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU C.B. CUBELLES 28 50
07/10/2017 09:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE C.E.B. PALLEJA 72 32
08/10/2017 09:30 AE MVP CERVELLO C.B. MONTPEDROS TARONJA 58 8
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 11:00 C.B. CUBELLES C.B. MONTPEDROS TARONJA 60 10
21/10/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA AE MVP CERVELLO 25 75
21/10/2017 12:30 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 48 38
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 16:30 C.B. CUBELLES C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 71 21
29/10/2017 09:30 AE MVP CERVELLO A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU 56 6
28/10/2017 12:30 C.B. MONTPEDROS TARONJA C.E.B. PALLEJA 39 32
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA C.B. CUBELLES 23 73
04/11/2017 12:30 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU C.B. MONTPEDROS TARONJA 51 11
04/11/2017 09:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE AE MVP CERVELLO 11 61
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:30 AE MVP CERVELLO C.B. CUBELLES 47 22
11/11/2017 10:30 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE C.B. MONTPEDROS TARONJA 56 52
11/11/2017 12:30 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU C.E.B. PALLEJA 61 32
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 11:00 C.B. CUBELLES A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU 65 15
18/11/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 2 -
18/11/2017 09:30 C.B. MONTPEDROS TARONJA AE MVP CERVELLO 2 -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 09:30 C.B. MONTPEDROS TARONJA C.B. CUBELLES 12 62
26/11/2017 09:30 AE MVP CERVELLO C.E.B. PALLEJA 61 11
25/11/2017 09:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU 22 34
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 12:30 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE C.B. CUBELLES 2 52
02/12/2017 12:30 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU AE MVP CERVELLO 12 62
02/12/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA C.B. MONTPEDROS TARONJA 51 35
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 12:30 C.B. CUBELLES C.E.B. PALLEJA 68 18
16/12/2017 09:30 C.B. MONTPEDROS TARONJA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU - -
17/12/2017 11:00 AE MVP CERVELLO C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 59 9
Classificació a la jornada 10
Equip J G P NP TF TC Punts
1 AE MVP CERVELLO 10 9 1 0 550 131 19
2 C.B. CUBELLES 10 8 2 0 548 247 18
3 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI BLAU 10 5 4 0 295 375 15
4 C.E. XAMBA VILAFRANCA NEGRE 10 3 7 0 284 451 13
5 C.E.B. PALLEJA 10 2 8 0 265 524 12
6 C.B. MONTPEDROS TARONJA 10 2 7 0 209 423 12
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +