Resultats i classificacions C.T. PRE-MINI MASCULI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL D-2 - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 10:45 C.B. CANET 2 U.B. SANT ADRIA GROC 71 37
13/01/2018 16:00 CEB RONÇANA C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 38 22
13/01/2018 09:00 A.B. PREMIA B C.B. CABRERA VERMELL - -
13/01/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. SANTA COLOMA B 18 48
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC BASQUET ALELLA - -
19/01/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.B. CANET 2 - -
20/01/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC A.B. PREMIA B - -
20/01/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B CEB RONÇANA - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
27/01/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. CABRERA VERMELL - -
27/01/2018 12:00 A.B. PREMIA B C.B. SANTA COLOMA B - -
27/01/2018 09:15 BASQUET ALELLA CEB RONÇANA - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL BASQUET ALELLA - -
03/02/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC U.B. SANT ADRIA GROC - -
03/02/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CANET 2 - -
03/02/2018 16:00 CEB RONÇANA A.B. PREMIA B - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 09:00 C.B. CANET 2 CEB RONÇANA - -
17/02/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. SANTA COLOMA B - -
16/02/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
17/02/2018 09:15 BASQUET ALELLA A.B. PREMIA B - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CABRERA VERMELL - -
24/02/2018 16:00 CEB RONÇANA U.B. SANT ADRIA GROC - -
24/02/2018 09:00 A.B. PREMIA B C.B. CANET 2 - -
24/02/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 09:00 C.B. CANET 2 BASQUET ALELLA - -
03/03/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC A.B. PREMIA B - -
02/03/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL CEB RONÇANA - -
03/03/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. SANTA COLOMA B - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. CANET 2 - -
17/03/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC CEB RONÇANA - -
16/03/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL A.B. PREMIA B - -
17/03/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET ALELLA - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:15 BASQUET ALELLA U.B. SANT ADRIA GROC - -
07/04/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.B. CABRERA VERMELL - -
07/04/2018 09:00 A.B. PREMIA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
07/04/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. SANTA COLOMA B - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. CANET 2 - -
13/04/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL U.B. SANT ADRIA GROC - -
14/04/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B A.B. PREMIA B - -
14/04/2018 16:00 CEB RONÇANA BASQUET ALELLA - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. CABRERA VERMELL - -
21/04/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
21/04/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.B. SANTA COLOMA B - -
21/04/2018 09:00 A.B. PREMIA B CEB RONÇANA - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. CANET 2 - -
05/05/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B U.B. SANT ADRIA GROC - -
05/05/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. CABRERA VERMELL - -
05/05/2018 09:00 A.B. PREMIA B BASQUET ALELLA - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.B. SANTA COLOMA B - -
12/05/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC CEB RONÇANA - -
12/05/2018 09:00 C.B. CANET 2 A.B. PREMIA B - -
12/05/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC BASQUET ALELLA - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. CANET 2 - -
19/05/2018 09:00 A.B. PREMIA B U.B. SANT ADRIA GROC - -
19/05/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. CABRERA VERMELL - -
19/05/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC - -
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. CANET 2 1 1 0 0 71 37 2
2 C.B. SANTA COLOMA B 1 1 0 0 48 18 2
3 CEB RONÇANA 1 1 0 0 38 22 2
4 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 1 0 1 0 22 38 1
5 BASQUET ALELLA 1 0 1 0 18 48 1
6 U.B. SANT ADRIA GROC 1 0 1 0 37 71 1
7 A.B. PREMIA B 0 0 0 0 0 0 0
8 C.B. CABRERA VERMELL 0 0 0 0 0 0 0
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +