Resultats i classificacions C.T. SOTS 21 MASCULI NIVELL B


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2016 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B C.B. VILA DE MONTORNES 49 31
24/09/2016 19:15 C.E. VILA OLIMPICA ASME 70 69
24/09/2016 16:00 A.B. PREMIA B C.E.J. L'HOSPITALET B 59 54
25/09/2016 17:00 C.E.B. RONÇANA B CLUB BASQUET SANT CELONI 63 45
24/09/2016 17:00 U.E. SANT FOST BOSCO HORTA 50 54
02/10/2016 17:30 C.B. MANLLEU U.E.B. MARTORELLES 52 61
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/10/2016 19:15 BOSCO HORTA BIM 57 43
01/10/2016 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI U.E. SANT FOST 40 53
01/10/2016 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET B C.E.B. RONÇANA B 52 61
02/10/2016 16:00 ASME A.B. PREMIA B 65 92
01/10/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.E. VILA OLIMPICA 26 63
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2016 17:00 BIM CLUB BASQUET SANT CELONI 48 45
08/10/2016 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B U.E.B. MARTORELLES 44 53
08/10/2016 19:30 A.B. PREMIA B C.B. VILA DE MONTORNES 80 42
09/10/2016 17:00 C.E.B. RONÇANA B ASME 75 52
08/10/2016 17:30 U.E. SANT FOST C.E.J. L'HOSPITALET B 70 62
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2016 17:45 BOSCO HORTA C.B. MANLLEU 60 39
15/10/2016 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B BIM 51 42
16/10/2016 16:00 ASME U.E. SANT FOST 50 93
15/10/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.E.B. RONÇANA B 70 92
15/10/2016 12:30 U.E.B. MARTORELLES C.E. VILA OLIMPICA 48 50
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2016 17:00 BIM ASME 72 55
23/10/2016 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI BOSCO HORTA 34 69
22/10/2016 19:30 A.B. PREMIA B U.E.B. MARTORELLES 45 61
23/10/2016 19:00 U.E. SANT FOST C.B. VILA DE MONTORNES 72 49
23/10/2016 17:30 C.B. MANLLEU C.B. MANYANET LES CORTS B 41 44
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. MANLLEU 60 53
29/10/2016 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B BOSCO HORTA 46 59
29/10/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES BIM 62 68
29/10/2016 12:30 U.E.B. MARTORELLES C.E.B. RONÇANA B 57 92
29/10/2016 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B C.E. VILA OLIMPICA 50 65
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 17:30 BOSCO HORTA ASME 50 44
05/11/2016 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI C.E.J. L'HOSPITALET B 64 58
05/11/2016 19:30 A.B. PREMIA B C.B. MANYANET LES CORTS B 50 42
05/11/2016 17:00 U.E. SANT FOST U.E.B. MARTORELLES 67 60
06/11/2016 17:30 C.B. MANLLEU C.E. VILA OLIMPICA 52 56
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2016 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B C.B. MANLLEU 41 56
13/11/2016 16:00 ASME CLUB BASQUET SANT CELONI 79 54
12/11/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES BOSCO HORTA 48 69
12/11/2016 17:45 U.E.B. MARTORELLES BIM 67 45
12/11/2016 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B C.E.B. RONÇANA B 43 49
12/11/2016 19:15 C.E. VILA OLIMPICA A.B. PREMIA B 65 58
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/11/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. VILA DE MONTORNES 61 60
19/11/2016 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B ASME 60 52
20/11/2016 12:00 C.E.B. RONÇANA B C.E. VILA OLIMPICA 75 83
19/11/2016 17:00 U.E. SANT FOST C.B. MANYANET LES CORTS B 60 41
20/11/2016 17:30 C.B. MANLLEU A.B. PREMIA B 49 64
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/12/2016 16:00 ASME C.B. MANLLEU 56 58
26/11/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.E.J. L'HOSPITALET B 67 59
26/11/2016 12:30 U.E.B. MARTORELLES BOSCO HORTA 41 48
26/11/2016 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B BIM 56 49
26/11/2016 19:15 C.E. VILA OLIMPICA U.E. SANT FOST 49 66
26/11/2016 19:30 A.B. PREMIA B C.E.B. RONÇANA B 68 77
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2016 17:00 BIM C.E. VILA OLIMPICA 51 46
04/12/2016 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI U.E.B. MARTORELLES 50 68
04/12/2016 16:00 ASME C.B. VILA DE MONTORNES 67 58
22/01/2017 12:30 U.E. SANT FOST A.B. PREMIA B 73 62
04/12/2016 17:30 C.B. MANLLEU C.E.B. RONÇANA B 63 72
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2016 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. MANLLEU 65 74
17/12/2016 12:30 U.E.B. MARTORELLES C.E.J. L'HOSPITALET B 64 65
17/12/2016 12:30 C.B. MANYANET LES CORTS B BOSCO HORTA 52 65
17/12/2016 16:00 A.B. PREMIA B BIM 86 51
17/12/2016 19:00 C.E.B. RONÇANA B U.E. SANT FOST 69 59
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 17:00 BIM C.E.B. RONÇANA B - 2
14/01/2017 17:30 BOSCO HORTA C.E. VILA OLIMPICA 68 74
14/01/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. MANYANET LES CORTS B 43 52
15/01/2017 16:00 ASME U.E.B. MARTORELLES 54 67
14/01/2017 09:00 C.B. MANLLEU U.E. SANT FOST 42 75
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2017 12:30 U.E.B. MARTORELLES C.B. VILA DE MONTORNES 88 39
21/01/2017 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B C.E.J. L'HOSPITALET B 51 47
21/01/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA CLUB BASQUET SANT CELONI 80 39
21/01/2017 19:30 A.B. PREMIA B BOSCO HORTA 48 65
21/01/2017 16:00 U.E. SANT FOST BIM 75 44
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/01/2017 17:00 BIM C.B. MANLLEU 36 38
28/01/2017 17:30 BOSCO HORTA C.E.B. RONÇANA B 70 57
28/01/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI A.B. PREMIA B 47 66
28/01/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET B C.E. VILA OLIMPICA 46 57
29/01/2017 16:00 ASME C.B. MANYANET LES CORTS B 45 38
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. MANYANET LES CORTS B 56 58
05/02/2017 17:30 ASME C.E. VILA OLIMPICA 62 73
04/02/2017 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B A.B. PREMIA B 62 65
04/02/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI C.E.B. RONÇANA B 56 71
04/02/2017 17:30 BOSCO HORTA U.E. SANT FOST 55 64
04/02/2017 12:30 U.E.B. MARTORELLES C.B. MANLLEU 71 41
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/02/2017 20:15 BIM BOSCO HORTA 66 70
11/02/2017 18:00 U.E. SANT FOST CLUB BASQUET SANT CELONI 69 55
12/02/2017 10:30 C.E.B. RONÇANA B C.E.J. L'HOSPITALET B 72 57
11/02/2017 19:30 A.B. PREMIA B ASME 46 57
11/02/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA C.B. VILA DE MONTORNES 79 51
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI BIM 51 59
19/02/2017 12:00 U.E.B. MARTORELLES C.B. MANYANET LES CORTS B 46 43
18/02/2017 17:30 C.B. VILA DE MONTORNES A.B. PREMIA B 55 65
19/02/2017 17:30 ASME C.E.B. RONÇANA B 84 79
18/02/2017 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET B U.E. SANT FOST 59 62
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/02/2017 17:30 C.B. MANLLEU BOSCO HORTA 51 58
25/02/2017 17:00 BIM C.E.J. L'HOSPITALET B 61 56
25/02/2017 17:00 U.E. SANT FOST ASME 71 46
26/02/2017 17:30 C.E.B. RONÇANA B C.B. VILA DE MONTORNES 87 49
25/02/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA U.E.B. MARTORELLES 56 64
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/03/2017 16:00 ASME BIM 60 66
04/03/2017 17:30 BOSCO HORTA CLUB BASQUET SANT CELONI 77 50
04/03/2017 12:30 U.E.B. MARTORELLES A.B. PREMIA B 56 47
04/03/2017 17:30 C.B. VILA DE MONTORNES U.E. SANT FOST 36 62
04/03/2017 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B C.B. MANLLEU 63 43
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/03/2017 17:30 C.B. MANLLEU CLUB BASQUET SANT CELONI 68 54
11/03/2017 17:30 BOSCO HORTA C.E.J. L'HOSPITALET B 84 44
11/03/2017 17:00 BIM C.B. VILA DE MONTORNES 70 41
12/03/2017 10:30 C.E.B. RONÇANA B U.E.B. MARTORELLES 67 72
11/03/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA C.B. MANYANET LES CORTS B 41 49
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/03/2017 16:00 ASME BOSCO HORTA 46 66
18/03/2017 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET B CLUB BASQUET SANT CELONI 62 49
18/03/2017 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B A.B. PREMIA B 51 43
19/03/2017 12:00 U.E.B. MARTORELLES U.E. SANT FOST 46 49
18/03/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA C.B. MANLLEU 49 41
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2017 19:00 C.B. MANLLEU C.E.J. L'HOSPITALET B 83 47
25/03/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI ASME 52 50
25/03/2017 17:30 BOSCO HORTA C.B. VILA DE MONTORNES 62 34
25/03/2017 17:00 BIM U.E.B. MARTORELLES 65 70
26/03/2017 10:00 C.E.B. RONÇANA B C.B. MANYANET LES CORTS B 70 52
25/03/2017 16:00 A.B. PREMIA B C.E. VILA OLIMPICA 63 62
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/04/2017 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES CLUB BASQUET SANT CELONI 56 61
02/04/2017 16:00 ASME C.E.J. L'HOSPITALET B 69 25
01/04/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA C.E.B. RONÇANA B 62 70
01/04/2017 09:00 C.B. MANYANET LES CORTS B U.E. SANT FOST 39 47
01/04/2017 19:30 A.B. PREMIA B C.B. MANLLEU 56 69
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/04/2017 17:30 C.B. MANLLEU ASME 71 53
09/04/2017 10:15 C.E.J. L'HOSPITALET B C.B. VILA DE MONTORNES 61 42
08/04/2017 17:30 BOSCO HORTA U.E.B. MARTORELLES 75 66
08/04/2017 17:00 BIM C.B. MANYANET LES CORTS B 53 41
08/04/2017 16:00 U.E. SANT FOST C.E. VILA OLIMPICA 71 64
09/04/2017 17:30 C.E.B. RONÇANA B A.B. PREMIA B 87 68
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA BIM 47 50
22/04/2017 19:30 U.E.B. MARTORELLES CLUB BASQUET SANT CELONI 69 44
22/04/2017 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES ASME 45 58
22/04/2017 16:00 A.B. PREMIA B U.E. SANT FOST 39 54
22/04/2017 19:00 C.E.B. RONÇANA B C.B. MANLLEU 61 57
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/05/2017 16:00 C.B. MANLLEU C.B. VILA DE MONTORNES 2 -
29/04/2017 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B U.E.B. MARTORELLES 43 51
22/04/2017 20:00 BOSCO HORTA C.B. MANYANET LES CORTS B 72 35
29/04/2017 17:00 BIM A.B. PREMIA B 41 53
12/05/2017 20:00 U.E. SANT FOST C.E.B. RONÇANA B 65 55
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2017 16:30 C.E.B. RONÇANA B BIM 94 77
06/05/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA BOSCO HORTA 51 55
06/05/2017 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B CLUB BASQUET SANT CELONI 45 34
06/05/2017 12:30 U.E.B. MARTORELLES ASME 55 47
06/05/2017 16:00 U.E. SANT FOST C.B. MANLLEU 58 47
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2017 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES U.E.B. MARTORELLES 52 70
13/05/2017 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET B C.B. MANYANET LES CORTS B 40 38
14/05/2017 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI C.E. VILA OLIMPICA 55 44
13/05/2017 17:30 BOSCO HORTA A.B. PREMIA B 77 46
13/05/2017 17:00 BIM U.E. SANT FOST 72 58
Jornada 30 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/05/2017 17:30 C.B. MANLLEU BIM 72 56
21/05/2017 19:00 C.E.B. RONÇANA B BOSCO HORTA 38 72
20/05/2017 16:00 A.B. PREMIA B CLUB BASQUET SANT CELONI 74 52
20/05/2017 19:15 C.E. VILA OLIMPICA C.E.J. L'HOSPITALET B 92 25
20/05/2017 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS B ASME 55 35
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BOSCO HORTA 24 22 2 0 1557 1167 46
2 U.E. SANT FOST 24 21 3 0 1543 1235 45
3 C.E.B. RONÇANA B 24 18 6 0 1635 1433 42
4 U.E.B. MARTORELLES 24 17 7 0 1471 1280 41
5 C.E. VILA OLIMPICA 24 14 10 0 1478 1304 38
6 A.B. PREMIA B 24 12 12 0 1443 1414 36
7 BIM 24 11 13 0 1285 1353 35
8 C.B. MANYANET LES CORTS B 24 11 13 0 1131 1178 35
9 C.B. MANLLEU 24 10 14 0 1262 1316 34
10 ASME 24 7 17 0 1355 1491 31
11 C.E.J. L'HOSPITALET B 24 6 18 0 1222 1470 30
12 CLUB BASQUET SANT CELONI 24 6 18 0 1195 1493 30
13 C.B. VILA DE MONTORNES 24 1 23 0 1134 1577 25
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +