Resultats i classificacions C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A


Competició: CT JUNIOR MASCULI 1a Fase - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR CB TREMP LA CANONJA 63 54
18/11/2017 17:30 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
30/09/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CB MOLLERUSSA 55 56
30/09/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA SICORIS 42 68
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 12:30 SICORIS PORTAVET 00 BINEFAR 60 94
07/10/2017 19:30 CB MOLLERUSSA ROCA BORRÀS-CAPPONT 64 80
08/10/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 80 39
07/10/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA 65 57
Jornada 3 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA 59 50
14/10/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CB TREMP LA CANONJA 41 50
15/10/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 76 49
14/10/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CB MOLLERUSSA 39 72
Jornada 4 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 12:30 CB MOLLERUSSA SICORIS - -
22/10/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
21/10/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
22/10/2017 12:30 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
29/10/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
28/10/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CB TREMP LA CANONJA - -
29/10/2017 12:30 SICORIS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 18:00 CB MOLLERUSSA PORTAVET 00 BINEFAR - -
04/11/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA SICORIS - -
05/11/2017 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
04/11/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:30 PORTAVET 00 BINEFAR ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
11/11/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
12/11/2017 12:30 SICORIS CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
11/11/2017 16:30 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 12:00 PORTAVET 00 BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
18/11/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA CB MOLLERUSSA - -
18/11/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG SICORIS - -
19/11/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA PORTAVET 00 BINEFAR - -
26/11/2017 12:30 SICORIS ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
26/11/2017 12:30 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
26/11/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP LA CANONJA - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA PORTAVET 00 BINEFAR - -
03/12/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
02/12/2017 17:00 CB MOLLERUSSA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
03/12/2017 12:30 SICORIS MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:15 PORTAVET 00 BINEFAR SICORIS - -
17/12/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CB MOLLERUSSA - -
16/12/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
17/12/2017 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA CB TREMP LA CANONJA - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA PORTAVET 00 BINEFAR - -
13/01/2018 16:30 CB TREMP LA CANONJA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
14/01/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
13/01/2018 16:30 CB MOLLERUSSA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 12:30 SICORIS CB MOLLERUSSA - -
20/01/2018 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
21/01/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CB TREMP LA CANONJA - -
20/01/2018 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG PORTAVET 00 BINEFAR - -
28/01/2018 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
27/01/2018 16:30 CB TREMP LA CANONJA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
28/01/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SICORIS - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR CB MOLLERUSSA - -
04/02/2018 12:30 SICORIS CB TREMP LA CANONJA - -
03/02/2018 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA - -
04/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT PORTAVET 00 BINEFAR - -
10/02/2018 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
11/02/2018 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA SICORIS - -
11/02/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PORTAVET 00 BINEFAR - -
17/02/2018 16:30 CB MOLLERUSSA CB TREMP LA CANONJA - -
18/02/2018 12:30 SICORIS COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG - -
17/02/2018 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA ROCA BORRÀS-CAPPONT - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
25/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT SICORIS - -
25/02/2018 19:00 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA CB MOLLERUSSA - -
24/02/2018 16:30 CB TREMP LA CANONJA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 PORTAVET 00 BINEFAR 3 3 0 0 216 164 6
2 CB MOLLERUSSA 3 2 1 0 192 174 5
3 CB TREMP LA CANONJA 3 2 1 0 169 161 5
4 ROCA BORRÀS-CAPPONT 2 2 0 0 156 113 4
5 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 2 1 1 0 129 115 3
6 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 3 0 3 0 135 186 3
7 SICORIS 2 1 1 0 128 136 3
8 CLUB BÀSQUET PARDINYES GROC - LLEIDA 2 0 2 0 107 124 2
9 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 2 0 2 0 81 140 2
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +