Resultats i classificacions C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL


Competició: FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/10/2017 19:45 C.B. BANYOLES BLAU MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 60 53
30/09/2017 19:30 AECAM 1 A.B. PREMIA 78 33
30/09/2017 16:15 JOVIAT 1 C.B. VILASSAR DE MAR 64 49
30/09/2017 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 34 86
30/09/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR FEMENI OSONA TARONJA 49 61
30/09/2017 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB SALT 36 58
Descansa REMACAT ASFE - SA SURIA A
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 10:30 CB SALT C.B. BANYOLES BLAU 46 41
08/10/2017 10:45 FEMENI OSONA TARONJA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 64 36
08/10/2017 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E.R. PINEDA DE MAR 81 44
07/10/2017 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR FRESKIBO C.B. BLANES 39 56
07/10/2017 16:00 A.B. PREMIA JOVIAT 1 41 52
07/10/2017 16:30 REMACAT ASFE - SA SURIA A AECAM 1 42 87
Descansa MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 17:45 C.B. BANYOLES BLAU FEMENI OSONA TARONJA 59 70
15/10/2017 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS CB SALT 60 56
12/10/2017 12:15 JOVIAT 1 REMACAT ASFE - SA SURIA A 63 55
14/10/2017 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES A.B. PREMIA 59 32
14/10/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. VILASSAR DE MAR 94 53
14/10/2017 16:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 28 66
Descansa AECAM 1
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 17:45 FEMENI OSONA TARONJA MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 64 42
22/10/2017 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. BANYOLES BLAU 51 53
22/10/2017 12:00 C.B. VILASSAR DE MAR ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 52 71
21/10/2017 16:00 A.B. PREMIA U.E.R. PINEDA DE MAR 42 67
22/10/2017 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A FRESKIBO C.B. BLANES 51 54
21/10/2017 19:30 AECAM 1 JOVIAT 1 70 54
Descansa CB SALT
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:45 C.B. BANYOLES BLAU C.B. VILASSAR DE MAR 71 48
29/10/2017 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 44 62
29/10/2017 16:15 CB SALT FEMENI OSONA TARONJA 76 67
29/10/2017 12:30 FRESKIBO C.B. BLANES AECAM 1 41 70
28/10/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR REMACAT ASFE - SA SURIA A 67 50
28/10/2017 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A.B. PREMIA 67 47
Descansa JOVIAT 1
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB SALT 71 50
04/11/2017 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 63 73
04/11/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. BANYOLES BLAU 44 77
05/11/2017 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 39 65
04/11/2017 19:30 AECAM 1 U.E.R. PINEDA DE MAR 55 42
04/11/2017 18:00 JOVIAT 1 FRESKIBO C.B. BLANES 71 58
Descansa FEMENI OSONA TARONJA
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 17:45 C.B. BANYOLES BLAU REMACAT ASFE - SA SURIA A 65 47
12/11/2017 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS A.B. PREMIA 68 55
12/11/2017 10:30 CB SALT C.B. VILASSAR DE MAR 80 35
12/11/2017 12:30 FEMENI OSONA TARONJA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 60 67
12/11/2017 18:45 U.E.R. PINEDA DE MAR JOVIAT 1 67 57
11/11/2017 16:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT AECAM 1 45 59
Descansa FRESKIBO C.B. BLANES
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR FEMENI OSONA TARONJA 48 67
18/11/2017 18:15 A.B. PREMIA CB SALT 52 50
19/11/2017 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 67 78
19/11/2017 19:30 AECAM 1 C.B. BANYOLES BLAU 60 49
18/11/2017 19:45 JOVIAT 1 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 47 58
18/11/2017 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES U.E.R. PINEDA DE MAR 62 66
Descansa CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 16:00 C.B. BANYOLES BLAU JOVIAT 1 68 54
25/11/2017 19:30 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS AECAM 1 58 80
26/11/2017 10:30 CB SALT REMACAT ASFE - SA SURIA A 66 32
25/11/2017 17:45 FEMENI OSONA TARONJA A.B. PREMIA 63 36
26/11/2017 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. VILASSAR DE MAR 95 32
25/11/2017 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT FRESKIBO C.B. BLANES 50 33
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:00 A.B. PREMIA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 49 58
03/12/2017 16:00 REMACAT ASFE - SA SURIA A FEMENI OSONA TARONJA 58 52
02/12/2017 20:00 AECAM 1 CB SALT 73 52
02/12/2017 18:00 JOVIAT 1 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 82 81
02/12/2017 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES C.B. BANYOLES BLAU 58 68
02/12/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 65 52
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 17:45 C.B. BANYOLES BLAU U.E.R. PINEDA DE MAR 56 41
16/12/2017 12:30 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS FRESKIBO C.B. BLANES 77 62
17/12/2017 16:00 CB SALT JOVIAT 1 55 58
17/12/2017 16:00 FEMENI OSONA TARONJA AECAM 1 65 75
17/12/2017 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B REMACAT ASFE - SA SURIA A 72 39
16/12/2017 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR A.B. PREMIA 33 62
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Jornada 12 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 12:00 REMACAT ASFE - SA SURIA A C.B. VILASSAR DE MAR 71 52
14/01/2018 19:30 AECAM 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 44 61
13/01/2018 16:15 JOVIAT 1 FEMENI OSONA TARONJA 63 76
13/01/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES CB SALT 40 62
13/01/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 60 64
13/01/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. BANYOLES BLAU 46 43
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 13 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
21/01/2018 18:15 CB SALT U.E.R. PINEDA DE MAR - -
20/01/2018 16:00 FEMENI OSONA TARONJA FRESKIBO C.B. BLANES - -
28/01/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B JOVIAT 1 - -
20/01/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR AECAM 1 - -
20/01/2018 16:00 A.B. PREMIA REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
Descansa C.B. BANYOLES BLAU
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS C.B. BANYOLES BLAU - -
03/02/2018 16:00 A.B. PREMIA AECAM 1 - -
04/02/2018 10:30 C.B. VILASSAR DE MAR JOVIAT 1 - -
04/02/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FRESKIBO C.B. BLANES - -
03/02/2018 17:45 FEMENI OSONA TARONJA U.E.R. PINEDA DE MAR - -
04/02/2018 10:30 CB SALT ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa REMACAT ASFE - SA SURIA A
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU CB SALT - -
10/02/2018 16:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT FEMENI OSONA TARONJA - -
10/02/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
10/02/2018 12:30 FRESKIBO C.B. BLANES C.B. VILASSAR DE MAR - -
10/02/2018 12:15 JOVIAT 1 A.B. PREMIA - -
10/02/2018 19:00 AECAM 1 REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
Descansa MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 16:00 FEMENI OSONA TARONJA C.B. BANYOLES BLAU - -
18/02/2018 10:30 CB SALT MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
18/02/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A JOVIAT 1 - -
17/02/2018 16:00 A.B. PREMIA FRESKIBO C.B. BLANES - -
17/02/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR U.E.R. PINEDA DE MAR - -
18/02/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa AECAM 1
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS FEMENI OSONA TARONJA - -
25/02/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
24/02/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. VILASSAR DE MAR - -
24/02/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR A.B. PREMIA - -
24/02/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
24/02/2018 12:15 JOVIAT 1 AECAM 1 - -
Descansa CB SALT
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. BANYOLES BLAU - -
04/03/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
03/03/2018 17:45 FEMENI OSONA TARONJA CB SALT - -
03/03/2018 19:30 AECAM 1 FRESKIBO C.B. BLANES - -
04/03/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A U.E.R. PINEDA DE MAR - -
03/03/2018 16:00 A.B. PREMIA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa JOVIAT 1
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 10:30 CB SALT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
11/03/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS C.B. VILASSAR DE MAR - -
11/03/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU A.B. PREMIA - -
10/03/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
10/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR AECAM 1 - -
10/03/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES JOVIAT 1 - -
Descansa FEMENI OSONA TARONJA
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A C.B. BANYOLES BLAU - -
17/03/2018 16:00 A.B. PREMIA MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
17/03/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR CB SALT - -
18/03/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENI OSONA TARONJA - -
17/03/2018 16:15 JOVIAT 1 U.E.R. PINEDA DE MAR - -
17/03/2018 19:30 AECAM 1 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa FRESKIBO C.B. BLANES
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 12:30 FEMENI OSONA TARONJA C.B. VILASSAR DE MAR - -
25/03/2018 10:30 CB SALT A.B. PREMIA - -
25/03/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
25/03/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU AECAM 1 - -
24/03/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT JOVIAT 1 - -
24/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR FRESKIBO C.B. BLANES - -
Descansa CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 16:15 JOVIAT 1 C.B. BANYOLES BLAU - -
07/04/2018 19:30 AECAM 1 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
08/04/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A CB SALT - -
07/04/2018 16:00 A.B. PREMIA FEMENI OSONA TARONJA - -
07/04/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
07/04/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B A.B. PREMIA - -
14/04/2018 17:45 FEMENI OSONA TARONJA REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
15/04/2018 10:30 CB SALT AECAM 1 - -
15/04/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS JOVIAT 1 - -
15/04/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU FRESKIBO C.B. BLANES - -
14/04/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U.E.R. PINEDA DE MAR - -
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. BANYOLES BLAU - -
21/04/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
21/04/2018 16:15 JOVIAT 1 CB SALT - -
21/04/2018 19:30 AECAM 1 FEMENI OSONA TARONJA - -
22/04/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
21/04/2018 16:00 A.B. PREMIA C.B. VILASSAR DE MAR - -
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:00 C.B. VILASSAR DE MAR REMACAT ASFE - SA SURIA A - -
29/04/2018 12:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B AECAM 1 - -
28/04/2018 17:45 FEMENI OSONA TARONJA JOVIAT 1 - -
29/04/2018 10:30 CB SALT FRESKIBO C.B. BLANES - -
29/04/2018 16:00 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS U.E.R. PINEDA DE MAR - -
29/04/2018 17:45 C.B. BANYOLES BLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 12:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS - -
05/05/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CB SALT - -
05/05/2018 16:00 FRESKIBO C.B. BLANES FEMENI OSONA TARONJA - -
05/05/2018 16:15 JOVIAT 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
05/05/2018 19:30 AECAM 1 C.B. VILASSAR DE MAR - -
06/05/2018 10:45 REMACAT ASFE - SA SURIA A A.B. PREMIA - -
Descansa C.B. BANYOLES BLAU
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 11 10 1 0 770 477 21
2 AECAM 1 11 10 1 0 751 542 21
3 C.B. BANYOLES BLAU 12 8 4 0 710 618 20
4 FEMENI OSONA TARONJA 11 7 4 0 709 609 18
5 JOVIAT 1 11 6 5 0 665 678 17
6 MULTISERVEIS C.E. PALAMÓS 11 6 5 0 698 711 17
7 U.E.R. PINEDA DE MAR 11 6 5 0 662 633 17
8 CB SALT 11 6 5 0 651 565 17
9 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 11 6 5 0 554 573 17
10 FRESKIBO C.B. BLANES 11 3 8 0 557 672 14
11 REMACAT ASFE - SA SURIA A 11 2 9 0 551 721 13
12 A.B. PREMIA 11 2 9 0 493 672 13
13 C.B. VILASSAR DE MAR 11 0 11 0 504 804 11
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +