Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.


Competició: SEGONA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. VILABLAREIX 39 50
17/09/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. RODA 61 60
17/09/2017 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN CE ONYAR 41 48
27/01/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. LES FRANQUESES - -
16/09/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA 50 52
16/09/2017 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª C.B. ARGENTONA A 58 53
17/09/2017 17:45 SANT GERVASI 1 CLUB BASQUET SANT HILARI 55 54
12/10/2017 12:00 BASQUET VILAFANT A.E. BOET MATARO TARONJA 77 53
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX A.E. BOET MATARO TARONJA 41 45
23/09/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 62 79
23/09/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A SANT GERVASI 1 46 73
24/09/2017 19:30 C.B. CALELLA F.D. CASSANENC SF 2ª 53 48
23/09/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES CB GRANOLLERS 2 34 64
23/09/2017 16:00 CE ONYAR CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ 37 44
23/09/2017 16:00 C.B. RODA B.C. FONTAJAU- IN2IN 76 37
23/09/2017 17:45 BASQUET VILAFANT CEEB TORDERA A 56 51
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA A 44 63
30/09/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX CLUB BASQUET SANT HILARI 57 47
05/12/2017 21:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN BASQUET VILAFANT - -
30/09/2017 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. RODA 54 59
30/09/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 CE ONYAR 52 39
30/09/2017 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª C.B. LES FRANQUESES 55 64
30/09/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CEEB TORDERA A 47 57
01/11/2017 12:00 C.B. CALELLA SANT GERVASI 1 - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. VILABLAREIX 57 63
08/10/2017 19:30 C.B. CALELLA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 64 47
07/10/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES SANT GERVASI 1 41 52
07/10/2017 19:45 CE ONYAR F.D. CASSANENC SF 2ª 41 64
07/10/2017 17:30 C.B. RODA CB GRANOLLERS 2 60 35
07/10/2017 19:15 BASQUET VILAFANT CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ 60 46
08/10/2017 12:15 CEEB TORDERA A B.C. FONTAJAU- IN2IN 60 55
07/10/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CLUB BASQUET SANT HILARI 70 58
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 17:45 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. LES FRANQUESES 36 63
14/10/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. CALELLA 43 61
14/10/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. ARGENTONA A 67 60
20/12/2017 21:00 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ CEEB TORDERA A - -
14/10/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 BASQUET VILAFANT 64 43
22/12/2017 21:00 F.D. CASSANENC SF 2ª C.B. RODA - -
15/10/2017 17:45 SANT GERVASI 1 CE ONYAR 60 44
14/10/2017 19:00 A.E. BOET MATARO TARONJA B.C. FONTAJAU- IN2IN 63 50
Jornada 6 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 17:30 C.B. ARGENTONA A A.E. BOET MATARO TARONJA 62 48
22/10/2017 19:45 C.B. CALELLA CLUB BASQUET SANT HILARI - -
21/10/2017 21:00 C.B. LES FRANQUESES C.B. VILABLAREIX 43 62
21/10/2017 18:00 CE ONYAR ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 68 59
21/10/2017 17:30 C.B. RODA SANT GERVASI 1 - -
21/10/2017 17:45 BASQUET VILAFANT F.D. CASSANENC SF 2ª 47 55
22/10/2017 19:15 CEEB TORDERA A CB GRANOLLERS 2 - -
21/10/2017 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ 55 58
Jornada 7 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. RODA - -
28/10/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX CE ONYAR - -
28/10/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. LES FRANQUESES - -
28/10/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. CALELLA - -
29/10/2017 17:30 CB GRANOLLERS 2 B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
28/10/2017 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª CEEB TORDERA A - -
29/10/2017 17:45 SANT GERVASI 1 BASQUET VILAFANT - -
29/10/2017 19:30 A.E. BOET MATARO TARONJA CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 17:45 C.B. CALELLA A.E. BOET MATARO TARONJA - -
04/11/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES C.B. ARGENTONA A - -
04/11/2017 18:00 CE ONYAR CLUB BASQUET SANT HILARI - -
04/11/2017 17:30 C.B. RODA C.B. VILABLAREIX - -
04/11/2017 19:00 BASQUET VILAFANT ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
05/11/2017 12:15 CEEB TORDERA A SANT GERVASI 1 - -
04/11/2017 17:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN F.D. CASSANENC SF 2ª - -
04/11/2017 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ CB GRANOLLERS 2 - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 18:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CEEB TORDERA A - -
12/11/2017 09:15 C.B. VILABLAREIX BASQUET VILAFANT - -
11/11/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. RODA - -
11/11/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A CE ONYAR - -
12/11/2017 19:30 C.B. CALELLA C.B. LES FRANQUESES - -
11/11/2017 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
12/11/2017 17:45 SANT GERVASI 1 B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
11/11/2017 17:30 A.E. BOET MATARO TARONJA CB GRANOLLERS 2 - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES A.E. BOET MATARO TARONJA - -
18/11/2017 18:00 CE ONYAR C.B. CALELLA - -
18/11/2017 17:30 C.B. RODA C.B. ARGENTONA A - -
18/11/2017 19:15 BASQUET VILAFANT CLUB BASQUET SANT HILARI - -
19/11/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. VILABLAREIX - -
18/11/2017 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
18/11/2017 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ SANT GERVASI 1 - -
18/11/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 F.D. CASSANENC SF 2ª - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
25/11/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
25/11/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CEEB TORDERA A - -
25/11/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A BASQUET VILAFANT - -
26/11/2017 19:30 C.B. CALELLA C.B. RODA - -
25/11/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES CE ONYAR - -
26/11/2017 17:45 SANT GERVASI 1 CB GRANOLLERS 2 - -
25/11/2017 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA F.D. CASSANENC SF 2ª - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:00 CE ONYAR A.E. BOET MATARO TARONJA - -
02/12/2017 17:30 C.B. RODA C.B. LES FRANQUESES - -
02/12/2017 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. CALELLA - -
03/12/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. ARGENTONA A - -
02/12/2017 17:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN CLUB BASQUET SANT HILARI - -
02/12/2017 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. VILABLAREIX - -
02/12/2017 19:15 CB GRANOLLERS 2 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
02/12/2017 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª SANT GERVASI 1 - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT F.D. CASSANENC SF 2ª - -
16/12/2017 16:00 C.B. VILABLAREIX CB GRANOLLERS 2 - -
16/12/2017 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
16/12/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
17/12/2017 19:30 C.B. CALELLA CEEB TORDERA A - -
16/12/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES BASQUET VILAFANT - -
16/12/2017 16:00 CE ONYAR C.B. RODA - -
16/12/2017 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA SANT GERVASI 1 - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CE ONYAR - -
14/01/2018 12:15 CEEB TORDERA A C.B. LES FRANQUESES - -
13/01/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. CALELLA - -
13/01/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. ARGENTONA A - -
13/01/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 CLUB BASQUET SANT HILARI - -
13/01/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª C.B. VILABLAREIX - -
14/01/2018 17:45 SANT GERVASI 1 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
13/01/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. RODA - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT A.E. BOET MATARO TARONJA - -
20/01/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX SANT GERVASI 1 - -
20/01/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI F.D. CASSANENC SF 2ª - -
20/01/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CB GRANOLLERS 2 - -
21/01/2018 19:30 C.B. CALELLA CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
20/01/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
20/01/2018 16:00 CE ONYAR CEEB TORDERA A - -
20/01/2018 17:30 C.B. RODA BASQUET VILAFANT - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
03/02/2018 17:30 C.B. RODA CEEB TORDERA A - -
03/02/2018 16:00 CE ONYAR B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
03/02/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
04/02/2018 19:30 C.B. CALELLA CB GRANOLLERS 2 - -
03/02/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A F.D. CASSANENC SF 2ª - -
03/02/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI SANT GERVASI 1 - -
03/02/2018 19:00 A.E. BOET MATARO TARONJA BASQUET VILAFANT - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. VILABLAREIX - -
10/02/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CLUB BASQUET SANT HILARI - -
11/02/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. ARGENTONA A - -
10/02/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª C.B. CALELLA - -
10/02/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.B. LES FRANQUESES - -
10/02/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ CE ONYAR - -
10/02/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. RODA - -
11/02/2018 12:15 CEEB TORDERA A BASQUET VILAFANT - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
17/02/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. VILABLAREIX - -
17/02/2018 17:45 BASQUET VILAFANT B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
17/02/2018 17:30 C.B. RODA CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
17/02/2018 16:00 CE ONYAR CB GRANOLLERS 2 - -
17/02/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES F.D. CASSANENC SF 2ª - -
18/02/2018 12:15 CEEB TORDERA A A.E. BOET MATARO TARONJA - -
18/02/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. CALELLA - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. ARGENTONA A - -
24/02/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. CALELLA - -
25/02/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. LES FRANQUESES - -
24/02/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª CE ONYAR - -
24/02/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.B. RODA - -
24/02/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ BASQUET VILAFANT - -
24/02/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN CEEB TORDERA A - -
24/02/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
04/03/2018 19:30 C.B. CALELLA C.B. VILABLAREIX - -
03/03/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CLUB BASQUET SANT HILARI - -
04/03/2018 12:15 CEEB TORDERA A CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
03/03/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CB GRANOLLERS 2 - -
03/03/2018 17:30 C.B. RODA F.D. CASSANENC SF 2ª - -
03/03/2018 16:00 CE ONYAR SANT GERVASI 1 - -
03/03/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. ARGENTONA A - -
10/03/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. CALELLA - -
10/03/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. LES FRANQUESES - -
10/03/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CE ONYAR - -
11/03/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. RODA - -
10/03/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª BASQUET VILAFANT - -
10/03/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 CEEB TORDERA A - -
10/03/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 17:30 C.B. RODA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
17/03/2018 16:00 CE ONYAR C.B. VILABLAREIX - -
17/03/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES CLUB BASQUET SANT HILARI - -
18/03/2018 19:30 C.B. CALELLA C.B. ARGENTONA A - -
17/03/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN CB GRANOLLERS 2 - -
18/03/2018 12:15 CEEB TORDERA A F.D. CASSANENC SF 2ª - -
17/03/2018 17:45 BASQUET VILAFANT SANT GERVASI 1 - -
17/03/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. CALELLA - -
24/03/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. LES FRANQUESES - -
24/03/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CE ONYAR - -
24/03/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. RODA - -
24/03/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BASQUET VILAFANT - -
25/03/2018 17:45 SANT GERVASI 1 CEEB TORDERA A - -
24/03/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
24/03/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 12:15 CEEB TORDERA A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
07/04/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. VILABLAREIX - -
07/04/2018 17:30 C.B. RODA CLUB BASQUET SANT HILARI - -
07/04/2018 16:00 CE ONYAR C.B. ARGENTONA A - -
07/04/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES C.B. CALELLA - -
07/04/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ F.D. CASSANENC SF 2ª - -
07/04/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN SANT GERVASI 1 - -
07/04/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. LES FRANQUESES - -
15/04/2018 19:30 C.B. CALELLA CE ONYAR - -
14/04/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. RODA - -
14/04/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI BASQUET VILAFANT - -
14/04/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CEEB TORDERA A - -
14/04/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
15/04/2018 17:45 SANT GERVASI 1 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
14/04/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª CB GRANOLLERS 2 - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
21/04/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. VILABLAREIX - -
22/04/2018 12:15 CEEB TORDERA A CLUB BASQUET SANT HILARI - -
21/04/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. ARGENTONA A - -
21/04/2018 17:30 C.B. RODA C.B. CALELLA - -
21/04/2018 16:00 CE ONYAR C.B. LES FRANQUESES - -
21/04/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 SANT GERVASI 1 - -
21/04/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CE ONYAR - -
28/04/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES C.B. RODA - -
29/04/2018 19:30 C.B. CALELLA BASQUET VILAFANT - -
28/04/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CEEB TORDERA A - -
28/04/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
28/04/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
28/04/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB GRANOLLERS 2 - -
29/04/2018 17:45 SANT GERVASI 1 F.D. CASSANENC SF 2ª - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
05/05/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.B. VILABLAREIX - -
05/05/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ CLUB BASQUET SANT HILARI - -
05/05/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. ARGENTONA A - -
06/05/2018 12:15 CEEB TORDERA A C.B. CALELLA - -
05/05/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. LES FRANQUESES - -
05/05/2018 17:30 C.B. RODA CE ONYAR - -
06/05/2018 17:45 SANT GERVASI 1 A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 16:00 CE ONYAR BASQUET VILAFANT - -
12/05/2018 17:30 C.B. LES FRANQUESES CEEB TORDERA A - -
13/05/2018 19:30 C.B. CALELLA B.C. FONTAJAU- IN2IN - -
12/05/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ - -
12/05/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CB GRANOLLERS 2 - -
12/05/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX F.D. CASSANENC SF 2ª - -
12/05/2018 17:00 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT SANT GERVASI 1 - -
12/05/2018 17:30 C.B. RODA A.E. BOET MATARO TARONJA - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 21:00 A.E. BOET MATARO TARONJA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT - -
20/05/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. VILABLAREIX - -
19/05/2018 19:00 F.D. CASSANENC SF 2ª CLUB BASQUET SANT HILARI - -
19/05/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 C.B. ARGENTONA A - -
19/05/2018 17:30 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. CALELLA - -
19/05/2018 19:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. LES FRANQUESES - -
20/05/2018 12:15 CEEB TORDERA A CE ONYAR - -
19/05/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. RODA - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. VILABLAREIX 6 4 2 0 316 292 10
2 A.E. BOET MATARO TARONJA 6 3 3 0 326 345 9
3 F.D. CASSANENC SF 2ª 5 3 2 0 280 258 8
4 CB GRANOLLERS 2 5 3 2 0 265 228 8
5 SANT GERVASI 1 4 4 0 0 240 185 8
6 C.B. CALELLA 4 4 0 0 230 188 8
7 CE ONYAR 6 2 4 0 277 320 8
8 BASQUET VILAFANT 5 3 2 0 283 269 8
9 C.B. ARGENTONA A 6 2 4 0 341 353 8
10 CEEB TORDERA A 4 3 1 0 229 218 7
11 C.B. LES FRANQUESES 5 2 3 0 245 269 7
12 C.B. RODA 4 3 1 0 255 187 7
13 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT 6 1 5 0 304 370 7
14 CB QUART-OBRES I SERVEIS CRUZ 4 2 2 0 202 211 6
15 CLUB BASQUET SANT HILARI 5 1 4 0 288 321 6
16 B.C. FONTAJAU- IN2IN 5 0 5 0 238 305 5
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +