Resultats i classificacions C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. ALISOS B 45 63
16/09/2017 19:30 CBSAPS C.B. CIUTAT VELLA B 52 57
17/09/2017 16:00 C.B. SANT JUST B BASQUET-CEISSA A 59 66
17/09/2017 11:00 CEB RONÇANA 1 CANOVELLES BC 68 51
17/09/2017 11:00 C.B. LA SALLE HORTA C.B. LA GARRIGA 70 47
16/09/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CLUB BASQUET GUINARDO 57 59
16/09/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. RAMON LLULL VERMELL 62 59
Descansa DIAGONAL MAR FRONT MARITIM
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 18:30 C.B. ALISOS B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 52 49
24/09/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 83 52
24/09/2017 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO CLUB BASQUET PARETS 49 59
23/09/2017 19:45 C.B. LA GARRIGA SABADELL SUD CB A 56 43
23/09/2017 19:45 CANOVELLES BC C.B. LA SALLE HORTA 65 58
23/09/2017 16:30 BASQUET-CEISSA A CEB RONÇANA 1 67 34
24/09/2017 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B C.B. SANT JUST B 52 54
Descansa CBSAPS
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/12/2017 19:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CLUB BASQUET GUINARDO 58 64
27/01/2018 18:30 C.B. ALISOS B C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
20/12/2017 21:30 CEB RONÇANA 1 C.B. CIUTAT VELLA B 49 59
18/02/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA BASQUET-CEISSA A - -
30/09/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CANOVELLES BC 57 82
30/09/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. LA GARRIGA 87 49
10/12/2017 17:15 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CBSAPS 55 64
Descansa C.B. SANT JUST B
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 71 69
08/10/2017 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. ALISOS B 53 67
07/10/2017 19:45 C.B. LA GARRIGA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 80 66
08/10/2017 19:45 CANOVELLES BC CLUB BASQUET PARETS 82 80
07/10/2017 17:30 BASQUET-CEISSA A SABADELL SUD CB A 61 58
08/10/2017 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B C.B. LA SALLE HORTA 68 53
08/10/2017 19:30 CBSAPS C.B. SANT JUST B 58 62
Descansa CEB RONÇANA 1
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CANOVELLES BC 52 67
14/10/2017 18:30 C.B. ALISOS B C.B. LA GARRIGA 60 28
15/10/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL CLUB BASQUET GUINARDO 76 43
14/10/2017 17:30 CEB RONÇANA 1 CBSAPS 71 59
14/10/2017 12:15 SABADELL SUD CB A C.B. CIUTAT VELLA B 47 71
14/10/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS BASQUET-CEISSA A 57 40
15/10/2017 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. SANT JUST B 59 72
Descansa C.B. LA SALLE HORTA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 84 72
21/10/2017 19:45 C.B. LA GARRIGA C.B. RAMON LLULL VERMELL 69 77
21/10/2017 19:45 CANOVELLES BC C.B. ALISOS B 68 57
21/10/2017 17:30 BASQUET-CEISSA A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 65 42
22/10/2017 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B CLUB BASQUET PARETS 80 64
22/10/2017 19:30 CBSAPS C.B. LA SALLE HORTA 82 66
22/10/2017 16:00 C.B. SANT JUST B CEB RONÇANA 1 44 39
Descansa SABADELL SUD CB A
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. CIUTAT VELLA B 51 69
29/10/2017 12:30 C.B. ALISOS B BASQUET-CEISSA A 37 35
29/10/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL CANOVELLES BC 71 69
29/10/2017 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. LA GARRIGA 55 45
29/10/2017 11:00 C.B. LA SALLE HORTA C.B. SANT JUST B 60 69
28/10/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CBSAPS 60 57
29/10/2017 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CEB RONÇANA 1 85 73
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 19:45 C.B. LA GARRIGA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 76 51
05/11/2017 19:45 CANOVELLES BC CLUB BASQUET GUINARDO 80 57
04/11/2017 17:30 BASQUET-CEISSA A C.B. RAMON LLULL VERMELL 67 57
05/11/2017 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B C.B. ALISOS B 60 63
05/11/2017 19:30 CBSAPS CLUB BASQUET PARETS 46 49
05/11/2017 16:00 C.B. SANT JUST B SABADELL SUD CB A 50 56
05/11/2017 09:30 CEB RONÇANA 1 C.B. LA SALLE HORTA 70 59
Descansa GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CBSAPS 56 64
12/11/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. CIUTAT VELLA B 56 60
12/11/2017 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO BASQUET-CEISSA A 53 48
12/11/2017 19:30 C.B. LA GARRIGA CANOVELLES BC 72 68
11/11/2017 12:30 SABADELL SUD CB A CEB RONÇANA 1 85 79
11/11/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. SANT JUST B 77 69
12/11/2017 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. LA SALLE HORTA 77 62
Descansa C.B. ALISOS B
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:30 CANOVELLES BC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 78 50
18/11/2017 17:30 BASQUET-CEISSA A C.B. LA GARRIGA 61 35
19/11/2017 12:30 C.B. CIUTAT VELLA B CLUB BASQUET GUINARDO 58 56
19/11/2017 19:30 CBSAPS C.B. ALISOS B 84 66
19/11/2017 16:00 C.B. SANT JUST B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 73 58
19/11/2017 12:30 CEB RONÇANA 1 CLUB BASQUET PARETS 67 65
19/11/2017 11:00 C.B. LA SALLE HORTA SABADELL SUD CB A 46 64
Descansa C.B. RAMON LLULL VERMELL
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CEB RONÇANA 1 58 55
26/11/2017 16:30 C.B. ALISOS B C.B. SANT JUST B 55 39
26/11/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL CBSAPS 63 59
26/11/2017 18:15 C.B. LA GARRIGA C.B. CIUTAT VELLA B 50 57
25/11/2017 19:45 CANOVELLES BC BASQUET-CEISSA A 63 54
25/11/2017 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.B. LA SALLE HORTA 68 50
26/11/2017 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM SABADELL SUD CB A 70 64
Descansa CLUB BASQUET GUINARDO
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 12:30 BASQUET-CEISSA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 52 44
03/12/2017 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B CANOVELLES BC 90 64
03/12/2017 19:30 CBSAPS CLUB BASQUET GUINARDO 46 45
02/12/2017 17:45 C.B. SANT JUST B C.B. RAMON LLULL VERMELL 63 64
03/12/2017 12:30 CEB RONÇANA 1 C.B. ALISOS B 54 46
03/12/2017 18:00 C.B. LA SALLE HORTA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 60 58
02/12/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CLUB BASQUET PARETS 89 77
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B SABADELL SUD CB A 53 63
16/12/2017 17:00 C.B. ALISOS B C.B. LA SALLE HORTA 53 26
17/12/2017 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL CEB RONÇANA 1 74 78
16/12/2017 20:30 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. SANT JUST B 77 73
17/12/2017 16:30 C.B. LA GARRIGA CBSAPS 43 95
16/12/2017 16:00 BASQUET-CEISSA A C.B. CIUTAT VELLA B 46 60
17/12/2017 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CLUB BASQUET PARETS 76 65
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:30 CBSAPS CANOVELLES BC 73 54
14/01/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. LA GARRIGA 70 38
14/01/2018 17:30 CEB RONÇANA 1 CLUB BASQUET GUINARDO 48 47
14/01/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA C.B. RAMON LLULL VERMELL 70 60
13/01/2018 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. ALISOS B 58 48
13/01/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 79 35
14/01/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. CIUTAT VELLA B 63 71
Descansa BASQUET-CEISSA A
Jornada 15 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
20/01/2018 18:30 C.B. ALISOS B CLUB BASQUET PARETS 34 32
21/01/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL SABADELL SUD CB A 77 51
20/01/2018 20:30 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. LA SALLE HORTA 66 60
21/01/2018 10:45 C.B. LA GARRIGA CEB RONÇANA 1 57 52
20/01/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. SANT JUST B 66 47
20/01/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A CBSAPS 53 62
Descansa C.B. CIUTAT VELLA B
Jornada 16 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 18:30 C.B. ALISOS B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
04/02/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B CBSAPS - -
03/02/2018 18:00 BASQUET-CEISSA A C.B. SANT JUST B - -
03/02/2018 18:00 CANOVELLES BC CEB RONÇANA 1 - -
03/02/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. LA SALLE HORTA - -
03/02/2018 17:30 CLUB BASQUET GUINARDO SABADELL SUD CB A - -
04/02/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL CLUB BASQUET PARETS - -
Descansa DIAGONAL MAR FRONT MARITIM
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. ALISOS B - -
11/02/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
10/02/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS CLUB BASQUET GUINARDO - -
10/02/2018 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. LA GARRIGA - -
11/02/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA CANOVELLES BC - -
11/02/2018 12:30 CEB RONÇANA 1 BASQUET-CEISSA A - -
11/02/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. CIUTAT VELLA B - -
Descansa CBSAPS
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
18/02/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. ALISOS B - -
18/02/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B CEB RONÇANA 1 - -
17/02/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A C.B. LA SALLE HORTA - -
17/02/2018 19:45 CANOVELLES BC SABADELL SUD CB A - -
18/02/2018 19:30 C.B. LA GARRIGA CLUB BASQUET PARETS - -
18/02/2018 19:30 CBSAPS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa C.B. SANT JUST B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
24/02/2018 18:30 C.B. ALISOS B CLUB BASQUET GUINARDO - -
25/02/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. LA GARRIGA - -
24/02/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS CANOVELLES BC - -
24/02/2018 20:30 SABADELL SUD CB A BASQUET-CEISSA A - -
25/02/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA C.B. CIUTAT VELLA B - -
25/02/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CBSAPS - -
Descansa CEB RONÇANA 1
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:00 CANOVELLES BC GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
03/03/2018 16:15 C.B. LA GARRIGA C.B. ALISOS B - -
03/03/2018 16:00 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
04/03/2018 19:30 CBSAPS CEB RONÇANA 1 - -
04/03/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B SABADELL SUD CB A - -
03/03/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A CLUB BASQUET PARETS - -
04/03/2018 16:00 C.B. SANT JUST B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa C.B. LA SALLE HORTA
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CLUB BASQUET GUINARDO - -
11/03/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. LA GARRIGA - -
10/03/2018 18:30 C.B. ALISOS B CANOVELLES BC - -
11/03/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B BASQUET-CEISSA A - -
10/03/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. CIUTAT VELLA B - -
11/03/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA CBSAPS - -
11/03/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 C.B. SANT JUST B - -
Descansa SABADELL SUD CB A
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
17/03/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A C.B. ALISOS B - -
17/03/2018 19:45 CANOVELLES BC C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
18/03/2018 18:15 C.B. LA GARRIGA CLUB BASQUET GUINARDO - -
18/03/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. LA SALLE HORTA - -
18/03/2018 19:30 CBSAPS SABADELL SUD CB A - -
18/03/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.B. LA GARRIGA - -
24/03/2018 17:30 CLUB BASQUET GUINARDO CANOVELLES BC - -
25/03/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL BASQUET-CEISSA A - -
24/03/2018 18:30 C.B. ALISOS B C.B. CIUTAT VELLA B - -
24/03/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS CBSAPS - -
24/03/2018 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. SANT JUST B - -
25/03/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA CEB RONÇANA 1 - -
Descansa GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 19:30 CBSAPS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
08/04/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
07/04/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A CLUB BASQUET GUINARDO - -
07/04/2018 19:45 CANOVELLES BC C.B. LA GARRIGA - -
08/04/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 SABADELL SUD CB A - -
08/04/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CLUB BASQUET PARETS - -
08/04/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa C.B. ALISOS B
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CANOVELLES BC - -
14/04/2018 19:45 C.B. LA GARRIGA BASQUET-CEISSA A - -
15/04/2018 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO C.B. CIUTAT VELLA B - -
14/04/2018 18:30 C.B. ALISOS B CBSAPS - -
15/04/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. SANT JUST B - -
14/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS CEB RONÇANA 1 - -
14/04/2018 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. LA SALLE HORTA - -
Descansa C.B. RAMON LLULL VERMELL
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
22/04/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. ALISOS B - -
22/04/2018 19:30 CBSAPS C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
22/04/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B C.B. LA GARRIGA - -
21/04/2018 17:30 BASQUET-CEISSA A CANOVELLES BC - -
22/04/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA CLUB BASQUET PARETS - -
21/04/2018 20:30 SABADELL SUD CB A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa CLUB BASQUET GUINARDO
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BASQUET-CEISSA A - -
28/04/2018 19:45 CANOVELLES BC C.B. CIUTAT VELLA B - -
29/04/2018 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO CBSAPS - -
29/04/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. SANT JUST B - -
28/04/2018 18:30 C.B. ALISOS B CEB RONÇANA 1 - -
29/04/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. LA SALLE HORTA - -
28/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS SABADELL SUD CB A - -
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 20:30 SABADELL SUD CB A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
06/05/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA C.B. ALISOS B - -
06/05/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
06/05/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CLUB BASQUET GUINARDO - -
06/05/2018 19:30 CBSAPS C.B. LA GARRIGA - -
06/05/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B BASQUET-CEISSA A - -
05/05/2018 16:00 CLUB BASQUET PARETS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 19:45 CANOVELLES BC CBSAPS - -
12/05/2018 19:45 C.B. LA GARRIGA C.B. SANT JUST B - -
13/05/2018 16:15 CLUB BASQUET GUINARDO CEB RONÇANA 1 - -
13/05/2018 10:45 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. LA SALLE HORTA - -
12/05/2018 18:30 C.B. ALISOS B SABADELL SUD CB A - -
13/05/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CLUB BASQUET PARETS - -
13/05/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM - -
Descansa BASQUET-CEISSA A
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B - -
19/05/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. ALISOS B - -
19/05/2018 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
20/05/2018 11:00 C.B. LA SALLE HORTA CLUB BASQUET GUINARDO - -
20/05/2018 09:30 CEB RONÇANA 1 C.B. LA GARRIGA - -
20/05/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CANOVELLES BC - -
20/05/2018 19:30 CBSAPS BASQUET-CEISSA A - -
Descansa C.B. CIUTAT VELLA B
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. CIUTAT VELLA B 14 12 2 0 912 768 26
2 CANOVELLES BC 14 9 5 0 957 886 23
3 CBSAPS 14 8 6 0 901 800 22
4 CLUB BASQUET PARETS 14 8 6 0 921 825 22
5 C.B. ALISOS B 13 9 4 0 701 631 22
6 C.B. RAMON LLULL VERMELL 13 8 5 0 888 812 21
7 SABADELL SUD CB A 14 7 7 0 852 886 21
8 CLUB BASQUET GUINARDO 14 7 7 0 808 847 21
9 CEB RONÇANA 1 14 7 7 0 837 856 21
10 C.B. SANT JUST B 14 7 7 0 844 825 21
11 BASQUET-CEISSA A 13 7 6 0 715 661 20
12 C.B. LA GARRIGA 14 5 9 0 745 912 19
13 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM 13 4 9 0 820 884 17
14 C.B. LA SALLE HORTA 13 3 10 0 740 847 16
15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B 13 1 12 0 684 885 14
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +