Resultats i classificacions C.T. SENIOR B MASC.


Competició: CT SENIOR B - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 16:00 SICORIS CB PENYA FRAGATINA - -
30/09/2017 20:00 CN TARREGA B CB TORREFARRERA 46 35
30/09/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 45 81
30/09/2017 17:00 BAC AGRAMUNT MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 72 62
30/09/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR C.B. ALPICAT C 59 46
30/09/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB ALMACELLES B 41 64
30/09/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB.BORGES-GARRIGUES 52 42
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 57 24
08/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B SICORIS 76 73
08/10/2017 17:45 C.B. ALPICAT C CENG MOBLES LLOBET 53 48
07/10/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 71 64
08/10/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA BAC AGRAMUNT 76 69
07/10/2017 20:00 CB TORREFARRERA CLUB BASQUET SERÒS 74 37
08/10/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CN TARREGA B 55 41
Jornada 3 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 16:00 CB PENYA FRAGATINA CB ALMACELLES B 55 30
14/10/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB.BORGES-GARRIGUES 47 73
14/10/2017 16:30 BAC AGRAMUNT CB TORREFARRERA 89 48
14/10/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 65 63
14/10/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 56 73
14/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CN TARREGA B 44 38
15/10/2017 17:30 C.B. ALPICAT C SICORIS 43 76
Jornada 4 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
22/10/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CB PENYA FRAGATINA - -
21/10/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG SICORIS - -
21/10/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CENG MOBLES LLOBET - -
21/10/2017 20:00 CB TORREFARRERA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
22/10/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES BAC AGRAMUNT - -
21/10/2017 20:00 CN TARREGA B CLUB BASQUET SERÒS - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 16:00 SICORIS TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
28/10/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
29/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B C.B. ALPICAT C - -
28/10/2017 16:30 BAC AGRAMUNT CN TARREGA B - -
28/10/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB.BORGES-GARRIGUES - -
28/10/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB TORREFARRERA - -
28/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CLUB BASQUET SERÒS - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
04/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB ALMACELLES B - -
04/11/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB PENYA FRAGATINA - -
04/11/2017 20:00 CB TORREFARRERA SICORIS - -
05/11/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CENG MOBLES LLOBET - -
04/11/2017 20:00 CN TARREGA B AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
04/11/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS BAC AGRAMUNT - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 16:00 SICORIS CB.BORGES-GARRIGUES - -
11/11/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CB TORREFARRERA - -
12/11/2017 18:30 CB ALMACELLES B TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
12/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT C MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
12/11/2017 17:00 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CLUB BASQUET SERÒS - -
11/11/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET CN TARREGA B - -
11/11/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD BAC AGRAMUNT - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
18/11/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA C.B. ALPICAT C - -
18/11/2017 20:00 CB TORREFARRERA CB ALMACELLES B - -
18/11/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB PENYA FRAGATINA - -
18/11/2017 20:00 CN TARREGA B SICORIS - -
18/11/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CENG MOBLES LLOBET - -
18/11/2017 18:00 BAC AGRAMUNT AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 16:00 SICORIS CLUB BASQUET SERÒS - -
25/11/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CN TARREGA B - -
26/11/2017 18:30 CB ALMACELLES B CB.BORGES-GARRIGUES - -
26/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CB TORREFARRERA - -
25/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
25/11/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET BAC AGRAMUNT - -
25/11/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
02/12/2017 20:00 CB TORREFARRERA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
03/12/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. ALPICAT C - -
02/12/2017 20:00 CN TARREGA B CB ALMACELLES B - -
02/12/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB PENYA FRAGATINA - -
02/12/2017 18:00 BAC AGRAMUNT SICORIS - -
02/12/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CENG MOBLES LLOBET - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 16:00 SICORIS AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
16/12/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA BAC AGRAMUNT - -
17/12/2017 18:30 CB ALMACELLES B CLUB BASQUET SERÒS - -
17/12/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CN TARREGA B - -
16/12/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB.BORGES-GARRIGUES - -
16/12/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB TORREFARRERA - -
16/12/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CENG MOBLES LLOBET - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 20:00 CN TARREGA B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
13/01/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS C.B. ALPICAT C - -
13/01/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CB ALMACELLES B - -
13/01/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB PENYA FRAGATINA - -
13/01/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET SICORIS - -
13/01/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB TORREFARRERA - -
13/01/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB.BORGES-GARRIGUES - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 16:00 SICORIS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
20/01/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA CENG MOBLES LLOBET - -
21/01/2018 18:30 CB ALMACELLES B AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
21/01/2018 16:00 C.B. ALPICAT C BAC AGRAMUNT - -
20/01/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CLUB BASQUET SERÒS - -
20/01/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CN TARREGA B - -
20/01/2018 20:00 CB TORREFARRERA CB.BORGES-GARRIGUES - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA SICORIS - -
03/02/2018 20:00 CB TORREFARRERA CN TARREGA B - -
03/02/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BASQUET SERÒS - -
03/02/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG BAC AGRAMUNT - -
04/02/2018 16:00 C.B. ALPICAT C AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
04/02/2018 18:30 CB ALMACELLES B CENG MOBLES LLOBET - -
03/02/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB PENYA FRAGATINA - -
11/02/2018 16:00 SICORIS CB ALMACELLES B - -
10/02/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET C.B. ALPICAT C - -
10/02/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
10/02/2018 18:00 BAC AGRAMUNT TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
10/02/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB TORREFARRERA - -
10/02/2018 20:00 CN TARREGA B CB.BORGES-GARRIGUES - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 18:30 CB ALMACELLES B CB PENYA FRAGATINA - -
17/02/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BASQUET SERÒS - -
17/02/2018 20:00 CB TORREFARRERA BAC AGRAMUNT - -
17/02/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
17/02/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CENG MOBLES LLOBET - -
17/02/2018 20:00 CN TARREGA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
18/02/2018 16:00 SICORIS C.B. ALPICAT C - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB ALMACELLES B - -
24/02/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA C.B. ALPICAT C - -
25/02/2018 16:00 SICORIS MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
24/02/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
24/02/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB TORREFARRERA - -
24/02/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CB.BORGES-GARRIGUES - -
24/02/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CN TARREGA B - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA SICORIS - -
03/03/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB PENYA FRAGATINA - -
04/03/2018 16:00 C.B. ALPICAT C CB ALMACELLES B - -
03/03/2018 20:00 CN TARREGA B BAC AGRAMUNT - -
03/03/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
03/03/2018 20:00 CB TORREFARRERA CENG MOBLES LLOBET - -
03/03/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD C.B. ALPICAT C - -
11/03/2018 18:30 CB ALMACELLES B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
10/03/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
11/03/2018 16:00 SICORIS CB TORREFARRERA - -
10/03/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB.BORGES-GARRIGUES - -
10/03/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CN TARREGA B - -
10/03/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CLUB BASQUET SERÒS - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES SICORIS - -
17/03/2018 20:00 CB TORREFARRERA CB PENYA FRAGATINA - -
17/03/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB ALMACELLES B - -
17/03/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG C.B. ALPICAT C - -
17/03/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
17/03/2018 20:00 CN TARREGA B CENG MOBLES LLOBET - -
17/03/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
25/03/2018 16:00 C.B. ALPICAT C TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
25/03/2018 18:30 CB ALMACELLES B CB TORREFARRERA - -
24/03/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA CB.BORGES-GARRIGUES - -
25/03/2018 16:00 SICORIS CN TARREGA B - -
24/03/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CLUB BASQUET SERÒS - -
24/03/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR BAC AGRAMUNT - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS SICORIS - -
07/04/2018 20:00 CN TARREGA B CB PENYA FRAGATINA - -
07/04/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB ALMACELLES B - -
07/04/2018 20:00 CB TORREFARRERA C.B. ALPICAT C - -
07/04/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
07/04/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CENG MOBLES LLOBET - -
07/04/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
14/04/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB TORREFARRERA - -
15/04/2018 16:00 C.B. ALPICAT C CB.BORGES-GARRIGUES - -
15/04/2018 18:30 CB ALMACELLES B CN TARREGA B - -
14/04/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA CLUB BASQUET SERÒS - -
15/04/2018 16:00 SICORIS BAC AGRAMUNT - -
14/04/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR SICORIS - -
21/04/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CB PENYA FRAGATINA - -
21/04/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB ALMACELLES B - -
21/04/2018 20:00 CN TARREGA B C.B. ALPICAT C - -
21/04/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
21/04/2018 20:00 CB TORREFARRERA TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
21/04/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CN TARREGA B - -
29/04/2018 16:00 C.B. ALPICAT C CLUB BASQUET SERÒS - -
29/04/2018 18:30 CB ALMACELLES B BAC AGRAMUNT - -
28/04/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR - -
29/04/2018 16:00 SICORIS CENG MOBLES LLOBET - -
28/04/2018 20:00 CB TORREFARRERA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
29/04/2018 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD SICORIS - -
05/05/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB PENYA FRAGATINA - -
05/05/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB ALMACELLES B - -
05/05/2018 18:00 BAC AGRAMUNT C.B. ALPICAT C - -
05/05/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG - -
05/05/2018 20:00 CN TARREGA B TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA - -
05/05/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB TORREFARRERA - -
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 3 2 1 0 220 179 5
2 BAC AGRAMUNT 3 2 1 0 230 186 5
3 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 3 2 1 0 206 192 5
4 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 3 2 1 0 188 180 5
5 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 3 2 1 0 120 137 5
6 CB.BORGES-GARRIGUES 3 2 1 0 170 140 5
7 CB ALMACELLES B 3 2 1 0 170 169 5
8 CN TARREGA B 3 1 2 0 125 134 4
9 CB TORREFARRERA 3 1 2 0 157 172 4
10 CB PENYA FRAGATINA 2 2 0 0 112 54 4
11 C.B. ALPICAT C 3 1 2 0 142 183 4
12 SICORIS 2 1 1 0 149 119 3
13 CENG MOBLES LLOBET 3 0 3 0 145 190 3
14 CLUB BASQUET SERÒS 3 0 3 0 129 228 3
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +