Resultats i classificacions C.C. SOTS-25 MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2018 19:30 SANT GERVASI 2 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
30/09/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E. TEIA 68 56
01/11/2017 12:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. SANT ANDREU NATZARET 39 87
30/09/2017 16:15 C.B. ARGENTONA U.B. MIR 57 55
30/09/2017 17:30 BASQUET NEUS B U.B. SANT ADRIA 63 53
30/09/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 79 59
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.B. PREMIA 68 64
07/10/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB SANT GERVASI 2 49 63
07/10/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA C.B. PREMIA DE DALT 69 61
08/10/2017 16:00 U.B. MIR BASQUET NEUS B 80 71
08/10/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. ARGENTONA 49 52
07/10/2017 16:30 A.E. TEIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 66 70
Descansa A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 19:30 SANT GERVASI 2 U.B. SANT ADRIA 62 50
14/10/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 71 63
14/10/2017 16:15 C.B. ARGENTONA A.E. TEIA 73 69
14/10/2017 17:30 BASQUET NEUS B A.E. SANT ANDREU NATZARET 55 62
14/10/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT U.B. MIR 60 67
14/10/2017 17:45 A.B. PREMIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 65 58
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.B. PREMIA 44 64
21/10/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 89 42
22/10/2017 12:00 U.B. MIR SANT GERVASI 2 59 88
22/10/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. PREMIA DE DALT 59 55
21/10/2017 16:30 A.E. TEIA BASQUET NEUS B 56 65
21/10/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 64 61
Descansa C.B. ARGENTONA
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 19:30 SANT GERVASI 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET 92 63
28/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB U.B. SANT ADRIA 41 54
28/10/2017 16:15 C.B. ARGENTONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 42 51
28/10/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E. TEIA 74 57
28/10/2017 16:00 A.B. PREMIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 63 57
29/10/2017 19:45 U.B. MIR LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 66 67
Descansa BASQUET NEUS B
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.B. PREMIA 72 68
05/11/2017 16:00 U.B. MIR C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 72 55
05/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 60 55
04/11/2017 16:30 A.E. TEIA SANT GERVASI 2 69 74
04/11/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A BASQUET NEUS B 72 62
05/11/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. ARGENTONA 57 59
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E. TEIA 55 52
11/11/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E. SANT ANDREU NATZARET 75 73
11/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA U.B. MIR 69 43
11/11/2017 17:30 BASQUET NEUS B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 51 65
11/11/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 60 45
11/11/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. ARGENTONA 58 84
Descansa SANT GERVASI 2
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 16:00 U.B. MIR A.B. PREMIA 61 58
19/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.B. SANT ADRIA 66 60
18/11/2017 16:30 A.E. TEIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 63 57
18/11/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A SANT GERVASI 2 64 69
19/11/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. PREMIA DE DALT 55 58
18/11/2017 16:15 C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS B 63 49
Descansa LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 19:30 SANT GERVASI 2 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 72 56
25/11/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 69 77
25/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E. TEIA 44 30
26/11/2017 16:00 U.B. MIR A.E. SANT ANDREU NATZARET 62 58
25/11/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT C.B. ARGENTONA 59 53
25/11/2017 16:00 A.B. PREMIA BASQUET NEUS B 67 48
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.B. PREMIA 55 73
02/12/2017 16:30 A.E. TEIA U.B. MIR 45 50
02/12/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 86 70
03/12/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 70 64
02/12/2017 19:00 C.B. ARGENTONA SANT GERVASI 2 67 70
02/12/2017 17:30 BASQUET NEUS B C.B. PREMIA DE DALT 61 63
Descansa U.B. SANT ADRIA
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:30 SANT GERVASI 2 BASQUET NEUS B 77 48
16/12/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.B. ARGENTONA 76 81
16/12/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 45 50
16/12/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 64 77
17/12/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E. TEIA 93 57
16/12/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. PREMIA DE DALT 50 73
Descansa U.B. MIR
Jornada 12 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A U.B. MIR 70 62
14/01/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.B. SANT ADRIA 54 43
13/01/2018 20:30 C.B. ARGENTONA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 58 52
13/01/2018 18:15 BASQUET NEUS B LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 76 57
13/01/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT SANT GERVASI 2 69 55
13/01/2018 16:00 A.B. PREMIA A.E. TEIA 60 42
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET
Jornada 13 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 10:30 SANT GERVASI 2 A.B. PREMIA - -
20/01/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.B. PREMIA DE DALT - -
20/01/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB BASQUET NEUS B - -
20/01/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA C.B. ARGENTONA - -
21/01/2018 16:00 U.B. MIR A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
21/01/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Descansa A.E. TEIA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS SANT GERVASI 2 - -
03/02/2018 16:30 A.E. TEIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
04/02/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
04/02/2018 16:00 U.B. MIR C.B. ARGENTONA - -
03/02/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA BASQUET NEUS B - -
03/02/2018 18:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB C.B. PREMIA DE DALT - -
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 16:00 A.B. PREMIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
11/02/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
10/02/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT U.B. SANT ADRIA - -
10/02/2018 17:30 BASQUET NEUS B U.B. MIR - -
10/02/2018 16:15 C.B. ARGENTONA A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
11/02/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. TEIA - -
Descansa A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA SANT GERVASI 2 - -
17/02/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
17/02/2018 16:30 A.E. TEIA C.B. ARGENTONA - -
18/02/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET BASQUET NEUS B - -
18/02/2018 16:00 U.B. MIR C.B. PREMIA DE DALT - -
17/02/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.B. PREMIA - -
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:30 A.B. PREMIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
24/02/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS U.B. SANT ADRIA - -
25/02/2018 19:30 SANT GERVASI 2 U.B. MIR - -
24/02/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
24/02/2018 17:30 BASQUET NEUS B A.E. TEIA - -
25/02/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Descansa C.B. ARGENTONA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET SANT GERVASI 2 - -
03/03/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
03/03/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. ARGENTONA - -
03/03/2018 16:30 A.E. TEIA C.B. PREMIA DE DALT - -
04/03/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.B. PREMIA - -
04/03/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS U.B. MIR - -
Descansa BASQUET NEUS B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 19:30 A.B. PREMIA U.B. SANT ADRIA - -
10/03/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB U.B. MIR - -
10/03/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
11/03/2018 19:30 SANT GERVASI 2 A.E. TEIA - -
10/03/2018 17:30 BASQUET NEUS B A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
10/03/2018 16:15 C.B. ARGENTONA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 16:30 A.E. TEIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
18/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
18/03/2018 16:00 U.B. MIR U.B. SANT ADRIA - -
18/03/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA BASQUET NEUS B - -
17/03/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. PREMIA DE DALT - -
17/03/2018 16:15 C.B. ARGENTONA A.B. PREMIA - -
Descansa SANT GERVASI 2
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 19:30 A.B. PREMIA U.B. MIR - -
24/03/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
24/03/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E. TEIA - -
24/03/2018 19:30 SANT GERVASI 2 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
24/03/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
24/03/2018 17:30 BASQUET NEUS B C.B. ARGENTONA - -
Descansa LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA SANT GERVASI 2 - -
07/04/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
07/04/2018 16:30 A.E. TEIA U.B. SANT ADRIA - -
08/04/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.B. MIR - -
07/04/2018 16:15 C.B. ARGENTONA C.B. PREMIA DE DALT - -
07/04/2018 17:30 BASQUET NEUS B A.B. PREMIA - -
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 19:30 A.B. PREMIA A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
15/04/2018 16:00 U.B. MIR A.E. TEIA - -
14/04/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
14/04/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
15/04/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.B. ARGENTONA - -
14/04/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT BASQUET NEUS B - -
Descansa U.B. SANT ADRIA
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:30 BASQUET NEUS B SANT GERVASI 2 - -
21/04/2018 16:15 C.B. ARGENTONA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
22/04/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
21/04/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A U.B. SANT ADRIA - -
21/04/2018 16:30 A.E. TEIA A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
21/04/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.B. PREMIA - -
Descansa U.B. MIR
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 16:00 U.B. MIR A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
05/05/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - -
05/05/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB C.B. ARGENTONA - -
05/05/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS BASQUET NEUS B - -
06/05/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.B. PREMIA DE DALT - -
05/05/2018 16:30 A.E. TEIA A.B. PREMIA - -
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 19:30 A.B. PREMIA SANT GERVASI 2 - -
12/05/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS - -
12/05/2018 17:30 BASQUET NEUS B C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB - -
12/05/2018 16:15 C.B. ARGENTONA U.B. SANT ADRIA - -
13/05/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.B. MIR - -
12/05/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E. SANT ANDREU NATZARET - -
Descansa A.E. TEIA
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. PREMIA DE DALT 11 8 3 0 711 630 19
2 SANT GERVASI 2 10 9 1 0 722 594 19
3 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 11 8 3 0 732 680 19
4 C.B. ARGENTONA 11 8 3 0 689 645 19
5 U.B. SANT ADRIA 11 6 5 0 667 607 17
6 U.B. MIR 11 6 5 0 677 698 17
7 A.B. PREMIA 11 6 5 0 690 662 17
8 A.E. SANT ANDREU NATZARET 11 6 5 0 725 675 17
9 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 11 5 6 0 634 672 16
10 BASQUET NEUS B 11 3 8 0 649 715 14
11 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 10 4 6 0 624 698 14
12 A.E. TEIA 12 1 11 0 662 783 13
13 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 11 1 10 0 610 733 12
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +