Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 17:30 C.B. NOU ESPLUGUES CREU ROJA VILADECANS B.M. 74 80
17/09/2017 18:00 BASQUET RIBES CB TREMP 73 59
16/09/2017 17:00 CN TÀRREGA C.B. SANTA COLOMA B 68 71
17/09/2017 16:15 B.C. MARTORELL C.B. GAVA 2 85 69
16/09/2017 17:30 BASQUET NEUS A C.B. CORNELLA B 78 67
17/09/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 66 55
16/09/2017 19:30 A.E. BADALONES B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 71 75
17/09/2017 19:00 CLUB BASQUET IGUALADA C.B. SANT ANDREU A 66 62
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 16:15 CREU ROJA VILADECANS B.M. A.E. BADALONES B 82 89
23/09/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS C.B. NOU ESPLUGUES 75 59
23/09/2017 16:15 C.B. CORNELLA B CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 65 63
23/09/2017 19:45 C.B. GAVA 2 BASQUET NEUS A 64 53
23/09/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA B.C. MARTORELL 70 58
23/09/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.B. SANT ANDREU A 77 67
23/09/2017 18:00 CB TREMP CN TÀRREGA 53 83
23/09/2017 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A BASQUET RIBES 79 67
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/10/2017 22:15 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLA B 45 52
30/09/2017 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 81 73
30/09/2017 18:15 CN TÀRREGA LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 75 47
30/09/2017 19:00 C.B. SANT ANDREU A CB TREMP 85 75
01/11/2017 18:00 B.C. MARTORELL C.B. SANTA COLOMA B 67 84
30/09/2017 19:00 BASQUET NEUS A CLUB BASQUET IGUALADA 67 68
01/10/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.B. GAVA 2 75 48
30/09/2017 21:15 A.E. BADALONES B BASQUET RIBES 74 77
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS A.E. BADALONES B 67 76
07/10/2017 16:15 C.B. CORNELLA B CREU ROJA VILADECANS B.M. 48 63
07/10/2017 16:15 C.B. GAVA 2 C.B. NOU ESPLUGUES 53 63
07/10/2017 17:45 CLUB BASQUET IGUALADA CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 66 81
07/10/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET NEUS A 52 55
07/10/2017 18:00 CB TREMP B.C. MARTORELL 77 71
04/10/2017 21:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. SANT ANDREU A 69 86
08/10/2017 18:00 BASQUET RIBES CN TÀRREGA 73 61
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CLUB BASQUET IGUALADA 58 71
14/10/2017 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. C.B. GAVA 2 63 54
14/10/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS C.B. CORNELLA B 51 49
14/10/2017 19:30 C.B. SANT ANDREU A BASQUET RIBES 61 74
15/10/2017 18:00 B.C. MARTORELL LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 82 75
14/10/2017 19:00 BASQUET NEUS A CB TREMP 67 52
15/10/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.B. SANTA COLOMA B 64 66
14/10/2017 21:15 A.E. BADALONES B CN TÀRREGA 57 81
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 16:00 C.B. CORNELLA B A.E. BADALONES B 84 60
21/10/2017 16:15 C.B. GAVA 2 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 56 70
21/10/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA CREU ROJA VILADECANS B.M. 61 71
21/10/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.B. NOU ESPLUGUES 74 68
21/10/2017 18:00 CB TREMP CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 55 57
21/10/2017 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A BASQUET NEUS A 85 68
21/10/2017 18:00 BASQUET RIBES B.C. MARTORELL 70 78
21/10/2017 18:15 CN TÀRREGA C.B. SANT ANDREU A 64 54
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CB TREMP 66 69
28/10/2017 19:45 CREU ROJA VILADECANS B.M. C.B. SANTA COLOMA B 57 68
28/10/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS CLUB BASQUET IGUALADA 76 59
28/10/2017 16:15 C.B. CORNELLA B C.B. GAVA 2 57 65
29/10/2017 18:00 B.C. MARTORELL CN TÀRREGA 66 75
28/10/2017 19:00 BASQUET NEUS A BASQUET RIBES 68 88
29/10/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 63 61
28/10/2017 21:15 A.E. BADALONES B C.B. SANT ANDREU A 61 59
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 16:15 C.B. GAVA 2 A.E. BADALONES B 57 82
04/11/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA C.B. CORNELLA B 73 63
04/11/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 66 60
04/11/2017 18:00 CB TREMP CREU ROJA VILADECANS B.M. 56 54
04/11/2017 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. NOU ESPLUGUES 85 63
05/11/2017 19:00 BASQUET RIBES CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 76 68
04/11/2017 18:15 CN TÀRREGA BASQUET NEUS A 97 68
04/11/2017 19:00 C.B. SANT ANDREU A B.C. MARTORELL 73 79
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES BASQUET RIBES 65 57
11/11/2017 16:15 CREU ROJA VILADECANS B.M. LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 67 82
11/11/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS CB TREMP 66 52
11/11/2017 16:15 C.B. CORNELLA B C.B. SANTA COLOMA B 65 62
11/11/2017 16:15 C.B. GAVA 2 CLUB BASQUET IGUALADA 71 68
12/11/2017 17:30 BASQUET NEUS A C.B. SANT ANDREU A 92 85
12/11/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET CN TÀRREGA 78 71
11/11/2017 21:15 A.E. BADALONES B B.C. MARTORELL 82 68
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA A.E. BADALONES B 78 71
18/11/2017 16:30 C.B. SANTA COLOMA B C.B. GAVA 2 64 41
18/11/2017 18:00 CB TREMP C.B. CORNELLA B 86 66
18/11/2017 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 91 73
18/11/2017 18:15 CN TÀRREGA C.B. NOU ESPLUGUES 81 61
18/11/2017 19:00 C.B. SANT ANDREU A CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 71 75
19/11/2017 18:00 B.C. MARTORELL BASQUET NEUS A 80 65
18/11/2017 19:45 CREU ROJA VILADECANS B.M. BASQUET RIBES 76 88
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. SANT ANDREU A 70 78
25/11/2017 18:30 CREU ROJA VILADECANS B.M. CN TÀRREGA 66 73
25/11/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS BASQUET RIBES 61 59
25/11/2017 16:00 C.B. CORNELLA B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 78 60
25/11/2017 19:45 C.B. GAVA 2 CB TREMP 63 61
25/11/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA C.B. SANTA COLOMA B 67 65
26/11/2017 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET B.C. MARTORELL 66 56
25/11/2017 21:15 A.E. BADALONES B BASQUET NEUS A 72 81
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B A.E. BADALONES B 82 68
02/12/2017 18:00 CB TREMP CLUB BASQUET IGUALADA 73 80
02/12/2017 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. GAVA 2 81 66
02/12/2017 18:00 BASQUET RIBES C.B. CORNELLA B 63 54
03/12/2017 13:00 CN TÀRREGA CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 67 55
02/12/2017 19:00 C.B. SANT ANDREU A CREU ROJA VILADECANS B.M. 71 67
03/12/2017 18:00 B.C. MARTORELL C.B. NOU ESPLUGUES 67 58
03/12/2017 16:00 BASQUET NEUS A CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 55 62
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES BASQUET NEUS A 67 69
16/12/2017 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. B.C. MARTORELL 83 90
16/12/2017 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS C.B. SANT ANDREU A 74 56
17/12/2017 10:15 C.B. CORNELLA B CN TÀRREGA 50 66
16/12/2017 16:15 C.B. GAVA 2 BASQUET RIBES 61 70
17/12/2017 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 84 65
17/12/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CB TREMP 66 50
16/12/2017 21:15 A.E. BADALONES B CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 61 69
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. SANTA COLOMA B 73 66
14/01/2018 18:00 BASQUET RIBES CLUB BASQUET IGUALADA 60 53
13/01/2018 18:15 CN TÀRREGA C.B. GAVA 2 86 48
13/01/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A C.B. CORNELLA B 62 71
14/01/2018 18:00 B.C. MARTORELL CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 78 61
13/01/2018 20:00 BASQUET NEUS A CREU ROJA VILADECANS B.M. 69 76
14/01/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.B. NOU ESPLUGUES 68 59
13/01/2018 19:30 A.E. BADALONES B CB TREMP 69 50
Jornada 15 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES A.E. BADALONES B - -
20/01/2018 20:15 CREU ROJA VILADECANS B.M. CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
20/01/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS BASQUET NEUS A - -
21/01/2018 17:45 C.B. CORNELLA B B.C. MARTORELL - -
27/01/2018 16:15 C.B. GAVA 2 C.B. SANT ANDREU A - -
20/01/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA CN TÀRREGA - -
20/01/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET RIBES - -
20/01/2018 18:00 CB TREMP LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 20:15 CREU ROJA VILADECANS B.M. C.B. NOU ESPLUGUES - -
03/02/2018 18:00 CB TREMP BASQUET RIBES - -
03/02/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CN TÀRREGA - -
03/02/2018 19:45 C.B. GAVA 2 B.C. MARTORELL - -
04/02/2018 11:45 C.B. CORNELLA B BASQUET NEUS A - -
03/02/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
03/02/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A A.E. BADALONES B - -
03/02/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A CLUB BASQUET IGUALADA - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 21:15 A.E. BADALONES B CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
11/02/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
11/02/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.B. CORNELLA B - -
10/02/2018 19:00 BASQUET NEUS A C.B. GAVA 2 - -
11/02/2018 18:00 B.C. MARTORELL CLUB BASQUET IGUALADA - -
10/02/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A C.B. SANTA COLOMA B - -
27/01/2018 18:15 CN TÀRREGA CB TREMP - -
10/02/2018 18:00 BASQUET RIBES LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 16:15 C.B. CORNELLA B C.B. NOU ESPLUGUES - -
23/12/2017 18:00 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS CREU ROJA VILADECANS B.M. 75 52
17/02/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CN TÀRREGA - -
17/02/2018 18:00 CB TREMP C.B. SANT ANDREU A - -
26/01/2018 20:15 C.B. SANTA COLOMA B B.C. MARTORELL - -
17/02/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET NEUS A - -
17/02/2018 16:15 C.B. GAVA 2 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
17/02/2018 18:00 BASQUET RIBES A.E. BADALONES B - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 21:15 A.E. BADALONES B CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
24/02/2018 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. C.B. CORNELLA B - -
25/02/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. GAVA 2 - -
25/02/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET CLUB BASQUET IGUALADA - -
24/02/2018 19:00 BASQUET NEUS A C.B. SANTA COLOMA B - -
25/02/2018 18:00 B.C. MARTORELL CB TREMP - -
24/02/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
24/02/2018 18:15 CN TÀRREGA BASQUET RIBES - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA C.B. NOU ESPLUGUES - -
03/03/2018 16:15 C.B. GAVA 2 CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
03/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA B CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
03/03/2018 18:00 BASQUET RIBES C.B. SANT ANDREU A - -
03/03/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A B.C. MARTORELL - -
03/03/2018 18:00 CB TREMP BASQUET NEUS A - -
03/03/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
03/03/2018 18:15 CN TÀRREGA A.E. BADALONES B - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 21:15 A.E. BADALONES B C.B. CORNELLA B - -
10/03/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS C.B. GAVA 2 - -
10/03/2018 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. CLUB BASQUET IGUALADA - -
11/03/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. SANTA COLOMA B - -
11/03/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET CB TREMP - -
10/03/2018 19:00 BASQUET NEUS A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
11/03/2018 18:00 B.C. MARTORELL BASQUET RIBES - -
10/03/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A CN TÀRREGA - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 18:00 CB TREMP C.B. NOU ESPLUGUES - -
17/03/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
17/03/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
17/03/2018 19:45 C.B. GAVA 2 C.B. CORNELLA B - -
17/03/2018 18:15 CN TÀRREGA B.C. MARTORELL - -
17/03/2018 18:00 BASQUET RIBES BASQUET NEUS A - -
17/03/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
17/03/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A A.E. BADALONES B - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 21:15 A.E. BADALONES B C.B. GAVA 2 - -
24/03/2018 16:15 C.B. CORNELLA B CLUB BASQUET IGUALADA - -
24/03/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS C.B. SANTA COLOMA B - -
24/03/2018 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. CB TREMP - -
25/03/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
25/03/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET BASQUET RIBES - -
24/03/2018 19:00 BASQUET NEUS A CN TÀRREGA - -
25/03/2018 16:00 B.C. MARTORELL C.B. SANT ANDREU A - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 18:00 BASQUET RIBES C.B. NOU ESPLUGUES - -
07/04/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
07/04/2018 18:00 CB TREMP CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
07/04/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CORNELLA B - -
07/04/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA C.B. GAVA 2 - -
07/04/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A BASQUET NEUS A - -
07/04/2018 18:15 CN TÀRREGA CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
08/04/2018 18:00 B.C. MARTORELL A.E. BADALONES B - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 21:15 A.E. BADALONES B CLUB BASQUET IGUALADA - -
14/04/2018 19:45 C.B. GAVA 2 C.B. SANTA COLOMA B - -
14/04/2018 16:15 C.B. CORNELLA B CB TREMP - -
14/04/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
15/04/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CN TÀRREGA - -
15/04/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET C.B. SANT ANDREU A - -
14/04/2018 19:00 BASQUET NEUS A B.C. MARTORELL - -
14/04/2018 18:00 BASQUET RIBES CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A C.B. NOU ESPLUGUES - -
21/04/2018 18:15 CN TÀRREGA CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
21/04/2018 18:00 BASQUET RIBES CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
21/04/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. CORNELLA B - -
21/04/2018 18:00 CB TREMP C.B. GAVA 2 - -
21/04/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CLUB BASQUET IGUALADA - -
22/04/2018 18:00 B.C. MARTORELL CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
21/04/2018 19:00 BASQUET NEUS A A.E. BADALONES B - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 21:15 A.E. BADALONES B C.B. SANTA COLOMA B - -
28/04/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA CB TREMP - -
28/04/2018 16:15 C.B. GAVA 2 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
28/04/2018 16:15 C.B. CORNELLA B BASQUET RIBES - -
28/04/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS CN TÀRREGA - -
28/04/2018 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. C.B. SANT ANDREU A - -
29/04/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES B.C. MARTORELL - -
29/04/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET BASQUET NEUS A - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:00 BASQUET NEUS A C.B. NOU ESPLUGUES - -
06/05/2018 18:00 B.C. MARTORELL CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
05/05/2018 17:30 C.B. SANT ANDREU A CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
05/05/2018 18:15 CN TÀRREGA C.B. CORNELLA B - -
05/05/2018 18:00 BASQUET RIBES C.B. GAVA 2 - -
05/05/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CLUB BASQUET IGUALADA - -
05/05/2018 18:00 CB TREMP C.B. SANTA COLOMA B - -
06/05/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET A.E. BADALONES B - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
12/05/2018 16:00 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET RIBES - -
12/05/2018 16:15 C.B. GAVA 2 CN TÀRREGA - -
12/05/2018 16:15 C.B. CORNELLA B C.B. SANT ANDREU A - -
12/05/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS B.C. MARTORELL - -
12/05/2018 18:00 CREU ROJA VILADECANS B.M. BASQUET NEUS A - -
13/05/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET - -
12/05/2018 18:00 CB TREMP A.E. BADALONES B - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 21:15 A.E. BADALONES B C.B. NOU ESPLUGUES - -
20/05/2018 12:45 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET CREU ROJA VILADECANS B.M. - -
19/05/2018 19:00 BASQUET NEUS A CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS - -
20/05/2018 18:00 B.C. MARTORELL C.B. CORNELLA B - -
19/05/2018 19:00 C.B. SANT ANDREU A C.B. GAVA 2 - -
19/05/2018 18:15 CN TÀRREGA CLUB BASQUET IGUALADA - -
19/05/2018 18:00 BASQUET RIBES C.B. SANTA COLOMA B - -
19/05/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CB TREMP - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CENTRE CATOLIC L'HOSPITALET 14 11 3 0 955 865 25
2 CN TÀRREGA 14 11 3 0 1048 847 25
3 C.B. SANTA COLOMA B 14 10 4 0 963 870 24
4 BASQUET RIBES 14 10 4 0 995 918 24
5 CB PENYA FRAGATINA BODEGAS SOMMOS 15 8 7 0 992 967 23
6 CLUB BASQUET IGUALADA 14 9 5 0 964 941 23
7 B.C. MARTORELL 14 8 6 0 1025 1008 22
8 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A 14 8 6 0 1028 1009 22
9 CREU ROJA VILADECANS B.M. 15 6 9 0 1038 1071 21
10 BASQUET NEUS A 14 6 8 0 955 1015 20
11 C.B. CORNELLA B 14 6 8 0 869 897 20
12 A.E. BADALONES B 14 6 8 0 993 1010 20
13 C.B. SANT ANDREU A 14 4 10 0 970 1014 18
14 C.B. GAVA 2 14 4 10 0 816 978 18
15 CB TREMP 14 4 10 0 868 966 18
16 C.B. NOU ESPLUGUES 14 2 12 0 876 979 16
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +