Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 17:45 BASQUET VILAFANT CEEB TORDERA A 90 56
16/09/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES U.E.R. PINEDA DE MAR 56 76
16/09/2017 17:45 AECAM MALGRAT CE ONYAR A 88 55
16/09/2017 17:30 C.B. TONA F.D. CASSANENC SM 2ª 78 69
17/09/2017 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CB GRANOLLERS 2 64 61
17/09/2017 19:00 CESET CB QUART - BICENTURY 91 69
16/09/2017 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. C.B. SANT FELIU 84 54
17/09/2017 17:45 C.B. SANT CELONI U.E. RIPOLL A 50 45
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. SANT CELONI 67 76
23/09/2017 18:00 C.B. SANT FELIU BASQUET VILAFANT 57 70
24/09/2017 17:00 CB QUART - BICENTURY CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. 56 63
23/09/2017 16:00 CB GRANOLLERS 2 CESET 61 54
24/09/2017 17:00 F.D. CASSANENC SM 2ª C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS 84 85
23/09/2017 18:00 CE ONYAR A C.B. TONA 43 61
23/09/2017 17:00 U.E.R. PINEDA DE MAR AECAM MALGRAT 49 46
24/09/2017 16:00 U.E. RIPOLL A MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES 83 92
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:45 BASQUET VILAFANT CB QUART - BICENTURY 69 72
01/10/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. SANT FELIU 76 83
30/09/2017 17:45 AECAM MALGRAT U.E. RIPOLL A 87 56
30/09/2017 17:30 C.B. TONA U.E.R. PINEDA DE MAR 76 58
30/09/2017 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CE ONYAR A 55 66
30/09/2017 19:00 CESET F.D. CASSANENC SM 2ª 68 50
30/09/2017 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. CB GRANOLLERS 2 63 53
01/11/2017 17:45 C.B. SANT CELONI MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:00 C.B. SANT FELIU C.B. SANT CELONI 58 77
08/10/2017 17:00 CB QUART - BICENTURY CEEB TORDERA A 66 53
07/10/2017 19:30 CB GRANOLLERS 2 BASQUET VILAFANT 70 75
08/10/2017 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. 61 59
07/10/2017 18:00 CE ONYAR A CESET 63 66
08/10/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS 83 75
07/10/2017 17:45 U.E. RIPOLL A C.B. TONA 60 68
07/10/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES AECAM MALGRAT 61 56
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 17:45 BASQUET VILAFANT F.D. CASSANENC SM 2ª 89 70
15/10/2017 12:15 CEEB TORDERA A CB GRANOLLERS 2 60 63
14/10/2017 18:00 C.B. SANT FELIU CB QUART - BICENTURY 84 73
14/10/2017 17:30 C.B. TONA MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES 71 91
14/10/2017 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS U.E. RIPOLL A 76 66
15/10/2017 19:00 CESET U.E.R. PINEDA DE MAR 67 81
13/10/2017 21:30 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. CE ONYAR A 97 65
15/10/2017 19:15 C.B. SANT CELONI AECAM MALGRAT 57 54
Jornada 6 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 16:45 CB QUART - BICENTURY C.B. SANT CELONI - -
21/10/2017 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. SANT FELIU 79 45
22/10/2017 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª CEEB TORDERA A - -
21/10/2017 19:45 CE ONYAR A BASQUET VILAFANT 65 83
22/10/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
21/10/2017 17:45 U.E. RIPOLL A CESET 67 74
21/10/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS 74 66
21/10/2017 17:45 AECAM MALGRAT C.B. TONA 80 71
Jornada 7 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 17:45 BASQUET VILAFANT U.E.R. PINEDA DE MAR - -
29/10/2017 12:15 CEEB TORDERA A CE ONYAR A - -
28/10/2017 18:00 C.B. SANT FELIU F.D. CASSANENC SM 2ª - -
29/10/2017 19:30 CB QUART - BICENTURY CB GRANOLLERS 2 - -
29/10/2017 19:30 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS AECAM MALGRAT - -
28/10/2017 19:00 CESET MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
28/10/2017 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. U.E. RIPOLL A - -
29/10/2017 17:45 C.B. SANT CELONI C.B. TONA - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 19:30 CB GRANOLLERS 2 C.B. SANT CELONI - -
04/11/2017 20:00 F.D. CASSANENC SM 2ª CB QUART - BICENTURY - -
04/11/2017 19:45 CE ONYAR A C.B. SANT FELIU - -
05/11/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CEEB TORDERA A - -
04/11/2017 17:45 U.E. RIPOLL A BASQUET VILAFANT - -
04/11/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
04/11/2017 17:45 AECAM MALGRAT CESET - -
04/11/2017 17:30 C.B. TONA C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 17:45 BASQUET VILAFANT MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
12/11/2017 12:15 CEEB TORDERA A U.E. RIPOLL A - -
11/11/2017 18:00 C.B. SANT FELIU U.E.R. PINEDA DE MAR - -
12/11/2017 16:45 CB QUART - BICENTURY CE ONYAR A - -
11/11/2017 16:00 CB GRANOLLERS 2 F.D. CASSANENC SM 2ª - -
11/11/2017 19:00 CESET C.B. TONA - -
11/11/2017 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. AECAM MALGRAT - -
12/11/2017 17:45 C.B. SANT CELONI C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª C.B. SANT CELONI - -
18/11/2017 20:00 CE ONYAR A CB GRANOLLERS 2 - -
19/11/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CB QUART - BICENTURY - -
18/11/2017 17:45 U.E. RIPOLL A C.B. SANT FELIU - -
18/11/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CEEB TORDERA A - -
19/11/2017 17:45 AECAM MALGRAT BASQUET VILAFANT - -
18/11/2017 17:30 C.B. TONA CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
18/11/2017 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CESET - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. TONA - -
26/11/2017 12:15 CEEB TORDERA A AECAM MALGRAT - -
25/11/2017 18:00 C.B. SANT FELIU MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
25/11/2017 16:00 CB QUART - BICENTURY U.E. RIPOLL A - -
25/11/2017 16:00 CB GRANOLLERS 2 U.E.R. PINEDA DE MAR - -
26/11/2017 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª CE ONYAR A - -
25/11/2017 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
26/11/2017 17:45 C.B. SANT CELONI CESET - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 18:00 CE ONYAR A C.B. SANT CELONI - -
03/12/2017 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR F.D. CASSANENC SM 2ª - -
02/12/2017 17:45 U.E. RIPOLL A CB GRANOLLERS 2 - -
02/12/2017 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB QUART - BICENTURY - -
02/12/2017 18:15 AECAM MALGRAT C.B. SANT FELIU - -
02/12/2017 17:30 C.B. TONA CEEB TORDERA A - -
02/12/2017 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS BASQUET VILAFANT - -
02/12/2017 19:00 CESET CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 17:45 BASQUET VILAFANT CESET - -
17/12/2017 12:15 CEEB TORDERA A C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
16/12/2017 18:00 C.B. SANT FELIU C.B. TONA - -
17/12/2017 16:45 CB QUART - BICENTURY AECAM MALGRAT - -
16/12/2017 16:00 CB GRANOLLERS 2 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
17/12/2017 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª U.E. RIPOLL A - -
16/12/2017 18:00 CE ONYAR A U.E.R. PINEDA DE MAR - -
17/12/2017 17:45 C.B. SANT CELONI CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 17:45 U.E. RIPOLL A CE ONYAR A - -
13/01/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES F.D. CASSANENC SM 2ª - -
13/01/2018 17:45 AECAM MALGRAT CB GRANOLLERS 2 - -
13/01/2018 17:30 C.B. TONA CB QUART - BICENTURY - -
13/01/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS C.B. SANT FELIU - -
13/01/2018 19:00 CESET CEEB TORDERA A - -
13/01/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. BASQUET VILAFANT - -
14/01/2018 17:45 C.B. SANT CELONI U.E.R. PINEDA DE MAR - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. SANT CELONI - -
21/01/2018 12:15 CEEB TORDERA A CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
20/01/2018 18:00 C.B. SANT FELIU CESET - -
21/01/2018 17:00 CB QUART - BICENTURY C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
20/01/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. TONA - -
21/01/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª AECAM MALGRAT - -
20/01/2018 18:00 CE ONYAR A MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
21/01/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR U.E. RIPOLL A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 12:15 CEEB TORDERA A BASQUET VILAFANT - -
04/02/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
03/02/2018 18:00 CE ONYAR A AECAM MALGRAT - -
04/02/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª C.B. TONA - -
03/02/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
04/02/2018 17:00 CB QUART - BICENTURY CESET - -
03/02/2018 18:00 C.B. SANT FELIU CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
03/02/2018 17:45 U.E. RIPOLL A C.B. SANT CELONI - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 17:45 C.B. SANT CELONI CEEB TORDERA A - -
10/02/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. SANT FELIU - -
10/02/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. CB QUART - BICENTURY - -
10/02/2018 19:00 CESET CB GRANOLLERS 2 - -
10/02/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS F.D. CASSANENC SM 2ª - -
10/02/2018 17:30 C.B. TONA CE ONYAR A - -
10/02/2018 17:45 AECAM MALGRAT U.E.R. PINEDA DE MAR - -
10/02/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES U.E. RIPOLL A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 16:45 CB QUART - BICENTURY BASQUET VILAFANT - -
17/02/2018 18:00 C.B. SANT FELIU CEEB TORDERA A - -
17/02/2018 17:45 U.E. RIPOLL A AECAM MALGRAT - -
18/02/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. TONA - -
17/02/2018 18:00 CE ONYAR A C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
18/02/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª CESET - -
17/02/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
17/02/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. SANT CELONI - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 17:45 C.B. SANT CELONI C.B. SANT FELIU - -
25/02/2018 12:15 CEEB TORDERA A CB QUART - BICENTURY - -
24/02/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CB GRANOLLERS 2 - -
24/02/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. F.D. CASSANENC SM 2ª - -
24/02/2018 19:00 CESET CE ONYAR A - -
24/02/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS U.E.R. PINEDA DE MAR - -
24/02/2018 17:30 C.B. TONA U.E. RIPOLL A - -
24/02/2018 17:45 AECAM MALGRAT MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª BASQUET VILAFANT - -
03/03/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CEEB TORDERA A - -
04/03/2018 16:45 CB QUART - BICENTURY C.B. SANT FELIU - -
03/03/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. TONA - -
03/03/2018 17:45 U.E. RIPOLL A C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
04/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CESET - -
03/03/2018 18:00 CE ONYAR A CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
03/03/2018 17:45 AECAM MALGRAT C.B. SANT CELONI - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 17:45 C.B. SANT CELONI CB QUART - BICENTURY - -
10/03/2018 18:00 C.B. SANT FELIU CB GRANOLLERS 2 - -
11/03/2018 12:15 CEEB TORDERA A F.D. CASSANENC SM 2ª - -
10/03/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CE ONYAR A - -
10/03/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. U.E.R. PINEDA DE MAR - -
10/03/2018 19:00 CESET U.E. RIPOLL A - -
10/03/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
10/03/2018 17:30 C.B. TONA AECAM MALGRAT - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR BASQUET VILAFANT - -
17/03/2018 18:00 CE ONYAR A CEEB TORDERA A - -
18/03/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª C.B. SANT FELIU - -
17/03/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CB QUART - BICENTURY - -
17/03/2018 17:45 AECAM MALGRAT C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
17/03/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CESET - -
17/03/2018 17:45 U.E. RIPOLL A CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
17/03/2018 17:30 C.B. TONA C.B. SANT CELONI - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 17:45 C.B. SANT CELONI CB GRANOLLERS 2 - -
25/03/2018 16:45 CB QUART - BICENTURY F.D. CASSANENC SM 2ª - -
24/03/2018 18:00 C.B. SANT FELIU CE ONYAR A - -
25/03/2018 12:15 CEEB TORDERA A U.E.R. PINEDA DE MAR - -
24/03/2018 17:45 BASQUET VILAFANT U.E. RIPOLL A - -
24/03/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
24/03/2018 19:00 CESET AECAM MALGRAT - -
24/03/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS C.B. TONA - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES BASQUET VILAFANT - -
07/04/2018 17:45 U.E. RIPOLL A CEEB TORDERA A - -
08/04/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. SANT FELIU - -
07/04/2018 18:00 CE ONYAR A CB QUART - BICENTURY - -
08/04/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª CB GRANOLLERS 2 - -
07/04/2018 17:30 C.B. TONA CESET - -
07/04/2018 17:45 AECAM MALGRAT CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
07/04/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS C.B. SANT CELONI - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 17:45 C.B. SANT CELONI F.D. CASSANENC SM 2ª - -
14/04/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CE ONYAR A - -
15/04/2018 17:00 CB QUART - BICENTURY U.E.R. PINEDA DE MAR - -
14/04/2018 18:00 C.B. SANT FELIU U.E. RIPOLL A - -
15/04/2018 12:15 CEEB TORDERA A MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
14/04/2018 17:45 BASQUET VILAFANT AECAM MALGRAT - -
14/04/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. C.B. TONA - -
14/04/2018 19:00 CESET C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:30 C.B. TONA BASQUET VILAFANT - -
21/04/2018 17:45 AECAM MALGRAT CEEB TORDERA A - -
21/04/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. SANT FELIU - -
21/04/2018 17:45 U.E. RIPOLL A CB QUART - BICENTURY - -
22/04/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CB GRANOLLERS 2 - -
21/04/2018 18:00 CE ONYAR A F.D. CASSANENC SM 2ª - -
21/04/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
21/04/2018 19:00 CESET C.B. SANT CELONI - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2018 17:45 C.B. SANT CELONI CE ONYAR A - -
29/04/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª U.E.R. PINEDA DE MAR - -
28/04/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 U.E. RIPOLL A - -
29/04/2018 17:00 CB QUART - BICENTURY MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
28/04/2018 18:00 C.B. SANT FELIU AECAM MALGRAT - -
29/04/2018 12:15 CEEB TORDERA A C.B. TONA - -
28/04/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
28/04/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. CESET - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:00 CESET BASQUET VILAFANT - -
05/05/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CEEB TORDERA A - -
05/05/2018 17:30 C.B. TONA C.B. SANT FELIU - -
05/05/2018 17:45 AECAM MALGRAT CB QUART - BICENTURY - -
05/05/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB GRANOLLERS 2 - -
05/05/2018 17:45 U.E. RIPOLL A F.D. CASSANENC SM 2ª - -
06/05/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR CE ONYAR A - -
05/05/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. C.B. SANT CELONI - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 18:00 CE ONYAR A U.E. RIPOLL A - -
13/05/2018 18:45 F.D. CASSANENC SM 2ª MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
12/05/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 AECAM MALGRAT - -
13/05/2018 17:00 CB QUART - BICENTURY C.B. TONA - -
12/05/2018 18:00 C.B. SANT FELIU C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS - -
13/05/2018 12:15 CEEB TORDERA A CESET - -
12/05/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. - -
13/05/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. SANT CELONI - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 17:45 C.B. SANT CELONI BASQUET VILAFANT - -
19/05/2018 16:00 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. CEEB TORDERA A - -
19/05/2018 19:00 CESET C.B. SANT FELIU - -
19/05/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS CB QUART - BICENTURY - -
19/05/2018 17:30 C.B. TONA CB GRANOLLERS 2 - -
19/05/2018 17:45 AECAM MALGRAT F.D. CASSANENC SM 2ª - -
19/05/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CE ONYAR A - -
19/05/2018 17:45 U.E. RIPOLL A U.E.R. PINEDA DE MAR - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BASQUET VILAFANT 6 5 1 0 476 390 11
2 CESET 6 4 2 0 420 391 10
3 C.B. TONA 6 4 2 0 425 401 10
4 U.E.R. PINEDA DE MAR 5 4 1 0 347 320 9
5 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES 5 4 1 0 374 352 9
6 C.B. CALELLA FUNDACIO MIQUEL VALLS 6 3 3 0 421 434 9
7 CB SANT NARCÍS-QUINTANA E.M. 5 4 1 0 366 289 9
8 CB GRANOLLERS 2 6 3 3 0 387 361 9
9 AECAM MALGRAT 6 3 3 0 411 349 9
10 C.B. SANT CELONI 4 4 0 0 260 224 8
11 C.B. SANT FELIU 6 2 4 0 381 459 8
12 CB QUART - BICENTURY 5 2 3 0 336 360 7
13 CE ONYAR A 6 1 5 0 357 450 7
14 F.D. CASSANENC SM 2ª 5 1 4 0 334 379 6
15 U.E. RIPOLL A 6 0 6 0 377 447 6
16 CEEB TORDERA A 5 0 5 0 312 378 5
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +