Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: PRIMERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 18:00 DIFFSALUT ALMEDA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 59 62
17/09/2017 18:00 CAMPING BIANYA ROSER B SEDIS HIDROLOGY 58 57
16/09/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA B.C. TECLA SALA 67 58
17/09/2017 18:15 BASQUET SANT BOI A NOU BASQUET OLESA A 103 64
17/09/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. GAVA 1 61 74
17/09/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A A.E.S.E. A 69 57
16/09/2017 17:45 C.B. VILADECANS A U.E. CLARET 58 54
17/09/2017 18:00 JAC SANTS B CB PRAT 1 56 69
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B JAC SANTS B 75 67
24/09/2017 12:30 U.E. CLARET DIFFSALUT ALMEDA 65 83
23/09/2017 18:00 A.E.S.E. A C.B. VILADECANS A 67 57
23/09/2017 18:00 C.B. GAVA 1 C.B. CASTELLAR A 72 73
24/09/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A TAXI LINE - C.B. LA PALMA 61 58
23/09/2017 17:45 B.C. TECLA SALA BASQUET SANT BOI A 70 79
24/09/2017 16:00 SEDIS HIDROLOGY B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 71 70
23/09/2017 18:00 CB PRAT 1 CAMPING BIANYA ROSER B 56 47
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA A.E.S.E. A 56 67
01/10/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B U.E. CLARET 81 65
30/09/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA CB PRAT 1 91 65
01/11/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A SEDIS HIDROLOGY 2 -
30/09/2017 20:45 TAXI LINE - C.B. LA PALMA B.C. TECLA SALA 62 73
28/01/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A NOU BASQUET OLESA A - -
30/09/2017 17:45 C.B. VILADECANS A C.B. GAVA 1 61 82
19/12/2017 20:00 JAC SANTS B CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 12:30 U.E. CLARET JAC SANTS B 69 60
08/10/2017 12:30 A.E.S.E. A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 71 59
07/10/2017 18:00 C.B. GAVA 1 DIFFSALUT ALMEDA 69 79
08/10/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. VILADECANS A 70 48
07/10/2017 17:45 B.C. TECLA SALA C.B. CASTELLAR A 66 65
07/10/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY TAXI LINE - C.B. LA PALMA 72 82
07/10/2017 20:00 CB PRAT 1 BASQUET SANT BOI A 60 58
07/10/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 47 57
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA NOU BASQUET OLESA A 66 55
14/10/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. GAVA 1 66 79
15/10/2017 12:30 U.E. CLARET A.E.S.E. A 57 66
15/10/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A CAMPING BIANYA ROSER B 68 55
15/10/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA CB PRAT 1 72 79
15/10/2017 18:30 C.B. CASTELLAR A SEDIS HIDROLOGY 73 55
14/10/2017 17:45 C.B. VILADECANS A B.C. TECLA SALA 61 68
15/10/2017 18:00 JAC SANTS B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 66 77
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 17:15 A.E.S.E. A JAC SANTS B 69 74
21/10/2017 18:00 C.B. GAVA 1 U.E. CLARET 69 61
22/10/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 73 80
21/10/2017 17:45 B.C. TECLA SALA DIFFSALUT ALMEDA 59 68
27/01/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. VILADECANS A - -
21/10/2017 18:00 CB PRAT 1 C.B. CASTELLAR A 62 65
21/10/2017 19:45 CAMPING BIANYA ROSER B TAXI LINE - C.B. LA PALMA 48 66
21/10/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA BASQUET SANT BOI A 65 71
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:45 DIFFSALUT ALMEDA SEDIS HIDROLOGY 76 79
29/10/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B B.C. TECLA SALA 68 56
29/10/2017 12:30 U.E. CLARET NOU BASQUET OLESA A 58 57
28/10/2017 19:15 A.E.S.E. A C.B. GAVA 1 52 50
29/10/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 93 72
29/10/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A CAMPING BIANYA ROSER B 69 79
28/10/2017 18:15 C.B. VILADECANS A CB PRAT 1 60 66
29/10/2017 18:00 JAC SANTS B BASQUET SANT BOI A 63 70
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 JAC SANTS B 65 75
05/11/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA A A.E.S.E. A 72 76
04/11/2017 17:45 B.C. TECLA SALA U.E. CLARET 50 68
23/12/2017 12:30 SEDIS HIDROLOGY ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
04/11/2017 18:00 CB PRAT 1 DIFFSALUT ALMEDA 49 73
04/11/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. VILADECANS A 72 46
04/11/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. CASTELLAR A 79 96
04/11/2017 17:45 BASQUET SANT BOI A TAXI LINE - C.B. LA PALMA 78 77
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 18:30 DIFFSALUT ALMEDA CAMPING BIANYA ROSER B 83 74
11/11/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B CB PRAT 1 54 45
12/11/2017 12:30 U.E. CLARET SEDIS HIDROLOGY 71 53
11/11/2017 18:00 A.E.S.E. A B.C. TECLA SALA 75 63
11/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 NOU BASQUET OLESA A 62 71
12/11/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUET SANT BOI A 83 64
11/11/2017 17:45 C.B. VILADECANS A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 82 76
12/11/2017 18:00 JAC SANTS B TAXI LINE - C.B. LA PALMA 53 71
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A JAC SANTS B 65 72
18/11/2017 20:15 B.C. TECLA SALA C.B. GAVA 1 71 67
18/11/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY A.E.S.E. A 62 73
18/11/2017 18:00 CB PRAT 1 U.E. CLARET 64 55
18/11/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 68 63
18/11/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA DIFFSALUT ALMEDA 68 76
10/01/2018 22:00 BASQUET SANT BOI A C.B. VILADECANS A - -
19/11/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. CASTELLAR A 78 86
Jornada 11 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA BASQUET SANT BOI A - -
25/11/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
26/11/2017 10:00 U.E. CLARET CAMPING BIANYA ROSER B - -
25/11/2017 18:00 A.E.S.E. A CB PRAT 1 - -
25/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 SEDIS HIDROLOGY - -
26/11/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A B.C. TECLA SALA - -
25/11/2017 17:45 C.B. VILADECANS A TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
26/11/2017 18:00 JAC SANTS B C.B. CASTELLAR A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 17:45 B.C. TECLA SALA JAC SANTS B - -
02/12/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY NOU BASQUET OLESA A - -
02/12/2017 18:00 CB PRAT 1 C.B. GAVA 1 - -
02/12/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B A.E.S.E. A - -
02/12/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA U.E. CLARET - -
02/12/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
03/12/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA DIFFSALUT ALMEDA - -
03/12/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. VILADECANS A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA C.B. CASTELLAR A - -
17/12/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
17/12/2017 12:30 U.E. CLARET BASQUET SANT BOI A - -
16/12/2017 18:00 A.E.S.E. A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
16/12/2017 18:00 C.B. GAVA 1 CAMPING BIANYA ROSER B - -
17/12/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A CB PRAT 1 - -
16/12/2017 17:45 B.C. TECLA SALA SEDIS HIDROLOGY - -
17/12/2017 18:00 JAC SANTS B C.B. VILADECANS A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 18:00 CB PRAT 1 B.C. TECLA SALA - -
13/01/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B NOU BASQUET OLESA A - -
13/01/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. GAVA 1 - -
14/01/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A A.E.S.E. A - -
14/01/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA U.E. CLARET - -
14/01/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
13/01/2018 17:45 C.B. VILADECANS A DIFFSALUT ALMEDA - -
14/01/2018 18:00 JAC SANTS B SEDIS HIDROLOGY - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA JAC SANTS B - -
20/01/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. VILADECANS A - -
21/01/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. CASTELLAR A - -
20/01/2018 18:00 A.E.S.E. A TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
20/01/2018 18:00 C.B. GAVA 1 BASQUET SANT BOI A - -
21/01/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
20/01/2018 17:45 B.C. TECLA SALA CAMPING BIANYA ROSER B - -
20/01/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY CB PRAT 1 - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B DIFFSALUT ALMEDA - -
03/02/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY CAMPING BIANYA ROSER B - -
04/02/2018 12:45 B.C. TECLA SALA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
04/02/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A BASQUET SANT BOI A - -
03/02/2018 18:00 C.B. GAVA 1 TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
03/02/2018 18:00 A.E.S.E. A C.B. CASTELLAR A - -
04/02/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. VILADECANS A - -
03/02/2018 18:00 CB PRAT 1 JAC SANTS B - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 18:00 JAC SANTS B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
10/02/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA U.E. CLARET - -
10/02/2018 17:45 C.B. VILADECANS A A.E.S.E. A - -
11/02/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. GAVA 1 - -
11/02/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA NOU BASQUET OLESA A - -
11/02/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A B.C. TECLA SALA - -
10/02/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA SEDIS HIDROLOGY - -
10/02/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B CB PRAT 1 - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 18:00 A.E.S.E. A DIFFSALUT ALMEDA - -
18/02/2018 12:30 U.E. CLARET ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
17/02/2018 18:00 CB PRAT 1 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
17/02/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY BASQUET SANT BOI A - -
18/02/2018 12:45 B.C. TECLA SALA TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
18/02/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. CASTELLAR A - -
17/02/2018 18:00 C.B. GAVA 1 C.B. VILADECANS A - -
17/02/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B JAC SANTS B - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 18:00 JAC SANTS B U.E. CLARET - -
24/02/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.E.S.E. A - -
24/02/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA C.B. GAVA 1 - -
24/02/2018 17:45 C.B. VILADECANS A NOU BASQUET OLESA A - -
25/02/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A B.C. TECLA SALA - -
25/02/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA SEDIS HIDROLOGY - -
25/02/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A CB PRAT 1 - -
24/02/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A DIFFSALUT ALMEDA - -
03/03/2018 18:00 C.B. GAVA 1 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
03/03/2018 18:00 A.E.S.E. A U.E. CLARET - -
03/03/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET SANT BOI A - -
03/03/2018 18:00 CB PRAT 1 TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
03/03/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. CASTELLAR A - -
04/03/2018 12:45 B.C. TECLA SALA C.B. VILADECANS A - -
03/03/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA JAC SANTS B - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 18:00 JAC SANTS B A.E.S.E. A - -
11/03/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. GAVA 1 - -
10/03/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B NOU BASQUET OLESA A - -
10/03/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA B.C. TECLA SALA - -
10/03/2018 17:45 C.B. VILADECANS A SEDIS HIDROLOGY - -
11/03/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A CB PRAT 1 - -
11/03/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA CAMPING BIANYA ROSER B - -
11/03/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY DIFFSALUT ALMEDA - -
17/03/2018 17:45 B.C. TECLA SALA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
18/03/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A U.E. CLARET - -
17/03/2018 18:00 C.B. GAVA 1 A.E.S.E. A - -
17/03/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
17/03/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CASTELLAR A - -
17/03/2018 18:00 CB PRAT 1 C.B. VILADECANS A - -
18/03/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A JAC SANTS B - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 18:00 JAC SANTS B C.B. GAVA 1 - -
24/03/2018 18:00 A.E.S.E. A NOU BASQUET OLESA A - -
25/03/2018 12:30 U.E. CLARET B.C. TECLA SALA - -
24/03/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B SEDIS HIDROLOGY - -
24/03/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA CB PRAT 1 - -
24/03/2018 17:45 C.B. VILADECANS A CAMPING BIANYA ROSER B - -
25/03/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
25/03/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA BASQUET SANT BOI A - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B DIFFSALUT ALMEDA - -
07/04/2018 18:00 CB PRAT 1 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
07/04/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY U.E. CLARET - -
08/04/2018 12:45 B.C. TECLA SALA A.E.S.E. A - -
08/04/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. GAVA 1 - -
08/04/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. CASTELLAR A - -
07/04/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. VILADECANS A - -
08/04/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA JAC SANTS B - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 18:00 JAC SANTS B NOU BASQUET OLESA A - -
14/04/2018 18:00 C.B. GAVA 1 B.C. TECLA SALA - -
14/04/2018 18:00 A.E.S.E. A SEDIS HIDROLOGY - -
15/04/2018 12:30 U.E. CLARET CB PRAT 1 - -
14/04/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B CAMPING BIANYA ROSER B - -
14/04/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
14/04/2018 17:45 C.B. VILADECANS A BASQUET SANT BOI A - -
15/04/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A DIFFSALUT ALMEDA - -
21/04/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
21/04/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B U.E. CLARET - -
21/04/2018 18:00 CB PRAT 1 A.E.S.E. A - -
21/04/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. GAVA 1 - -
22/04/2018 12:45 B.C. TECLA SALA NOU BASQUET OLESA A - -
22/04/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. VILADECANS A - -
22/04/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A JAC SANTS B - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2018 18:00 JAC SANTS B B.C. TECLA SALA - -
29/04/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A SEDIS HIDROLOGY - -
28/04/2018 18:00 C.B. GAVA 1 CB PRAT 1 - -
28/04/2018 18:00 A.E.S.E. A CAMPING BIANYA ROSER B - -
29/04/2018 12:30 U.E. CLARET B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
28/04/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B BASQUET SANT BOI A - -
28/04/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
28/04/2018 17:45 C.B. VILADECANS A C.B. CASTELLAR A - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A DIFFSALUT ALMEDA - -
06/05/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
06/05/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A U.E. CLARET - -
05/05/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA A.E.S.E. A - -
05/05/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. GAVA 1 - -
05/05/2018 18:00 CB PRAT 1 NOU BASQUET OLESA A - -
05/05/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY B.C. TECLA SALA - -
05/05/2018 17:45 C.B. VILADECANS A JAC SANTS B - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 17:45 B.C. TECLA SALA CB PRAT 1 - -
13/05/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A CAMPING BIANYA ROSER B - -
12/05/2018 18:00 C.B. GAVA 1 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA - -
12/05/2018 18:00 A.E.S.E. A BASQUET SANT BOI A - -
13/05/2018 12:30 U.E. CLARET TAXI LINE - C.B. LA PALMA - -
12/05/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. CASTELLAR A - -
12/05/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA C.B. VILADECANS A - -
12/05/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY JAC SANTS B - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 18:00 JAC SANTS B DIFFSALUT ALMEDA - -
19/05/2018 17:45 C.B. VILADECANS A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B - -
20/05/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A U.E. CLARET - -
20/05/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA A.E.S.E. A - -
20/05/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. GAVA 1 - -
19/05/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA NOU BASQUET OLESA A - -
19/05/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B B.C. TECLA SALA - -
19/05/2018 18:00 CB PRAT 1 SEDIS HIDROLOGY - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 A.E.S.E. A 10 8 2 0 673 619 18
2 DIFFSALUT ALMEDA 10 7 3 0 719 647 17
3 C.B. CASTELLAR A 9 7 2 0 679 612 16
4 CB PRAT 1 10 6 4 0 615 631 16
5 BASQUET SANT BOI A 9 7 2 0 593 537 16
6 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 9 6 3 0 608 583 15
7 B.C. TECLA SALA 10 4 6 0 634 680 14
8 C.B. GAVA 1 10 4 6 0 689 670 14
9 TAXI LINE - C.B. LA PALMA 10 4 6 0 720 696 14
10 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA 10 4 6 0 722 725 14
11 U.E. CLARET 10 4 6 0 623 641 14
12 CAMPING BIANYA ROSER B 9 4 5 0 548 565 13
13 JAC SANTS B 9 3 6 0 586 630 12
14 NOU BASQUET OLESA A 9 3 6 0 588 623 12
15 SEDIS HIDROLOGY 8 2 6 0 449 505 10
16 C.B. VILADECANS A 8 2 6 0 473 555 10
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +