Resultats i classificacions COPA CATALUNYA MASCULINA


Competició: COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
30/09/2017 18:45 AD TORREFORTA A C.B. SANTA COLOMA A - -
30/09/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS SESE A - -
01/10/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
30/09/2017 18:00 BASQUET SITGES C.B. ALPICAT A - -
01/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
01/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. CIUTAT VELLA - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A BASQUET MOLINS A - -
07/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
08/10/2017 19:30 C.B. ALPICAT A VEDRUNA GRACIA A - -
08/10/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A BASQUET SITGES - -
07/10/2017 19:30 SESE A C.E. SANT NICOLAU - -
07/10/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A MERCHANSERVIS CBS - -
08/10/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA AD TORREFORTA A - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. ALPICAT A - -
14/10/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
14/10/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.B. CIUTAT VELLA - -
15/10/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU C.B. SANTA COLOMA A - -
14/10/2017 18:00 BASQUET SITGES SESE A - -
15/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
15/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A AD TORREFORTA A - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE BASQUET MOLINS A - -
22/10/2017 19:30 C.B. ALPICAT A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
22/10/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
21/10/2017 19:30 SESE A VEDRUNA GRACIA A - -
21/10/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET SITGES - -
22/10/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA C.E. SANT NICOLAU - -
21/10/2017 18:45 AD TORREFORTA A MERCHANSERVIS CBS - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A SESE A - -
28/10/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
28/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. ALPICAT A - -
29/10/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU AD TORREFORTA A - -
28/10/2017 18:00 BASQUET SITGES C.B. CIUTAT VELLA - -
29/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A C.B. SANTA COLOMA A - -
29/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A MERCHANSERVIS CBS - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT A BASQUET MOLINS A - -
05/11/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
04/11/2017 19:30 SESE A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
04/11/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
05/11/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRACIA A - -
04/11/2017 18:45 AD TORREFORTA A BASQUET SITGES - -
04/11/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.E. SANT NICOLAU - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. CIUTAT VELLA - -
11/11/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. SANTA COLOMA A - -
11/11/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE SESE A - -
12/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
11/11/2017 18:00 BASQUET SITGES MERCHANSERVIS CBS - -
12/11/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A AD TORREFORTA A - -
12/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A C.E. SANT NICOLAU - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A BASQUET MOLINS A - -
18/11/2017 19:30 SESE A C.B. ALPICAT A - -
18/11/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
19/11/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA CEB GIRONA CITYLIFT A - -
18/11/2017 18:45 AD TORREFORTA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
18/11/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS VEDRUNA GRACIA A - -
19/11/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU BASQUET SITGES - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A MERCHANSERVIS CBS - -
25/11/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A AD TORREFORTA A - -
25/11/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. CIUTAT VELLA - -
26/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. SANTA COLOMA A - -
26/11/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A SESE A - -
26/11/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A C.E. SANT NICOLAU - -
26/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUET SITGES - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:30 SESE A BASQUET MOLINS A - -
02/12/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
03/12/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA C.B. ALPICAT A - -
02/12/2017 18:45 AD TORREFORTA A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
02/12/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS CEB GIRONA CITYLIFT A - -
03/12/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
02/12/2017 18:00 BASQUET SITGES VEDRUNA GRACIA A - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A BASQUET SITGES - -
16/12/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.E. SANT NICOLAU - -
16/12/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE MERCHANSERVIS CBS - -
17/12/2017 19:30 C.B. ALPICAT A AD TORREFORTA A - -
17/12/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. CIUTAT VELLA - -
16/12/2017 19:30 SESE A C.B. SANTA COLOMA A - -
17/12/2017 19:15 BASQUET MOLINS A VEDRUNA GRACIA A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA SESE A - -
13/01/2018 18:45 AD TORREFORTA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
13/01/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.B. ALPICAT A - -
14/01/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
13/01/2018 18:00 BASQUET SITGES CEB GIRONA CITYLIFT A - -
14/01/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
14/01/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. SANTA COLOMA A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A BASQUET MOLINS A - -
20/01/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A VEDRUNA GRACIA A - -
20/01/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE BASQUET SITGES - -
21/01/2018 19:30 C.B. ALPICAT A C.E. SANT NICOLAU - -
21/01/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A MERCHANSERVIS CBS - -
20/01/2018 19:30 SESE A AD TORREFORTA A - -
20/01/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. CIUTAT VELLA - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
03/02/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A AD TORREFORTA A - -
03/02/2018 19:30 SESE A MERCHANSERVIS CBS - -
04/02/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.E. SANT NICOLAU - -
04/02/2018 19:30 C.B. ALPICAT A BASQUET SITGES - -
03/02/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE VEDRUNA GRACIA A - -
04/02/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA BASQUET MOLINS A - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 19:15 BASQUET MOLINS A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
11/02/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
11/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A C.B. ALPICAT A - -
10/02/2018 18:00 BASQUET SITGES CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
11/02/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU SESE A - -
10/02/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.B. SANTA COLOMA A - -
10/02/2018 18:45 AD TORREFORTA A C.B. CIUTAT VELLA - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 19:30 C.B. ALPICAT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
17/02/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE CEB GIRONA CITYLIFT A - -
18/02/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA MERCHANSERVIS CBS - -
17/02/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.E. SANT NICOLAU - -
17/02/2018 19:30 SESE A BASQUET SITGES - -
18/02/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A VEDRUNA GRACIA A - -
17/02/2018 18:45 AD TORREFORTA A BASQUET MOLINS A - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 19:15 BASQUET MOLINS A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
24/02/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. ALPICAT A - -
25/02/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
25/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A SESE A - -
24/02/2018 18:00 BASQUET SITGES C.B. SANTA COLOMA A - -
25/02/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU C.B. CIUTAT VELLA - -
24/02/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS AD TORREFORTA A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 19:30 SESE A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
04/03/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
04/03/2018 19:30 C.B. ALPICAT A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
03/03/2018 18:45 AD TORREFORTA A C.E. SANT NICOLAU - -
04/03/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA BASQUET SITGES - -
03/03/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A VEDRUNA GRACIA A - -
03/03/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS BASQUET MOLINS A - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. ALPICAT A - -
10/03/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
10/03/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A SESE A - -
11/03/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. SANTA COLOMA A - -
11/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A C.B. CIUTAT VELLA - -
10/03/2018 18:00 BASQUET SITGES AD TORREFORTA A - -
11/03/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU MERCHANSERVIS CBS - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
17/03/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
17/03/2018 19:30 SESE A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
18/03/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. ALPICAT A - -
17/03/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS BASQUET SITGES - -
17/03/2018 18:45 AD TORREFORTA A VEDRUNA GRACIA A - -
18/03/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU BASQUET MOLINS A - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
25/03/2018 19:30 C.B. ALPICAT A SESE A - -
24/03/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. SANTA COLOMA A - -
24/03/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. CIUTAT VELLA - -
25/03/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A AD TORREFORTA A - -
25/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A MERCHANSERVIS CBS - -
24/03/2018 18:00 BASQUET SITGES C.E. SANT NICOLAU - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
07/04/2018 18:45 AD TORREFORTA A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
08/04/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
07/04/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. ALPICAT A - -
07/04/2018 19:30 SESE A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
08/04/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU VEDRUNA GRACIA A - -
07/04/2018 18:00 BASQUET SITGES BASQUET MOLINS A - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 19:15 BASQUET MOLINS A SESE A - -
15/04/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. SANTA COLOMA A - -
15/04/2018 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. CIUTAT VELLA - -
14/04/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE AD TORREFORTA A - -
14/04/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A MERCHANSERVIS CBS - -
15/04/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.E. SANT NICOLAU - -
15/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A BASQUET SITGES - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 18:00 BASQUET SITGES SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
22/04/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU CEB GIRONA CITYLIFT A - -
21/04/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
21/04/2018 18:45 AD TORREFORTA A C.B. ALPICAT A - -
22/04/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
21/04/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SESE A - -
22/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A BASQUET MOLINS A - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 19:30 SESE A C.B. CIUTAT VELLA - -
29/04/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A AD TORREFORTA A - -
29/04/2018 19:30 C.B. ALPICAT A MERCHANSERVIS CBS - -
28/04/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU - -
28/04/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A BASQUET SITGES - -
29/04/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A VEDRUNA GRACIA A - -
28/04/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET MOLINS A - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 19:15 BASQUET MOLINS A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A - -
06/05/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA A CEB GIRONA CITYLIFT A - -
05/05/2018 18:00 BASQUET SITGES U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
06/05/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU C.B. ALPICAT A - -
05/05/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS CIRCOL COTONIFICI BADALONA A - -
05/05/2018 18:45 AD TORREFORTA A SESE A - -
06/05/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA C.B. SANTA COLOMA A - -
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +