Resultats i classificacions COPA CATALUNYA MASCULINA


Competició: COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 19:30 A.E. BADALONES A CLUB NATACIO SABADELL 81 52
30/09/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 61 78
01/11/2017 19:30 BASQUETPIASABADELL CB SALOU A 76 79
06/12/2017 12:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
15/11/2017 20:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CB GRANOLLERS 1 68 63
30/09/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 F.C. MARTINENC BASQUET A 64 55
30/09/2017 19:30 C.B. ARTES ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 75 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 64 56
07/10/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A A.E. BADALONES A 80 74
07/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 LLIÇA D'AMUNT 1 76 67
07/10/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A MARISTES ADEMAR BADALONA A 69 74
07/10/2017 18:00 CB SALOU A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 84 71
07/10/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A BASQUETPIASABADELL 99 48
08/10/2017 19:00 C.B. ARTES RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 70 61
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A CB GRANOLLERS 1 79 62
11/10/2017 21:15 CLUB NATACIO SABADELL F.C. MARTINENC BASQUET A 54 79
15/10/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. ARTES 74 81
14/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 52 64
15/10/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CB SALOU A 59 85
14/10/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 59 63
14/10/2017 18:05 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 61 51
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 20:45 F.C. MARTINENC BASQUET A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 87 75
21/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 CLUB NATACIO SABADELL 66 51
21/10/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A A.E. BADALONES A 80 83
21/10/2017 18:00 CB SALOU A LLIÇA D'AMUNT 1 84 69
21/10/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A MARISTES ADEMAR BADALONA A 75 55
21/10/2017 18:05 C.B. ARTES OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 86 76
21/10/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B BASQUETPIASABADELL 68 71
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A CB SALOU A 92 70
28/10/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 38 68
28/10/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CB GRANOLLERS 1 81 68
29/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 74 86
29/10/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A C.B. ARTES 96 80
28/10/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 68 95
27/10/2017 21:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA BASQUETPIASABADELL 84 75
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 71 65
04/11/2017 18:05 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A F.C. MARTINENC BASQUET A 72 63
04/11/2017 18:15 CB SALOU A CLUB NATACIO SABADELL 74 61
04/11/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A A.E. BADALONES A 82 75
04/11/2017 20:15 C.B. ARTES LLIÇA D'AMUNT 1 66 73
04/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B MARISTES ADEMAR BADALONA A 70 56
05/11/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 67 64
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/12/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.B. ARTES - -
11/11/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 77 97
11/11/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CB SALOU A 95 91
11/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 71 80
12/11/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A BASQUETPIASABADELL 78 82
11/11/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 82 70
11/11/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 59 66
Jornada 8 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 79 63
18/11/2017 18:15 CB SALOU A CB GRANOLLERS 1 91 70
18/11/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A F.C. MARTINENC BASQUET A 73 68
18/11/2017 18:15 C.B. ARTES CLUB NATACIO SABADELL 86 64
18/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B A.E. BADALONES A 59 65
19/11/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL LLIÇA D'AMUNT 1 72 60
19/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A MARISTES ADEMAR BADALONA A 68 67
Jornada 9 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:30 A.E. BADALONES A BASQUETPIASABADELL - -
25/11/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
25/11/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A C.B. ARTES - -
25/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
25/11/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CB SALOU A - -
25/11/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
25/11/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 18:15 CB SALOU A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
02/12/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
02/12/2017 18:15 C.B. ARTES CB GRANOLLERS 1 - -
02/12/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B F.C. MARTINENC BASQUET A - -
03/12/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL CLUB NATACIO SABADELL - -
03/12/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A A.E. BADALONES A - -
03/12/2017 20:15 MARISTES ADEMAR BADALONA A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:30 A.E. BADALONES A MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
16/12/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
16/12/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A BASQUETPIASABADELL - -
16/12/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
16/12/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. ARTES - -
16/12/2017 18:05 CB SALOU A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
16/12/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA LLIÇA D'AMUNT 1 - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 18:15 C.B. ARTES CB SALOU A - -
13/01/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
14/01/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL CB GRANOLLERS 1 - -
14/01/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A F.C. MARTINENC BASQUET A - -
14/01/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CLUB NATACIO SABADELL - -
13/01/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E. BADALONES A - -
13/01/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 19:30 A.E. BADALONES A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
20/01/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL LLIÇA D'AMUNT 1 - -
20/01/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
20/01/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
20/01/2018 19:15 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A BASQUETPIASABADELL - -
20/01/2018 18:15 CB SALOU A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
20/01/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. ARTES - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL A.E. BADALONES A - -
03/02/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
03/02/2018 18:15 CB SALOU A BASQUETPIASABADELL - -
03/02/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
03/02/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
03/02/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
03/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA C.B. ARTES - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CLUB NATACIO SABADELL - -
10/02/2018 19:30 A.E. BADALONES A F.C. MARTINENC BASQUET A - -
10/02/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CB GRANOLLERS 1 - -
11/02/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
11/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB SALOU A - -
11/02/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
10/02/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. ARTES - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 A.E. BADALONES A - -
17/02/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CLUB NATACIO SABADELL - -
17/02/2018 18:15 C.B. ARTES BASQUETPIASABADELL - -
17/02/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
17/02/2018 18:15 CB SALOU A MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
17/02/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
17/02/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA F.C. MARTINENC BASQUET A - -
24/02/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL CB GRANOLLERS 1 - -
24/02/2018 19:30 A.E. BADALONES A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
24/02/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CB SALOU A - -
25/02/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
25/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. ARTES - -
25/02/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:15 CB SALOU A A.E. BADALONES A - -
03/03/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CLUB NATACIO SABADELL - -
03/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 F.C. MARTINENC BASQUET A - -
03/03/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
03/03/2018 18:15 C.B. ARTES MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
03/03/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
04/03/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CB GRANOLLERS 1 - -
10/03/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
10/03/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL CB SALOU A - -
10/03/2018 19:30 A.E. BADALONES A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
10/03/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. ARTES - -
11/03/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
11/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 18:15 C.B. ARTES A.E. BADALONES A - -
17/03/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CLUB NATACIO SABADELL - -
17/03/2018 18:15 CB SALOU A F.C. MARTINENC BASQUET A - -
17/03/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CB GRANOLLERS 1 - -
18/03/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
17/03/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B LLIÇA D'AMUNT 1 - -
18/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
24/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 CB SALOU A - -
24/03/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
24/03/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL C.B. ARTES - -
24/03/2018 19:30 A.E. BADALONES A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
24/03/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 BASQUETPIASABADELL - -
25/03/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL A.E. BADALONES A - -
07/04/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CLUB NATACIO SABADELL - -
07/04/2018 18:15 C.B. ARTES F.C. MARTINENC BASQUET A - -
07/04/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CB GRANOLLERS 1 - -
07/04/2018 18:15 CB SALOU A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
08/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
08/04/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CB SALOU A - -
14/04/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
14/04/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 C.B. ARTES - -
14/04/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
14/04/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL BASQUETPIASABADELL - -
14/04/2018 19:30 A.E. BADALONES A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
14/04/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A A.E. BADALONES A - -
22/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CLUB NATACIO SABADELL - -
22/04/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL F.C. MARTINENC BASQUET A - -
21/04/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB GRANOLLERS 1 - -
21/04/2018 18:15 C.B. ARTES ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
21/04/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CB SALOU A - -
21/04/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:15 CB SALOU A C.B. ARTES - -
28/04/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B - -
28/04/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 BASQUETPIASABADELL - -
28/04/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
28/04/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL MARISTES ADEMAR BADALONA A - -
28/04/2018 19:30 A.E. BADALONES A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
28/04/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA A.E. BADALONES A - -
05/05/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CLUB NATACIO SABADELL - -
06/05/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A F.C. MARTINENC BASQUET A - -
06/05/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB GRANOLLERS 1 - -
06/05/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A - -
05/05/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB SALOU A - -
05/05/2018 18:15 C.B. ARTES TENEA - C.B. ESPARREGUERA A - -
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 8 8 0 0 663 504 16
2 CB SALOU A 8 6 2 0 658 593 14
3 F.C. MARTINENC BASQUET A 8 5 3 0 608 571 13
4 A.E. BADALONES A 7 5 2 0 549 485 12
5 C.B. ARTES 7 5 2 0 544 509 12
6 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 7 5 2 0 511 451 12
7 BASQUETPIASABADELL 8 4 4 0 565 613 12
8 CB GRANOLLERS 1 8 3 5 0 547 582 11
9 MARISTES ADEMAR BADALONA A 8 3 5 0 553 592 11
10 LLIÇA D'AMUNT 1 8 3 5 0 542 581 11
11 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 8 2 6 0 528 568 10
12 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 8 2 6 0 526 557 10
13 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 7 2 5 0 471 513 9
14 CLUB NATACIO SABADELL 8 1 7 0 461 607 9
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +