Calendari - C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIO


Competició: C.T. INFANTIL FEMENÍ NIVELL B 1ª FASE - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - LA SALLE PALAMÓS
2 - C.B. L´ESCALA
3 - CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B
4 - C.B. SANT GREGORI
5 - C.B. OLOT BLAU
6 - C.B. BLANES
7 - BÀSQUET VILAFANT
8 - PIA OLOT
9 - C.B. SANT FELIU
10 - CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC
11 - AE FORNELLS
12 - CEB GIRONA
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2016 10:30 LA SALLE PALAMÓS C.B. L´ESCALA [+]  
01/10/2016 09:30 PIA OLOT C.B. BLANES [+]  
01/10/2016 12:00 C.B. SANT FELIU C.B. OLOT BLAU [+]  
01/10/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. SANT GREGORI [+]  
01/10/2016 12:30 AE FORNELLS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
01/10/2016 10:30 CEB GIRONA BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2016 11:00 C.B. L´ESCALA CEB GIRONA [+]  
08/10/2016 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B LA SALLE PALAMÓS [+]  
08/10/2016 11:00 C.B. SANT GREGORI AE FORNELLS [+]  
08/10/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
08/10/2016 09:30 C.B. BLANES C.B. SANT FELIU [+]  
08/10/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT PIA OLOT [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2016 12:00 LA SALLE PALAMÓS C.B. SANT GREGORI [+]  
15/10/2016 11:00 C.B. L´ESCALA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
15/10/2016 12:00 C.B. SANT FELIU BÀSQUET VILAFANT [+]  
15/10/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. BLANES [+]  
15/10/2016 12:30 AE FORNELLS C.B. OLOT BLAU [+]  
15/10/2016 12:00 CEB GIRONA PIA OLOT [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2016 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CEB GIRONA [+]  
22/10/2016 11:00 C.B. SANT GREGORI C.B. L´ESCALA [+]  
22/10/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU LA SALLE PALAMÓS [+]  
22/10/2016 09:30 C.B. BLANES AE FORNELLS [+]  
22/10/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
22/10/2016 12:30 PIA OLOT C.B. SANT FELIU [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2016 12:00 LA SALLE PALAMÓS C.B. BLANES [+]  
29/10/2016 11:00 C.B. L´ESCALA C.B. OLOT BLAU [+]  
29/10/2016 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. SANT GREGORI [+]  
29/10/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC PIA OLOT [+]  
29/10/2016 12:30 AE FORNELLS BÀSQUET VILAFANT [+]  
29/10/2016 10:30 CEB GIRONA C.B. SANT FELIU [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 11:00 C.B. SANT GREGORI CEB GIRONA [+]  
05/11/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
05/11/2016 09:30 C.B. BLANES C.B. L´ESCALA [+]  
05/11/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT LA SALLE PALAMÓS [+]  
05/11/2016 09:30 PIA OLOT AE FORNELLS [+]  
05/11/2016 09:00 C.B. SANT FELIU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2016 10:30 LA SALLE PALAMÓS PIA OLOT [+]  
12/11/2016 10:00 C.B. L´ESCALA BÀSQUET VILAFANT [+]  
12/11/2016 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. BLANES [+]  
12/11/2016 09:30 C.B. SANT GREGORI C.B. OLOT BLAU [+]  
12/11/2016 12:30 AE FORNELLS C.B. SANT FELIU [+]  
12/11/2016 10:30 CEB GIRONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU CEB GIRONA [+]  
19/11/2016 09:30 C.B. BLANES C.B. SANT GREGORI [+]  
19/11/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
19/11/2016 11:00 PIA OLOT C.B. L´ESCALA [+]  
19/11/2016 09:00 C.B. SANT FELIU LA SALLE PALAMÓS [+]  
19/11/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC AE FORNELLS [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2016 12:00 LA SALLE PALAMÓS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
26/11/2016 11:00 C.B. L´ESCALA C.B. SANT FELIU [+]  
26/11/2016 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B PIA OLOT [+]  
26/11/2016 11:00 C.B. SANT GREGORI BÀSQUET VILAFANT [+]  
26/11/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU C.B. BLANES [+]  
26/11/2016 10:30 CEB GIRONA AE FORNELLS [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT C.B. OLOT BLAU [+]  
03/12/2016 11:00 PIA OLOT C.B. SANT GREGORI [+]  
03/12/2016 09:00 C.B. SANT FELIU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
03/12/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. L´ESCALA [+]  
03/12/2016 09:30 AE FORNELLS LA SALLE PALAMÓS [+]  
03/12/2016 10:30 CEB GIRONA C.B. BLANES [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2016 10:45 LA SALLE PALAMÓS CEB GIRONA [+]  
17/12/2016 10:00 C.B. L´ESCALA AE FORNELLS [+]  
17/12/2016 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
17/12/2016 11:00 C.B. SANT GREGORI C.B. SANT FELIU [+]  
17/12/2016 11:00 C.B. OLOT BLAU PIA OLOT [+]  
16/12/2016 19:30 C.B. BLANES BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 10:00 C.B. L´ESCALA LA SALLE PALAMÓS [+]  
14/01/2017 09:30 C.B. BLANES PIA OLOT [+]  
14/01/2017 11:00 C.B. OLOT BLAU C.B. SANT FELIU [+]  
14/01/2017 11:00 C.B. SANT GREGORI CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
14/01/2017 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B AE FORNELLS [+]  
14/01/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 09:00 CEB GIRONA C.B. L´ESCALA [+]  
21/01/2017 09:00 LA SALLE PALAMÓS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
21/01/2017 11:00 AE FORNELLS C.B. SANT GREGORI [+]  
21/01/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. OLOT BLAU [+]  
21/01/2017 09:00 C.B. SANT FELIU C.B. BLANES [+]  
21/01/2017 09:30 PIA OLOT BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 11:00 C.B. SANT GREGORI LA SALLE PALAMÓS [+]  
28/01/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. L´ESCALA [+]  
28/01/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT C.B. SANT FELIU [+]  
28/01/2017 09:30 C.B. BLANES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
28/01/2017 11:00 C.B. OLOT BLAU AE FORNELLS [+]  
28/01/2017 11:00 PIA OLOT CEB GIRONA [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 10:30 CEB GIRONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
04/02/2017 11:00 C.B. L´ESCALA C.B. SANT GREGORI [+]  
03/03/2017 18:45 LA SALLE PALAMÓS C.B. OLOT BLAU [+]  
04/02/2017 11:00 AE FORNELLS C.B. BLANES [+]  
04/02/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC BÀSQUET VILAFANT [+]  
04/02/2017 09:00 C.B. SANT FELIU PIA OLOT [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 09:30 C.B. BLANES LA SALLE PALAMÓS [+]  
12/02/2017 10:30 C.B. OLOT BLAU C.B. L´ESCALA [+]  
11/02/2017 11:00 C.B. SANT GREGORI CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
11/02/2017 11:00 PIA OLOT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
11/02/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT AE FORNELLS [+]  
11/02/2017 09:00 C.B. SANT FELIU CEB GIRONA [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2017 10:30 CEB GIRONA C.B. SANT GREGORI [+]  
18/02/2017 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. OLOT BLAU [+]  
18/02/2017 12:00 C.B. L´ESCALA C.B. BLANES [+]  
18/02/2017 10:30 LA SALLE PALAMÓS BÀSQUET VILAFANT [+]  
18/02/2017 11:00 AE FORNELLS PIA OLOT [+]  
18/02/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. SANT FELIU [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/04/2017 11:00 PIA OLOT LA SALLE PALAMÓS [+]  
25/02/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT C.B. L´ESCALA [+]  
25/02/2017 13:00 C.B. BLANES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
25/02/2017 11:00 C.B. OLOT BLAU C.B. SANT GREGORI [+]  
08/04/2017 12:00 C.B. SANT FELIU AE FORNELLS [+]  
25/02/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CEB GIRONA [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 12:00 CEB GIRONA C.B. OLOT BLAU [+]  
04/03/2017 09:30 C.B. SANT GREGORI C.B. BLANES [+]  
04/03/2017 12:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BÀSQUET VILAFANT [+]  
04/03/2017 11:00 C.B. L´ESCALA PIA OLOT [+]  
04/03/2017 10:30 LA SALLE PALAMÓS C.B. SANT FELIU [+]  
04/03/2017 11:00 AE FORNELLS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC LA SALLE PALAMÓS [+]  
11/03/2017 12:00 C.B. SANT FELIU C.B. L´ESCALA [+]  
11/03/2017 11:00 PIA OLOT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
11/03/2017 09:00 BÀSQUET VILAFANT C.B. SANT GREGORI [+]  
11/03/2017 09:30 C.B. BLANES C.B. OLOT BLAU [+]  
08/03/2017 18:00 AE FORNELLS CEB GIRONA [+]  
Jornada 21 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2017 11:00 C.B. OLOT BLAU BÀSQUET VILAFANT [+]  
18/03/2017 11:00 C.B. SANT GREGORI PIA OLOT [+]  
18/03/2017 11:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. SANT FELIU [+]  
18/03/2017 11:00 C.B. L´ESCALA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC [+]  
18/03/2017 10:30 LA SALLE PALAMÓS AE FORNELLS [+]  
18/03/2017 09:30 C.B. BLANES CEB GIRONA [+]  
Jornada 22 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 10:30 CEB GIRONA LA SALLE PALAMÓS [+]  
25/03/2017 11:00 AE FORNELLS C.B. L´ESCALA [+]  
25/03/2017 10:45 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
25/03/2017 12:00 C.B. SANT FELIU C.B. SANT GREGORI [+]  
25/03/2017 11:00 PIA OLOT C.B. OLOT BLAU [+]  
25/03/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT C.B. BLANES [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +