Calendari - MINI MASCULI TROFEU NESQUIK


Competició: C.T. MINI MASCULI NIVELL A - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - BÀSQUET VILAFANT TARONJA
2 - CB ROSES
3 - BÀSQUET MASMITJÀ A
4 - F.D. CASSANENC
5 - C.B. BLANES A
6 - CEB GIRONA NEGRE
7 - C.B. QUART - GRUES CRUZ
8 - BASQUET PORQUERES
9 - CESET A
10 - C.B. OLOT A
11 - CB ADEPAF
12 - CB GRIFEU LLANÇÀ GROC
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA CB ROSES [+]  
01/10/2016 12:30 BASQUET PORQUERES CEB GIRONA NEGRE [+]  
01/10/2016 09:00 CESET A C.B. BLANES A [+]  
01/10/2016 09:30 C.B. OLOT A F.D. CASSANENC [+]  
01/10/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A CB ADEPAF [+]  
01/10/2016 12:30 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2016 10:30 CB ROSES CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
08/10/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
08/10/2016 12:45 F.D. CASSANENC CB ADEPAF [+]  
08/10/2016 12:30 C.B. BLANES A C.B. OLOT A [+]  
08/10/2016 09:00 CEB GIRONA NEGRE CESET A [+]  
08/10/2016 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ BASQUET PORQUERES [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA F.D. CASSANENC [+]  
15/10/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A CB ROSES [+]  
15/10/2016 10:30 CESET A C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
15/10/2016 09:30 C.B. OLOT A CEB GIRONA NEGRE [+]  
15/10/2016 10:30 CB ADEPAF C.B. BLANES A [+]  
15/10/2016 12:30 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC BASQUET PORQUERES [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
22/10/2016 12:45 F.D. CASSANENC CB ROSES [+]  
22/10/2016 12:30 C.B. BLANES A BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
22/10/2016 09:00 CEB GIRONA NEGRE CB ADEPAF [+]  
22/10/2016 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ C.B. OLOT A [+]  
22/10/2016 12:30 BASQUET PORQUERES CESET A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2016 09:00 BÀSQUET VILAFANT TARONJA CEB GIRONA NEGRE [+]  
29/10/2016 10:30 CB ROSES C.B. BLANES A [+]  
29/10/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A F.D. CASSANENC [+]  
29/10/2016 09:30 C.B. OLOT A BASQUET PORQUERES [+]  
29/10/2016 10:30 CB ADEPAF C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
29/10/2016 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC CESET A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 12:45 F.D. CASSANENC CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
05/11/2016 13:00 C.B. BLANES A BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
05/11/2016 10:30 CEB GIRONA NEGRE CB ROSES [+]  
05/11/2016 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
05/11/2016 12:30 BASQUET PORQUERES CB ADEPAF [+]  
05/11/2016 12:00 CESET A C.B. OLOT A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2016 12:00 BÀSQUET VILAFANT TARONJA BASQUET PORQUERES [+]  
12/11/2016 10:30 CB ROSES C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
12/11/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A CEB GIRONA NEGRE [+]  
12/11/2016 12:45 F.D. CASSANENC C.B. BLANES A [+]  
12/11/2016 10:30 CB ADEPAF CESET A [+]  
12/11/2016 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC C.B. OLOT A [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2016 12:30 C.B. BLANES A CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
19/11/2016 09:00 CEB GIRONA NEGRE F.D. CASSANENC [+]  
19/11/2016 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
19/11/2016 12:30 BASQUET PORQUERES CB ROSES [+]  
19/11/2016 12:00 CESET A BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
19/11/2016 09:30 C.B. OLOT A CB ADEPAF [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA C.B. OLOT A [+]  
26/11/2016 10:30 CB ROSES CESET A [+]  
26/11/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A BASQUET PORQUERES [+]  
26/11/2016 12:45 F.D. CASSANENC C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
26/11/2016 12:30 C.B. BLANES A CEB GIRONA NEGRE [+]  
26/11/2016 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC CB ADEPAF [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/12/2016 19:00 C.B. QUART - GRUES CRUZ C.B. BLANES A [+]  
03/12/2016 12:30 BASQUET PORQUERES F.D. CASSANENC [+]  
03/12/2016 10:30 CESET A BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
03/12/2016 09:30 C.B. OLOT A CB ROSES [+]  
03/12/2016 10:30 CB ADEPAF BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
03/12/2016 12:30 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC CEB GIRONA NEGRE [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2016 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
17/12/2016 10:30 CB ROSES CB ADEPAF [+]  
17/12/2016 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A C.B. OLOT A [+]  
17/12/2016 12:45 F.D. CASSANENC CESET A [+]  
17/12/2016 09:30 C.B. BLANES A BASQUET PORQUERES [+]  
17/12/2016 12:00 CEB GIRONA NEGRE C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 10:30 CB ROSES BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
14/01/2017 09:00 CEB GIRONA NEGRE BASQUET PORQUERES [+]  
14/01/2017 12:30 C.B. BLANES A CESET A [+]  
14/01/2017 09:15 F.D. CASSANENC C.B. OLOT A [+]  
14/01/2017 10:30 CB ADEPAF BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
14/01/2017 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC CB ROSES [+]  
21/01/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
21/01/2017 12:45 CB ADEPAF F.D. CASSANENC [+]  
21/01/2017 09:30 C.B. OLOT A C.B. BLANES A [+]  
21/01/2017 09:00 CESET A CEB GIRONA NEGRE [+]  
21/01/2017 12:30 BASQUET PORQUERES C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 09:15 F.D. CASSANENC BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
28/01/2017 11:00 CB ROSES BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
28/01/2017 11:00 C.B. QUART - GRUES CRUZ CESET A [+]  
28/01/2017 12:00 CEB GIRONA NEGRE C.B. OLOT A [+]  
28/01/2017 12:30 C.B. BLANES A CB ADEPAF [+]  
28/01/2017 12:30 BASQUET PORQUERES CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 12:30 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
04/02/2017 10:30 CB ROSES F.D. CASSANENC [+]  
04/02/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA C.B. BLANES A [+]  
04/02/2017 10:30 CB ADEPAF CEB GIRONA NEGRE [+]  
04/02/2017 09:30 C.B. OLOT A C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
04/02/2017 09:00 CESET A BASQUET PORQUERES [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 12:00 CEB GIRONA NEGRE BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
11/02/2017 12:30 C.B. BLANES A CB ROSES [+]  
11/02/2017 12:45 F.D. CASSANENC BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
11/02/2017 12:30 BASQUET PORQUERES C.B. OLOT A [+]  
11/02/2017 11:00 C.B. QUART - GRUES CRUZ CB ADEPAF [+]  
11/02/2017 12:00 CESET A CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2017 12:30 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC F.D. CASSANENC [+]  
18/02/2017 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A C.B. BLANES A [+]  
18/02/2017 10:30 CB ROSES CEB GIRONA NEGRE [+]  
18/02/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
18/02/2017 12:15 CB ADEPAF BASQUET PORQUERES [+]  
18/02/2017 09:30 C.B. OLOT A CESET A [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2017 12:30 BASQUET PORQUERES BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
01/04/2017 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ CB ROSES [+]
25/02/2017 12:00 CEB GIRONA NEGRE BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
05/03/2017 11:00 C.B. BLANES A F.D. CASSANENC [+]  
25/02/2017 12:00 CESET A CB ADEPAF [+]  
25/02/2017 09:30 C.B. OLOT A CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC C.B. BLANES A [+]  
04/03/2017 12:45 F.D. CASSANENC CEB GIRONA NEGRE [+]  
22/03/2017 18:00 BÀSQUET MASMITJÀ A C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
04/03/2017 10:30 CB ROSES BASQUET PORQUERES [+]  
04/03/2017 09:00 BÀSQUET VILAFANT TARONJA CESET A [+]  
04/03/2017 10:30 CB ADEPAF C.B. OLOT A [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 09:30 C.B. OLOT A BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
11/03/2017 12:00 CESET A CB ROSES [+]  
11/03/2017 12:30 BASQUET PORQUERES BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
11/03/2017 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ F.D. CASSANENC [+]  
11/03/2017 09:00 CEB GIRONA NEGRE C.B. BLANES A [+]  
08/03/2017 17:45 CB ADEPAF CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 21 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2017 12:30 C.B. BLANES A C.B. QUART - GRUES CRUZ [+]  
18/03/2017 12:45 F.D. CASSANENC BASQUET PORQUERES [+]  
18/03/2017 12:30 BÀSQUET MASMITJÀ A CESET A [+]  
18/03/2017 10:30 CB ROSES C.B. OLOT A [+]  
18/03/2017 10:30 BÀSQUET VILAFANT TARONJA CB ADEPAF [+]  
18/03/2017 11:30 CEB GIRONA NEGRE CB GRIFEU LLANÇÀ GROC [+]  
Jornada 22 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 11:00 CB GRIFEU LLANÇÀ GROC BÀSQUET VILAFANT TARONJA [+]  
25/03/2017 10:30 CB ADEPAF CB ROSES [+]  
25/03/2017 09:30 C.B. OLOT A BÀSQUET MASMITJÀ A [+]  
25/03/2017 09:00 CESET A F.D. CASSANENC [+]
25/03/2017 12:30 BASQUET PORQUERES C.B. BLANES A [+]
25/03/2017 09:30 C.B. QUART - GRUES CRUZ CEB GIRONA NEGRE [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +