Calendari - MINI MASCULI TROFEU NESQUIK


Competició: FASE REGULAR - NIVELL C-1 - GRUP 06

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - ARENYS BASQUET B
2 - C.E. VALLDEMIA 06
3 - U.E.R. PINEDA DE MAR A
4 - VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
5 - U.E. MATARO B
6 - C.B. CABRERA
7 - SANT GERVASI 2
8 - RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 09:15 ARENYS BASQUET B C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
14/01/2017 10:00 C.B. CABRERA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
14/01/2017 10:30 SANT GERVASI 2 U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
14/01/2017 10:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D U.E. MATARO B [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 11:00 C.E. VALLDEMIA 06 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
21/01/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A ARENYS BASQUET B [+]  
21/01/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B SANT GERVASI 2 [+]  
21/01/2017 16:00 U.E. MATARO B C.B. CABRERA [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 09:15 ARENYS BASQUET B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
28/01/2017 11:00 C.E. VALLDEMIA 06 U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
28/01/2017 10:30 SANT GERVASI 2 U.E. MATARO B [+]  
29/01/2017 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D C.B. CABRERA [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
04/02/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
04/02/2017 16:00 U.E. MATARO B ARENYS BASQUET B [+]  
04/02/2017 10:00 C.B. CABRERA SANT GERVASI 2 [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 09:15 ARENYS BASQUET B C.B. CABRERA [+]  
11/02/2017 11:00 C.E. VALLDEMIA 06 U.E. MATARO B [+]  
11/02/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
12/02/2017 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D SANT GERVASI 2 [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2017 17:30 U.E. MATARO B U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
25/02/2017 10:00 C.B. CABRERA C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
18/02/2017 10:30 SANT GERVASI 2 ARENYS BASQUET B [+]  
19/02/2017 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 09:15 ARENYS BASQUET B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
04/03/2017 11:00 C.E. VALLDEMIA 06 SANT GERVASI 2 [+]  
04/03/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A C.B. CABRERA [+]  
04/03/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B U.E. MATARO B [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 11:00 C.E. VALLDEMIA 06 ARENYS BASQUET B [+]  
11/03/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. CABRERA [+]  
11/03/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A SANT GERVASI 2 [+]  
11/03/2017 09:00 U.E. MATARO B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2017 10:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
18/03/2017 09:15 ARENYS BASQUET B U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
18/03/2017 10:30 SANT GERVASI 2 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
18/03/2017 10:30 C.B. CABRERA U.E. MATARO B [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 09:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B ARENYS BASQUET B [+]  
25/03/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
25/03/2017 17:30 U.E. MATARO B SANT GERVASI 2 [+]  
25/03/2017 10:00 C.B. CABRERA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/04/2017 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
01/04/2017 09:30 C.E. VALLDEMIA 06 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
01/04/2017 09:15 ARENYS BASQUET B U.E. MATARO B [+]  
01/04/2017 10:30 SANT GERVASI 2 C.B. CABRERA [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2017 10:30 C.B. CABRERA ARENYS BASQUET B [+]  
22/04/2017 09:00 U.E. MATARO B C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
23/04/2017 10:30 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
22/04/2017 10:30 SANT GERVASI 2 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
Jornada 13 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2017 12:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A U.E. MATARO B [+]  
06/05/2017 09:30 C.E. VALLDEMIA 06 C.B. CABRERA [+]  
06/05/2017 09:15 ARENYS BASQUET B SANT GERVASI 2 [+]  
06/05/2017 10:30 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D [+]  
Jornada 14 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/05/2017 10:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET D ARENYS BASQUET B [+]  
13/05/2017 10:30 SANT GERVASI 2 C.E. VALLDEMIA 06 [+]  
13/05/2017 11:30 C.B. CABRERA U.E.R. PINEDA DE MAR A [+]  
13/05/2017 10:30 U.E. MATARO B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +