Calendari - C.C. CADET MASCULI 1R. ANY


Competició: CADET MASCULI PRIMER ANY - PRIMERA FASE - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - GRAMENET B.C. BLAU
2 - CLUB NATACIO SABADELL C
3 - A.E. SANT ANDREU NATZARET A
4 - C.B. SANT PERE - CADET 2003
5 - JAC SANTS B
6 - SESE B
7 - CB CERDANYOLA AL DIA D
8 - U.E. SANT CUGAT VERMELL
9 - U.E. GAUDI 1
10 - TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B
11 - C.B. SANTA COLOMA
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU CLUB NATACIO SABADELL C [+]
17/09/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL SESE B [+]
17/09/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 JAC SANTS B [+]
17/09/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
16/09/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
Descansa CB CERDANYOLA AL DIA D
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A GRAMENET B.C. BLAU [+]
23/09/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 C.B. SANTA COLOMA [+]
23/09/2017 17:30 JAC SANTS B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
23/09/2017 17:45 SESE B U.E. GAUDI 1 [+]
23/09/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
Descansa CLUB NATACIO SABADELL C
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
01/10/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
01/10/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
01/10/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B SESE B [+]
30/09/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA JAC SANTS B [+]
Descansa U.E. SANT CUGAT VERMELL
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 CLUB NATACIO SABADELL C [+]
07/10/2017 17:30 JAC SANTS B GRAMENET B.C. BLAU [+]
07/10/2017 17:45 SESE B C.B. SANTA COLOMA [+]
07/10/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
08/10/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL U.E. GAUDI 1 [+]
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET A
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU SESE B [+]
15/10/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C JAC SANTS B [+]
14/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
15/10/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
14/10/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
Descansa U.E. GAUDI 1
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 17:30 JAC SANTS B A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
21/10/2017 17:45 SESE B CLUB NATACIO SABADELL C [+]
21/10/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D GRAMENET B.C. BLAU [+]
22/10/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. SANTA COLOMA [+]
22/10/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
Descansa C.B. SANT PERE - CADET 2003
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
29/10/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
28/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A SESE B [+]
28/10/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 JAC SANTS B [+]
28/10/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA U.E. GAUDI 1 [+]
Descansa TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 17:45 SESE B C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
04/11/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
05/11/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIO SABADELL C [+]
05/11/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 GRAMENET B.C. BLAU [+]
05/11/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa JAC SANTS B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
12/11/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C U.E. GAUDI 1 [+]
11/11/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
11/11/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
11/11/2017 17:30 JAC SANTS B SESE B [+]
Descansa C.B. SANTA COLOMA
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2017 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D JAC SANTS B [+]
19/11/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
19/11/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
19/11/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B CLUB NATACIO SABADELL C [+]
18/11/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA GRAMENET B.C. BLAU [+]
Descansa SESE B
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C C.B. SANTA COLOMA [+]
25/11/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
25/11/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 U.E. GAUDI 1 [+]
25/11/2017 17:30 JAC SANTS B U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
25/11/2017 17:45 SESE B CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
Descansa GRAMENET B.C. BLAU
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C GRAMENET B.C. BLAU [+]
02/12/2017 17:45 SESE B U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
02/12/2017 17:30 JAC SANTS B U.E. GAUDI 1 [+]
02/12/2017 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
02/12/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa CB CERDANYOLA AL DIA D
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2017 13:00 GRAMENET B.C. BLAU A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
16/12/2017 12:30 C.B. SANTA COLOMA C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
17/12/2017 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B JAC SANTS B [+]
17/12/2017 16:00 U.E. GAUDI 1 SESE B [+]
17/12/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
Descansa CLUB NATACIO SABADELL C
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 GRAMENET B.C. BLAU [+]
13/01/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CLUB NATACIO SABADELL C [+]
13/01/2018 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D U.E. GAUDI 1 [+]
13/01/2018 17:45 SESE B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
13/01/2018 17:30 JAC SANTS B C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa U.E. SANT CUGAT VERMELL
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
20/01/2018 13:00 GRAMENET B.C. BLAU JAC SANTS B [+]
20/01/2018 12:30 C.B. SANTA COLOMA SESE B [+]
21/01/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
21/01/2018 16:00 U.E. GAUDI 1 U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET A
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 17:45 SESE B GRAMENET B.C. BLAU [+]
03/02/2018 17:30 JAC SANTS B CLUB NATACIO SABADELL C [+]
03/02/2018 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
04/02/2018 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
03/02/2018 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa U.E. GAUDI 1
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A JAC SANTS B [+]
11/02/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C SESE B [+]
10/02/2018 13:00 GRAMENET B.C. BLAU CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
10/02/2018 12:30 C.B. SANTA COLOMA U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
11/02/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B U.E. GAUDI 1 [+]
Descansa C.B. SANT PERE - CADET 2003
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2018 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL GRAMENET B.C. BLAU [+]
17/02/2018 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D CLUB NATACIO SABADELL C [+]
17/02/2018 17:45 SESE B A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
17/02/2018 17:30 JAC SANTS B C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
18/02/2018 16:00 U.E. GAUDI 1 C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2018 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 SESE B [+]
24/02/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
25/02/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
24/02/2018 13:00 GRAMENET B.C. BLAU U.E. GAUDI 1 [+]
24/02/2018 12:30 C.B. SANTA COLOMA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
Descansa JAC SANTS B
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B GRAMENET B.C. BLAU [+]
04/03/2018 16:00 U.E. GAUDI 1 CLUB NATACIO SABADELL C [+]
04/03/2018 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
03/03/2018 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
03/03/2018 17:45 SESE B JAC SANTS B [+]
Descansa C.B. SANTA COLOMA
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/03/2018 17:30 JAC SANTS B CB CERDANYOLA AL DIA D [+]
10/03/2018 16:00 C.B. SANT PERE - CADET 2003 U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
10/03/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. GAUDI 1 [+]
11/03/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B [+]
10/03/2018 13:00 GRAMENET B.C. BLAU C.B. SANTA COLOMA [+]
Descansa SESE B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 12:30 C.B. SANTA COLOMA CLUB NATACIO SABADELL C [+]
18/03/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
18/03/2018 16:00 U.E. GAUDI 1 C.B. SANT PERE - CADET 2003 [+]
18/03/2018 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL JAC SANTS B [+]
17/03/2018 12:00 CB CERDANYOLA AL DIA D SESE B [+]
Descansa GRAMENET B.C. BLAU
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +