Calendari - C.C. CADET MASCULI 1R. ANY


Competició: PRIMERA FASE - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - SESE B
2 - CEB GIRONA B
3 - CBP LLEIDA
4 - B.C. SANT JOAN DESPI A
5 - ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD
6 - JAC CLUB SANTS B
7 - B.C. MORABANC ANDORRA C
8 - ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15
9 - SAGRADA FAMILIA CLAROR B
10 - C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1
11 - A.E. BOET MATARO 1
12 - CREU ALTA SABADELL 2
13 - RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B
14 - CLARIANA MECANICS AECAM B
15 - C.B. CORNELLA B
16 - C.B. CERDANYOLA AL DIA B
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/09/2016 17:30 SESE B CEB GIRONA B [+]  
17/09/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
17/09/2016 12:00 A.E. BOET MATARO 1 B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
17/09/2016 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 JAC CLUB SANTS B [+]  
17/09/2016 17:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
17/09/2016 16:00 CLARIANA MECANICS AECAM B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
17/09/2016 16:00 C.B. CORNELLA B CBP LLEIDA [+]  
17/09/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/09/2016 10:00 CEB GIRONA B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
25/09/2016 19:00 CBP LLEIDA SESE B [+]  
25/09/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A C.B. CORNELLA B [+]  
24/09/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
24/09/2016 10:45 JAC CLUB SANTS B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
24/09/2016 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
24/09/2016 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 A.E. BOET MATARO 1 [+]  
24/09/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/10/2016 17:30 SESE B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
02/10/2016 10:00 CEB GIRONA B CBP LLEIDA [+]  
01/10/2016 17:45 A.E. BOET MATARO 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
01/10/2016 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
01/10/2016 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
01/10/2016 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B JAC CLUB SANTS B [+]  
01/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
01/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/10/2016 19:00 CBP LLEIDA C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
09/10/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A CEB GIRONA B [+]  
08/10/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD SESE B [+]  
08/10/2016 17:00 JAC CLUB SANTS B C.B. CORNELLA B [+]  
08/10/2016 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
08/10/2016 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
08/10/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
09/10/2016 17:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/10/2016 18:15 SESE B JAC CLUB SANTS B [+]  
16/10/2016 10:00 CEB GIRONA B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
16/10/2016 12:45 CBP LLEIDA B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
15/10/2016 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
15/10/2016 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
15/10/2016 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
15/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
15/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/10/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
22/10/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD CBP LLEIDA [+]  
22/10/2016 18:00 JAC CLUB SANTS B CEB GIRONA B [+]  
23/10/2016 11:00 B.C. MORABANC ANDORRA C SESE B [+]  
22/10/2016 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 C.B. CORNELLA B [+]  
22/10/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
22/10/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
22/10/2016 16:00 A.E. BOET MATARO 1 CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/10/2016 10:45 SESE B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
30/10/2016 10:00 CEB GIRONA B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
30/10/2016 12:45 CBP LLEIDA JAC CLUB SANTS B [+]  
30/10/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
29/10/2016 17:15 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
30/10/2016 17:00 CLARIANA MECANICS AECAM B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
29/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
29/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
05/11/2016 17:00 JAC CLUB SANTS B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
05/11/2016 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C CBP LLEIDA [+]  
05/11/2016 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 CEB GIRONA B [+]  
05/11/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B SESE B [+]  
05/11/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. CORNELLA B [+]  
05/11/2016 19:15 A.E. BOET MATARO 1 CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
05/11/2016 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/11/2016 17:30 SESE B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
13/11/2016 10:00 CEB GIRONA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
13/11/2016 12:30 CBP LLEIDA ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
13/11/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
12/11/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD JAC CLUB SANTS B [+]  
13/11/2016 16:00 CLARIANA MECANICS AECAM B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
12/11/2016 16:00 C.B. CORNELLA B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
12/11/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2016 17:00 JAC CLUB SANTS B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
19/11/2016 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
19/11/2016 12:30 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
19/11/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B CBP LLEIDA [+]  
19/11/2016 17:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CEB GIRONA B [+]  
20/11/2016 19:30 A.E. BOET MATARO 1 SESE B [+]  
19/11/2016 12:15 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. CORNELLA B [+]  
19/11/2016 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/11/2016 17:30 SESE B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
27/11/2016 10:00 CEB GIRONA B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
27/11/2016 19:00 CBP LLEIDA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
26/11/2016 19:30 B.C. SANT JOAN DESPI A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
26/11/2016 16:15 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
26/11/2016 16:00 JAC CLUB SANTS B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
26/11/2016 16:00 C.B. CORNELLA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
26/11/2016 12:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2016 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
04/12/2016 12:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 JAC CLUB SANTS B [+]  
03/12/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
03/12/2016 17:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
03/12/2016 11:00 A.E. BOET MATARO 1 CBP LLEIDA [+]  
03/12/2016 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 CEB GIRONA B [+]  
04/12/2016 11:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B SESE B [+]  
03/12/2016 18:15 CLARIANA MECANICS AECAM B C.B. CORNELLA B [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/12/2016 17:30 SESE B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
18/12/2016 10:00 CEB GIRONA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
18/12/2016 17:30 CBP LLEIDA CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
18/12/2016 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A A.E. BOET MATARO 1 [+]  
17/12/2016 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
17/12/2016 17:00 JAC CLUB SANTS B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
10/12/2016 16:00 B.C. MORABANC ANDORRA C ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
17/12/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B C.B. CORNELLA B [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
14/01/2017 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 JAC CLUB SANTS B [+]  
14/01/2017 12:45 A.E. BOET MATARO 1 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
14/01/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
14/01/2017 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B CBP LLEIDA [+]  
21/12/2016 19:30 CLARIANA MECANICS AECAM B CEB GIRONA B [+]  
14/01/2017 17:45 C.B. CORNELLA B SESE B [+]  
14/01/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/01/2017 17:30 SESE B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
22/01/2017 10:00 CEB GIRONA B C.B. CORNELLA B [+]  
22/01/2017 17:30 CBP LLEIDA CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
21/01/2017 19:30 B.C. SANT JOAN DESPI A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
21/01/2017 16:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
21/01/2017 17:00 JAC CLUB SANTS B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
21/01/2017 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
21/01/2017 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/01/2017 10:00 CEB GIRONA B SESE B [+]  
28/01/2017 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
29/01/2017 11:00 B.C. MORABANC ANDORRA C A.E. BOET MATARO 1 [+]  
28/01/2017 17:00 JAC CLUB SANTS B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
28/01/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
29/01/2017 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
29/01/2017 19:00 CBP LLEIDA C.B. CORNELLA B [+]  
28/01/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B CEB GIRONA B [+]  
05/02/2017 17:30 SESE B CBP LLEIDA [+]  
04/02/2017 16:00 C.B. CORNELLA B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
05/02/2017 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
04/02/2017 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B JAC CLUB SANTS B [+]  
04/02/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
04/02/2017 12:00 A.E. BOET MATARO 1 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
04/02/2017 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/02/2017 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A SESE B [+]  
12/02/2017 11:30 CBP LLEIDA CEB GIRONA B [+]  
11/02/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
12/02/2017 12:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
11/02/2017 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
11/02/2017 16:00 JAC CLUB SANTS B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
11/02/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD C.B. CORNELLA B [+]  
11/02/2017 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/02/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B CBP LLEIDA [+]  
19/02/2017 10:00 CEB GIRONA B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
19/02/2017 17:30 SESE B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
18/02/2017 18:00 C.B. CORNELLA B JAC CLUB SANTS B [+]  
23/04/2017 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
18/02/2017 16:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
18/02/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
18/02/2017 17:45 A.E. BOET MATARO 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2017 17:00 JAC CLUB SANTS B SESE B [+]  
25/02/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD CEB GIRONA B [+]  
26/02/2017 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A CBP LLEIDA [+]  
25/02/2017 10:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
25/02/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
25/02/2017 12:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
25/02/2017 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C C.B. CORNELLA B [+]  
25/02/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
05/03/2017 17:30 CBP LLEIDA ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
05/03/2017 10:00 CEB GIRONA B JAC CLUB SANTS B [+]  
05/03/2017 17:30 SESE B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
04/03/2017 16:00 C.B. CORNELLA B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
05/03/2017 16:00 CLARIANA MECANICS AECAM B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
04/03/2017 17:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
04/03/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 17:30 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 SESE B [+]  
11/03/2017 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C CEB GIRONA B [+]  
11/03/2017 17:00 JAC CLUB SANTS B CBP LLEIDA [+]  
11/03/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
11/03/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
12/03/2017 12:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
11/03/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. CORNELLA B [+]  
11/03/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2017 17:45 C.B. CERDANYOLA AL DIA B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
19/03/2017 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A JAC CLUB SANTS B [+]  
18/03/2017 17:30 CBP LLEIDA B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
19/03/2017 10:00 CEB GIRONA B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
19/03/2017 17:30 SESE B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
18/03/2017 16:00 C.B. CORNELLA B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
18/03/2017 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
19/03/2017 11:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/03/2017 10:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SESE B [+]  
25/03/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR B CEB GIRONA B [+]  
25/03/2017 12:15 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 CBP LLEIDA [+]  
26/03/2017 17:30 B.C. MORABANC ANDORRA C B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
25/03/2017 12:15 JAC CLUB SANTS B ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
25/03/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
25/03/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CORNELLA B [+]  
25/03/2017 12:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/04/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B JAC CLUB SANTS B [+]  
01/04/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
01/04/2017 19:30 B.C. SANT JOAN DESPI A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
01/04/2017 11:30 CBP LLEIDA SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
02/04/2017 10:00 CEB GIRONA B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
02/04/2017 17:30 SESE B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
02/04/2017 16:00 C.B. CORNELLA B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
01/04/2017 17:45 CLARIANA MECANICS AECAM B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/04/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 SESE B [+]  
08/04/2017 12:00 A.E. BOET MATARO 1 CEB GIRONA B [+]  
08/04/2017 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CBP LLEIDA [+]  
08/04/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
08/04/2017 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
08/04/2017 16:00 B.C. MORABANC ANDORRA C JAC CLUB SANTS B [+]  
08/04/2017 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B. CORNELLA B [+]  
08/04/2017 16:30 CLARIANA MECANICS AECAM B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2017 10:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA B B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
22/04/2017 10:30 JAC CLUB SANTS B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
22/04/2017 18:00 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
23/04/2017 10:30 B.C. SANT JOAN DESPI A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
22/04/2017 13:00 CBP LLEIDA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
23/04/2017 10:00 CEB GIRONA B CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
23/04/2017 17:30 SESE B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
22/04/2017 16:00 C.B. CORNELLA B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/04/2017 19:30 CLARIANA MECANICS AECAM B SESE B [+]  
29/04/2017 16:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B CEB GIRONA B [+]  
29/04/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 CBP LLEIDA [+]  
29/04/2017 11:15 A.E. BOET MATARO 1 B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
07/05/2017 17:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
29/04/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B JAC CLUB SANTS B [+]  
29/04/2017 12:30 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
29/04/2017 16:00 C.B. CORNELLA B C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 29 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2017 16:00 B.C. MORABANC ANDORRA C SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
06/05/2017 12:00 JAC CLUB SANTS B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
06/05/2017 16:30 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD A.E. BOET MATARO 1 [+]  
07/05/2017 12:00 B.C. SANT JOAN DESPI A CREU ALTA SABADELL 2 [+]  
07/05/2017 10:00 CBP LLEIDA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B [+]  
07/05/2017 10:00 CEB GIRONA B CLARIANA MECANICS AECAM B [+]  
07/05/2017 17:30 SESE B C.B. CORNELLA B [+]  
06/05/2017 10:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 C.B. CERDANYOLA AL DIA B [+]  
Jornada 30 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/05/2017 12:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B SESE B [+]  
13/05/2017 16:00 C.B. CORNELLA B CEB GIRONA B [+]  
13/05/2017 17:45 CLARIANA MECANICS AECAM B CBP LLEIDA [+]  
14/05/2017 10:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B B.C. SANT JOAN DESPI A [+]  
13/05/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 ROGER'S C.B. VILASSAR DE DALT VERD [+]  
13/05/2017 12:15 A.E. BOET MATARO 1 JAC CLUB SANTS B [+]  
13/05/2017 17:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 B.C. MORABANC ANDORRA C [+]  
13/05/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U15 [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +