Calendari - C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. TONA
3 - A.E. BOET MATARO 1
4 - AECAM
5 - BASQUET ALELLA
6 - C.B. GRANOLLERS
7 - ARENYS BASQUET
8 - CIRCOL CATOLIC BADALONA A
9 - U.B. MIR 1
10 - C.B. TORELLO
11 - C.B. LA GARRIGA
12 - CLUB BASQUET SANT CELONI
13 - U.E. MATARO 2
14 - A.E. SANT ANDREU NATZARET B
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/10/2016 16:00 U.B. MIR 1 ARENYS BASQUET [+]  
01/10/2016 19:30 C.B. TORELLO C.B. GRANOLLERS [+]  
02/10/2016 16:30 C.B. LA GARRIGA BASQUET ALELLA [+]  
01/10/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI AECAM [+]  
02/10/2016 18:15 U.E. MATARO 2 A.E. BOET MATARO 1 [+]  
02/10/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
Descansa C.B. TONA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2016 10:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. TONA [+]  
08/10/2016 09:00 AECAM U.E. MATARO 2 [+]  
09/10/2016 11:00 BASQUET ALELLA CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
08/10/2016 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. LA GARRIGA [+]  
08/10/2016 20:00 ARENYS BASQUET C.B. TORELLO [+]  
08/10/2016 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A U.B. MIR 1 [+]  
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET B
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2016 17:30 C.B. TONA AECAM [+]  
15/10/2016 16:00 C.B. TORELLO CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
16/10/2016 16:30 C.B. LA GARRIGA ARENYS BASQUET [+]  
15/10/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. GRANOLLERS [+]  
15/10/2016 19:35 U.E. MATARO 2 BASQUET ALELLA [+]  
16/10/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B U.B. MIR 1 [+]  
Descansa A.E. BOET MATARO 1
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2016 17:30 A.E. BOET MATARO 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
23/10/2016 10:30 BASQUET ALELLA C.B. TONA [+]  
22/10/2016 09:00 C.B. GRANOLLERS U.E. MATARO 2 [+]  
22/10/2016 20:00 ARENYS BASQUET CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
22/10/2016 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. LA GARRIGA [+]  
23/10/2016 16:00 U.B. MIR 1 C.B. TORELLO [+]  
Descansa AECAM
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2016 12:00 C.B. TONA C.B. GRANOLLERS [+]  
29/10/2016 10:30 A.E. BOET MATARO 1 AECAM [+]  
30/10/2016 16:30 C.B. LA GARRIGA U.B. MIR 1 [+]  
30/10/2016 19:15 CLUB BASQUET SANT CELONI CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
20/12/2016 19:00 U.E. MATARO 2 ARENYS BASQUET [+]  
30/10/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. TORELLO [+]  
Descansa BASQUET ALELLA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 12:30 AECAM A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
06/11/2016 11:00 BASQUET ALELLA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
05/11/2016 20:00 ARENYS BASQUET C.B. TONA [+]  
06/11/2016 12:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A U.E. MATARO 2 [+]  
06/11/2016 16:00 U.B. MIR 1 CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
05/11/2016 16:00 C.B. TORELLO C.B. LA GARRIGA [+]  
Descansa C.B. GRANOLLERS
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2016 19:00 C.B. TONA CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
12/11/2016 12:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. GRANOLLERS [+]  
12/11/2016 12:30 AECAM BASQUET ALELLA [+]  
12/11/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. TORELLO [+]  
12/11/2016 12:00 U.E. MATARO 2 U.B. MIR 1 [+]  
13/11/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. LA GARRIGA [+]  
Descansa ARENYS BASQUET
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/11/2016 09:30 BASQUET ALELLA A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
19/11/2016 09:00 C.B. GRANOLLERS AECAM [+]  
20/11/2016 10:30 ARENYS BASQUET A.E. BOET MATARO 1 [+]  
20/11/2016 16:00 U.B. MIR 1 C.B. TONA [+]  
19/11/2016 18:30 C.B. TORELLO U.E. MATARO 2 [+]  
20/11/2016 16:30 C.B. LA GARRIGA CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
Descansa CIRCOL CATOLIC BADALONA A
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2016 19:30 C.B. TORELLO C.B. TONA [+]  
26/11/2016 21:00 A.E. BOET MATARO 1 CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
26/11/2016 12:30 AECAM ARENYS BASQUET [+]  
27/11/2016 09:30 BASQUET ALELLA C.B. GRANOLLERS [+]  
27/11/2016 12:00 U.E. MATARO 2 C.B. LA GARRIGA [+]  
26/11/2016 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
Descansa U.B. MIR 1
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2016 12:00 C.B. GRANOLLERS A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
03/12/2016 20:00 ARENYS BASQUET BASQUET ALELLA [+]  
03/12/2016 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A AECAM [+]  
03/12/2016 12:00 U.B. MIR 1 A.E. BOET MATARO 1 [+]  
04/12/2016 16:30 C.B. LA GARRIGA C.B. TONA [+]  
04/12/2016 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI U.E. MATARO 2 [+]  
Descansa C.B. TORELLO
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2016 17:30 C.B. TONA CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
18/12/2016 16:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. TORELLO [+]  
08/04/2017 18:15 AECAM U.B. MIR 1 [+]  
18/12/2016 11:00 BASQUET ALELLA CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
17/12/2016 09:00 C.B. GRANOLLERS ARENYS BASQUET [+]  
18/12/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B U.E. MATARO 2 [+]  
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/03/2017 12:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. GRANOLLERS [+]  
15/01/2017 12:00 U.B. MIR 1 BASQUET ALELLA [+]  
14/01/2017 16:00 C.B. TORELLO AECAM [+]  
15/01/2017 16:30 C.B. LA GARRIGA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
15/01/2017 09:00 U.E. MATARO 2 C.B. TONA [+]  
15/01/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B ARENYS BASQUET [+]  
Descansa CLUB BASQUET SANT CELONI
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 16:00 C.B. TONA A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
21/01/2017 17:30 A.E. BOET MATARO 1 CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
21/01/2017 12:30 AECAM C.B. LA GARRIGA [+]  
22/01/2017 11:00 BASQUET ALELLA C.B. TORELLO [+]  
21/01/2017 10:30 C.B. GRANOLLERS U.B. MIR 1 [+]  
26/02/2017 17:00 ARENYS BASQUET CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
Descansa U.E. MATARO 2
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/01/2017 12:00 ARENYS BASQUET U.B. MIR 1 [+]  
28/01/2017 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. TORELLO [+]  
29/01/2017 11:00 BASQUET ALELLA C.B. LA GARRIGA [+]  
28/01/2017 12:30 AECAM CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
28/01/2017 10:30 A.E. BOET MATARO 1 U.E. MATARO 2 [+]  
28/01/2017 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa C.B. TONA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 19:30 C.B. TONA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
05/02/2017 09:00 U.E. MATARO 2 AECAM [+]  
04/02/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI BASQUET ALELLA [+]  
05/02/2017 16:45 C.B. LA GARRIGA C.B. GRANOLLERS [+]  
04/02/2017 19:00 C.B. TORELLO ARENYS BASQUET [+]  
04/02/2017 10:30 U.B. MIR 1 CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET B
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 12:30 AECAM C.B. TONA [+]  
11/02/2017 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. TORELLO [+]  
11/02/2017 20:00 ARENYS BASQUET C.B. LA GARRIGA [+]  
11/02/2017 12:00 C.B. GRANOLLERS CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
12/02/2017 09:00 BASQUET ALELLA U.E. MATARO 2 [+]  
11/02/2017 18:30 U.B. MIR 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa A.E. BOET MATARO 1
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/02/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
08/04/2017 12:00 C.B. TONA BASQUET ALELLA [+]  
19/02/2017 09:00 U.E. MATARO 2 C.B. GRANOLLERS [+]  
18/02/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI ARENYS BASQUET [+]  
19/02/2017 16:30 C.B. LA GARRIGA CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
18/02/2017 12:00 C.B. TORELLO U.B. MIR 1 [+]  
Descansa AECAM
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/02/2017 10:30 C.B. GRANOLLERS C.B. TONA [+]  
25/02/2017 12:30 AECAM A.E. BOET MATARO 1 [+]  
25/02/2017 12:00 U.B. MIR 1 C.B. LA GARRIGA [+]  
10/03/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA A CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
25/02/2017 12:15 ARENYS BASQUET U.E. MATARO 2 [+]  
04/03/2017 17:30 C.B. TORELLO A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa BASQUET ALELLA
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/03/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B AECAM [+]  
04/03/2017 09:00 A.E. BOET MATARO 1 BASQUET ALELLA [+]  
04/03/2017 19:00 C.B. TONA ARENYS BASQUET [+]  
05/03/2017 12:15 U.E. MATARO 2 CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
04/03/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI U.B. MIR 1 [+]  
05/03/2017 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. TORELLO [+]  
Descansa C.B. GRANOLLERS
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 19:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. TONA [+]  
11/03/2017 12:00 C.B. GRANOLLERS A.E. BOET MATARO 1 [+]  
12/03/2017 11:00 BASQUET ALELLA AECAM [+]  
11/03/2017 20:30 C.B. TORELLO CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
11/03/2017 18:30 U.B. MIR 1 U.E. MATARO 2 [+]  
12/03/2017 19:00 C.B. LA GARRIGA A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa ARENYS BASQUET
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/03/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B BASQUET ALELLA [+]  
18/03/2017 12:30 AECAM C.B. GRANOLLERS [+]  
18/03/2017 17:30 A.E. BOET MATARO 1 ARENYS BASQUET [+]  
18/03/2017 19:30 C.B. TONA U.B. MIR 1 [+]  
18/03/2017 10:30 U.E. MATARO 2 C.B. TORELLO [+]  
18/03/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. LA GARRIGA [+]  
Descansa CIRCOL CATOLIC BADALONA A
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 17:30 C.B. TONA C.B. TORELLO [+]  
25/03/2017 19:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A A.E. BOET MATARO 1 [+]  
19/04/2017 19:30 ARENYS BASQUET AECAM [+]  
25/03/2017 12:15 C.B. GRANOLLERS BASQUET ALELLA [+]  
26/03/2017 16:30 C.B. LA GARRIGA U.E. MATARO 2 [+]  
05/05/2017 20:45 CLUB BASQUET SANT CELONI A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa U.B. MIR 1
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/04/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. GRANOLLERS [+]  
02/04/2017 09:30 BASQUET ALELLA ARENYS BASQUET [+]  
02/04/2017 16:00 AECAM CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
01/04/2017 20:30 A.E. BOET MATARO 1 U.B. MIR 1 [+]  
01/04/2017 12:00 C.B. TONA C.B. LA GARRIGA [+]  
01/04/2017 10:30 U.E. MATARO 2 CLUB BASQUET SANT CELONI [+]  
Descansa C.B. TORELLO
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI C.B. TONA [+]  
22/04/2017 16:00 C.B. TORELLO A.E. BOET MATARO 1 [+]  
22/04/2017 17:45 U.B. MIR 1 AECAM [+]  
23/04/2017 12:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA A BASQUET ALELLA [+]  
23/04/2017 12:00 ARENYS BASQUET C.B. GRANOLLERS [+]  
23/04/2017 10:30 U.E. MATARO 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 25 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2017 12:00 C.B. GRANOLLERS CIRCOL CATOLIC BADALONA A [+]  
07/05/2017 11:00 BASQUET ALELLA U.B. MIR 1 [+]  
07/05/2017 16:00 AECAM C.B. TORELLO [+]  
06/05/2017 17:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. LA GARRIGA [+]  
06/05/2017 16:00 C.B. TONA U.E. MATARO 2 [+]  
07/05/2017 17:30 ARENYS BASQUET A.E. SANT ANDREU NATZARET B [+]  
Descansa CLUB BASQUET SANT CELONI
Jornada 26 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/05/2017 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. TONA [+]  
14/05/2017 17:45 CLUB BASQUET SANT CELONI A.E. BOET MATARO 1 [+]  
14/05/2017 19:45 C.B. LA GARRIGA AECAM [+]  
14/05/2017 09:00 C.B. TORELLO BASQUET ALELLA [+]  
13/05/2017 10:30 U.B. MIR 1 C.B. GRANOLLERS [+]  
13/05/2017 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A ARENYS BASQUET [+]  
Descansa U.E. MATARO 2
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +