Calendari - C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - ARACENA AEC COLLBLANC
2 - C.B. SANT JUST B
3 - BASQUET LLOR
4 - C.B. ABRERA
6 - C.E.B. PALLEJA NEGRE
7 - C.B. CASTELLET
8 - CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ
9 - CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B
10 - CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL
11 - C. B. SOLSONA
12 - A.E.S.E. 1
13 - B.C. TECLA SALA B
14 - SE CASAL VILAFRANCA A
15 - C.B. VILADECANS VERD
16 - BASQUET MOLINS
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/09/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. SANT JUST B [+]  
16/09/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]  
16/09/2017 16:00 C. B. SOLSONA C.B. CASTELLET [+]  
17/09/2017 11:00 A.E.S.E. 1 C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]  
16/09/2017 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C.B. ABRERA [+]  
17/09/2017 09:30 C.B. VILADECANS VERD BASQUET LLOR [+]  
17/09/2017 16:00 BASQUET MOLINS CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]  
Descansa B.C. TECLA SALA B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/09/2017 17:00 C.B. SANT JUST B BASQUET MOLINS [+]  
23/09/2017 17:30 BASQUET LLOR ARACENA AEC COLLBLANC [+]  
23/09/2017 12:30 C.B. ABRERA C.B. VILADECANS VERD [+]  
24/09/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE B.C. TECLA SALA B [+]  
23/09/2017 19:15 C.B. CASTELLET A.E.S.E. 1 [+]  
24/09/2017 11:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C. B. SOLSONA [+]  
24/09/2017 12:30 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]  
Descansa SE CASAL VILAFRANCA A
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. ABRERA [+]  
01/11/2017 09:30 C.B. SANT JUST B BASQUET LLOR [+]
30/09/2017 16:00 C. B. SOLSONA CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]  
28/01/2018 11:00 A.E.S.E. 1 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
30/09/2017 16:30 B.C. TECLA SALA B C.B. CASTELLET [+]
30/09/2017 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]  
22/12/2017 20:00 BASQUET MOLINS CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
Descansa C.B. VILADECANS VERD
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 20:45 BASQUET LLOR BASQUET MOLINS [+]  
07/10/2017 16:15 C.B. ABRERA C.B. SANT JUST B [+]  
08/10/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE C.B. VILADECANS VERD [+]  
07/10/2017 17:45 C.B. CASTELLET SE CASAL VILAFRANCA A [+]  
08/10/2017 12:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ B.C. TECLA SALA B [+]  
08/10/2017 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B A.E.S.E. 1 [+]  
07/10/2017 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C. B. SOLSONA [+]  
Descansa ARACENA AEC COLLBLANC
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]  
14/10/2017 12:00 BASQUET LLOR C.B. ABRERA [+]  
15/10/2017 11:00 A.E.S.E. 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]  
15/10/2017 19:15 B.C. TECLA SALA B CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]  
12/10/2017 12:00 SE CASAL VILAFRANCA A CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]  
14/10/2017 09:30 C.B. VILADECANS VERD C.B. CASTELLET [+]  
15/10/2017 16:00 BASQUET MOLINS C. B. SOLSONA [+]  
Descansa C.B. SANT JUST B
Jornada 6 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 12:30 C.B. ABRERA BASQUET MOLINS [+]  
22/10/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE C.B. SANT JUST B [+]  
21/10/2017 17:45 C.B. CASTELLET ARACENA AEC COLLBLANC [+]  
21/10/2017 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. VILADECANS VERD [+]  
21/10/2017 16:00 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B SE CASAL VILAFRANCA A [+]  
21/10/2017 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL B.C. TECLA SALA B [+]  
21/10/2017 16:00 C. B. SOLSONA A.E.S.E. 1 [+]  
Descansa BASQUET LLOR
Jornada 7 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
29/10/2017 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. CASTELLET [+]
28/10/2017 17:30 BASQUET LLOR C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
29/10/2017 12:30 B.C. TECLA SALA B C. B. SOLSONA [+]
28/10/2017 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
29/10/2017 09:30 C.B. VILADECANS VERD CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
29/10/2017 16:00 BASQUET MOLINS A.E.S.E. 1 [+]
Descansa C.B. ABRERA
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE C.B. ABRERA [+]
04/11/2017 17:45 C.B. CASTELLET BASQUET LLOR [+]
04/11/2017 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. SANT JUST B [+]
05/11/2017 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B ARACENA AEC COLLBLANC [+]
04/11/2017 16:15 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. VILADECANS VERD [+]
04/11/2017 16:00 C. B. SOLSONA SE CASAL VILAFRANCA A [+]
05/11/2017 11:00 A.E.S.E. 1 B.C. TECLA SALA B [+]
Descansa BASQUET MOLINS
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
12/11/2017 16:00 C.B. SANT JUST B CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
11/11/2017 17:30 BASQUET LLOR CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
11/11/2017 12:30 C.B. ABRERA C.B. CASTELLET [+]
11/11/2017 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A A.E.S.E. 1 [+]
12/11/2017 11:00 C.B. VILADECANS VERD C. B. SOLSONA [+]
12/11/2017 16:00 BASQUET MOLINS B.C. TECLA SALA B [+]
Descansa C.E.B. PALLEJA NEGRE
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE BASQUET MOLINS [+]
18/11/2017 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. ABRERA [+]
19/11/2017 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B BASQUET LLOR [+]
18/11/2017 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. SANT JUST B [+]
18/11/2017 16:00 C. B. SOLSONA ARACENA AEC COLLBLANC [+]
19/11/2017 11:00 A.E.S.E. 1 C.B. VILADECANS VERD [+]
18/11/2017 16:30 B.C. TECLA SALA B SE CASAL VILAFRANCA A [+]
Descansa C.B. CASTELLET
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC A.E.S.E. 1 [+]
26/11/2017 16:00 C.B. SANT JUST B C. B. SOLSONA [+]
25/11/2017 20:45 BASQUET LLOR CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
25/11/2017 12:30 C.B. ABRERA CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
26/11/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE C.B. CASTELLET [+]
26/11/2017 09:30 C.B. VILADECANS VERD B.C. TECLA SALA B [+]
26/11/2017 16:00 BASQUET MOLINS SE CASAL VILAFRANCA A [+]
Descansa CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2017 17:45 C.B. CASTELLET BASQUET MOLINS [+]
02/12/2017 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
02/12/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. ABRERA [+]
02/12/2017 16:00 C. B. SOLSONA BASQUET LLOR [+]
03/12/2017 11:00 A.E.S.E. 1 C.B. SANT JUST B [+]
02/12/2017 16:30 B.C. TECLA SALA B ARACENA AEC COLLBLANC [+]
02/12/2017 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C.B. VILADECANS VERD [+]
Descansa CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC SE CASAL VILAFRANCA A [+]
17/12/2017 16:00 C.B. SANT JUST B B.C. TECLA SALA B [+]
16/12/2017 20:45 BASQUET LLOR A.E.S.E. 1 [+]
16/12/2017 12:30 C.B. ABRERA C. B. SOLSONA [+]
17/12/2017 19:30 C.E.B. PALLEJA NEGRE CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
16/12/2017 17:45 C.B. CASTELLET CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
17/12/2017 16:00 BASQUET MOLINS C.B. VILADECANS VERD [+]
Descansa CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.B. CASTELLET [+]
13/01/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
14/01/2018 11:00 A.E.S.E. 1 C.B. ABRERA [+]
13/01/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B BASQUET LLOR [+]
13/01/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C.B. SANT JUST B [+]
14/01/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD ARACENA AEC COLLBLANC [+]
14/01/2018 16:00 BASQUET MOLINS CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
Descansa C. B. SOLSONA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC BASQUET MOLINS [+]
21/01/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. VILADECANS VERD [+]
20/01/2018 20:45 BASQUET LLOR SE CASAL VILAFRANCA A [+]
20/01/2018 12:30 C.B. ABRERA B.C. TECLA SALA B [+]
21/01/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE C. B. SOLSONA [+]
20/01/2018 17:45 C.B. CASTELLET CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
20/01/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
Descansa A.E.S.E. 1
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2018 16:00 C.B. SANT JUST B ARACENA AEC COLLBLANC [+]
03/02/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
03/02/2018 17:45 C.B. CASTELLET C. B. SOLSONA [+]
04/02/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE A.E.S.E. 1 [+]
03/02/2018 12:30 C.B. ABRERA SE CASAL VILAFRANCA A [+]
03/02/2018 20:45 BASQUET LLOR C.B. VILADECANS VERD [+]
04/02/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B BASQUET MOLINS [+]
Descansa B.C. TECLA SALA B
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2018 16:00 BASQUET MOLINS C.B. SANT JUST B [+]
11/02/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC BASQUET LLOR [+]
11/02/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD C.B. ABRERA [+]
10/02/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
11/02/2018 11:00 A.E.S.E. 1 C.B. CASTELLET [+]
10/02/2018 16:00 C. B. SOLSONA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
10/02/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
Descansa SE CASAL VILAFRANCA A
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 12:30 C.B. ABRERA ARACENA AEC COLLBLANC [+]
17/02/2018 20:45 BASQUET LLOR C.B. SANT JUST B [+]
18/02/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C. B. SOLSONA [+]
17/02/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ A.E.S.E. 1 [+]
17/02/2018 17:45 C.B. CASTELLET B.C. TECLA SALA B [+]
18/02/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE SE CASAL VILAFRANCA A [+]
17/02/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL BASQUET MOLINS [+]
Descansa C.B. VILADECANS VERD
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2018 16:00 BASQUET MOLINS BASQUET LLOR [+]
25/02/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.B. ABRERA [+]
25/02/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
24/02/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C.B. CASTELLET [+]
24/02/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
25/02/2018 11:00 A.E.S.E. 1 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
24/02/2018 16:00 C. B. SOLSONA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
Descansa ARACENA AEC COLLBLANC
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE ARACENA AEC COLLBLANC [+]
03/03/2018 12:30 C.B. ABRERA BASQUET LLOR [+]
03/03/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL A.E.S.E. 1 [+]
04/03/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B B.C. TECLA SALA B [+]
03/03/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ SE CASAL VILAFRANCA A [+]
03/03/2018 17:45 C.B. CASTELLET C.B. VILADECANS VERD [+]
03/03/2018 16:00 C. B. SOLSONA BASQUET MOLINS [+]
Descansa C.B. SANT JUST B
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 16:00 BASQUET MOLINS C.B. ABRERA [+]
11/03/2018 16:00 C.B. SANT JUST B C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
11/03/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. CASTELLET [+]
11/03/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
10/03/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
10/03/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
11/03/2018 11:00 A.E.S.E. 1 C. B. SOLSONA [+]
Descansa BASQUET LLOR
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ ARACENA AEC COLLBLANC [+]
17/03/2018 17:45 C.B. CASTELLET C.B. SANT JUST B [+]
18/03/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE BASQUET LLOR [+]
17/03/2018 16:00 C. B. SOLSONA B.C. TECLA SALA B [+]
17/03/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SE CASAL VILAFRANCA A [+]
18/03/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.B. VILADECANS VERD [+]
18/03/2018 11:00 A.E.S.E. 1 BASQUET MOLINS [+]
Descansa C.B. ABRERA
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 12:30 C.B. ABRERA C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
24/03/2018 20:45 BASQUET LLOR C.B. CASTELLET [+]
25/03/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
25/03/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
25/03/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
24/03/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A C. B. SOLSONA [+]
24/03/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B A.E.S.E. 1 [+]
Descansa BASQUET MOLINS
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/04/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL ARACENA AEC COLLBLANC [+]
08/04/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.B. SANT JUST B [+]
07/04/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ BASQUET LLOR [+]
07/04/2018 17:45 C.B. CASTELLET C.B. ABRERA [+]
08/04/2018 11:00 A.E.S.E. 1 SE CASAL VILAFRANCA A [+]
07/04/2018 16:00 C. B. SOLSONA C.B. VILADECANS VERD [+]
07/04/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B BASQUET MOLINS [+]
Descansa C.E.B. PALLEJA NEGRE
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/04/2018 16:00 BASQUET MOLINS C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
14/04/2018 12:30 C.B. ABRERA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
14/04/2018 20:45 BASQUET LLOR CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
15/04/2018 16:00 C.B. SANT JUST B CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
15/04/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C. B. SOLSONA [+]
15/04/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD A.E.S.E. 1 [+]
14/04/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A B.C. TECLA SALA B [+]
Descansa C.B. CASTELLET
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2018 11:00 A.E.S.E. 1 ARACENA AEC COLLBLANC [+]
21/04/2018 16:00 C. B. SOLSONA C.B. SANT JUST B [+]
21/04/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL BASQUET LLOR [+]
22/04/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.B. ABRERA [+]
21/04/2018 17:45 C.B. CASTELLET C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
21/04/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B C.B. VILADECANS VERD [+]
21/04/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A BASQUET MOLINS [+]
Descansa CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/04/2018 16:00 BASQUET MOLINS C.B. CASTELLET [+]
29/04/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
28/04/2018 12:30 C.B. ABRERA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
28/04/2018 20:45 BASQUET LLOR C. B. SOLSONA [+]
29/04/2018 16:00 C.B. SANT JUST B A.E.S.E. 1 [+]
29/04/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC B.C. TECLA SALA B [+]
29/04/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD SE CASAL VILAFRANCA A [+]
Descansa CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A ARACENA AEC COLLBLANC [+]
05/05/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B C.B. SANT JUST B [+]
06/05/2018 11:00 A.E.S.E. 1 BASQUET LLOR [+]
05/05/2018 16:00 C. B. SOLSONA C.B. ABRERA [+]
06/05/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
05/05/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. CASTELLET [+]
06/05/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD BASQUET MOLINS [+]
Descansa CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 17:45 C.B. CASTELLET CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B [+]
13/05/2018 16:00 C.E.B. PALLEJA NEGRE CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL [+]
12/05/2018 12:30 C.B. ABRERA A.E.S.E. 1 [+]
12/05/2018 20:45 BASQUET LLOR B.C. TECLA SALA B [+]
13/05/2018 16:00 C.B. SANT JUST B SE CASAL VILAFRANCA A [+]
13/05/2018 09:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. VILADECANS VERD [+]
12/05/2018 19:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ BASQUET MOLINS [+]
Descansa C. B. SOLSONA
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/05/2018 16:00 BASQUET MOLINS ARACENA AEC COLLBLANC [+]
20/05/2018 09:30 C.B. VILADECANS VERD C.B. SANT JUST B [+]
19/05/2018 16:45 SE CASAL VILAFRANCA A BASQUET LLOR [+]
19/05/2018 16:30 B.C. TECLA SALA B C.B. ABRERA [+]
19/05/2018 16:00 C. B. SOLSONA C.E.B. PALLEJA NEGRE [+]
19/05/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. CASTELLET [+]
20/05/2018 10:45 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ [+]
Descansa A.E.S.E. 1
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +