Calendari - C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT.


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. SANTA COLOMA A
2 - C.B. BLANES A
3 - C.B. CALELLA
4 - U.E.R. PINEDA DE MAR
5 - A.E. BOET MATARO A
6 - U.E. MATARO B
7 - SANT GERVASI
8 - C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1
9 - CEB GIRONA A
10 - A.E. SANT ANDREU NATZARET A
11 - REALE BÀSQUET VILAFANT
12 - PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT
13 - C.B. LLINARS
14 - LLIÇA D'AMUNT 1
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2016 16:00 C.B. SANTA COLOMA A C.B. BLANES A [+]  
01/10/2016 20:00 CEB GIRONA A SANT GERVASI [+]  
02/10/2016 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. MATARO B [+]  
01/10/2016 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT A.E. BOET MATARO A [+]  
02/10/2016 10:45 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
01/10/2016 17:45 C.B. LLINARS C.B. CALELLA [+]  
01/10/2016 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/10/2016 10:45 C.B. BLANES A LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
08/10/2016 16:00 C.B. CALELLA C.B. SANTA COLOMA A [+]  
09/10/2016 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. LLINARS [+]  
08/10/2016 21:00 A.E. BOET MATARO A PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
09/10/2016 12:00 U.E. MATARO B REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
09/10/2016 10:45 SANT GERVASI A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
08/10/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CEB GIRONA A [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/10/2016 21:30 C.B. SANTA COLOMA A U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
15/10/2016 19:30 C.B. BLANES A C.B. CALELLA [+]  
16/10/2016 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
15/10/2016 17:45 REALE BÀSQUET VILAFANT SANT GERVASI [+]  
15/10/2016 16:00 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT U.E. MATARO B [+]  
15/10/2016 17:45 C.B. LLINARS A.E. BOET MATARO A [+]  
15/10/2016 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 CEB GIRONA A [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2016 16:00 C.B. CALELLA LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
23/10/2016 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. BLANES A [+]  
23/10/2016 16:00 A.E. BOET MATARO A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
23/10/2016 12:00 U.E. MATARO B C.B. LLINARS [+]  
23/10/2016 10:45 SANT GERVASI PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
22/10/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
23/10/2016 11:45 CEB GIRONA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2016 19:30 C.B. SANTA COLOMA A U.E. MATARO B [+]  
29/10/2016 19:30 C.B. BLANES A A.E. BOET MATARO A [+]  
29/10/2016 16:00 C.B. CALELLA U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
29/10/2016 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA A [+]  
30/10/2016 12:30 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
27/10/2016 20:15 C.B. LLINARS SANT GERVASI [+]  
29/10/2016 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/11/2016 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
06/11/2016 19:30 A.E. BOET MATARO A C.B. CALELLA [+]  
06/11/2016 12:30 U.E. MATARO B C.B. BLANES A [+]  
06/11/2016 16:00 SANT GERVASI C.B. SANTA COLOMA A [+]  
05/11/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. LLINARS [+]  
05/11/2016 19:45 CEB GIRONA A PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
06/11/2016 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2016 10:00 C.B. SANTA COLOMA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
12/11/2016 19:30 C.B. BLANES A SANT GERVASI [+]  
12/11/2016 16:00 C.B. CALELLA U.E. MATARO B [+]  
12/11/2016 18:30 U.E.R. PINEDA DE MAR A.E. BOET MATARO A [+]  
13/11/2016 10:45 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
12/11/2016 17:45 C.B. LLINARS CEB GIRONA A [+]  
12/11/2016 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/11/2016 16:00 A.E. BOET MATARO A LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
20/11/2016 12:30 U.E. MATARO B U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
20/11/2016 10:45 SANT GERVASI C.B. CALELLA [+]  
19/11/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. BLANES A [+]  
19/11/2016 19:45 CEB GIRONA A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
20/11/2016 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. LLINARS [+]  
19/11/2016 19:30 REALE BÀSQUET VILAFANT PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2016 16:00 C.B. SANTA COLOMA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
26/11/2016 19:30 C.B. BLANES A CEB GIRONA A [+]  
26/11/2016 16:00 C.B. CALELLA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
27/11/2016 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR SANT GERVASI [+]  
26/11/2016 17:30 A.E. BOET MATARO A U.E. MATARO B [+]  
26/11/2016 17:45 C.B. LLINARS REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
27/11/2016 12:00 LLIÇA D'AMUNT 1 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/12/2016 12:30 U.E. MATARO B LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
04/12/2016 10:45 SANT GERVASI A.E. BOET MATARO A [+]  
03/12/2016 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
04/12/2016 17:00 CEB GIRONA A C.B. CALELLA [+]  
04/12/2016 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. BLANES A [+]  
03/12/2016 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT C.B. SANTA COLOMA A [+]  
04/12/2016 11:00 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.B. LLINARS [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2016 16:00 C.B. SANTA COLOMA A PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
17/12/2016 19:30 C.B. BLANES A REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
18/12/2016 16:00 C.B. CALELLA A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
18/12/2016 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR CEB GIRONA A [+]  
17/12/2016 17:30 A.E. BOET MATARO A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
18/12/2016 12:00 U.E. MATARO B SANT GERVASI [+]  
17/12/2016 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. LLINARS [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 17:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 U.E. MATARO B [+]  
14/01/2017 19:45 CEB GIRONA A A.E. BOET MATARO A [+]  
15/01/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
14/01/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT C.B. CALELLA [+]  
14/01/2017 16:00 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.B. BLANES A [+]  
15/01/2017 18:45 C.B. LLINARS C.B. SANTA COLOMA A [+]  
14/01/2017 16:30 LLIÇA D'AMUNT 1 SANT GERVASI [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 18:00 C.B. SANTA COLOMA A LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
21/01/2017 19:30 C.B. BLANES A C.B. LLINARS [+]  
22/01/2017 12:30 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.B. CALELLA [+]  
22/01/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
22/01/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
22/01/2017 17:45 U.E. MATARO B CEB GIRONA A [+]  
22/01/2017 10:45 SANT GERVASI C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 19:30 C.B. BLANES A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
29/01/2017 10:45 SANT GERVASI CEB GIRONA A [+]  
29/01/2017 12:30 U.E. MATARO B A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
29/01/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
29/01/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
28/01/2017 16:00 C.B. CALELLA C.B. LLINARS [+]  
30/01/2017 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. BLANES A [+]  
04/02/2017 16:00 C.B. SANTA COLOMA A C.B. CALELLA [+]  
04/02/2017 17:45 C.B. LLINARS U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
04/02/2017 19:15 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT A.E. BOET MATARO A [+]  
04/02/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT U.E. MATARO B [+]  
05/02/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A SANT GERVASI [+]  
04/02/2017 19:45 CEB GIRONA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/02/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. SANTA COLOMA A [+]  
11/02/2017 19:30 C.B. CALELLA C.B. BLANES A [+]  
11/02/2017 17:45 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]  
12/02/2017 10:45 SANT GERVASI REALE BÀSQUET VILAFANT [+]  
11/02/2017 19:30 U.E. MATARO B PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
11/02/2017 12:15 A.E. BOET MATARO A C.B. LLINARS [+]  
12/02/2017 18:30 CEB GIRONA A LLIÇA D'AMUNT 1 [+]  
Jornada 17 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2017 18:30 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. CALELLA [+]  
16/02/2017 20:15 C.B. BLANES A U.E.R. PINEDA DE MAR [+]  
18/02/2017 16:00 C.B. SANTA COLOMA A A.E. BOET MATARO A [+]  
18/02/2017 17:45 C.B. LLINARS U.E. MATARO B [+]  
18/02/2017 19:30 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT SANT GERVASI [+]  
18/02/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]  
19/02/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CEB GIRONA A [+]  
Jornada 18 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/02/2017 12:30 U.E. MATARO B C.B. SANTA COLOMA A [+]
25/02/2017 10:30 A.E. BOET MATARO A C.B. BLANES A [+]  
26/02/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. CALELLA [+]
25/02/2017 19:45 CEB GIRONA A REALE BÀSQUET VILAFANT [+]
25/02/2017 12:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]  
26/02/2017 10:45 SANT GERVASI C.B. LLINARS [+]
26/02/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 U.E.R. PINEDA DE MAR [+]
04/03/2017 20:45 C.B. CALELLA A.E. BOET MATARO A [+]
04/03/2017 19:30 C.B. BLANES A U.E. MATARO B [+]
04/03/2017 16:00 C.B. SANTA COLOMA A SANT GERVASI [+]
04/03/2017 17:45 C.B. LLINARS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]
04/03/2017 19:15 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT CEB GIRONA A [+]
04/03/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 16:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANTA COLOMA A [+]
12/03/2017 19:15 SANT GERVASI C.B. BLANES A [+]
12/03/2017 12:30 U.E. MATARO B C.B. CALELLA [+]
12/03/2017 17:45 A.E. BOET MATARO A U.E.R. PINEDA DE MAR [+]
12/03/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]
11/03/2017 18:30 CEB GIRONA A C.B. LLINARS [+]
11/03/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/03/2017 16:30 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E. BOET MATARO A [+]
19/03/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR U.E. MATARO B [+]
19/03/2017 16:00 C.B. CALELLA SANT GERVASI [+]
18/03/2017 19:30 C.B. BLANES A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]
18/03/2017 16:00 C.B. SANTA COLOMA A CEB GIRONA A [+]
18/03/2017 17:45 C.B. LLINARS A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
18/03/2017 16:45 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT REALE BÀSQUET VILAFANT [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/03/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. SANTA COLOMA A [+]
26/03/2017 17:00 CEB GIRONA A C.B. BLANES A [+]
26/03/2017 12:15 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. CALELLA [+]
26/03/2017 10:45 SANT GERVASI U.E.R. PINEDA DE MAR [+]
26/03/2017 12:30 U.E. MATARO B A.E. BOET MATARO A [+]
25/03/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT C.B. LLINARS [+]
26/03/2017 10:45 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/04/2017 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 U.E. MATARO B [+]
02/04/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A SANT GERVASI [+]
02/04/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]
01/04/2017 16:00 C.B. CALELLA CEB GIRONA A [+]
01/04/2017 19:30 C.B. BLANES A A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
01/04/2017 17:45 C.B. SANTA COLOMA A REALE BÀSQUET VILAFANT [+]
01/04/2017 17:45 C.B. LLINARS PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/04/2017 10:45 PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT C.B. SANTA COLOMA A [+]
08/04/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT C.B. BLANES A [+]
09/04/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. CALELLA [+]
08/04/2017 19:45 CEB GIRONA A U.E.R. PINEDA DE MAR [+]
08/04/2017 19:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 A.E. BOET MATARO A [+]
09/04/2017 10:45 SANT GERVASI U.E. MATARO B [+]
08/04/2017 17:45 C.B. LLINARS LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/04/2017 16:00 U.E. MATARO B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 [+]
23/04/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A CEB GIRONA A [+]
23/04/2017 16:15 U.E.R. PINEDA DE MAR A.E. SANT ANDREU NATZARET A [+]
22/04/2017 16:00 C.B. CALELLA REALE BÀSQUET VILAFANT [+]
22/04/2017 19:30 C.B. BLANES A PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]
22/04/2017 16:00 C.B. SANTA COLOMA A C.B. LLINARS [+]
23/04/2017 10:45 SANT GERVASI LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/04/2017 18:15 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. SANTA COLOMA A [+]
30/04/2017 17:45 C.B. LLINARS C.B. BLANES A [+]
29/04/2017 16:00 C.B. CALELLA PASTISSERIA ARMENGOL CB SALT [+]
29/04/2017 16:00 REALE BÀSQUET VILAFANT U.E.R. PINEDA DE MAR [+]
30/04/2017 12:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E. BOET MATARO A [+]
29/04/2017 19:45 CEB GIRONA A U.E. MATARO B [+]
29/04/2017 12:15 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SANT GERVASI [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +