Calendari - C.C. SOTS-25 MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 04

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. CABRILS
2 - A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN
3 - A.E. BOET MATARO A
4 - CIRCOL CATOLIC BADALONA
5 - C.B. ARGENTONA
6 - U.E. MONTGAT
7 - CLUB AMUNT BASQUET
8 - A.E. TEIA
9 - C.B. VILASSAR DE MAR
10 - A.E. BOET MATARO 1
11 - C.B. CALELLA
12 - BASQUET ALELLA
13 - C.B. CANET
14 - A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2016 18:45 C.B. CABRILS A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
01/10/2016 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR CLUB AMUNT BASQUET [+]  
01/10/2016 21:00 A.E. BOET MATARO 1 U.E. MONTGAT [+]  
01/10/2016 17:45 C.B. CALELLA C.B. ARGENTONA [+]  
01/10/2016 19:15 BASQUET ALELLA CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
02/10/2016 12:30 C.B. CANET A.E. BOET MATARO A [+]  
02/10/2016 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E. TEIA [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
08/10/2016 12:00 A.E. BOET MATARO A C.B. CABRILS [+]  
08/10/2016 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. CANET [+]  
08/10/2016 19:30 C.B. ARGENTONA BASQUET ALELLA [+]  
09/10/2016 11:00 U.E. MONTGAT C.B. CALELLA [+]  
08/10/2016 19:30 CLUB AMUNT BASQUET A.E. BOET MATARO 1 [+]  
08/10/2016 16:30 A.E. TEIA C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2016 18:45 C.B. CABRILS CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
15/10/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A.E. BOET MATARO A [+]  
16/10/2016 16:00 A.E. BOET MATARO 1 A.E. TEIA [+]  
15/10/2016 16:00 C.B. CALELLA CLUB AMUNT BASQUET [+]  
16/10/2016 10:30 BASQUET ALELLA U.E. MONTGAT [+]  
16/10/2016 12:30 C.B. CANET C.B. ARGENTONA [+]  
16/10/2016 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2016 19:15 A.E. BOET MATARO A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
22/10/2016 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
22/10/2016 19:30 C.B. ARGENTONA C.B. CABRILS [+]  
23/10/2016 11:00 U.E. MONTGAT C.B. CANET [+]  
22/10/2016 19:30 CLUB AMUNT BASQUET BASQUET ALELLA [+]  
22/10/2016 16:30 A.E. TEIA C.B. CALELLA [+]  
22/10/2016 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2016 18:45 C.B. CABRILS U.E. MONTGAT [+]  
29/10/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. ARGENTONA [+]  
29/10/2016 16:00 A.E. BOET MATARO A CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
29/10/2016 17:45 C.B. CALELLA C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
30/10/2016 12:30 BASQUET ALELLA A.E. TEIA [+]  
29/10/2016 16:00 C.B. CANET CLUB AMUNT BASQUET [+]  
29/10/2016 20:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
05/11/2016 19:30 C.B. ARGENTONA A.E. BOET MATARO A [+]  
06/11/2016 11:00 U.E. MONTGAT A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
05/11/2016 19:30 CLUB AMUNT BASQUET C.B. CABRILS [+]  
05/11/2016 16:30 A.E. TEIA C.B. CANET [+]  
05/11/2016 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR BASQUET ALELLA [+]  
05/11/2016 20:45 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CALELLA [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/12/2016 21:45 C.B. CABRILS A.E. TEIA [+]  
12/11/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN CLUB AMUNT BASQUET [+]  
12/11/2016 21:00 A.E. BOET MATARO A U.E. MONTGAT [+]  
12/11/2016 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. ARGENTONA [+]  
13/11/2016 12:30 BASQUET ALELLA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
13/11/2016 12:30 C.B. CANET C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
13/11/2016 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. CALELLA [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2016 19:30 C.B. ARGENTONA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
20/11/2016 11:00 U.E. MONTGAT CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
19/11/2016 19:30 CLUB AMUNT BASQUET A.E. BOET MATARO A [+]  
19/11/2016 16:30 A.E. TEIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
19/11/2016 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CABRILS [+]  
19/11/2016 19:15 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CANET [+]  
20/11/2016 18:00 C.B. CALELLA BASQUET ALELLA [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2016 18:45 C.B. CABRILS A.E. BOET MATARO 1 [+]  
26/11/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
26/11/2016 10:30 A.E. BOET MATARO A A.E. TEIA [+]  
07/02/2017 21:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA CLUB AMUNT BASQUET [+]  
26/11/2016 17:45 C.B. ARGENTONA U.E. MONTGAT [+]  
27/11/2016 12:30 C.B. CANET C.B. CALELLA [+]  
27/11/2016 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B BASQUET ALELLA [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/12/2016 11:00 U.E. MONTGAT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
03/12/2016 20:00 CLUB AMUNT BASQUET C.B. ARGENTONA [+]  
03/12/2016 16:30 A.E. TEIA CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
03/12/2016 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR A.E. BOET MATARO A [+]  
04/12/2016 16:00 A.E. BOET MATARO 1 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
04/12/2016 19:30 C.B. CALELLA C.B. CABRILS [+]  
04/12/2016 12:30 BASQUET ALELLA C.B. CANET [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2016 18:45 C.B. CABRILS BASQUET ALELLA [+]  
17/12/2016 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. CALELLA [+]  
18/12/2016 17:30 A.E. BOET MATARO A A.E. BOET MATARO 1 [+]  
17/12/2016 20:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
17/12/2016 19:30 C.B. ARGENTONA A.E. TEIA [+]  
18/12/2016 11:00 U.E. MONTGAT CLUB AMUNT BASQUET [+]  
18/12/2016 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. CANET [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 16:30 A.E. TEIA U.E. MONTGAT [+]  
14/01/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. ARGENTONA [+]  
14/01/2017 21:00 A.E. BOET MATARO 1 CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
14/01/2017 16:00 C.B. CALELLA A.E. BOET MATARO A [+]  
15/01/2017 12:30 BASQUET ALELLA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
15/01/2017 12:30 C.B. CANET C.B. CABRILS [+]  
15/01/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CLUB AMUNT BASQUET [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 18:45 C.B. CABRILS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
21/01/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. CANET [+]  
21/01/2017 19:00 A.E. BOET MATARO A BASQUET ALELLA [+]  
21/01/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. CALELLA [+]  
21/01/2017 19:30 C.B. ARGENTONA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
22/01/2017 11:00 U.E. MONTGAT C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
21/01/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET A.E. TEIA [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. CABRILS [+]  
28/01/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
29/01/2017 11:00 U.E. MONTGAT A.E. BOET MATARO 1 [+]  
28/01/2017 17:45 C.B. ARGENTONA C.B. CALELLA [+]  
28/01/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA BASQUET ALELLA [+]  
28/01/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A C.B. CANET [+]  
28/01/2017 16:30 A.E. TEIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 21:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
04/02/2017 18:45 C.B. CABRILS A.E. BOET MATARO A [+]  
05/02/2017 12:30 C.B. CANET CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
05/02/2017 12:30 BASQUET ALELLA C.B. ARGENTONA [+]  
04/02/2017 17:00 C.B. CALELLA U.E. MONTGAT [+]  
04/02/2017 21:00 A.E. BOET MATARO 1 CLUB AMUNT BASQUET [+]  
04/02/2017 20:00 C.B. VILASSAR DE MAR A.E. TEIA [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA C.B. CABRILS [+]  
11/02/2017 17:30 A.E. BOET MATARO A A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
11/02/2017 16:30 A.E. TEIA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
11/02/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET C.B. CALELLA [+]  
12/02/2017 11:00 U.E. MONTGAT BASQUET ALELLA [+]  
11/02/2017 19:30 C.B. ARGENTONA C.B. CANET [+]  
11/02/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/02/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E. BOET MATARO A [+]  
18/02/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
18/02/2017 18:45 C.B. CABRILS C.B. ARGENTONA [+]  
19/02/2017 12:30 C.B. CANET U.E. MONTGAT [+]  
19/02/2017 12:30 BASQUET ALELLA CLUB AMUNT BASQUET [+]  
12/03/2017 17:45 C.B. CALELLA A.E. TEIA [+]  
19/02/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/02/2017 11:00 U.E. MONTGAT C.B. CABRILS [+]  
25/02/2017 18:00 C.B. ARGENTONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
25/02/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. BOET MATARO A [+]  
25/02/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CALELLA [+]  
25/02/2017 16:30 A.E. TEIA BASQUET ALELLA [+]  
25/02/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET C.B. CANET [+]  
25/02/2017 17:45 A.E. BOET MATARO 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/03/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
04/03/2017 17:30 A.E. BOET MATARO A C.B. ARGENTONA [+]  
04/03/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN U.E. MONTGAT [+]  
04/03/2017 18:45 C.B. CABRILS CLUB AMUNT BASQUET [+]  
05/03/2017 12:30 C.B. CANET A.E. TEIA [+]  
05/03/2017 12:30 BASQUET ALELLA C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
05/03/2017 16:00 C.B. CALELLA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 16:30 A.E. TEIA C.B. CABRILS [+]  
11/03/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
12/03/2017 11:00 U.E. MONTGAT A.E. BOET MATARO A [+]  
11/03/2017 19:30 C.B. ARGENTONA CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
11/03/2017 17:45 A.E. BOET MATARO 1 BASQUET ALELLA [+]  
11/03/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CANET [+]  
11/03/2017 16:30 C.B. CALELLA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/03/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. ARGENTONA [+]  
19/03/2017 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA U.E. MONTGAT [+]  
19/03/2017 16:00 A.E. BOET MATARO A CLUB AMUNT BASQUET [+]  
18/03/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A.E. TEIA [+]  
18/03/2017 18:45 C.B. CABRILS C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
19/03/2017 10:45 C.B. CANET A.E. BOET MATARO 1 [+]  
19/03/2017 12:30 BASQUET ALELLA C.B. CALELLA [+]  
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CABRILS [+]  
25/03/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
25/03/2017 16:30 A.E. TEIA A.E. BOET MATARO A [+]  
25/03/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
26/03/2017 11:00 U.E. MONTGAT C.B. ARGENTONA [+]  
26/03/2017 17:30 C.B. CALELLA C.B. CANET [+]  
26/03/2017 11:00 BASQUET ALELLA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/04/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B U.E. MONTGAT [+]  
01/04/2017 19:45 C.B. ARGENTONA CLUB AMUNT BASQUET [+]  
01/04/2017 21:15 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. TEIA [+]  
02/04/2017 19:30 A.E. BOET MATARO A C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
01/04/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A.E. BOET MATARO 1 [+]  
01/04/2017 18:45 C.B. CABRILS C.B. CALELLA [+]  
02/04/2017 12:30 C.B. CANET BASQUET ALELLA [+]  
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/04/2017 10:00 BASQUET ALELLA C.B. CABRILS [+]  
22/04/2017 19:30 C.B. CALELLA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
22/04/2017 20:45 A.E. BOET MATARO 1 A.E. BOET MATARO A [+]  
22/04/2017 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
22/04/2017 16:30 A.E. TEIA C.B. ARGENTONA [+]  
22/04/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET U.E. MONTGAT [+]  
23/04/2017 12:30 C.B. CANET A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 25 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/05/2017 11:00 U.E. MONTGAT A.E. TEIA [+]  
06/05/2017 17:45 C.B. ARGENTONA C.B. VILASSAR DE MAR [+]  
07/05/2017 17:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
06/05/2017 21:00 A.E. BOET MATARO A C.B. CALELLA [+]  
06/05/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN BASQUET ALELLA [+]  
06/05/2017 18:45 C.B. CABRILS C.B. CANET [+]  
06/05/2017 19:30 CLUB AMUNT BASQUET A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B [+]  
Jornada 26 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/05/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. CABRILS [+]  
14/05/2017 12:30 C.B. CANET A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN [+]  
14/05/2017 12:30 BASQUET ALELLA A.E. BOET MATARO A [+]  
13/05/2017 17:45 C.B. CALELLA CIRCOL CATOLIC BADALONA [+]  
13/05/2017 20:45 A.E. BOET MATARO 1 C.B. ARGENTONA [+]  
14/05/2017 09:00 C.B. VILASSAR DE MAR U.E. MONTGAT [+]  
13/05/2017 12:15 A.E. TEIA CLUB AMUNT BASQUET [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +