Calendari - C.C. SENIOR TERRITORIAL


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. L'AMETLLA
2 - U.B. MIR B
3 - CB. SINERA
4 - C.B. ARGENTONA B
5 - U.E.R. PINEDA DE MAR B
6 - CANOVELLES BC
7 - C.B. CANET
8 - C.B. SANTA PERPETUA B
9 - AECAM MALGRAT 07
10 - A.E. BOET MATARO TARONJA
11 - U.E.B. MARTORELLES A
12 - C.B. CENTELLES
13 - MONTMELO C.B.
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/10/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA U.B. MIR B [+]
30/09/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CANOVELLES BC [+]  
08/11/2017 21:15 U.E.B. MARTORELLES A U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
30/09/2017 20:00 C.B. CENTELLES C.B. ARGENTONA B [+]  
17/12/2017 19:00 MONTMELO C.B. CB. SINERA [+]
30/09/2017 17:45 C.B. CANET AECAM MALGRAT 07 [+]  
Descansa C.B. SANTA PERPETUA B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2017 11:00 CB. SINERA C.B. L'AMETLLA [+]  
07/10/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B MONTMELO C.B. [+]  
07/10/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. CENTELLES [+]  
08/10/2017 18:00 CANOVELLES BC U.E.B. MARTORELLES A [+]  
08/10/2017 19:30 C.B. CANET A.E. BOET MATARO TARONJA [+]  
08/10/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B AECAM MALGRAT 07 [+]  
Descansa U.B. MIR B
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. ARGENTONA B [+]  
14/10/2017 16:30 U.B. MIR B CB. SINERA [+]  
14/10/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. SANTA PERPETUA B [+]  
14/10/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. CANET [+]  
14/10/2017 19:00 C.B. CENTELLES CANOVELLES BC [+]  
15/10/2017 19:00 MONTMELO C.B. U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]  
Descansa AECAM MALGRAT 07
Jornada 4 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B U.B. MIR B [+]  
21/10/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. L'AMETLLA [+]  
20/10/2017 20:30 CANOVELLES BC MONTMELO C.B. [+]  
21/10/2017 19:30 C.B. CANET C.B. CENTELLES [+]  
21/10/2017 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.E.B. MARTORELLES A [+]  
22/10/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 A.E. BOET MATARO TARONJA [+]  
Descansa CB. SINERA
Jornada 5 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA CANOVELLES BC [+]
28/10/2017 16:30 U.B. MIR B U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
29/10/2017 11:00 CB. SINERA C.B. ARGENTONA B [+]
28/10/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A AECAM MALGRAT 07 [+]
28/10/2017 19:00 C.B. CENTELLES C.B. SANTA PERPETUA B [+]
28/10/2017 18:30 C.B. CANET MONTMELO C.B. [+]
Descansa A.E. BOET MATARO TARONJA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B CB. SINERA [+]
05/11/2017 18:00 CANOVELLES BC U.B. MIR B [+]
05/11/2017 19:30 C.B. CANET C.B. L'AMETLLA [+]
04/11/2017 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B MONTMELO C.B. [+]
05/11/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. CENTELLES [+]
04/11/2017 17:30 A.E. BOET MATARO TARONJA U.E.B. MARTORELLES A [+]
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. SANTA PERPETUA B [+]
11/11/2017 16:30 U.B. MIR B C.B. CANET [+]
12/11/2017 11:00 CB. SINERA CANOVELLES BC [+]
11/11/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
11/11/2017 19:00 C.B. CENTELLES A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
12/11/2017 19:00 MONTMELO C.B. AECAM MALGRAT 07 [+]
Descansa U.E.B. MARTORELLES A
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2017 18:00 CANOVELLES BC C.B. ARGENTONA B [+]
19/11/2017 18:30 C.B. CANET CB. SINERA [+]
19/11/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.B. MIR B [+]
19/11/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. L'AMETLLA [+]
19/11/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA MONTMELO C.B. [+]
18/11/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. CENTELLES [+]
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/11/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
25/11/2017 16:30 U.B. MIR B AECAM MALGRAT 07 [+]
26/11/2017 11:00 CB. SINERA C.B. SANTA PERPETUA B [+]
25/11/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. CANET [+]
25/11/2017 18:00 U.E.R. PINEDA DE MAR B CANOVELLES BC [+]
26/11/2017 19:00 MONTMELO C.B. U.E.B. MARTORELLES A [+]
Descansa C.B. CENTELLES
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2017 17:45 C.B. CANET U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
02/12/2017 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. ARGENTONA B [+]
03/12/2017 16:30 AECAM MALGRAT 07 CB. SINERA [+]
03/12/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA U.B. MIR B [+]
02/12/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. L'AMETLLA [+]
02/12/2017 19:00 C.B. CENTELLES MONTMELO C.B. [+]
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. CENTELLES [+]
16/12/2017 16:30 U.B. MIR B U.E.B. MARTORELLES A [+]
17/12/2017 11:00 CB. SINERA A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
16/12/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B AECAM MALGRAT 07 [+]
16/12/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. SANTA PERPETUA B [+]
16/12/2017 18:00 CANOVELLES BC C.B. CANET [+]
Descansa MONTMELO C.B.
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B CANOVELLES BC [+]
14/01/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
14/01/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. ARGENTONA B [+]
13/01/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A CB. SINERA [+]
13/01/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.B. MIR B [+]
14/01/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. L'AMETLLA [+]
Descansa C.B. CANET
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 16:30 U.B. MIR B MONTMELO C.B. [+]
21/01/2018 11:00 CB. SINERA C.B. CENTELLES [+]
20/01/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B U.E.B. MARTORELLES A [+]
20/01/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
20/01/2018 18:00 CANOVELLES BC AECAM MALGRAT 07 [+]
20/01/2018 19:30 C.B. CANET C.B. SANTA PERPETUA B [+]
Descansa C.B. L'AMETLLA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. L'AMETLLA [+]
03/02/2018 18:00 CANOVELLES BC A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
03/02/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B U.E.B. MARTORELLES A [+]
03/02/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. CENTELLES [+]
04/02/2018 11:00 CB. SINERA MONTMELO C.B. [+]
04/02/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. CANET [+]
Descansa C.B. SANTA PERPETUA B
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA CB. SINERA [+]
11/02/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. ARGENTONA B [+]
10/02/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
10/02/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A CANOVELLES BC [+]
11/02/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. CANET [+]
11/02/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. SANTA PERPETUA B [+]
Descansa U.B. MIR B
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. L'AMETLLA [+]
18/02/2018 11:00 CB. SINERA U.B. MIR B [+]
17/02/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
17/02/2018 19:30 C.B. CANET U.E.B. MARTORELLES A [+]
17/02/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. CENTELLES [+]
17/02/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B MONTMELO C.B. [+]
Descansa AECAM MALGRAT 07
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. ARGENTONA B [+]
25/02/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
25/02/2018 19:00 MONTMELO C.B. CANOVELLES BC [+]
24/02/2018 19:00 C.B. CENTELLES C.B. CANET [+]
24/02/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. SANTA PERPETUA B [+]
25/02/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA AECAM MALGRAT 07 [+]
Descansa CB. SINERA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/03/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. L'AMETLLA [+]
03/03/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B U.B. MIR B [+]
03/03/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B CB. SINERA [+]
04/03/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.E.B. MARTORELLES A [+]
03/03/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. CENTELLES [+]
04/03/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. CANET [+]
Descansa A.E. BOET MATARO TARONJA
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 11:00 CB. SINERA U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
10/03/2018 16:30 U.B. MIR B CANOVELLES BC [+]
11/03/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. CANET [+]
11/03/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. SANTA PERPETUA B [+]
10/03/2018 19:00 C.B. CENTELLES AECAM MALGRAT 07 [+]
10/03/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. L'AMETLLA [+]
17/03/2018 19:30 C.B. CANET U.B. MIR B [+]
17/03/2018 18:00 CANOVELLES BC CB. SINERA [+]
17/03/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. ARGENTONA B [+]
18/03/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. CENTELLES [+]
18/03/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 MONTMELO C.B. [+]
Descansa U.E.B. MARTORELLES A
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B CANOVELLES BC [+]
25/03/2018 11:00 CB. SINERA C.B. CANET [+]
24/03/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. SANTA PERPETUA B [+]
25/03/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA AECAM MALGRAT 07 [+]
25/03/2018 19:00 MONTMELO C.B. A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
24/03/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.E.B. MARTORELLES A [+]
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. L'AMETLLA [+]
08/04/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.B. MIR B [+]
07/04/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B CB. SINERA [+]
07/04/2018 19:30 C.B. CANET C.B. ARGENTONA B [+]
07/04/2018 18:00 CANOVELLES BC U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
07/04/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A MONTMELO C.B. [+]
Descansa C.B. CENTELLES
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/04/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. CANET [+]
14/04/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. SANTA PERPETUA B [+]
15/04/2018 11:00 CB. SINERA AECAM MALGRAT 07 [+]
14/04/2018 16:30 U.B. MIR B A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
15/04/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA U.E.B. MARTORELLES A [+]
15/04/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. CENTELLES [+]
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/04/2018 19:00 C.B. CENTELLES C.B. L'AMETLLA [+]
21/04/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A U.B. MIR B [+]
22/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CB. SINERA [+]
22/04/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. ARGENTONA B [+]
21/04/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
21/04/2018 19:30 C.B. CANET CANOVELLES BC [+]
Descansa MONTMELO C.B.
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. SANTA PERPETUA B [+]
05/05/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B AECAM MALGRAT 07 [+]
05/05/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B A.E. BOET MATARO TARONJA [+]
06/05/2018 11:00 CB. SINERA U.E.B. MARTORELLES A [+]
05/05/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. CENTELLES [+]
06/05/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA MONTMELO C.B. [+]
Descansa C.B. CANET
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/05/2018 19:00 MONTMELO C.B. U.B. MIR B [+]
12/05/2018 19:00 C.B. CENTELLES CB. SINERA [+]
12/05/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. ARGENTONA B [+]
13/05/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA U.E.R. PINEDA DE MAR B [+]
13/05/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 CANOVELLES BC [+]
12/05/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. CANET [+]
Descansa C.B. L'AMETLLA
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +