Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 04

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - B.C. PALAFRUGELL
2 - CEB GIRONA B
3 - B.C. TORROELLA
4 - F.D CASSANENC
5 - C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B
6 - C.B. SANT NARCÍS
7 - C.B. BESCANO
8 - C.B. VILABLAREIX CITYLIFT
9 - PROAUTO CE CALDES M.
10 - BENCRIADA
11 - C.B. FARNERS A
12 - C.B. SANT GREGORI
13 - BÀSQUET VILAFANT
14 - U.E. LA SALLE GIRONA
15 - NOU PLATEA CB SALT
16 - BASQUET PORQUERES VERMELL
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/09/2016 17:30 B.C. PALAFRUGELL CEB GIRONA B [+]  
18/09/2016 17:30 BENCRIADA C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
17/09/2016 19:45 C.B. FARNERS A C.B. BESCANO [+]  
18/09/2016 12:30 C.B. SANT GREGORI C.B. SANT NARCÍS [+]  
17/09/2016 17:45 BÀSQUET VILAFANT C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
18/09/2016 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA F.D CASSANENC [+]  
18/09/2016 18:00 NOU PLATEA CB SALT B.C. TORROELLA [+]  
18/09/2016 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL PROAUTO CE CALDES M. [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/09/2016 21:30 CEB GIRONA B BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
24/09/2016 17:45 B.C. TORROELLA B.C. PALAFRUGELL [+]  
25/09/2016 17:30 F.D CASSANENC NOU PLATEA CB SALT [+]  
24/09/2016 18:30 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
24/09/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS BÀSQUET VILAFANT [+]  
24/09/2016 19:15 C.B. BESCANO C.B. SANT GREGORI [+]  
24/09/2016 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. FARNERS A [+]  
25/09/2016 17:30 PROAUTO CE CALDES M. BENCRIADA [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/10/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL F.D CASSANENC [+]  
02/10/2016 17:00 CEB GIRONA B B.C. TORROELLA [+]  
01/10/2016 19:15 C.B. FARNERS A PROAUTO CE CALDES M. [+]  
01/10/2016 19:00 C.B. SANT GREGORI C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
01/10/2016 17:45 BÀSQUET VILAFANT C.B. BESCANO [+]  
02/10/2016 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. SANT NARCÍS [+]  
01/10/2016 17:45 NOU PLATEA CB SALT C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
02/10/2016 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL BENCRIADA [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2016 16:00 B.C. TORROELLA BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
12/10/2016 18:00 F.D CASSANENC CEB GIRONA B [+]  
06/12/2016 12:20 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B B.C. PALAFRUGELL [+]  
08/10/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS NOU PLATEA CB SALT [+]  
08/10/2016 19:15 C.B. BESCANO U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
08/10/2016 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT BÀSQUET VILAFANT [+]  
09/10/2016 18:15 PROAUTO CE CALDES M. C.B. SANT GREGORI [+]  
09/10/2016 17:30 BENCRIADA C.B. FARNERS A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/10/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL C.B. SANT NARCÍS [+]  
16/10/2016 17:00 CEB GIRONA B C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
16/10/2016 18:30 B.C. TORROELLA F.D CASSANENC [+]  
16/10/2016 19:00 C.B. SANT GREGORI BENCRIADA [+]  
15/10/2016 19:30 BÀSQUET VILAFANT PROAUTO CE CALDES M. [+]  
16/10/2016 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
15/10/2016 17:45 NOU PLATEA CB SALT C.B. BESCANO [+]  
16/10/2016 19:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. FARNERS A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/10/2016 18:45 F.D CASSANENC BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
22/10/2016 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B B.C. TORROELLA [+]  
22/10/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS CEB GIRONA B [+]  
23/10/2016 19:15 C.B. BESCANO B.C. PALAFRUGELL [+]  
23/10/2016 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT NOU PLATEA CB SALT [+]  
23/10/2016 18:15 PROAUTO CE CALDES M. U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
23/10/2016 17:30 BENCRIADA BÀSQUET VILAFANT [+]  
22/10/2016 19:15 C.B. FARNERS A C.B. SANT GREGORI [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/10/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
30/10/2016 17:00 CEB GIRONA B C.B. BESCANO [+]  
29/10/2016 17:30 B.C. TORROELLA C.B. SANT NARCÍS [+]  
30/10/2016 18:45 F.D CASSANENC C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
29/10/2016 17:45 BÀSQUET VILAFANT C.B. FARNERS A [+]  
30/10/2016 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA BENCRIADA [+]  
29/10/2016 17:45 NOU PLATEA CB SALT PROAUTO CE CALDES M. [+]  
13/01/2017 21:30 C.B. SANT GREGORI BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2016 17:45 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
05/11/2016 16:00 C.B. SANT NARCÍS F.D CASSANENC [+]  
05/11/2016 19:15 C.B. BESCANO B.C. TORROELLA [+]  
05/11/2016 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT CEB GIRONA B [+]  
06/11/2016 18:15 PROAUTO CE CALDES M. B.C. PALAFRUGELL [+]  
06/11/2016 17:30 BENCRIADA NOU PLATEA CB SALT [+]  
05/11/2016 19:15 C.B. FARNERS A U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
04/11/2016 21:15 C.B. SANT GREGORI BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/11/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL BENCRIADA [+]  
12/11/2016 20:00 CEB GIRONA B PROAUTO CE CALDES M. [+]  
13/11/2016 16:00 B.C. TORROELLA C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
13/11/2016 18:45 F.D CASSANENC C.B. BESCANO [+]  
12/11/2016 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B C.B. SANT NARCÍS [+]  
13/11/2016 16:00 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. SANT GREGORI [+]  
12/11/2016 17:45 NOU PLATEA CB SALT C.B. FARNERS A [+]  
13/11/2016 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL BÀSQUET VILAFANT [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
19/11/2016 19:15 C.B. BESCANO C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
19/11/2016 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT F.D CASSANENC [+]  
16/12/2016 21:10 PROAUTO CE CALDES M. B.C. TORROELLA [+]  
20/11/2016 17:30 BENCRIADA CEB GIRONA B [+]  
19/11/2016 19:15 C.B. FARNERS A B.C. PALAFRUGELL [+]  
20/11/2016 12:30 NOU PLATEA CB SALT C.B. SANT GREGORI [+]  
19/11/2016 17:45 BÀSQUET VILAFANT U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/11/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL C.B. SANT GREGORI [+]  
27/11/2016 17:00 CEB GIRONA B C.B. FARNERS A [+]  
26/11/2016 16:30 B.C. TORROELLA BENCRIADA [+]  
27/11/2016 18:45 F.D CASSANENC PROAUTO CE CALDES M. [+]  
26/11/2016 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
26/11/2016 20:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. BESCANO [+]  
26/11/2016 17:45 NOU PLATEA CB SALT BÀSQUET VILAFANT [+]  
27/11/2016 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2016 19:15 C.B. BESCANO BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
03/12/2016 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. SANT NARCÍS [+]  
04/12/2016 18:15 PROAUTO CE CALDES M. C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
04/12/2016 18:30 BENCRIADA F.D CASSANENC [+]  
03/12/2016 19:15 C.B. FARNERS A B.C. TORROELLA [+]  
24/11/2016 21:45 C.B. SANT GREGORI CEB GIRONA B [+]  
03/12/2016 17:45 BÀSQUET VILAFANT B.C. PALAFRUGELL [+]  
11/12/2016 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA NOU PLATEA CB SALT [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/12/2016 12:20 B.C. PALAFRUGELL U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
18/12/2016 17:45 CEB GIRONA B BÀSQUET VILAFANT [+]  
18/12/2016 17:30 B.C. TORROELLA C.B. SANT GREGORI [+]  
18/12/2016 18:45 F.D CASSANENC C.B. FARNERS A [+]  
17/12/2016 16:00 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B BENCRIADA [+]  
17/12/2016 18:30 C.B. SANT NARCÍS PROAUTO CE CALDES M. [+]  
17/12/2016 19:15 C.B. BESCANO C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
17/12/2016 19:45 BASQUET PORQUERES VERMELL NOU PLATEA CB SALT [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/01/2017 17:30 PROAUTO CE CALDES M. C.B. BESCANO [+]  
15/01/2017 17:30 BENCRIADA C.B. SANT NARCÍS [+]  
14/01/2017 19:15 C.B. FARNERS A C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
15/01/2017 17:30 C.B. SANT GREGORI F.D CASSANENC [+]  
14/01/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT B.C. TORROELLA [+]  
15/01/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA CEB GIRONA B [+]  
14/01/2017 17:45 NOU PLATEA CB SALT B.C. PALAFRUGELL [+]  
15/01/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/01/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
22/01/2017 17:00 CEB GIRONA B NOU PLATEA CB SALT [+]  
21/01/2017 17:30 B.C. TORROELLA U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
22/01/2017 18:45 F.D CASSANENC BÀSQUET VILAFANT [+]  
02/04/2017 17:00 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B C.B. SANT GREGORI [+]
21/01/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. FARNERS A [+]  
21/01/2017 19:15 C.B. BESCANO BENCRIADA [+]  
21/01/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT PROAUTO CE CALDES M. [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/01/2017 16:30 CEB GIRONA B B.C. PALAFRUGELL [+]  
28/01/2017 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT BENCRIADA [+]  
28/01/2017 19:15 C.B. BESCANO C.B. FARNERS A [+]  
28/01/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. SANT GREGORI [+]  
28/01/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B BÀSQUET VILAFANT [+]  
29/01/2017 18:45 F.D CASSANENC U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
29/01/2017 18:30 B.C. TORROELLA NOU PLATEA CB SALT [+]  
29/01/2017 18:15 PROAUTO CE CALDES M. BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/02/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL CEB GIRONA B [+]  
05/02/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL B.C. TORROELLA [+]  
04/02/2017 17:30 NOU PLATEA CB SALT F.D CASSANENC [+]  
04/02/2017 17:45 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
04/02/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT C.B. SANT NARCÍS [+]  
04/02/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI C.B. BESCANO [+]  
04/02/2017 19:15 C.B. FARNERS A C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
05/02/2017 17:30 BENCRIADA PROAUTO CE CALDES M. [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/02/2017 18:45 F.D CASSANENC B.C. PALAFRUGELL [+]  
11/02/2017 16:00 B.C. TORROELLA CEB GIRONA B [+]  
12/02/2017 18:15 PROAUTO CE CALDES M. C.B. FARNERS A [+]  
11/02/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. SANT GREGORI [+]  
11/02/2017 19:15 C.B. BESCANO BÀSQUET VILAFANT [+]  
11/02/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
11/02/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B NOU PLATEA CB SALT [+]  
21/02/2017 21:15 BENCRIADA BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/03/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL B.C. TORROELLA [+]
19/02/2017 17:00 CEB GIRONA B F.D CASSANENC [+]  
19/02/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
18/02/2017 17:45 NOU PLATEA CB SALT C.B. SANT NARCÍS [+]  
19/02/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. BESCANO [+]  
18/02/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
18/02/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI PROAUTO CE CALDES M. [+]  
18/02/2017 19:15 C.B. FARNERS A BENCRIADA [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2017 20:30 C.B. SANT NARCÍS B.C. PALAFRUGELL [+]  
25/02/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B CEB GIRONA B [+]  
26/02/2017 18:45 F.D CASSANENC B.C. TORROELLA [+]  
26/02/2017 17:30 BENCRIADA C.B. SANT GREGORI [+]  
26/02/2017 18:15 PROAUTO CE CALDES M. BÀSQUET VILAFANT [+]  
25/02/2017 19:45 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
25/02/2017 19:15 C.B. BESCANO NOU PLATEA CB SALT [+]  
25/02/2017 19:15 C.B. FARNERS A BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/03/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL F.D CASSANENC [+]  
04/03/2017 16:00 B.C. TORROELLA C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
05/03/2017 18:00 CEB GIRONA B C.B. SANT NARCÍS [+]  
05/03/2017 19:00 B.C. PALAFRUGELL C.B. BESCANO [+]  
04/03/2017 17:30 NOU PLATEA CB SALT C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
05/03/2017 12:30 U.E. LA SALLE GIRONA PROAUTO CE CALDES M. [+]  
04/03/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT BENCRIADA [+]  
04/03/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI C.B. FARNERS A [+]  
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT B.C. PALAFRUGELL [+]  
11/03/2017 19:15 C.B. BESCANO CEB GIRONA B [+]  
11/03/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS B.C. TORROELLA [+]  
12/03/2017 16:00 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B F.D CASSANENC [+]  
11/03/2017 19:15 C.B. FARNERS A BÀSQUET VILAFANT [+]  
12/03/2017 17:30 BENCRIADA U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
12/03/2017 18:15 PROAUTO CE CALDES M. NOU PLATEA CB SALT [+]  
12/03/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. SANT GREGORI [+]  
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/03/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
19/03/2017 18:45 F.D CASSANENC C.B. SANT NARCÍS [+]  
18/03/2017 16:00 B.C. TORROELLA C.B. BESCANO [+]  
19/03/2017 17:00 CEB GIRONA B C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]  
19/03/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL PROAUTO CE CALDES M. [+]  
18/03/2017 18:30 NOU PLATEA CB SALT BENCRIADA [+]  
18/03/2017 20:00 U.E. LA SALLE GIRONA C.B. FARNERS A [+]  
19/03/2017 12:00 BÀSQUET VILAFANT C.B. SANT GREGORI [+]  
Jornada 24 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/03/2017 17:30 BENCRIADA B.C. PALAFRUGELL [+]
26/03/2017 18:45 PROAUTO CE CALDES M. CEB GIRONA B [+]
25/03/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT B.C. TORROELLA [+]  
25/03/2017 19:15 C.B. BESCANO F.D CASSANENC [+]  
25/03/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]  
25/03/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI U.E. LA SALLE GIRONA [+]  
25/03/2017 19:15 C.B. FARNERS A NOU PLATEA CB SALT [+]  
25/03/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT BASQUET PORQUERES VERMELL [+]  
Jornada 25 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/04/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. SANT NARCÍS [+]
01/04/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B C.B. BESCANO [+]
02/04/2017 17:45 F.D CASSANENC C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]
01/04/2017 18:00 B.C. TORROELLA PROAUTO CE CALDES M. [+]
02/04/2017 16:45 CEB GIRONA B BENCRIADA [+]
02/04/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL C.B. FARNERS A [+]
01/04/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI NOU PLATEA CB SALT [+]
02/04/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA BÀSQUET VILAFANT [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/04/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI B.C. PALAFRUGELL [+]
08/04/2017 19:15 C.B. FARNERS A CEB GIRONA B [+]
09/04/2017 17:30 BENCRIADA B.C. TORROELLA [+]
09/04/2017 19:00 PROAUTO CE CALDES M. F.D CASSANENC [+]
08/04/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]
08/04/2017 19:15 C.B. BESCANO C.B. SANT NARCÍS [+]
08/04/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT NOU PLATEA CB SALT [+]
09/04/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA BASQUET PORQUERES VERMELL [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/04/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. BESCANO [+]
22/04/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]
22/04/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B PROAUTO CE CALDES M. [+]
22/04/2017 20:30 F.D CASSANENC BENCRIADA [+]
22/04/2017 16:00 B.C. TORROELLA C.B. FARNERS A [+]
23/04/2017 17:00 CEB GIRONA B C.B. SANT GREGORI [+]
23/04/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL BÀSQUET VILAFANT [+]
22/04/2017 17:45 NOU PLATEA CB SALT U.E. LA SALLE GIRONA [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/04/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA B.C. PALAFRUGELL [+]
29/04/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA B [+]
29/04/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI B.C. TORROELLA [+]
29/04/2017 19:15 C.B. FARNERS A F.D CASSANENC [+]
30/04/2017 17:30 BENCRIADA C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]
30/04/2017 18:15 PROAUTO CE CALDES M. C.B. SANT NARCÍS [+]
29/04/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. BESCANO [+]
29/04/2017 17:45 NOU PLATEA CB SALT BASQUET PORQUERES VERMELL [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2017 19:15 C.B. BESCANO PROAUTO CE CALDES M. [+]
06/05/2017 20:00 C.B. SANT NARCÍS BENCRIADA [+]
06/05/2017 19:15 C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B C.B. FARNERS A [+]
07/05/2017 18:45 F.D CASSANENC C.B. SANT GREGORI [+]
07/05/2017 19:00 B.C. TORROELLA BÀSQUET VILAFANT [+]
07/05/2017 17:00 CEB GIRONA B U.E. LA SALLE GIRONA [+]
07/05/2017 12:20 B.C. PALAFRUGELL NOU PLATEA CB SALT [+]
06/05/2017 18:00 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT BASQUET PORQUERES VERMELL [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/05/2017 18:00 BASQUET PORQUERES VERMELL B.C. PALAFRUGELL [+]
13/05/2017 17:45 NOU PLATEA CB SALT CEB GIRONA B [+]
14/05/2017 12:00 U.E. LA SALLE GIRONA B.C. TORROELLA [+]
13/05/2017 17:45 BÀSQUET VILAFANT F.D CASSANENC [+]
13/05/2017 19:00 C.B. SANT GREGORI C.B. GARROTXA - SANTJOANENC B [+]
13/05/2017 19:15 C.B. FARNERS A C.B. SANT NARCÍS [+]
14/05/2017 17:30 BENCRIADA C.B. BESCANO [+]
14/05/2017 17:30 PROAUTO CE CALDES M. C.B. VILABLAREIX CITYLIFT [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +