Calendari - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 04

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - LIMA-HORTA BASQUET A
2 - SAGRADA FAMILIA CLAROR B
3 - U.E. GAUDI
4 - LA SALLE BONANOVA
5 - C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A
6 - S.E. SANT MEDIR A
7 - C.B. CABRERA B
8 - BASQUET ATENEU MONTSERRAT A
9 - C.B. IPSI B - OTTO SYLT
10 - SANT CEBRIA-C.B. TIANA A
11 - A.E. AULA A
12 - OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B
13 - LLUISOS DE GRACIA B
14 - VEDRUNA GRACIA B
15 - A.B. PREMIA
16 - A.E. BOET MATARO 1
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/09/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
17/09/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
17/09/2017 17:15 A.E. AULA A C.B. CABRERA B [+]  
17/09/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B S.E. SANT MEDIR A [+]  
16/09/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]  
17/09/2017 19:30 VEDRUNA GRACIA B LA SALLE BONANOVA [+]  
16/09/2017 17:45 A.B. PREMIA U.E. GAUDI [+]  
16/09/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/09/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.E. BOET MATARO 1 [+]  
24/09/2017 17:30 U.E. GAUDI LIMA-HORTA BASQUET A [+]  
24/09/2017 17:00 LA SALLE BONANOVA A.B. PREMIA [+]  
23/09/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A VEDRUNA GRACIA B [+]  
24/09/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A LLUISOS DE GRACIA B [+]  
23/09/2017 19:15 C.B. CABRERA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]  
24/09/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E. AULA A [+]  
23/09/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 17:45 LIMA-HORTA BASQUET A LA SALLE BONANOVA [+]  
01/10/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B U.E. GAUDI [+]  
01/11/2017 19:00 A.E. AULA A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
01/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
30/09/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.B. CABRERA B [+]  
30/09/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B S.E. SANT MEDIR A [+]  
30/09/2017 17:45 A.B. PREMIA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]  
01/11/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2017 17:30 U.E. GAUDI A.E. BOET MATARO 1 [+]  
08/10/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
07/10/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LIMA-HORTA BASQUET A [+]  
08/10/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.B. PREMIA [+]  
07/10/2017 19:15 C.B. CABRERA B VEDRUNA GRACIA B [+]  
08/10/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUISOS DE GRACIA B [+]  
07/10/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]  
08/10/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.E. AULA A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A S.E. SANT MEDIR A [+]  
15/10/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]  
20/10/2017 20:45 U.E. GAUDI LA SALLE BONANOVA [+]  
14/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]  
14/10/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]  
14/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
14/10/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. CABRERA B [+]  
15/10/2017 19:30 A.E. AULA A A.E. BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 6 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA A.E. BOET MATARO 1 [+]  
21/10/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A U.E. GAUDI [+]  
22/10/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]  
21/10/2017 19:15 C.B. CABRERA B LIMA-HORTA BASQUET A [+]  
22/10/2017 11:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.B. PREMIA [+]  
21/10/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT VEDRUNA GRACIA B [+]  
22/10/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LLUISOS DE GRACIA B [+]  
21/11/2017 21:15 A.E. AULA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
Jornada 7 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
28/10/2017 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. CABRERA B [+]
28/10/2017 16:00 U.E. GAUDI S.E. SANT MEDIR A [+]
29/10/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
28/10/2017 16:45 LLUISOS DE GRACIA B A.E. AULA A [+]
28/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
28/10/2017 17:45 A.B. PREMIA C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
28/10/2017 21:00 A.E. BOET MATARO 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.E. BOET MATARO 1 [+]
05/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A LA SALLE BONANOVA [+]
04/11/2017 19:15 C.B. CABRERA B U.E. GAUDI [+]
05/11/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
04/11/2017 18:00 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LIMA-HORTA BASQUET A [+]
05/11/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.B. PREMIA [+]
05/11/2017 17:15 A.E. AULA A VEDRUNA GRACIA B [+]
05/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LLUISOS DE GRACIA B [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
12/11/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
12/11/2017 17:30 U.E. GAUDI BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
12/11/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.B. CABRERA B [+]
11/11/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A S.E. SANT MEDIR A [+]
11/11/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
11/11/2017 17:45 A.B. PREMIA A.E. AULA A [+]
12/11/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LLUISOS DE GRACIA B [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.E. BOET MATARO 1 [+]
18/11/2017 19:15 C.B. CABRERA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
19/11/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LA SALLE BONANOVA [+]
19/11/2017 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT U.E. GAUDI [+]
19/11/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
19/11/2017 19:15 A.E. AULA A LIMA-HORTA BASQUET A [+]
19/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.B. PREMIA [+]
18/11/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B VEDRUNA GRACIA B [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
26/11/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.E. AULA A [+]
26/11/2017 17:30 U.E. GAUDI SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
26/11/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
25/11/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
26/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.B. CABRERA B [+]
25/11/2017 17:45 A.B. PREMIA LLUISOS DE GRACIA B [+]
26/11/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 VEDRUNA GRACIA B [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2017 19:15 C.B. CABRERA B A.E. BOET MATARO 1 [+]
03/12/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A S.E. SANT MEDIR A [+]
03/12/2017 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
03/12/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LA SALLE BONANOVA [+]
03/12/2017 17:15 A.E. AULA A U.E. GAUDI [+]
03/12/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
02/12/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B LIMA-HORTA BASQUET A [+]
02/12/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.B. PREMIA [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A VEDRUNA GRACIA B [+]
17/12/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LLUISOS DE GRACIA B [+]
17/12/2017 17:45 U.E. GAUDI OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
17/12/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA A.E. AULA A [+]
16/12/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
17/12/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
16/12/2017 19:15 C.B. CABRERA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
17/12/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 A.B. PREMIA [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT C.B. CABRERA B [+]
14/01/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A S.E. SANT MEDIR A [+]
14/01/2018 17:15 A.E. AULA A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
14/01/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LA SALLE BONANOVA [+]
13/01/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B U.E. GAUDI [+]
13/01/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
13/01/2018 17:45 A.B. PREMIA LIMA-HORTA BASQUET A [+]
14/01/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.E. BOET MATARO 1 [+]
21/01/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.B. PREMIA [+]
21/01/2018 17:45 U.E. GAUDI VEDRUNA GRACIA B [+]
21/01/2018 16:00 LA SALLE BONANOVA LLUISOS DE GRACIA B [+]
20/01/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
21/01/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.E. AULA A [+]
20/01/2018 19:15 C.B. CABRERA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
21/01/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LIMA-HORTA BASQUET A [+]
04/02/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
03/02/2018 19:15 C.B. CABRERA B A.E. AULA A [+]
04/02/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
03/02/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LLUISOS DE GRACIA B [+]
04/02/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA VEDRUNA GRACIA B [+]
04/02/2018 17:30 U.E. GAUDI A.B. PREMIA [+]
04/02/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
10/02/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A U.E. GAUDI [+]
10/02/2018 17:45 A.B. PREMIA LA SALLE BONANOVA [+]
10/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
10/02/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B S.E. SANT MEDIR A [+]
11/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.B. CABRERA B [+]
11/02/2018 17:15 A.E. AULA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
11/02/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA LIMA-HORTA BASQUET A [+]
18/02/2018 17:45 U.E. GAUDI SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
18/02/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.E. AULA A [+]
18/02/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
17/02/2018 19:15 C.B. CABRERA B LLUISOS DE GRACIA B [+]
18/02/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A VEDRUNA GRACIA B [+]
17/02/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.B. PREMIA [+]
18/02/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 U.E. GAUDI [+]
25/02/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LA SALLE BONANOVA [+]
24/02/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
24/02/2018 17:45 A.B. PREMIA S.E. SANT MEDIR A [+]
24/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.B. CABRERA B [+]
24/02/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
25/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
25/02/2018 17:15 A.E. AULA A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A LIMA-HORTA BASQUET A [+]
03/03/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
04/03/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA U.E. GAUDI [+]
04/03/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
04/03/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA B [+]
04/03/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A VEDRUNA GRACIA B [+]
03/03/2018 19:15 C.B. CABRERA B A.B. PREMIA [+]
04/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 A.E. AULA A [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LA SALLE BONANOVA [+]
11/03/2018 17:30 U.E. GAUDI C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
11/03/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B S.E. SANT MEDIR A [+]
10/03/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A C.B. CABRERA B [+]
10/03/2018 17:45 A.B. PREMIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
10/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
10/03/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
11/03/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.E. AULA A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LIMA-HORTA BASQUET A [+]
17/03/2018 19:15 C.B. CABRERA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
18/03/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A U.E. GAUDI [+]
17/03/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LA SALLE BONANOVA [+]
18/03/2018 17:15 A.E. AULA A LLUISOS DE GRACIA B [+]
18/03/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A VEDRUNA GRACIA B [+]
18/03/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.B. PREMIA [+]
18/03/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
25/03/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA S.E. SANT MEDIR A [+]
25/03/2018 17:30 U.E. GAUDI C.B. CABRERA B [+]
25/03/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
24/03/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
24/03/2018 17:45 A.B. PREMIA SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
24/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.E. AULA A [+]
24/03/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LIMA-HORTA BASQUET A [+]
08/04/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
08/04/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A U.E. GAUDI [+]
07/04/2018 19:15 C.B. CABRERA B LA SALLE BONANOVA [+]
08/04/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
08/04/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B VEDRUNA GRACIA B [+]
08/04/2018 17:15 A.E. AULA A A.B. PREMIA [+]
07/04/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/04/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 S.E. SANT MEDIR A [+]
14/04/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A C.B. CABRERA B [+]
15/04/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
15/04/2018 17:30 U.E. GAUDI C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
15/04/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
14/04/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.E. AULA A [+]
14/04/2018 17:45 A.B. PREMIA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
14/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B LLUISOS DE GRACIA B [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LIMA-HORTA BASQUET A [+]
22/04/2018 17:15 A.E. AULA A SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
22/04/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A U.E. GAUDI [+]
22/04/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LA SALLE BONANOVA [+]
22/04/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
21/04/2018 19:15 C.B. CABRERA B S.E. SANT MEDIR A [+]
21/04/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B A.B. PREMIA [+]
21/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/04/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CABRERA B [+]
29/04/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
28/04/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
29/04/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
29/04/2018 17:30 U.E. GAUDI A.E. AULA A [+]
29/04/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
28/04/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A LLUISOS DE GRACIA B [+]
28/04/2018 17:45 A.B. PREMIA VEDRUNA GRACIA B [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B LIMA-HORTA BASQUET A [+]
05/05/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
06/05/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B U.E. GAUDI [+]
06/05/2018 17:15 A.E. AULA A LA SALLE BONANOVA [+]
06/05/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
06/05/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT S.E. SANT MEDIR A [+]
06/05/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CABRERA B [+]
05/05/2018 17:45 A.B. PREMIA A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 19:15 C.B. CABRERA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT [+]
13/05/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A [+]
12/05/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.E. AULA A [+]
13/05/2018 17:30 LA SALLE BONANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B [+]
13/05/2018 17:30 U.E. GAUDI LLUISOS DE GRACIA B [+]
13/05/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B VEDRUNA GRACIA B [+]
12/05/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.B. PREMIA [+]
13/05/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E. BOET MATARO 1 [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/05/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LIMA-HORTA BASQUET A [+]
19/05/2018 17:45 A.B. PREMIA SAGRADA FAMILIA CLAROR B [+]
19/05/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B U.E. GAUDI [+]
19/05/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B LA SALLE BONANOVA [+]
20/05/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A [+]
20/05/2018 17:15 A.E. AULA A S.E. SANT MEDIR A [+]
20/05/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.B. CABRERA B [+]
20/05/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +