Calendari - COPA CATALUNYA FEMENINA


Competició: COPA CATALUNYA FEMENINA PRIMERA FASE - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. GRUP BARNA A
2 - TARRAGONA FEM BASQUET
3 - JOVENTUT LES CORTS A
4 - BASKET ALMEDA
5 - J.E. TERRASSA A - QSPORT
6 - ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A
7 - C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA
8 - C.E.J. L'HOSPITALET
9 - SESE A
10 - BENCRIADA A
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/09/2015 19:00 BENCRIADA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
19/09/2015 20:00 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
20/09/2015 17:30 C.E.J. L'HOSPITALET BASKET ALMEDA [+]  
19/09/2015 19:00 SESE A JOVENTUT LES CORTS A [+]  
20/09/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/09/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET BENCRIADA A [+]  
27/09/2015 19:15 JOVENTUT LES CORTS A C.B. GRUP BARNA A [+]  
26/09/2015 19:45 BASKET ALMEDA SESE A [+]  
27/09/2015 18:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
27/09/2015 11:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/10/2015 19:00 BENCRIADA A C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
04/10/2015 17:00 C.E.J. L'HOSPITALET ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
04/10/2015 18:45 SESE A J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
04/10/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A BASKET ALMEDA [+]  
04/10/2015 18:00 TARRAGONA FEM BASQUET JOVENTUT LES CORTS A [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/10/2015 19:15 JOVENTUT LES CORTS A BENCRIADA A [+]  
11/10/2015 17:45 BASKET ALMEDA TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
21/10/2015 21:00 J.E. TERRASSA A - QSPORT C.B. GRUP BARNA A [+]  
10/10/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A SESE A [+]  
10/10/2015 19:30 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/10/2015 19:00 BENCRIADA A C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
17/10/2015 19:30 SESE A C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
18/10/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
17/10/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
18/10/2015 19:15 JOVENTUT LES CORTS A BASKET ALMEDA [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/10/2015 19:45 BASKET ALMEDA BENCRIADA A [+]  
25/10/2015 18:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT JOVENTUT LES CORTS A [+]  
24/10/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
25/10/2015 17:45 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA C.B. GRUP BARNA A [+]  
24/10/2015 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET SESE A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/11/2015 19:00 BENCRIADA A SESE A [+]  
01/11/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
31/10/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
01/11/2015 19:15 JOVENTUT LES CORTS A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
01/11/2015 19:30 BASKET ALMEDA J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/11/2015 19:00 BENCRIADA A J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
07/11/2015 19:30 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A BASKET ALMEDA [+]  
07/11/2015 19:30 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA JOVENTUT LES CORTS A [+]  
07/11/2015 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
07/11/2015 19:00 SESE A C.B. GRUP BARNA A [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/11/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A BENCRIADA A [+]  
15/11/2015 19:00 TARRAGONA FEM BASQUET SESE A [+]  
15/11/2015 19:30 JOVENTUT LES CORTS A C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
15/11/2015 16:00 BASKET ALMEDA C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
15/11/2015 16:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/11/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A BENCRIADA A [+]  
22/11/2015 18:00 J.E. TERRASSA A - QSPORT C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
22/11/2015 18:30 BASKET ALMEDA C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
22/11/2015 19:30 JOVENTUT LES CORTS A SESE A [+]  
21/11/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET C.B. GRUP BARNA A [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/11/2015 19:00 BENCRIADA A TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
29/11/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS A [+]  
28/11/2015 19:00 SESE A BASKET ALMEDA [+]  
28/11/2015 20:30 C.E.J. L'HOSPITALET J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
29/11/2015 12:45 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/12/2015 19:30 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA BENCRIADA A [+]  
12/12/2015 17:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
12/12/2015 20:00 J.E. TERRASSA A - QSPORT SESE A [+]  
12/12/2015 17:45 BASKET ALMEDA C.B. GRUP BARNA A [+]  
13/12/2015 19:30 JOVENTUT LES CORTS A TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/12/2015 19:00 BENCRIADA A JOVENTUT LES CORTS A [+]  
19/12/2015 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET BASKET ALMEDA [+]  
20/12/2015 18:00 C.B. GRUP BARNA A J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
19/12/2015 20:30 SESE A ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
19/12/2015 20:00 C.E.J. L'HOSPITALET C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/01/2016 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET BENCRIADA A [+]  
09/01/2016 19:30 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA SESE A [+]  
29/01/2016 20:45 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A C.B. GRUP BARNA A [+]  
10/01/2016 18:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
10/01/2016 18:15 BASKET ALMEDA JOVENTUT LES CORTS A [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/01/2016 19:00 BENCRIADA A BASKET ALMEDA [+]  
17/01/2016 19:15 JOVENTUT LES CORTS A J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
16/01/2016 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
17/01/2016 18:00 C.B. GRUP BARNA A C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
16/01/2016 20:45 SESE A C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/01/2016 19:45 SESE A BENCRIADA A [+]  
23/01/2016 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET C.B. GRUP BARNA A [+]  
23/01/2016 17:45 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
24/01/2016 12:15 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A JOVENTUT LES CORTS A [+]  
24/01/2016 18:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT BASKET ALMEDA [+]  
Jornada 17 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/01/2016 17:30 J.E. TERRASSA A - QSPORT BENCRIADA A [+]  
31/01/2016 18:30 BASKET ALMEDA ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A [+]  
31/01/2016 19:30 JOVENTUT LES CORTS A C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA [+]  
30/01/2016 20:00 TARRAGONA FEM BASQUET C.E.J. L'HOSPITALET [+]  
31/01/2016 18:30 C.B. GRUP BARNA A SESE A [+]  
Jornada 18 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/02/2016 19:00 BENCRIADA A C.B. GRUP BARNA A [+]  
06/02/2016 19:45 SESE A TARRAGONA FEM BASQUET [+]  
06/02/2016 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET JOVENTUT LES CORTS A [+]  
06/02/2016 19:30 C.B.F. CERDANYOLA A - VILA UNIVERSITARIA BASKET ALMEDA [+]  
06/02/2016 16:00 ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A J.E. TERRASSA A - QSPORT [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +