Calendari - COPA CATALUNYA FEMENINA


Competició: COPA CATALUNYA FEMENINA - PRIMERA FASE - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - MATARO PARC DORI DORI BOET
2 - CAMPING BIANYA ROSER A
4 - UNILEVER VILADECANS B.F.
5 - GRESS PLATGES MATARO
6 - BASQUET MOLINS A
7 - BENCRIADA
8 - C.E.J. L'HOSPITALET A
9 - CLUB BASQUET IGUALADA
10 - BASQUET DRAFT GRAMENET A
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BASQUET MOLINS A [+]  
17/09/2017 17:45 BENCRIADA GRESS PLATGES MATARO [+]  
16/09/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A UNILEVER VILADECANS B.F. [+]  
16/09/2017 18:05 MATARO PARC DORI DORI BOET CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/09/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
23/09/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
23/09/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
24/09/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BENCRIADA [+]  
Descansa MATARO PARC DORI DORI BOET
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BENCRIADA [+]  
30/09/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A BASQUET MOLINS A [+]  
30/09/2017 17:45 CLUB BASQUET IGUALADA GRESS PLATGES MATARO [+]  
30/09/2017 18:00 MATARO PARC DORI DORI BOET UNILEVER VILADECANS B.F. [+]  
Descansa CAMPING BIANYA ROSER A
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
08/10/2017 12:30 GRESS PLATGES MATARO MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
08/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
08/10/2017 17:45 BENCRIADA C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
Descansa BASQUET DRAFT GRAMENET A
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
14/10/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BENCRIADA [+]  
14/10/2017 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET BASQUET MOLINS A [+]  
15/10/2017 17:45 CAMPING BIANYA ROSER A GRESS PLATGES MATARO [+]  
Descansa UNILEVER VILADECANS B.F.
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
22/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
22/10/2017 17:45 BENCRIADA MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
21/10/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
Descansa GRESS PLATGES MATARO
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
28/10/2017 19:30 MATARO PARC DORI DORI BOET C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
29/10/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BENCRIADA [+]  
28/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. GRESS PLATGES MATARO [+]  
Descansa BASQUET MOLINS A
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2017 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A GRESS PLATGES MATARO [+]  
05/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A UNILEVER VILADECANS B.F. [+]  
04/11/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
04/11/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
Descansa BENCRIADA
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
12/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
11/11/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BENCRIADA [+]  
11/11/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASQUET MOLINS A [+]  
Descansa C.E.J. L'HOSPITALET A
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
18/11/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO BENCRIADA [+]  
18/11/2017 18:05 UNILEVER VILADECANS B.F. C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
19/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
25/11/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA UNILEVER VILADECANS B.F. [+]  
26/11/2017 12:30 C.E.J. L'HOSPITALET A GRESS PLATGES MATARO [+]  
25/11/2017 19:00 BENCRIADA BASQUET MOLINS A [+]  
Descansa MATARO PARC DORI DORI BOET
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2017 17:45 BENCRIADA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
03/12/2017 17:45 BASQUET MOLINS A C.E.J. L'HOSPITALET A [+]  
02/12/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
02/12/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
Descansa CAMPING BIANYA ROSER A
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A UNILEVER VILADECANS B.F. [+]  
17/12/2017 16:30 MATARO PARC DORI DORI BOET GRESS PLATGES MATARO [+]  
16/12/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET MOLINS A [+]  
16/12/2017 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET A BENCRIADA [+]  
Descansa BASQUET DRAFT GRAMENET A
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
14/01/2018 17:45 BENCRIADA CLUB BASQUET IGUALADA [+]  
14/01/2018 17:45 BASQUET MOLINS A MATARO PARC DORI DORI BOET [+]  
13/01/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
Descansa UNILEVER VILADECANS B.F.
Jornada 15 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A UNILEVER VILADECANS B.F. [+]
21/01/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET MOLINS A [+]
20/01/2018 20:00 MATARO PARC DORI DORI BOET BENCRIADA [+]
20/01/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA C.E.J. L'HOSPITALET A [+]
Descansa GRESS PLATGES MATARO
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
03/02/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A MATARO PARC DORI DORI BOET [+]
04/02/2018 17:45 BENCRIADA CAMPING BIANYA ROSER A [+]
03/02/2018 19:45 GRESS PLATGES MATARO UNILEVER VILADECANS B.F. [+]
Descansa BASQUET MOLINS A
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
10/02/2018 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BASQUET MOLINS A [+]
11/02/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.E.J. L'HOSPITALET A [+]
27/01/2018 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET CLUB BASQUET IGUALADA [+]
Descansa BENCRIADA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A MATARO PARC DORI DORI BOET [+]
17/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA CAMPING BIANYA ROSER A [+]
18/02/2018 17:45 BENCRIADA UNILEVER VILADECANS B.F. [+]
18/02/2018 19:15 BASQUET MOLINS A GRESS PLATGES MATARO [+]
Descansa C.E.J. L'HOSPITALET A
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +